• Prace awaryjne, linia 136 i 283 nie kursują przez ul. Leśna Góra.  • Dzień bez Samochodu - wtorek, 22.09. Masz auto? Skorzystaj bezpłatnie z tramwaju, autobusu, pociągu SKM lub POLREGIO. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
10:27
Kurs nr 5 do Stogi Skiby
Wrzeszcz PKP07:22
Wrzeszcz PKP07:22
Galeria Bałtycka07:24
Skarżyńskiego07:26
Zaspa SKM07:27
Dywizjonu 30307:29
Rzeczypospolitej07:30
Leszczyńskich07:31
Zaspa - Szpital07:32
Czarny Dwór07:34
al. Płażyńskiego07:36
Stadion Energa Gdańsk07:39
Stadion Energa Gdańsk07:40
Ku Ujściu07:44
Kontenerowa07:49
Terminal DCT07:51
Sucharskiego - PKP07:55
Andruszkiewicza07:57
Sucharskiego07:59
Kaczeńce08:01
Lessowa08:02
Stogi Skiby08:03
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Stogi Skiby14:09
Ugory14:10
Lessowa14:11
Kaczeńce14:12
Budzysza14:14
Terminal DCT14:20
Kontenerowa14:22
Sucharskiego - PKP14:25
Ku Ujściu14:26
Stadion Energa Gdańsk14:30
Uczniowska [GDA]14:33
al. Płażyńskiego14:36
Czarny Dwór14:40
Zaspa - Szpital14:42
Leszczyńskich14:43
Rzeczypospolitej14:44
Pilotów14:46
Zaspa SKM14:47
Wojska Polskiego14:49
Galeria Bałtycka14:51
Wrzeszcz PKP14:52
Kurs nr 15 do Stogi Skiby
Wrzeszcz PKP17:03
Wrzeszcz PKP17:03
Galeria Bałtycka17:05
Skarżyńskiego17:07
Zaspa SKM17:08
Dywizjonu 30317:09
Rzeczypospolitej17:10
Leszczyńskich17:11
Zaspa - Szpital17:12
Czarny Dwór17:14
al. Płażyńskiego17:16
Stadion Energa Gdańsk17:19
Stadion Energa Gdańsk17:20
Ku Ujściu17:24
Kontenerowa17:29
Terminal DCT17:31
Sucharskiego - PKP17:35
Andruszkiewicza17:37
Sucharskiego17:38
Kaczeńce17:40
Lessowa17:41
Stogi Skiby17:42
Kurs nr 21 do Stogi Skiby
Wrzeszcz PKP21:22
Wrzeszcz PKP21:22
Galeria Bałtycka21:24
Skarżyńskiego21:26
Zaspa SKM21:27
Dywizjonu 30321:28
Rzeczypospolitej21:29
Leszczyńskich21:30
Zaspa - Szpital21:31
Czarny Dwór21:33
al. Płażyńskiego21:35
Stadion Energa Gdańsk21:38
Stadion Energa Gdańsk21:39
Ku Ujściu21:43
Kontenerowa21:48
Terminal DCT21:50
Sucharskiego - PKP21:54
Andruszkiewicza21:56
Sucharskiego21:57
Kaczeńce21:59
Lessowa22:00
Stogi Skiby22:01
Kurs nr 22 do Wrzeszcz PKP
Stogi Skiby22:15
Ugory22:16
Lessowa22:17
Kaczeńce22:18
Budzysza22:20
Terminal DCT22:26
Kontenerowa22:28
Sucharskiego - PKP22:31
Ku Ujściu22:32
Stadion Energa Gdańsk22:36
Uczniowska [GDA]22:39
al. Płażyńskiego22:40
Czarny Dwór22:42
Zaspa - Szpital22:44
Leszczyńskich22:45
Rzeczypospolitej22:46
Pilotów22:48
Zaspa SKM22:49
Wojska Polskiego22:51
Galeria Bałtycka22:53
Wrzeszcz PKP22:54
Kurs nr 23 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP22:54
Baza Hallera23:04