• Od soboty 27.07 wstrzymany zostanie ruch tramwajów między Strzyżą a Operą Bałtycką. Więcej: ztm.gda.pl   • Od soboty 27.07 wstrzymany zostanie ruch tramwajów między Strzyżą a Operą Bałtycką. Więcej: ztm.gda.pl
19:32
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Baza Hallera04:17
Łostowice Świętokrzyska04:40
Kurs nr 1 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska04:42
Łostowice Świętokrzyska04:43
Orląt Lwowskich04:44
Niepołomicka04:45
Liliowa04:47
Hokejowa04:48
Barzychowskiej04:49
Olimpijska04:50
Osiedle Cytrusowe04:52
Szkoła Metropolitalna04:54
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna04:54
Plac Afrodyty04:55
Osiedle Olimp04:57
Osiedle Świętokrzyskie04:58
Wieżycka05:01
Niepołomicka05:03
Orląt Lwowskich05:04
Łostowice Świętokrzyska05:05
Kurs nr 3 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska05:19
Łostowice Świętokrzyska05:20
Orląt Lwowskich05:21
Niepołomicka05:22
Liliowa05:24
Hokejowa05:25
Barzychowskiej05:26
Olimpijska05:27
Osiedle Cytrusowe05:29
Szkoła Metropolitalna05:31
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna05:33
Plac Afrodyty05:34
Osiedle Olimp05:36
Osiedle Świętokrzyskie05:37
Wieżycka05:40
Niepołomicka05:42
Orląt Lwowskich05:43
Łostowice Świętokrzyska05:44
Kurs nr 5 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska05:49
Łostowice Świętokrzyska05:50
Orląt Lwowskich05:51
Niepołomicka05:52
Liliowa05:54
Hokejowa05:55
Barzychowskiej05:56
Olimpijska05:57
Osiedle Cytrusowe05:59
Szkoła Metropolitalna06:01
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna06:03
Plac Afrodyty06:04
Osiedle Olimp06:06
Osiedle Świętokrzyskie06:07
Wieżycka06:10
Niepołomicka06:12
Orląt Lwowskich06:13
Łostowice Świętokrzyska06:14
Kurs nr 7 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska06:28
Łostowice Świętokrzyska06:29
Orląt Lwowskich06:30
Niepołomicka06:31
Liliowa06:33
Hokejowa06:35
Barzychowskiej06:36
Olimpijska06:37
Osiedle Cytrusowe06:39
Szkoła Metropolitalna06:41
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna06:43
Plac Afrodyty06:44
Osiedle Olimp06:48
Osiedle Świętokrzyskie06:50
Wieżycka06:53
Niepołomicka06:55
Orląt Lwowskich06:57
Łostowice Świętokrzyska06:58
Kurs nr 9 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska07:18
Łostowice Świętokrzyska07:19
Orląt Lwowskich07:20
Niepołomicka07:21
Liliowa07:23
Hokejowa07:25
Barzychowskiej07:26
Olimpijska07:27
Osiedle Cytrusowe07:29
Szkoła Metropolitalna07:31
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna07:33
Plac Afrodyty07:34
Osiedle Olimp07:38
Osiedle Świętokrzyskie07:40
Wieżycka07:43
Niepołomicka07:45
Orląt Lwowskich07:47
Łostowice Świętokrzyska07:48
Kurs nr 11 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska08:13
Łostowice Świętokrzyska08:14
Orląt Lwowskich08:15
Niepołomicka08:16
Liliowa08:18
Hokejowa08:20
Barzychowskiej08:21
Olimpijska08:22
Osiedle Cytrusowe08:24
Szkoła Metropolitalna08:26
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna08:28
Plac Afrodyty08:29
Osiedle Olimp08:33
Osiedle Świętokrzyskie08:35
Wieżycka08:38
Niepołomicka08:40
Orląt Lwowskich08:42
Łostowice Świętokrzyska08:43
Kurs nr 13 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska09:22
Łostowice Świętokrzyska09:23
Orląt Lwowskich09:24
Niepołomicka09:26
Liliowa09:28
Hokejowa09:30
Barzychowskiej09:31
Olimpijska09:32
Osiedle Cytrusowe09:34
Szkoła Metropolitalna09:36
Kurs nr 14 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna09:38
Plac Afrodyty09:39
Osiedle Olimp09:41
Osiedle Świętokrzyskie09:43
Wieżycka09:46
Niepołomicka09:48
Orląt Lwowskich09:49
Łostowice Świętokrzyska09:50
Kurs nr 15 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska10:22
Łostowice Świętokrzyska10:23
Orląt Lwowskich10:24
Niepołomicka10:26
Liliowa10:28
Hokejowa10:30
Barzychowskiej10:31
Olimpijska10:32
Osiedle Cytrusowe10:34
Szkoła Metropolitalna10:36
Kurs nr 16 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna10:38
Plac Afrodyty10:39
Osiedle Olimp10:41
Osiedle Świętokrzyskie10:43
Wieżycka10:46
Niepołomicka10:48
Orląt Lwowskich10:49
Łostowice Świętokrzyska10:50
Kurs nr 17 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska11:22
Łostowice Świętokrzyska11:23
Orląt Lwowskich11:24
Niepołomicka11:26
Liliowa11:28
Hokejowa11:30
Barzychowskiej11:31
Olimpijska11:32
Osiedle Cytrusowe11:34
Szkoła Metropolitalna11:36
Kurs nr 18 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna11:38
Plac Afrodyty11:39
Osiedle Olimp11:41
Osiedle Świętokrzyskie11:43
Wieżycka11:46
Niepołomicka11:48
Orląt Lwowskich11:49
Łostowice Świętokrzyska11:50
Kurs nr 19 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska12:22
Łostowice Świętokrzyska12:23
Orląt Lwowskich12:24
Niepołomicka12:26
Liliowa12:28
Hokejowa12:30
Barzychowskiej12:31
Olimpijska12:32
Osiedle Cytrusowe12:34
Szkoła Metropolitalna12:36
Kurs nr 20 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna12:38
Plac Afrodyty12:39
Osiedle Olimp12:41
Osiedle Świętokrzyskie12:43
Wieżycka12:46
Niepołomicka12:48
Orląt Lwowskich12:49
Łostowice Świętokrzyska12:50
Kurs nr 21 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska13:22
Łostowice Świętokrzyska13:23
Orląt Lwowskich13:24
Niepołomicka13:26
Liliowa13:28
Hokejowa13:30
Barzychowskiej13:31
Olimpijska13:32
Osiedle Cytrusowe13:34
Szkoła Metropolitalna13:36
Kurs nr 22 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna13:38
Plac Afrodyty13:39
Osiedle Olimp13:41
Osiedle Świętokrzyskie13:43
Wieżycka13:46
Niepołomicka13:48
Orląt Lwowskich13:49
Łostowice Świętokrzyska13:50
Kurs nr 23 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska14:15
Łostowice Świętokrzyska14:16
Orląt Lwowskich14:17
Niepołomicka14:19
Liliowa14:21
Hokejowa14:23
Barzychowskiej14:24
Olimpijska14:25
Osiedle Cytrusowe14:27
Szkoła Metropolitalna14:29
Kurs nr 24 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna14:32
Plac Afrodyty14:34
Osiedle Olimp14:36
Osiedle Świętokrzyskie14:39
Wieżycka14:43
Niepołomicka14:46
Orląt Lwowskich14:48
Łostowice Świętokrzyska14:49
Kurs nr 25 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska15:05
Łostowice Świętokrzyska15:06
Orląt Lwowskich15:08
Niepołomicka15:10
Liliowa15:13
Hokejowa15:15
Barzychowskiej15:16
Olimpijska15:17
Osiedle Cytrusowe15:19
Szkoła Metropolitalna15:21
Kurs nr 26 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna15:22
Plac Afrodyty15:24
Osiedle Olimp15:26
Osiedle Świętokrzyskie15:29
Wieżycka15:33
Niepołomicka15:36
Orląt Lwowskich15:38
Łostowice Świętokrzyska15:39
Kurs nr 27 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska16:05
Łostowice Świętokrzyska16:06
Orląt Lwowskich16:08
Niepołomicka16:11
Liliowa16:14
Hokejowa16:16
Barzychowskiej16:17
Olimpijska16:18
Osiedle Cytrusowe16:20
Szkoła Metropolitalna16:22
Kurs nr 28 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna16:22
Plac Afrodyty16:24
Osiedle Olimp16:26
Osiedle Świętokrzyskie16:29
Wieżycka16:33
Niepołomicka16:36
Orląt Lwowskich16:38
Łostowice Świętokrzyska16:39
Kurs nr 29 do Szkoła Metropolitalna
Łostowice Świętokrzyska17:09
Łostowice Świętokrzyska17:10
Orląt Lwowskich17:12
Niepołomicka17:14
Liliowa17:17
Hokejowa17:19
Barzychowskiej17:20
Olimpijska17:21
Osiedle Cytrusowe17:23
Szkoła Metropolitalna17:25
Kurs nr 30 do Łostowice Świętokrzyska
Szkoła Metropolitalna17:27
Plac Afrodyty17:29
Osiedle Olimp17:31
Osiedle Świętokrzyskie17:34
Wieżycka17:38
Niepołomicka17:41
Orląt Lwowskich17:42
Łostowice Świętokrzyska17:43
Kurs nr 31 do Baza Hallera
Łostowice Świętokrzyska17:43
Baza Hallera18:06