• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
02:29
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:47
Opacka06:49
Subisława06:51
Pomorska - Osiedle06:52
Pomorska [GDA]06:54
Piastowska06:55
Czerwony Dwór06:57
Bora Komorowskiego06:58
Kołobrzeska07:00
Zaspa07:02
Startowa07:03
Jana Pawła II07:04
Żwirki i Wigury [GDA]07:05
Bajana07:06
Legionów07:08
Plac Komorowskiego07:10
Mickiewicza [GDA]07:12
Reja [GDA]07:13
Wyspiańskiego07:15
Opera Bałtycka07:18
Traugutta [GDA]07:19
Uniwersytet Medyczny07:20
Chodowieckiego07:21
Brama Oliwska07:22
Dworzec PKS07:24
Nowe Ogrody07:26
Węzeł Groddecka07:29
Pohulanka07:31
Odrzańska07:32
Chałubińskiego07:34
Sikorskiego [GDA]07:36
Cieszyńskiego07:38
Cebertowicza07:39
Wilanowska07:41
Przemyska07:43
Płocka07:44
Łostowice Świętokrzyska07:46
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:50
Łostowice Świętokrzyska07:50
Płocka07:52
Przemyska07:54
Wilanowska07:55
Cebertowicza07:57
Cieszyńskiego07:58
Sikorskiego [GDA]08:00
Chałubińskiego08:02
Odrzańska08:04
Pohulanka08:05
Węzeł Groddecka08:07
Urząd Miejski08:09
Dworzec PKS08:11
Brama Oliwska08:13
Chodowieckiego08:14
Uniwersytet Medyczny08:15
Traugutta [GDA]08:17
Opera Bałtycka08:19
Wyspiańskiego08:22
Reja [GDA]08:23
Mickiewicza [GDA]08:25
Plac Komorowskiego08:27
Legionów08:29
Bajana08:31
Żwirki i Wigury [GDA]08:32
Jana Pawła II08:33
Startowa08:34
Zaspa08:35
Kołobrzeska08:36
Bora Komorowskiego08:38
Czerwony Dwór08:40
Piastowska08:41
Pomorska [GDA]08:43
Osiedle Wejhera08:44
Helska08:45
Jelitkowo08:46
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo09:26
Helska09:28
Osiedle Wejhera09:30
Pomorska [GDA]09:31
Piastowska09:32
Czerwony Dwór09:34
Bora Komorowskiego09:35
Kołobrzeska09:37
Zaspa09:39
Startowa09:40
Jana Pawła II09:41
Żwirki i Wigury [GDA]09:42
Bajana09:43
Legionów09:45
Plac Komorowskiego09:47
Mickiewicza [GDA]09:49
Reja [GDA]09:50
Wyspiańskiego09:52
Opera Bałtycka09:55
Traugutta [GDA]09:56
Uniwersytet Medyczny09:57
Chodowieckiego09:58
Brama Oliwska09:59
Dworzec PKS10:01
Nowe Ogrody10:03
Węzeł Groddecka10:06
Pohulanka10:08
Odrzańska10:09
Chałubińskiego10:11
Sikorskiego [GDA]10:13
Cieszyńskiego10:15
Cebertowicza10:16
Wilanowska10:18
Przemyska10:20
Płocka10:21
Łostowice Świętokrzyska10:23
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:00
Łostowice Świętokrzyska13:00
Płocka13:02
Przemyska13:04
Wilanowska13:05
Cebertowicza13:07
Cieszyńskiego13:08
Sikorskiego [GDA]13:10
Chałubińskiego13:12
Odrzańska13:14
Pohulanka13:15
Węzeł Groddecka13:17
Urząd Miejski13:19
Dworzec PKS13:21
Brama Oliwska13:23
Chodowieckiego13:24
Uniwersytet Medyczny13:25
Traugutta [GDA]13:27
Opera Bałtycka13:29
Wyspiańskiego13:32
Reja [GDA]13:33
Mickiewicza [GDA]13:35
Plac Komorowskiego13:37
Legionów13:39
Bajana13:41
Żwirki i Wigury [GDA]13:42
Jana Pawła II13:43
Startowa13:44
Zaspa13:45
Kołobrzeska13:46
Bora Komorowskiego13:48
Czerwony Dwór13:50
Piastowska13:51
Pomorska [GDA]13:53
Osiedle Wejhera13:54
Helska13:55
Jelitkowo13:56
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:20
Helska14:22
Osiedle Wejhera14:24
Pomorska [GDA]14:25
Piastowska14:26
Czerwony Dwór14:28
Bora Komorowskiego14:29
Kołobrzeska14:31
Zaspa14:33
Startowa14:34
Jana Pawła II14:35
Żwirki i Wigury [GDA]14:36
Bajana14:37
Legionów14:39
Plac Komorowskiego14:41
Mickiewicza [GDA]14:43
Reja [GDA]14:44
Wyspiańskiego14:46
Opera Bałtycka14:49
Traugutta [GDA]14:50
Uniwersytet Medyczny14:51
Chodowieckiego14:52
Brama Oliwska14:53
Dworzec PKS14:55
Nowe Ogrody14:57
Węzeł Groddecka15:00
Pohulanka15:02
Odrzańska15:03
Chałubińskiego15:05
Sikorskiego [GDA]15:07
Cieszyńskiego15:09
Cebertowicza15:10
Wilanowska15:12
Przemyska15:14
Płocka15:15
Łostowice Świętokrzyska15:17
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska15:21
Łostowice Świętokrzyska15:21
Płocka15:23
Przemyska15:25
Wilanowska15:26
Cebertowicza15:28
Cieszyńskiego15:29
Sikorskiego [GDA]15:31
Chałubińskiego15:33
Odrzańska15:35
Pohulanka15:36
Węzeł Groddecka15:38
Urząd Miejski15:40
Dworzec PKS15:42
Brama Oliwska15:44
Chodowieckiego15:45
Uniwersytet Medyczny15:46
Traugutta [GDA]15:48
Opera Bałtycka15:50
Wyspiańskiego15:53
Reja [GDA]15:54
Mickiewicza [GDA]15:56
Plac Komorowskiego15:58
Legionów16:00
Bajana16:02
Żwirki i Wigury [GDA]16:03
Jana Pawła II16:04
Startowa16:05
Zaspa16:06
Kołobrzeska16:07
Bora Komorowskiego16:09
Czerwony Dwór16:11
Piastowska16:12
Pomorska [GDA]16:14
Osiedle Wejhera16:15
Helska16:16
Jelitkowo16:17
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo16:40
Helska16:42
Osiedle Wejhera16:44
Pomorska [GDA]16:45
Piastowska16:46
Czerwony Dwór16:48
Bora Komorowskiego16:49
Kołobrzeska16:51
Zaspa16:53
Startowa16:54
Jana Pawła II16:55
Żwirki i Wigury [GDA]16:56
Bajana16:57
Legionów16:59
Plac Komorowskiego17:01
Mickiewicza [GDA]17:03
Reja [GDA]17:04
Wyspiańskiego17:06
Opera Bałtycka17:09
Traugutta [GDA]17:10
Uniwersytet Medyczny17:11
Chodowieckiego17:12
Brama Oliwska17:13
Dworzec PKS17:15
Nowe Ogrody17:17
Węzeł Groddecka17:20
Pohulanka17:22
Odrzańska17:23
Chałubińskiego17:25
Sikorskiego [GDA]17:27
Cieszyńskiego17:29
Cebertowicza17:30
Wilanowska17:32
Przemyska17:34
Płocka17:35
Łostowice Świętokrzyska17:37
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska17:41
Łostowice Świętokrzyska17:41
Płocka17:43
Przemyska17:45
Wilanowska17:46
Cebertowicza17:48
Cieszyńskiego17:49
Sikorskiego [GDA]17:51
Chałubińskiego17:53
Odrzańska17:55
Pohulanka17:56
Węzeł Groddecka17:58
Urząd Miejski18:00
Dworzec PKS18:02
Brama Oliwska18:04
Chodowieckiego18:05
Uniwersytet Medyczny18:06
Traugutta [GDA]18:08
Opera Bałtycka18:10
Politechnika18:11
Miszewskiego18:13
Jaśkowa Dolina18:15
Klonowa [GDA]18:16
Galeria Bałtycka18:18
Wojska Polskiego18:20
Zamenhofa [GDA]18:21
Zajezdnia18:22
Strzyża PKM18:23
Zajezdnia WRZESZCZ18:25