• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
04:30
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ06:07
Strzyża PKM06:08
Uniwersytet Gdański [GDA]06:10
Bażyńskiego [GDA]06:11
Tetmajera06:12
Derdowskiego06:13
Obrońców Westerplatte06:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:17
Opacka06:19
Subisława06:21
Pomorska - Osiedle06:22
Pomorska [GDA]06:24
Piastowska06:25
Czerwony Dwór06:27
Bora Komorowskiego06:28
Kołobrzeska06:30
Zaspa06:32
Startowa06:33
Jana Pawła II06:34
Żwirki i Wigury [GDA]06:35
Bajana06:36
Legionów06:38
Plac Komorowskiego06:40
Mickiewicza [GDA]06:42
Reja [GDA]06:43
Wyspiańskiego06:45
Opera Bałtycka06:48
Traugutta [GDA]06:49
Uniwersytet Medyczny06:50
Chodowieckiego06:51
Brama Oliwska06:52
Dworzec PKS06:54
Nowe Ogrody06:56
Węzeł Groddecka06:59
Pohulanka07:01
Odrzańska07:02
Chałubińskiego07:04
Sikorskiego [GDA]07:06
Cieszyńskiego07:08
Cebertowicza07:09
Wilanowska07:11
Przemyska07:13
Płocka07:14
Łostowice Świętokrzyska07:16
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:20
Łostowice Świętokrzyska07:20
Płocka07:22
Przemyska07:24
Wilanowska07:25
Cebertowicza07:27
Cieszyńskiego07:28
Sikorskiego [GDA]07:30
Chałubińskiego07:32
Odrzańska07:34
Pohulanka07:35
Węzeł Groddecka07:37
Urząd Miejski07:39
Dworzec PKS07:41
Brama Oliwska07:43
Chodowieckiego07:44
Uniwersytet Medyczny07:45
Traugutta [GDA]07:47
Opera Bałtycka07:49
Wyspiańskiego07:52
Reja [GDA]07:53
Mickiewicza [GDA]07:55
Plac Komorowskiego07:57
Legionów07:59
Bajana08:01
Żwirki i Wigury [GDA]08:02
Jana Pawła II08:03
Startowa08:04
Zaspa08:05
Kołobrzeska08:06
Bora Komorowskiego08:08
Czerwony Dwór08:10
Piastowska08:11
Pomorska [GDA]08:13
Osiedle Wejhera08:14
Helska08:15
Jelitkowo08:16
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo08:46
Helska08:48
Osiedle Wejhera08:50
Pomorska [GDA]08:51
Piastowska08:52
Czerwony Dwór08:54
Bora Komorowskiego08:55
Kołobrzeska08:57
Zaspa08:59
Startowa09:00
Jana Pawła II09:01
Żwirki i Wigury [GDA]09:02
Bajana09:03
Legionów09:05
Plac Komorowskiego09:07
Mickiewicza [GDA]09:09
Reja [GDA]09:10
Wyspiańskiego09:12
Opera Bałtycka09:15
Traugutta [GDA]09:16
Uniwersytet Medyczny09:17
Chodowieckiego09:18
Brama Oliwska09:19
Dworzec PKS09:21
Nowe Ogrody09:23
Węzeł Groddecka09:26
Pohulanka09:28
Odrzańska09:29
Chałubińskiego09:31
Sikorskiego [GDA]09:33
Cieszyńskiego09:35
Cebertowicza09:36
Wilanowska09:38
Przemyska09:40
Płocka09:41
Łostowice Świętokrzyska09:43
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska12:20
Łostowice Świętokrzyska12:20
Płocka12:22
Przemyska12:24
Wilanowska12:25
Cebertowicza12:27
Cieszyńskiego12:28
Sikorskiego [GDA]12:30
Chałubińskiego12:32
Odrzańska12:34
Pohulanka12:35
Węzeł Groddecka12:37
Urząd Miejski12:39
Dworzec PKS12:41
Brama Oliwska12:43
Chodowieckiego12:44
Uniwersytet Medyczny12:45
Traugutta [GDA]12:47
Opera Bałtycka12:49
Wyspiańskiego12:52
Reja [GDA]12:53
Mickiewicza [GDA]12:55
Plac Komorowskiego12:57
Legionów12:59
Bajana13:01
Żwirki i Wigury [GDA]13:02
Jana Pawła II13:03
Startowa13:04
Zaspa13:05
Kołobrzeska13:06
Bora Komorowskiego13:08
Czerwony Dwór13:10
Piastowska13:11
Pomorska [GDA]13:13
Osiedle Wejhera13:14
Helska13:15
Jelitkowo13:16
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo13:40
Helska13:42
Osiedle Wejhera13:44
Pomorska [GDA]13:45
Piastowska13:46
Czerwony Dwór13:48
Bora Komorowskiego13:49
Kołobrzeska13:51
Zaspa13:53
Startowa13:54
Jana Pawła II13:55
Żwirki i Wigury [GDA]13:56
Bajana13:57
Legionów13:59
Plac Komorowskiego14:01
Mickiewicza [GDA]14:03
Reja [GDA]14:04
Wyspiańskiego14:06
Opera Bałtycka14:09
Traugutta [GDA]14:10
Uniwersytet Medyczny14:11
Chodowieckiego14:12
Brama Oliwska14:13
Dworzec PKS14:15
Nowe Ogrody14:17
Węzeł Groddecka14:20
Pohulanka14:22
Odrzańska14:23
Chałubińskiego14:25
Sikorskiego [GDA]14:27
Cieszyńskiego14:29
Cebertowicza14:30
Wilanowska14:32
Przemyska14:34
Płocka14:35
Łostowice Świętokrzyska14:37
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska14:41
Łostowice Świętokrzyska14:41
Płocka14:43
Przemyska14:45
Wilanowska14:46
Cebertowicza14:48
Cieszyńskiego14:49
Sikorskiego [GDA]14:51
Chałubińskiego14:53
Odrzańska14:55
Pohulanka14:56
Węzeł Groddecka14:58
Urząd Miejski15:00
Dworzec PKS15:02
Brama Oliwska15:04
Chodowieckiego15:05
Uniwersytet Medyczny15:06
Traugutta [GDA]15:08
Opera Bałtycka15:10
Wyspiańskiego15:13
Reja [GDA]15:14
Mickiewicza [GDA]15:16
Plac Komorowskiego15:18
Legionów15:20
Bajana15:22
Żwirki i Wigury [GDA]15:23
Jana Pawła II15:24
Startowa15:25
Zaspa15:26
Kołobrzeska15:27
Bora Komorowskiego15:29
Czerwony Dwór15:31
Piastowska15:32
Pomorska [GDA]15:34
Osiedle Wejhera15:35
Helska15:36
Jelitkowo15:37
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo16:00
Helska16:02
Osiedle Wejhera16:04
Pomorska [GDA]16:05
Piastowska16:06
Czerwony Dwór16:08
Bora Komorowskiego16:09
Kołobrzeska16:11
Zaspa16:13
Startowa16:14
Jana Pawła II16:15
Żwirki i Wigury [GDA]16:16
Bajana16:17
Legionów16:19
Plac Komorowskiego16:21
Mickiewicza [GDA]16:23
Reja [GDA]16:24
Wyspiańskiego16:26
Opera Bałtycka16:29
Traugutta [GDA]16:30
Uniwersytet Medyczny16:31
Chodowieckiego16:32
Brama Oliwska16:33
Dworzec PKS16:35
Nowe Ogrody16:37
Węzeł Groddecka16:40
Pohulanka16:42
Odrzańska16:43
Chałubińskiego16:45
Sikorskiego [GDA]16:47
Cieszyńskiego16:49
Cebertowicza16:50
Wilanowska16:52
Przemyska16:54
Płocka16:55
Łostowice Świętokrzyska16:57
Kurs nr 9 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska17:01
Łostowice Świętokrzyska17:01
Płocka17:03
Przemyska17:05
Wilanowska17:06
Cebertowicza17:08
Cieszyńskiego17:09
Sikorskiego [GDA]17:11
Chałubińskiego17:13
Odrzańska17:15
Pohulanka17:16
Węzeł Groddecka17:18
Urząd Miejski17:20
Dworzec PKS17:22
Brama Oliwska17:24
Chodowieckiego17:25
Uniwersytet Medyczny17:26
Traugutta [GDA]17:28
Opera Bałtycka17:30
Wyspiańskiego17:33
Reja [GDA]17:34
Mickiewicza [GDA]17:36
Plac Komorowskiego17:38
Legionów17:40
Bajana17:42
Żwirki i Wigury [GDA]17:43
Jana Pawła II17:44
Startowa17:45
Zaspa17:46
Kołobrzeska17:47
Bora Komorowskiego17:49
Czerwony Dwór17:51
Piastowska17:52
Pomorska [GDA]17:54
Gospody17:55
Pomorska - Osiedle17:56
Subisława17:58
Opacka18:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:02
Obrońców Westerplatte18:04
Derdowskiego18:05
Tetmajera18:06
Bażyńskiego [GDA]18:07
Uniwersytet Gdański [GDA]18:09
Strzyża PKM18:11
Zajezdnia WRZESZCZ18:12