• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
23:48
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ06:04
Zajezdnia06:05
Zamenhofa [GDA]06:06
Wojska Polskiego06:08
Galeria Bałtycka06:10
Klonowa [GDA]06:12
Jaśkowa Dolina06:13
Miszewskiego06:15
Politechnika06:16
Opera Bałtycka06:18
Traugutta [GDA]06:19
Uniwersytet Medyczny06:20
Chodowieckiego06:21
Brama Oliwska06:22
Dworzec PKS06:24
Nowe Ogrody06:26
Węzeł Groddecka06:29
Pohulanka06:31
Odrzańska06:33
Chałubińskiego06:35
Sikorskiego [GDA]06:36
Cieszyńskiego06:38
Cebertowicza06:39
Wilanowska06:41
Przemyska06:43
Płocka06:44
Łostowice Świętokrzyska06:46
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo08:06
Helska08:08
Osiedle Wejhera08:10
Pomorska [GDA]08:11
Piastowska08:12
Czerwony Dwór08:14
Bora-Komorowskiego08:15
Kołobrzeska08:17
Zaspa08:19
Startowa08:20
Jana Pawła II08:21
Żwirki i Wigury [GDA]08:22
Bajana08:23
Legionów08:24
Plac Komorowskiego08:26
Mickiewicza [GDA]08:29
Reja [GDA]08:30
Wyspiańskiego08:32
Opera Bałtycka08:35
Traugutta [GDA]08:36
Uniwersytet Medyczny08:37
Chodowieckiego08:38
Brama Oliwska08:39
Dworzec PKS08:41
Nowe Ogrody08:43
Węzeł Groddecka08:46
Pohulanka08:48
Odrzańska08:50
Chałubińskiego08:52
Sikorskiego [GDA]08:53
Cieszyńskiego08:55
Cebertowicza08:56
Wilanowska08:58
Przemyska09:00
Płocka09:01
Łostowice Świętokrzyska09:03
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska09:21
Łostowice Świętokrzyska09:21
Płocka09:23
Przemyska09:25
Wilanowska09:26
Cebertowicza09:28
Cieszyńskiego09:29
Sikorskiego [GDA]09:31
Chałubińskiego09:33
Odrzańska09:35
Pohulanka09:36
Węzeł Groddecka09:38
Urząd Miejski09:40
Dworzec PKS09:42
Brama Oliwska09:44
Chodowieckiego09:45
Uniwersytet Medyczny09:46
Traugutta [GDA]09:48
Opera Bałtycka09:50
Wyspiańskiego09:53
Reja [GDA]09:54
Mickiewicza [GDA]09:56
Plac Komorowskiego09:58
Legionów10:00
Bajana10:01
Żwirki i Wigury [GDA]10:02
Jana Pawła II10:03
Startowa10:04
Zaspa10:05
Kołobrzeska10:07
Bora-Komorowskiego10:09
Czerwony Dwór10:11
Piastowska10:12
Pomorska [GDA]10:14
Osiedle Wejhera10:15
Helska10:16
Jelitkowo10:17
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo10:26
Helska10:28
Osiedle Wejhera10:30
Pomorska [GDA]10:31
Piastowska10:32
Czerwony Dwór10:34
Bora-Komorowskiego10:35
Kołobrzeska10:37
Zaspa10:39
Startowa10:40
Jana Pawła II10:41
Żwirki i Wigury [GDA]10:42
Bajana10:43
Legionów10:44
Plac Komorowskiego10:46
Mickiewicza [GDA]10:49
Reja [GDA]10:50
Wyspiańskiego10:52
Opera Bałtycka10:55
Traugutta [GDA]10:56
Uniwersytet Medyczny10:57
Chodowieckiego10:58
Brama Oliwska10:59
Dworzec PKS11:01
Nowe Ogrody11:03
Węzeł Groddecka11:06
Pohulanka11:08
Odrzańska11:10
Chałubińskiego11:12
Sikorskiego [GDA]11:13
Cieszyńskiego11:15
Cebertowicza11:16
Wilanowska11:18
Przemyska11:20
Płocka11:21
Łostowice Świętokrzyska11:23
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:41
Łostowice Świętokrzyska11:41
Płocka11:43
Przemyska11:45
Wilanowska11:46
Cebertowicza11:48
Cieszyńskiego11:49
Sikorskiego [GDA]11:51
Chałubińskiego11:53
Odrzańska11:55
Pohulanka11:56
Węzeł Groddecka11:58
Urząd Miejski12:00
Dworzec PKS12:02
Brama Oliwska12:04
Chodowieckiego12:05
Uniwersytet Medyczny12:06
Traugutta [GDA]12:08
Opera Bałtycka12:10
Wyspiańskiego12:13
Reja [GDA]12:14
Mickiewicza [GDA]12:16
Plac Komorowskiego12:18
Legionów12:20
Bajana12:21
Żwirki i Wigury [GDA]12:22
Jana Pawła II12:23
Startowa12:24
Zaspa12:25
Kołobrzeska12:27
Bora-Komorowskiego12:29
Czerwony Dwór12:31
Piastowska12:32
Pomorska [GDA]12:34
Osiedle Wejhera12:35
Helska12:36
Jelitkowo12:37
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:46
Helska12:48
Osiedle Wejhera12:50
Pomorska [GDA]12:51
Piastowska12:52
Czerwony Dwór12:54
Bora-Komorowskiego12:55
Kołobrzeska12:57
Zaspa12:59
Startowa13:00
Jana Pawła II13:01
Żwirki i Wigury [GDA]13:02
Bajana13:03
Legionów13:04
Plac Komorowskiego13:06
Mickiewicza [GDA]13:09
Reja [GDA]13:10
Wyspiańskiego13:12
Opera Bałtycka13:15
Traugutta [GDA]13:16
Uniwersytet Medyczny13:17
Chodowieckiego13:18
Brama Oliwska13:19
Dworzec PKS13:21
Nowe Ogrody13:23
Węzeł Groddecka13:26
Pohulanka13:28
Odrzańska13:30
Chałubińskiego13:32
Sikorskiego [GDA]13:33
Cieszyńskiego13:35
Cebertowicza13:36
Wilanowska13:38
Przemyska13:40
Płocka13:41
Łostowice Świętokrzyska13:43
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska14:01
Łostowice Świętokrzyska14:01
Płocka14:03
Przemyska14:05
Wilanowska14:06
Cebertowicza14:08
Cieszyńskiego14:09
Sikorskiego [GDA]14:11
Chałubińskiego14:13
Odrzańska14:15
Pohulanka14:16
Węzeł Groddecka14:18
Urząd Miejski14:20
Dworzec PKS14:22
Brama Oliwska14:24
Chodowieckiego14:25
Uniwersytet Medyczny14:26
Traugutta [GDA]14:28
Opera Bałtycka14:30
Wyspiańskiego14:33
Reja [GDA]14:34
Mickiewicza [GDA]14:36
Plac Komorowskiego14:38
Legionów14:40
Bajana14:41
Żwirki i Wigury [GDA]14:42
Jana Pawła II14:43
Startowa14:44
Zaspa14:45
Kołobrzeska14:47
Bora-Komorowskiego14:49
Czerwony Dwór14:51
Piastowska14:52
Pomorska [GDA]14:54
Osiedle Wejhera14:55
Helska14:56
Jelitkowo14:57
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo15:09
Helska15:11
Osiedle Wejhera15:13
Pomorska [GDA]15:14
Piastowska15:15
Czerwony Dwór15:17
Bora-Komorowskiego15:18
Kołobrzeska15:20
Zaspa15:22
Startowa15:23
Jana Pawła II15:24
Żwirki i Wigury [GDA]15:25
Bajana15:26
Legionów15:27
Plac Komorowskiego15:29
Mickiewicza [GDA]15:32
Reja [GDA]15:33
Wyspiańskiego15:35
Opera Bałtycka15:38
Traugutta [GDA]15:39
Uniwersytet Medyczny15:40
Chodowieckiego15:41
Brama Oliwska15:42
Dworzec PKS15:44
Nowe Ogrody15:46
Węzeł Groddecka15:49
Pohulanka15:51
Odrzańska15:53
Chałubińskiego15:55
Sikorskiego [GDA]15:56
Cieszyńskiego15:58
Cebertowicza15:59
Wilanowska16:01
Przemyska16:03
Płocka16:04
Łostowice Świętokrzyska16:06
Kurs nr 9 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska16:21
Łostowice Świętokrzyska16:21
Płocka16:23
Przemyska16:25
Wilanowska16:26
Cebertowicza16:28
Cieszyńskiego16:29
Sikorskiego [GDA]16:31
Chałubińskiego16:33
Odrzańska16:35
Pohulanka16:36
Węzeł Groddecka16:38
Urząd Miejski16:40
Dworzec PKS16:42
Brama Oliwska16:44
Chodowieckiego16:45
Uniwersytet Medyczny16:46
Traugutta [GDA]16:48
Opera Bałtycka16:50
Wyspiańskiego16:53
Reja [GDA]16:54
Mickiewicza [GDA]16:56
Plac Komorowskiego16:58
Legionów17:00
Bajana17:01
Żwirki i Wigury [GDA]17:02
Jana Pawła II17:03
Startowa17:04
Zaspa17:05
Kołobrzeska17:07
Bora-Komorowskiego17:09
Czerwony Dwór17:11
Piastowska17:12
Pomorska [GDA]17:14
Gospody17:15
Pomorska - Osiedle17:16
Subisława17:18
Opacka17:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:22
Obrońców Westerplatte17:24
Derdowskiego17:25
Tetmajera17:26
Bażyńskiego [GDA]17:27
Uniwersytet Gdański [GDA]17:28
Strzyża PKM17:30
Zajezdnia WRZESZCZ17:31