Menu
06:31
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Baza Hallera | 11:37 |
Łostowice Świętokrzyska | 12:00 |
Kurs nr 1 do Zakoniczyn | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 12:02 |
Łostowice Świętokrzyska | 12:02 |
Orląt Lwowskich | 12:03 |
Niepołomicka | 12:04 |
Wieżycka | 12:06 |
Porębskiego | 12:07 |
Zakoniczyn | 12:08 |
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zakoniczyn | 12:10 |
Porębskiego | 12:12 |
Wieżycka | 12:13 |
Niepołomicka | 12:14 |
Orląt Lwowskich | 12:16 |
Łostowice Świętokrzyska | 12:17 |
Kurs nr 3 do Zakoniczyn | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 12:22 |
Łostowice Świętokrzyska | 12:22 |
Orląt Lwowskich | 12:23 |
Niepołomicka | 12:24 |
Wieżycka | 12:26 |
Porębskiego | 12:27 |
Zakoniczyn | 12:28 |
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zakoniczyn | 12:30 |
Porębskiego | 12:32 |
Wieżycka | 12:33 |
Niepołomicka | 12:34 |
Orląt Lwowskich | 12:36 |
Łostowice Świętokrzyska | 12:37 |
Kurs nr 5 do Zakoniczyn | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 13:02 |
Łostowice Świętokrzyska | 13:02 |
Orląt Lwowskich | 13:03 |
Niepołomicka | 13:04 |
Wieżycka | 13:06 |
Porębskiego | 13:07 |
Zakoniczyn | 13:08 |
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zakoniczyn | 13:10 |
Porębskiego | 13:12 |
Wieżycka | 13:13 |
Niepołomicka | 13:14 |
Orląt Lwowskich | 13:16 |
Łostowice Świętokrzyska | 13:17 |
Kurs nr 7 do Zakoniczyn | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 13:22 |
Łostowice Świętokrzyska | 13:22 |
Orląt Lwowskich | 13:23 |
Niepołomicka | 13:24 |
Wieżycka | 13:26 |
Porębskiego | 13:27 |
Zakoniczyn | 13:28 |
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zakoniczyn | 13:30 |
Porębskiego | 13:32 |
Wieżycka | 13:33 |
Niepołomicka | 13:34 |
Orląt Lwowskich | 13:36 |
Łostowice Świętokrzyska | 13:37 |
Kurs nr 9 do Zakoniczyn | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 14:02 |
Łostowice Świętokrzyska | 14:02 |
Orląt Lwowskich | 14:03 |
Niepołomicka | 14:04 |
Wieżycka | 14:06 |
Porębskiego | 14:07 |
Zakoniczyn | 14:08 |
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zakoniczyn | 14:10 |
Porębskiego | 14:12 |
Wieżycka | 14:13 |
Niepołomicka | 14:14 |
Orląt Lwowskich | 14:16 |
Łostowice Świętokrzyska | 14:17 |
Kurs nr 11 do Zakoniczyn | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 14:22 |
Łostowice Świętokrzyska | 14:22 |
Orląt Lwowskich | 14:23 |
Niepołomicka | 14:24 |
Wieżycka | 14:26 |
Porębskiego | 14:27 |
Zakoniczyn | 14:28 |
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zakoniczyn | 14:30 |
Porębskiego | 14:32 |
Wieżycka | 14:33 |
Niepołomicka | 14:34 |
Orląt Lwowskich | 14:36 |
Łostowice Świętokrzyska | 14:37 |
Kurs nr 13 do Zakoniczyn | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 15:02 |
Łostowice Świętokrzyska | 15:02 |
Orląt Lwowskich | 15:03 |
Niepołomicka | 15:04 |
Wieżycka | 15:06 |
Porębskiego | 15:07 |
Zakoniczyn | 15:08 |
Kurs nr 14 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zakoniczyn | 15:10 |
Porębskiego | 15:12 |
Wieżycka | 15:13 |
Niepołomicka | 15:14 |
Orląt Lwowskich | 15:16 |
Łostowice Świętokrzyska | 15:17 |
Kurs nr 15 do Zakoniczyn | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 15:22 |
Łostowice Świętokrzyska | 15:22 |
Orląt Lwowskich | 15:23 |
Niepołomicka | 15:24 |
Wieżycka | 15:26 |
Porębskiego | 15:27 |
Zakoniczyn | 15:28 |
Kurs nr 16 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zakoniczyn | 15:30 |
Porębskiego | 15:32 |
Wieżycka | 15:33 |
Niepołomicka | 15:34 |
Orląt Lwowskich | 15:36 |
Łostowice Świętokrzyska | 15:37 |
Kurs nr 17 do Zakoniczyn | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 16:02 |
Łostowice Świętokrzyska | 16:02 |
Orląt Lwowskich | 16:03 |
Niepołomicka | 16:04 |
Wieżycka | 16:06 |
Porębskiego | 16:07 |
Zakoniczyn | 16:08 |
Kurs nr 18 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zakoniczyn | 16:10 |
Porębskiego | 16:12 |
Wieżycka | 16:13 |
Niepołomicka | 16:14 |
Orląt Lwowskich | 16:16 |
Łostowice Świętokrzyska | 16:17 |
Kurs nr 19 do Zakoniczyn | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 16:22 |
Łostowice Świętokrzyska | 16:22 |
Orląt Lwowskich | 16:23 |
Niepołomicka | 16:24 |
Wieżycka | 16:26 |
Porębskiego | 16:27 |
Zakoniczyn | 16:28 |
Kurs nr 20 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zakoniczyn | 16:30 |
Porębskiego | 16:32 |
Wieżycka | 16:33 |
Niepołomicka | 16:34 |
Orląt Lwowskich | 16:36 |
Łostowice Świętokrzyska | 16:37 |
Kurs nr 21 do Zakoniczyn | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 17:02 |
Łostowice Świętokrzyska | 17:02 |
Orląt Lwowskich | 17:03 |
Niepołomicka | 17:04 |
Wieżycka | 17:06 |
Porębskiego | 17:07 |
Zakoniczyn | 17:08 |
Kurs nr 22 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zakoniczyn | 17:10 |
Porębskiego | 17:12 |
Wieżycka | 17:13 |
Niepołomicka | 17:14 |
Orląt Lwowskich | 17:16 |
Łostowice Świętokrzyska | 17:17 |
Kurs nr 23 do Zakoniczyn | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 17:22 |
Łostowice Świętokrzyska | 17:22 |
Orląt Lwowskich | 17:23 |
Niepołomicka | 17:24 |
Wieżycka | 17:26 |
Porębskiego | 17:27 |
Zakoniczyn | 17:28 |
Kurs nr 24 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zakoniczyn | 17:30 |
Porębskiego | 17:32 |
Wieżycka | 17:33 |
Niepołomicka | 17:34 |
Orląt Lwowskich | 17:36 |
Łostowice Świętokrzyska | 17:37 |
Kurs nr 25 do Zakoniczyn | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 18:02 |
Łostowice Świętokrzyska | 18:02 |
Orląt Lwowskich | 18:03 |
Niepołomicka | 18:04 |
Wieżycka | 18:06 |
Porębskiego | 18:07 |
Zakoniczyn | 18:08 |
Kurs nr 26 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zakoniczyn | 18:10 |
Porębskiego | 18:12 |
Wieżycka | 18:13 |
Niepołomicka | 18:14 |
Orląt Lwowskich | 18:16 |
Łostowice Świętokrzyska | 18:17 |
Kurs nr 27 do Zakoniczyn | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 18:22 |
Łostowice Świętokrzyska | 18:22 |
Orląt Lwowskich | 18:23 |
Niepołomicka | 18:24 |
Wieżycka | 18:26 |
Porębskiego | 18:27 |
Zakoniczyn | 18:28 |
Kurs nr 28 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zakoniczyn | 18:30 |
Porębskiego | 18:32 |
Wieżycka | 18:33 |
Niepołomicka | 18:34 |
Orląt Lwowskich | 18:36 |
Łostowice Świętokrzyska | 18:37 |
Kurs nr 29 do Zakoniczyn | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 19:02 |
Łostowice Świętokrzyska | 19:02 |
Orląt Lwowskich | 19:03 |
Niepołomicka | 19:04 |
Wieżycka | 19:06 |
Porębskiego | 19:07 |
Zakoniczyn | 19:08 |
Kurs nr 30 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zakoniczyn | 19:10 |
Porębskiego | 19:12 |
Wieżycka | 19:13 |
Niepołomicka | 19:14 |
Orląt Lwowskich | 19:16 |
Łostowice Świętokrzyska | 19:17 |
Kurs nr 31 do Baza Hallera | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 19:17 |
Baza Hallera | 19:40 |