• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
02:14
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:07
Opacka07:09
Subisława07:11
Pomorska - Osiedle07:12
Pomorska [GDA]07:14
Piastowska07:15
Czerwony Dwór07:17
Bora Komorowskiego07:18
Kołobrzeska07:20
Zaspa07:22
Startowa07:23
Jana Pawła II07:24
Żwirki i Wigury [GDA]07:25
Bajana07:26
Legionów07:28
Plac Komorowskiego07:30
Mickiewicza [GDA]07:32
Reja [GDA]07:33
Wyspiańskiego07:35
Opera Bałtycka07:38
Traugutta [GDA]07:39
Uniwersytet Medyczny07:40
Chodowieckiego07:41
Brama Oliwska07:42
Dworzec PKS07:44
Nowe Ogrody07:46
Węzeł Groddecka07:49
Pohulanka07:51
Odrzańska07:52
Chałubińskiego07:54
Sikorskiego [GDA]07:56
Cieszyńskiego07:58
Cebertowicza07:59
Wilanowska08:01
Przemyska08:03
Płocka08:04
Łostowice Świętokrzyska08:06
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:10
Łostowice Świętokrzyska08:10
Płocka08:12
Przemyska08:14
Wilanowska08:15
Cebertowicza08:17
Cieszyńskiego08:18
Sikorskiego [GDA]08:20
Chałubińskiego08:22
Odrzańska08:24
Pohulanka08:25
Węzeł Groddecka08:27
Urząd Miejski08:29
Dworzec PKS08:31
Brama Oliwska08:33
Chodowieckiego08:34
Uniwersytet Medyczny08:35
Traugutta [GDA]08:37
Opera Bałtycka08:39
Wyspiańskiego08:42
Reja [GDA]08:43
Mickiewicza [GDA]08:45
Plac Komorowskiego08:47
Legionów08:49
Bajana08:51
Żwirki i Wigury [GDA]08:52
Jana Pawła II08:53
Startowa08:54
Zaspa08:55
Kołobrzeska08:56
Bora Komorowskiego08:58
Czerwony Dwór09:00
Piastowska09:01
Pomorska [GDA]09:03
Osiedle Wejhera09:04
Helska09:05
Jelitkowo09:06
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo09:46
Helska09:48
Osiedle Wejhera09:50
Pomorska [GDA]09:51
Piastowska09:52
Czerwony Dwór09:54
Bora Komorowskiego09:55
Kołobrzeska09:57
Zaspa09:59
Startowa10:00
Jana Pawła II10:01
Żwirki i Wigury [GDA]10:02
Bajana10:03
Legionów10:05
Plac Komorowskiego10:07
Mickiewicza [GDA]10:09
Reja [GDA]10:10
Wyspiańskiego10:12
Opera Bałtycka10:15
Traugutta [GDA]10:16
Uniwersytet Medyczny10:17
Chodowieckiego10:18
Brama Oliwska10:19
Dworzec PKS10:21
Nowe Ogrody10:23
Węzeł Groddecka10:26
Pohulanka10:28
Odrzańska10:29
Chałubińskiego10:31
Sikorskiego [GDA]10:33
Cieszyńskiego10:35
Cebertowicza10:36
Wilanowska10:38
Przemyska10:40
Płocka10:41
Łostowice Świętokrzyska10:43
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:20
Łostowice Świętokrzyska13:20
Płocka13:22
Przemyska13:24
Wilanowska13:25
Cebertowicza13:27
Cieszyńskiego13:28
Sikorskiego [GDA]13:30
Chałubińskiego13:32
Odrzańska13:34
Pohulanka13:35
Węzeł Groddecka13:37
Urząd Miejski13:39
Dworzec PKS13:41
Brama Oliwska13:43
Chodowieckiego13:44
Uniwersytet Medyczny13:45
Traugutta [GDA]13:47
Opera Bałtycka13:49
Wyspiańskiego13:52
Reja [GDA]13:53
Mickiewicza [GDA]13:55
Plac Komorowskiego13:57
Legionów13:59
Bajana14:01
Żwirki i Wigury [GDA]14:02
Jana Pawła II14:03
Startowa14:04
Zaspa14:05
Kołobrzeska14:06
Bora Komorowskiego14:08
Czerwony Dwór14:10
Piastowska14:11
Pomorska [GDA]14:13
Osiedle Wejhera14:14
Helska14:15
Jelitkowo14:16
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:40
Helska14:42
Osiedle Wejhera14:44
Pomorska [GDA]14:45
Piastowska14:46
Czerwony Dwór14:48
Bora Komorowskiego14:49
Kołobrzeska14:51
Zaspa14:53
Startowa14:54
Jana Pawła II14:55
Żwirki i Wigury [GDA]14:56
Bajana14:57
Legionów14:59
Plac Komorowskiego15:01
Mickiewicza [GDA]15:03
Reja [GDA]15:04
Wyspiańskiego15:06
Opera Bałtycka15:09
Traugutta [GDA]15:10
Uniwersytet Medyczny15:11
Chodowieckiego15:12
Brama Oliwska15:13
Dworzec PKS15:15
Nowe Ogrody15:17
Węzeł Groddecka15:20
Pohulanka15:22
Odrzańska15:23
Chałubińskiego15:25
Sikorskiego [GDA]15:27
Cieszyńskiego15:29
Cebertowicza15:30
Wilanowska15:32
Przemyska15:34
Płocka15:35
Łostowice Świętokrzyska15:37
Kurs nr 9 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska15:41
Łostowice Świętokrzyska15:41
Płocka15:43
Przemyska15:45
Wilanowska15:46
Cebertowicza15:48
Cieszyńskiego15:49
Sikorskiego [GDA]15:51
Chałubińskiego15:53
Odrzańska15:55
Pohulanka15:56
Węzeł Groddecka15:58
Urząd Miejski16:00
Dworzec PKS16:02
Brama Oliwska16:04
Chodowieckiego16:05
Uniwersytet Medyczny16:06
Traugutta [GDA]16:08
Opera Bałtycka16:10
Wyspiańskiego16:13
Reja [GDA]16:14
Mickiewicza [GDA]16:16
Plac Komorowskiego16:18
Legionów16:20
Bajana16:22
Żwirki i Wigury [GDA]16:23
Jana Pawła II16:24
Startowa16:25
Zaspa16:26
Kołobrzeska16:27
Bora Komorowskiego16:29
Czerwony Dwór16:31
Piastowska16:32
Pomorska [GDA]16:34
Gospody16:35
Pomorska - Osiedle16:36
Subisława16:38
Opacka16:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:42
Obrońców Westerplatte16:44
Derdowskiego16:45
Tetmajera16:46
Bażyńskiego [GDA]16:47
Uniwersytet Gdański [GDA]16:49
Strzyża PKM16:51
Zajezdnia WRZESZCZ16:52