• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Awaria tram. linii 10 przy przystanku Marynarki Polskiej, kierunek Brętowo PKM, możliwe opóźnienia na liniach 7 i 10.
13:25
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:43
Dworzec Główny04:53
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Dworzec Główny04:53
Hucisko04:55
Hevelianum04:57
Płowce04:58
Focha04:59
Wyczółkowskiego05:00
Wagnera05:02
Otwarta05:03
Kurpińskiego05:04
Piecewska05:07
Warneńska05:09
Kolumba05:11
Brętowo PKM05:12
Ogrodowa05:13
Potokowa05:15
Słowackiego Działki05:17
Harfowa05:20
Agrarna05:22
Astronautów05:23
Szybowcowa05:25
Firoga05:26
Terminal - Cargo05:27
Port Lotniczy05:29
Spadochroniarzy05:31
Radiowa05:32
Ikara05:33
Telewizyjna05:35
Meteorytowa05:39
Owczarnia05:40
Marsa05:42
Jednorożca05:43
Sopocka05:45
Nowa05:46
Barniewicka05:48
Niedziałkowskiego05:50
Biwakowa05:51
Konkordii05:52
Osowa PKP05:53
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Osowa PKP06:00
Osowa PKP06:01
Konkordii06:02
Biwakowa06:03
Niedziałkowskiego06:04
Barniewicka06:06
Nowa06:07
Sopocka06:08
Jednorożca06:10
Marsa06:11
Owczarnia06:13
Meteorytowa06:14
Telewizyjna06:18
Ikara06:21
Radiowa06:22
Spadochroniarzy06:23
Port Lotniczy06:25
Terminal - Cargo06:26
Firoga06:28
Szybowcowa06:29
Astronautów06:30
Agrarna06:31
Harfowa06:33
Słowackiego Działki06:36
Potokowa06:38
Ogrodowa06:39
Brętowo PKM06:40
Kolumba06:41
Warneńska06:43
Piecewska06:45
Kurpińskiego06:47
Otwarta06:48
Wagnera06:50
Wyczółkowskiego06:51
Focha06:52
Płowce06:53
Hevelianum06:54
Urząd Miejski06:56
Hucisko06:58
Dworzec Główny07:00
Jana z Kolna [GDA]07:03
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Jana z Kolna [GDA]07:22
Dworzec Główny07:25
Hucisko07:27
Hevelianum07:29
Płowce07:30
Focha07:31
Wyczółkowskiego07:32
Wagnera07:34
Otwarta07:35
Kurpińskiego07:37
Piecewska07:40
Warneńska07:42
Kolumba07:44
Brętowo PKM07:45
Ogrodowa07:46
Potokowa07:48
Słowackiego Działki07:50
Harfowa07:54
Agrarna07:56
Astronautów07:57
Szybowcowa07:59
Firoga08:00
Terminal - Cargo08:01
Port Lotniczy08:03
Spadochroniarzy08:06
Radiowa08:07
Ikara08:08
Telewizyjna08:10
Meteorytowa08:14
Owczarnia08:15
Marsa08:17
Jednorożca08:18
Sopocka08:21
Nowa08:22
Barniewicka08:24
Niedziałkowskiego08:26
Biwakowa08:27
Konkordii08:28
Osowa PKP08:29
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Osowa PKP08:44
Osowa PKP08:45
Konkordii08:46
Biwakowa08:47
Niedziałkowskiego08:48
Barniewicka08:50
Nowa08:52
Sopocka08:53
Jednorożca08:55
Marsa08:56
Owczarnia08:58
Meteorytowa08:59
Telewizyjna09:03
Ikara09:06
Radiowa09:07
Spadochroniarzy09:08
Port Lotniczy09:10
Terminal - Cargo09:11
Firoga09:13
Szybowcowa09:14
Astronautów09:15
Agrarna09:16
Harfowa09:19
Słowackiego Działki09:22
Potokowa09:24
Ogrodowa09:25
Brętowo PKM09:26
Kolumba09:28
Warneńska09:30
Piecewska09:32
Kurpińskiego09:34
Otwarta09:35
Wagnera09:37
Wyczółkowskiego09:38
Focha09:39
Płowce09:40
Hevelianum09:41
Urząd Miejski09:43
Hucisko09:45
Dworzec Główny09:47
Jana z Kolna [GDA]09:50
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Jana z Kolna [GDA]10:16
Dworzec Główny10:19
Hucisko10:21
Hevelianum10:23
Płowce10:24
Focha10:25
Wyczółkowskiego10:26
Wagnera10:28
Otwarta10:29
Kurpińskiego10:31
Piecewska10:34
Warneńska10:36
Kolumba10:38
Brętowo PKM10:39
Ogrodowa10:40
Potokowa10:42
Słowackiego Działki10:44
Harfowa10:48
Agrarna10:50
Astronautów10:51
Szybowcowa10:53
Firoga10:54
Terminal - Cargo10:55
Port Lotniczy10:57
Spadochroniarzy11:00
Radiowa11:01
Ikara11:02
Telewizyjna11:04
Meteorytowa11:08
Owczarnia11:09
Marsa11:11
Jednorożca11:12
Sopocka11:15
Nowa11:16
Barniewicka11:18
Niedziałkowskiego11:20
Biwakowa11:21
Konkordii11:22
Osowa PKP11:23
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Osowa PKP11:44
Osowa PKP11:45
Konkordii11:46
Biwakowa11:47
Niedziałkowskiego11:48
Barniewicka11:50
Nowa11:52
Sopocka11:53
Jednorożca11:55
Marsa11:56
Owczarnia11:58
Meteorytowa11:59
Telewizyjna12:03
Ikara12:06
Radiowa12:07
Spadochroniarzy12:08
Port Lotniczy12:10
Terminal - Cargo12:11
Firoga12:13
Szybowcowa12:14
Astronautów12:15
Agrarna12:16
Harfowa12:19
Słowackiego Działki12:22
Potokowa12:24
Ogrodowa12:25
Brętowo PKM12:26
Kolumba12:28
Warneńska12:30
Piecewska12:32
Kurpińskiego12:34
Otwarta12:35
Wagnera12:37
Wyczółkowskiego12:38
Focha12:39
Płowce12:40
Hevelianum12:41
Urząd Miejski12:43
Hucisko12:45
Dworzec Główny12:47
Jana z Kolna [GDA]12:50
Kurs nr 7 do Osowa PKP
Jana z Kolna [GDA]13:16
Dworzec Główny13:19
Hucisko13:21
Hevelianum13:23
Płowce13:24
Focha13:25
Wyczółkowskiego13:26
Wagnera13:28
Otwarta13:29
Kurpińskiego13:31
Piecewska13:34
Warneńska13:36
Kolumba13:38
Brętowo PKM13:39
Ogrodowa13:40
Potokowa13:42
Słowackiego Działki13:44
Harfowa13:48
Agrarna13:50
Astronautów13:51
Szybowcowa13:53
Firoga13:54
Terminal - Cargo13:55
Port Lotniczy13:57
Spadochroniarzy14:00
Radiowa14:01
Ikara14:02
Telewizyjna14:04
Meteorytowa14:08
Owczarnia14:09
Marsa14:11
Jednorożca14:12
Sopocka14:15
Nowa14:16
Barniewicka14:18
Niedziałkowskiego14:20
Biwakowa14:21
Konkordii14:22
Osowa PKP14:23
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Osowa PKP14:44
Osowa PKP14:45
Konkordii14:46
Biwakowa14:47
Niedziałkowskiego14:48
Barniewicka14:50
Nowa14:52
Sopocka14:53
Jednorożca14:55
Marsa14:56
Owczarnia14:58
Meteorytowa14:59
Telewizyjna15:03
Ikara15:06
Radiowa15:07
Spadochroniarzy15:08
Port Lotniczy15:10
Terminal - Cargo15:11
Firoga15:13
Szybowcowa15:14
Astronautów15:15
Agrarna15:16
Harfowa15:18
Słowackiego Działki15:21
Potokowa15:23
Ogrodowa15:24
Brętowo PKM15:25
Kolumba15:27
Warneńska15:29
Piecewska15:31
Kurpińskiego15:33
Otwarta15:34
Wagnera15:36
Wyczółkowskiego15:37
Focha15:38
Płowce15:39
Hevelianum15:40
Urząd Miejski15:42
Hucisko15:44
Dworzec Główny15:46
Jana z Kolna [GDA]15:49
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Jana z Kolna [GDA]16:15
Dworzec Główny16:18
Hucisko16:20
Hevelianum16:22
Płowce16:23
Focha16:24
Wyczółkowskiego16:25
Wagnera16:27
Otwarta16:28
Kurpińskiego16:30
Piecewska16:34
Warneńska16:36
Kolumba16:38
Brętowo PKM16:39
Ogrodowa16:40
Potokowa16:42
Słowackiego Działki16:44
Harfowa16:48
Agrarna16:50
Astronautów16:51
Szybowcowa16:53
Firoga16:54
Terminal - Cargo16:55
Port Lotniczy16:57
Spadochroniarzy17:00
Radiowa17:01
Ikara17:02
Telewizyjna17:04
Meteorytowa17:08
Owczarnia17:09
Marsa17:11
Jednorożca17:12
Sopocka17:14
Nowa17:16
Barniewicka17:18
Niedziałkowskiego17:20
Biwakowa17:21
Konkordii17:22
Osowa PKP17:23
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Osowa PKP17:54
Osowa PKP17:55
Konkordii17:56
Biwakowa17:57
Niedziałkowskiego17:58
Barniewicka18:00
Nowa18:02
Sopocka18:03
Jednorożca18:05
Marsa18:06
Owczarnia18:08
Meteorytowa18:09
Telewizyjna18:13
Ikara18:16
Radiowa18:17
Spadochroniarzy18:18
Port Lotniczy18:20
Terminal - Cargo18:21
Firoga18:23
Szybowcowa18:24
Astronautów18:25
Agrarna18:26
Harfowa18:28
Słowackiego Działki18:31
Potokowa18:33
Ogrodowa18:34
Brętowo PKM18:35
Kolumba18:36
Warneńska18:38
Piecewska18:40
Kurpińskiego18:42
Otwarta18:43
Wagnera18:45
Wyczółkowskiego18:46
Focha18:47
Płowce18:48
Hevelianum18:49
Urząd Miejski18:51
Hucisko18:53
Dworzec Główny18:55
Jana z Kolna [GDA]18:58
Kurs nr 11 do Osowa PKP
Jana z Kolna [GDA]19:15
Dworzec Główny19:18
Hucisko19:20
Hevelianum19:22
Płowce19:23
Focha19:24
Wyczółkowskiego19:25
Wagnera19:27
Otwarta19:28
Kurpińskiego19:30
Piecewska19:33
Warneńska19:35
Kolumba19:37
Brętowo PKM19:38
Ogrodowa19:39
Potokowa19:41
Słowackiego Działki19:43
Harfowa19:46
Agrarna19:48
Astronautów19:49
Szybowcowa19:51
Firoga19:52
Terminal - Cargo19:53
Port Lotniczy19:55
Spadochroniarzy19:58
Radiowa19:59
Ikara20:00
Telewizyjna20:02
Meteorytowa20:06
Owczarnia20:07
Marsa20:09
Jednorożca20:10
Sopocka20:12
Nowa20:13
Barniewicka20:15
Niedziałkowskiego20:17
Biwakowa20:18
Konkordii20:19
Osowa PKP20:20
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Osowa PKP20:27
Osowa PKP20:28
Konkordii20:29
Biwakowa20:30
Niedziałkowskiego20:31
Barniewicka20:33
Nowa20:34
Sopocka20:35
Jednorożca20:37
Marsa20:38
Owczarnia20:40
Meteorytowa20:41
Telewizyjna20:45
Ikara20:47
Radiowa20:48
Spadochroniarzy20:49
Port Lotniczy20:51
Terminal - Cargo20:52
Firoga20:54
Szybowcowa20:55
Astronautów20:56
Agrarna20:57
Harfowa20:59
Słowackiego Działki21:02
Potokowa21:04
Ogrodowa21:05
Brętowo PKM21:06
Kolumba21:07
Warneńska21:09
Piecewska21:10
Kurpińskiego21:12
Otwarta21:13
Wagnera21:15
Wyczółkowskiego21:16
Focha21:17
Płowce21:18
Hevelianum21:19
Urząd Miejski21:21
Hucisko21:23
Dworzec Główny21:25
Jana z Kolna [GDA]21:28
Kurs nr 13 do Port Lotniczy
Jana z Kolna [GDA]21:51
Dworzec Główny21:54
Hucisko21:56
Hevelianum21:58
Płowce21:59
Focha22:00
Wyczółkowskiego22:01
Wagnera22:03
Otwarta22:04
Kurpińskiego22:06
Piecewska22:09
Warneńska22:11
Kolumba22:13
Brętowo PKM22:14
Ogrodowa22:15
Potokowa22:17
Słowackiego Działki22:19
Harfowa22:22
Agrarna22:23
Astronautów22:24
Szybowcowa22:26
Firoga22:27
Terminal - Cargo22:28
Port Lotniczy22:30
Kurs nr 14 do Dworzec Główny
Port Lotniczy22:36
Terminal - Cargo22:37
Firoga22:39
Szybowcowa22:40
Astronautów22:41
Agrarna22:42
Harfowa22:44
Słowackiego Działki22:47
Potokowa22:49
Ogrodowa22:50
Brętowo PKM22:51
Kolumba22:52
Warneńska22:54
Piecewska22:55
Kurpińskiego22:57
Otwarta22:58
Wagnera23:00
Wyczółkowskiego23:01
Focha23:02
Płowce23:03
Hevelianum23:04
Urząd Miejski23:06
Hucisko23:07
Dworzec Główny23:09
Kurs nr 15 do Baza Hallera
Dworzec Główny23:09
Baza Hallera23:19