• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
05:24
Kurs nr 0 do Orunia Gościnna
Port Lotniczy04:51
Terminal - Cargo (N/Ż)04:52
Firoga04:54
Szybowcowa (N/Ż)04:55
Astronautów04:56
Agrarna04:57
Harfowa04:59
Słowackiego Działki (N/Ż)05:02
Potokowa05:04
Ogrodowa (N/Ż)05:05
Brętowo PKM05:06
Kolumba05:07
Warneńska05:09
Piecewska05:10
Kurpińskiego05:12
Otwarta05:13
Wagnera05:15
Cygańska Góra05:16
Focha (N/Ż)05:17
Płowce05:18
Cmentarz Garnizonowy (N/Ż)05:20
Dworzec Główny05:23
Brama Wyżynna05:25
Toruńska05:26
Elmet05:27
Zremb05:28
Sandomierska05:29
Rejtana05:30
Orunia Gościnna05:32
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Orunia Gościnna05:41
Gościnna05:42
Rejtana05:43
Sandomierska05:45
Zremb05:46
Elmet05:47
Toruńska05:49
Brama Wyżynna05:51
Dworzec Główny05:53
Cmentarz Garnizonowy (N/Ż)05:55
Płowce05:58
Focha (N/Ż)05:59
Cygańska Góra06:00
Wagnera06:02
Otwarta06:03
Kurpińskiego06:04
Piecewska06:07
Warneńska06:09
Kolumba06:11
Brętowo PKM06:12
Ogrodowa (N/Ż)06:13
Potokowa06:15
Słowackiego Działki (N/Ż)06:17
Harfowa06:21
Agrarna06:23
Astronautów06:24
Szybowcowa (N/Ż)06:26
Firoga06:27
Terminal - Cargo (N/Ż)06:28
Port Lotniczy06:30
Spadochroniarzy06:33
Radiowa (N/Ż)06:34
Ikara06:35
Telewizyjna (N/Ż)06:37
Meteorytowa (N/Ż)06:41
Owczarnia06:42
Marsa06:44
Jednorożca06:45
Sopocka06:48
Nowa06:49
Barniewicka06:51
Niedziałkowskiego06:53
Biwakowa06:54
Konkordii06:55
Osowa PKP06:56
Kurs nr 2 do Orunia Gościnna
Osowa PKP06:59
Osowa PKP07:00
Konkordii07:01
Biwakowa07:02
Niedziałkowskiego07:03
Barniewicka07:05
Nowa07:07
Sopocka07:08
Jednorożca07:10
Marsa07:11
Owczarnia07:13
Meteorytowa (N/Ż)07:14
Telewizyjna (N/Ż)07:18
Ikara07:21
Radiowa (N/Ż)07:22
Spadochroniarzy07:23
Port Lotniczy07:25
Terminal - Cargo (N/Ż)07:26
Firoga07:28
Szybowcowa (N/Ż)07:29
Astronautów07:30
Agrarna07:31
Harfowa07:33
Słowackiego Działki (N/Ż)07:36
Potokowa07:38
Ogrodowa (N/Ż)07:39
Brętowo PKM07:40
Kolumba07:41
Warneńska07:43
Piecewska07:45
Kurpińskiego07:47
Otwarta07:48
Wagnera07:50
Cygańska Góra07:51
Focha (N/Ż)07:52
Płowce07:53
Cmentarz Garnizonowy (N/Ż)07:57
Dworzec Główny08:01
Brama Wyżynna08:03
Toruńska08:05
Elmet08:06
Zremb08:07
Sandomierska08:08
Rejtana08:10
Orunia Gościnna08:12
Kurs nr 3 do Port Lotniczy
Orunia Gościnna08:34
Gościnna08:35
Rejtana08:37
Sandomierska08:39
Zremb08:40
Elmet08:41
Toruńska08:43
Brama Wyżynna08:45
Dworzec Główny08:48
Cmentarz Garnizonowy (N/Ż)08:51
Płowce08:54
Focha (N/Ż)08:55
Cygańska Góra08:56
Wagnera08:58
Otwarta08:59
Kurpińskiego09:01
Piecewska09:04
Warneńska09:06
Kolumba09:08
Brętowo PKM09:09
Ogrodowa (N/Ż)09:10
Potokowa09:12
Słowackiego Działki (N/Ż)09:14
Harfowa09:18
Agrarna09:20
Astronautów09:21
Szybowcowa (N/Ż)09:23
Firoga09:24
Terminal - Cargo (N/Ż)09:25
Port Lotniczy09:27
Kurs nr 4 do Orunia Gościnna
Port Lotniczy09:40
Terminal - Cargo (N/Ż)09:41
Firoga09:43
Szybowcowa (N/Ż)09:44
Astronautów09:45
Agrarna09:46
Harfowa09:49
Słowackiego Działki (N/Ż)09:52
Potokowa09:54
Ogrodowa (N/Ż)09:55
Brętowo PKM09:56
Kolumba09:58
Warneńska10:00
Piecewska10:02
Kurpińskiego10:04
Otwarta10:05
Wagnera10:07
Cygańska Góra10:08
Focha (N/Ż)10:09
Płowce10:10
Cmentarz Garnizonowy (N/Ż)10:13
Dworzec Główny10:16
Brama Wyżynna10:18
Toruńska10:20
Elmet10:21
Zremb10:22
Sandomierska10:23
Rejtana10:25
Orunia Gościnna10:27
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Orunia Gościnna11:04
Gościnna11:05
Rejtana11:07
Sandomierska11:09
Zremb11:10
Elmet11:11
Toruńska11:13
Brama Wyżynna11:15
Dworzec Główny11:18
Cmentarz Garnizonowy (N/Ż)11:21
Płowce11:24
Focha (N/Ż)11:25
Cygańska Góra11:26
Wagnera11:28
Otwarta11:29
Kurpińskiego11:31
Piecewska11:34
Warneńska11:36
Kolumba11:38
Brętowo PKM11:39
Ogrodowa (N/Ż)11:40
Potokowa11:42
Słowackiego Działki (N/Ż)11:44
Harfowa11:48
Agrarna11:50
Astronautów11:51
Szybowcowa (N/Ż)11:53
Firoga11:54
Terminal - Cargo (N/Ż)11:55
Port Lotniczy11:57
Spadochroniarzy12:00
Radiowa (N/Ż)12:01
Ikara12:02
Telewizyjna (N/Ż)12:04
Meteorytowa (N/Ż)12:08
Owczarnia12:09
Marsa12:11
Jednorożca12:12
Sopocka12:15
Nowa12:16
Barniewicka12:18
Niedziałkowskiego12:20
Biwakowa12:21
Konkordii12:22
Osowa PKP12:23
Kurs nr 6 do Orunia Gościnna
Osowa PKP12:45
Osowa PKP12:46
Konkordii12:47
Biwakowa12:48
Niedziałkowskiego12:49
Barniewicka12:51
Nowa12:53
Sopocka12:54
Jednorożca12:56
Marsa12:57
Owczarnia12:59
Meteorytowa (N/Ż)13:00
Telewizyjna (N/Ż)13:04
Ikara13:07
Radiowa (N/Ż)13:08
Spadochroniarzy13:09
Port Lotniczy13:11
Terminal - Cargo (N/Ż)13:12
Firoga13:14
Szybowcowa (N/Ż)13:15
Astronautów13:16
Agrarna13:17
Harfowa13:20
Słowackiego Działki (N/Ż)13:23
Potokowa13:25
Ogrodowa (N/Ż)13:26
Brętowo PKM13:27
Kolumba13:29
Warneńska13:31
Piecewska13:33
Kurpińskiego13:35
Otwarta13:36
Wagnera13:38
Cygańska Góra13:39
Focha (N/Ż)13:40
Płowce13:41
Cmentarz Garnizonowy (N/Ż)13:44
Dworzec Główny13:47
Brama Wyżynna13:49
Toruńska13:51
Elmet13:52
Zremb13:53
Sandomierska13:54
Rejtana13:56
Orunia Gościnna13:58
Kurs nr 7 do Osowa PKP
Orunia Gościnna14:32
Gościnna14:33
Rejtana14:35
Sandomierska14:37
Zremb14:38
Elmet14:39
Toruńska14:42
Brama Wyżynna14:45
Dworzec Główny14:48
Cmentarz Garnizonowy (N/Ż)14:51
Płowce14:54
Focha (N/Ż)14:55
Cygańska Góra14:56
Wagnera14:58
Otwarta14:59
Kurpińskiego15:01
Piecewska15:04
Warneńska15:06
Kolumba15:08
Brętowo PKM15:09
Ogrodowa (N/Ż)15:10
Potokowa15:12
Słowackiego Działki (N/Ż)15:14
Harfowa15:18
Agrarna15:20
Astronautów15:21
Szybowcowa (N/Ż)15:23
Firoga15:24
Terminal - Cargo (N/Ż)15:25
Port Lotniczy15:27
Spadochroniarzy15:30
Radiowa (N/Ż)15:31
Ikara15:32
Telewizyjna (N/Ż)15:34
Meteorytowa (N/Ż)15:38
Owczarnia15:39
Marsa15:41
Jednorożca15:42
Sopocka15:45
Nowa15:47
Barniewicka15:49
Niedziałkowskiego15:51
Biwakowa15:52
Konkordii15:53
Osowa PKP15:54
Kurs nr 8 do Orunia Gościnna
Osowa PKP16:09
Osowa PKP16:10
Konkordii16:11
Biwakowa16:12
Niedziałkowskiego16:13
Barniewicka16:15
Nowa16:17
Sopocka16:18
Jednorożca16:20
Marsa16:21
Owczarnia16:23
Meteorytowa (N/Ż)16:24
Telewizyjna (N/Ż)16:28
Ikara16:31
Radiowa (N/Ż)16:32
Spadochroniarzy16:33
Port Lotniczy16:35
Terminal - Cargo (N/Ż)16:36
Firoga16:38
Szybowcowa (N/Ż)16:39
Astronautów16:40
Agrarna16:41
Harfowa16:43
Słowackiego Działki (N/Ż)16:46
Potokowa16:48
Ogrodowa (N/Ż)16:49
Brętowo PKM16:50
Kolumba16:52
Warneńska16:54
Piecewska16:56
Kurpińskiego16:58
Otwarta16:59
Wagnera17:01
Cygańska Góra17:02
Focha (N/Ż)17:03
Płowce17:04
Cmentarz Garnizonowy (N/Ż)17:07
Dworzec Główny17:10
Brama Wyżynna17:13
Toruńska17:15
Elmet17:16
Zremb17:17
Sandomierska17:18
Rejtana17:19
Orunia Gościnna17:21
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Orunia Gościnna18:06
Gościnna18:07
Rejtana18:08
Sandomierska18:10
Zremb18:11
Elmet18:12
Toruńska18:14
Brama Wyżynna18:16
Dworzec Główny18:18
Cmentarz Garnizonowy (N/Ż)18:21
Płowce18:24
Focha (N/Ż)18:25
Cygańska Góra18:26
Wagnera18:28
Otwarta18:29
Kurpińskiego18:31
Piecewska18:34
Warneńska18:36
Kolumba18:38
Brętowo PKM18:39
Ogrodowa (N/Ż)18:40
Potokowa18:42
Słowackiego Działki (N/Ż)18:44
Harfowa18:47
Agrarna18:49
Astronautów18:50
Szybowcowa (N/Ż)18:52
Firoga18:53
Terminal - Cargo (N/Ż)18:54
Port Lotniczy18:56
Spadochroniarzy18:59
Radiowa (N/Ż)19:00
Ikara19:01
Telewizyjna (N/Ż)19:03
Meteorytowa (N/Ż)19:07
Owczarnia19:08
Marsa19:10
Jednorożca19:11
Sopocka19:13
Nowa19:14
Barniewicka19:16
Niedziałkowskiego19:18
Biwakowa19:19
Konkordii19:20
Osowa PKP19:21
Kurs nr 10 do Orunia Gościnna
Osowa PKP19:50
Osowa PKP19:51
Konkordii19:52
Biwakowa19:53
Niedziałkowskiego19:54
Barniewicka19:56
Nowa19:58
Sopocka19:59
Jednorożca20:01
Marsa20:02
Owczarnia20:04
Meteorytowa (N/Ż)20:05
Telewizyjna (N/Ż)20:09
Ikara20:12
Radiowa (N/Ż)20:13
Spadochroniarzy20:14
Port Lotniczy20:16
Terminal - Cargo (N/Ż)20:17
Firoga20:19
Szybowcowa (N/Ż)20:20
Astronautów20:21
Agrarna20:22
Harfowa20:24
Słowackiego Działki (N/Ż)20:27
Potokowa20:29
Ogrodowa (N/Ż)20:30
Brętowo PKM20:31
Kolumba20:32
Warneńska20:34
Piecewska20:35
Kurpińskiego20:37
Otwarta20:38
Wagnera20:40
Cygańska Góra20:41
Focha (N/Ż)20:42
Płowce20:43
Cmentarz Garnizonowy (N/Ż)20:45
Dworzec Główny20:48
Brama Wyżynna20:50
Toruńska20:52
Elmet20:53
Zremb20:54
Sandomierska20:55
Rejtana20:56
Orunia Gościnna20:58
Kurs nr 11 do Osowa PKP
Orunia Gościnna21:08
Gościnna21:09
Rejtana21:10
Sandomierska21:11
Zremb21:12
Elmet21:13
Toruńska21:15
Brama Wyżynna21:17
Dworzec Główny21:19
Cmentarz Garnizonowy (N/Ż)21:21
Płowce21:24
Focha (N/Ż)21:25
Cygańska Góra21:26
Wagnera21:28
Otwarta21:29
Kurpińskiego21:31
Piecewska21:34
Warneńska21:36
Kolumba21:38
Brętowo PKM21:39
Ogrodowa (N/Ż)21:40
Potokowa21:42
Słowackiego Działki (N/Ż)21:44
Harfowa21:47
Agrarna21:48
Astronautów21:49
Szybowcowa (N/Ż)21:51
Firoga21:52
Terminal - Cargo (N/Ż)21:53
Port Lotniczy21:55
Spadochroniarzy21:57
Radiowa (N/Ż)21:58
Ikara21:59
Telewizyjna (N/Ż)22:01
Meteorytowa (N/Ż)22:05
Owczarnia22:06
Marsa22:08
Jednorożca22:09
Sopocka22:11
Nowa22:12
Barniewicka22:14
Niedziałkowskiego22:16
Biwakowa22:17
Konkordii22:18
Osowa PKP22:19
Kurs nr 12 do Baza Hallera
Osowa PKP22:19
Baza Hallera22:49