• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
01:56
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:27
Opacka06:29
Subisława06:31
Pomorska - Osiedle06:32
Pomorska [GDA]06:34
Piastowska06:35
Czerwony Dwór06:37
Bora Komorowskiego06:38
Kołobrzeska06:40
Zaspa06:42
Startowa06:43
Jana Pawła II06:44
Żwirki i Wigury [GDA]06:45
Bajana06:46
Legionów06:48
Plac Komorowskiego06:50
Mickiewicza [GDA]06:52
Reja [GDA]06:53
Wyspiańskiego06:55
Opera Bałtycka06:58
Traugutta [GDA]06:59
Uniwersytet Medyczny07:00
Chodowieckiego07:01
Brama Oliwska07:02
Dworzec PKS07:04
Nowe Ogrody07:06
Węzeł Groddecka07:09
Pohulanka07:11
Odrzańska07:12
Chałubińskiego07:14
Sikorskiego [GDA]07:16
Cieszyńskiego07:18
Cebertowicza07:19
Wilanowska07:21
Przemyska07:23
Płocka07:24
Łostowice Świętokrzyska07:26
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska07:30
Łostowice Świętokrzyska07:30
Płocka07:32
Przemyska07:34
Wilanowska07:35
Cebertowicza07:37
Cieszyńskiego07:38
Sikorskiego [GDA]07:40
Chałubińskiego07:42
Odrzańska07:44
Pohulanka07:45
Węzeł Groddecka07:47
Urząd Miejski07:49
Dworzec PKS07:51
Brama Oliwska07:53
Chodowieckiego07:54
Uniwersytet Medyczny07:55
Traugutta [GDA]07:57
Opera Bałtycka07:59
Wyspiańskiego08:02
Reja [GDA]08:03
Mickiewicza [GDA]08:05
Plac Komorowskiego08:07
Legionów08:09
Bajana08:11
Żwirki i Wigury [GDA]08:12
Jana Pawła II08:13
Startowa08:14
Zaspa08:15
Kołobrzeska08:16
Bora Komorowskiego08:18
Czerwony Dwór08:20
Piastowska08:21
Pomorska [GDA]08:23
Gospody08:24
Pomorska - Osiedle08:25
Subisława08:27
Opacka08:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:32
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska10:00
Łostowice Świętokrzyska10:00
Płocka10:02
Przemyska10:04
Wilanowska10:05
Cebertowicza10:07
Cieszyńskiego10:08
Sikorskiego [GDA]10:10
Chałubińskiego10:12
Odrzańska10:14
Pohulanka10:15
Węzeł Groddecka10:17
Urząd Miejski10:19
Dworzec PKS10:21
Brama Oliwska10:23
Chodowieckiego10:24
Uniwersytet Medyczny10:25
Traugutta [GDA]10:27
Opera Bałtycka10:29
Wyspiańskiego10:32
Reja [GDA]10:33
Mickiewicza [GDA]10:35
Plac Komorowskiego10:37
Legionów10:39
Bajana10:41
Żwirki i Wigury [GDA]10:42
Jana Pawła II10:43
Startowa10:44
Zaspa10:45
Kołobrzeska10:46
Bora Komorowskiego10:48
Czerwony Dwór10:50
Piastowska10:51
Pomorska [GDA]10:53
Osiedle Wejhera10:54
Helska10:55
Jelitkowo10:56
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo11:26
Helska11:28
Osiedle Wejhera11:30
Pomorska [GDA]11:31
Piastowska11:32
Czerwony Dwór11:34
Bora Komorowskiego11:35
Kołobrzeska11:37
Zaspa11:39
Startowa11:40
Jana Pawła II11:41
Żwirki i Wigury [GDA]11:42
Bajana11:43
Legionów11:45
Plac Komorowskiego11:47
Mickiewicza [GDA]11:49
Reja [GDA]11:50
Wyspiańskiego11:52
Opera Bałtycka11:55
Traugutta [GDA]11:56
Uniwersytet Medyczny11:57
Chodowieckiego11:58
Brama Oliwska11:59
Dworzec PKS12:01
Nowe Ogrody12:03
Węzeł Groddecka12:06
Pohulanka12:08
Odrzańska12:09
Chałubińskiego12:11
Sikorskiego [GDA]12:13
Cieszyńskiego12:15
Cebertowicza12:16
Wilanowska12:18
Przemyska12:20
Płocka12:21
Łostowice Świętokrzyska12:23