• Nocny Bieg Świętojański. Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji w dniu 21 czerwca oraz w nocy 21/22 czerwca. Więcej: www.zkmgdynia.pl, 695-174-194.  • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl   • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl
22:43
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT04:21
Władysława IV [GDA]04:23
Nowy Port Oliwska04:24
Przychodnia04:25
Rybołowców04:26
Kasztanowa04:27
Latarnia Morska04:28
Krasickiego04:30
Brzeźno Dom Zdrojowy04:31
Mazurska04:32
Wczasy04:33
Dworska04:35
al. Płażyńskiego04:36
Grudziądzka04:38
Kolonia Uroda04:39
Kościuszki04:40
Mickiewicza [GDA]04:42
Reja [GDA]04:43
Wyspiańskiego04:45
Politechnika04:48
Miszewskiego04:50
Jaśkowa Dolina04:52
Klonowa [GDA]04:53
Galeria Bałtycka04:55
Wojska Polskiego04:57
Zamenhofa [GDA]04:58
Zajezdnia04:59
Strzyża PKM05:00
Uniwersytet Gdański [GDA]05:02
Bażyńskiego [GDA]05:03
Tetmajera05:04
Derdowskiego05:05
Obrońców Westerplatte05:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:08
Kurs nr 1 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:14
Obrońców Westerplatte05:16
Derdowskiego05:17
Tetmajera05:18
Bażyńskiego [GDA]05:19
Uniwersytet Gdański [GDA]05:20
Strzyża PKM05:22
Zajezdnia05:24
Zamenhofa [GDA]05:25
Wojska Polskiego05:27
Galeria Bałtycka05:29
Klonowa [GDA]05:30
Jaśkowa Dolina05:32
Miszewskiego05:34
Politechnika05:35
Wyspiańskiego05:39
Reja [GDA]05:40
Mickiewicza [GDA]05:42
Kościuszki05:44
Kolonia Uroda05:45
Grudziądzka05:46
al. Płażyńskiego05:48
Uczniowska [GDA]05:49
Gdańska05:51
Sternicza05:52
Brzeźno Dom Zdrojowy05:54
Krasickiego05:55
Latarnia Morska05:57
Kasztanowa05:58
Na Zaspę05:59
Plac Wolności06:01
Władysława IV [GDA]06:03
Nowy Port Oliwska06:04
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska06:08
Przychodnia06:09
Rybołowców06:10
Kasztanowa06:11
Latarnia Morska06:12
Krasickiego06:14
Brzeźno Dom Zdrojowy06:15
Mazurska06:16
Wczasy06:17
Dworska06:19
al. Płażyńskiego06:20
Grudziądzka06:22
Kolonia Uroda06:23
Kościuszki06:24
Mickiewicza [GDA]06:26
Reja [GDA]06:27
Wyspiańskiego06:29
Politechnika06:32
Miszewskiego06:34
Jaśkowa Dolina06:36
Klonowa [GDA]06:37
Galeria Bałtycka06:39
Wojska Polskiego06:41
Zamenhofa [GDA]06:42
Zajezdnia06:43
Strzyża PKM06:44
Uniwersytet Gdański [GDA]06:46
Bażyńskiego [GDA]06:47
Tetmajera06:48
Derdowskiego06:49
Obrońców Westerplatte06:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:52
Kurs nr 3 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:16
Obrońców Westerplatte07:18
Derdowskiego07:19
Tetmajera07:20
Bażyńskiego [GDA]07:21
Uniwersytet Gdański [GDA]07:22
Strzyża PKM07:24
Zajezdnia07:26
Zamenhofa [GDA]07:27
Wojska Polskiego07:29
Galeria Bałtycka07:31
Klonowa [GDA]07:32
Jaśkowa Dolina07:34
Miszewskiego07:36
Politechnika07:37
Wyspiańskiego07:41
Reja [GDA]07:42
Mickiewicza [GDA]07:44
Kościuszki07:46
Kolonia Uroda07:47
Grudziądzka07:48
al. Płażyńskiego07:50
Uczniowska [GDA]07:51
Gdańska07:53
Sternicza07:54
Brzeźno Dom Zdrojowy07:56
Krasickiego07:57
Latarnia Morska07:59
Kasztanowa08:00
Na Zaspę08:01
Plac Wolności08:03
Władysława IV [GDA]08:05
Nowy Port Oliwska08:06
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska08:08
Przychodnia08:09
Rybołowców08:10
Kasztanowa08:11
Latarnia Morska08:12
Krasickiego08:14
Brzeźno Dom Zdrojowy08:15
Mazurska08:16
Wczasy08:17
Dworska08:19
al. Płażyńskiego08:20
Grudziądzka08:22
Kolonia Uroda08:23
Kościuszki08:24
Mickiewicza [GDA]08:26
Reja [GDA]08:27
Wyspiańskiego08:29
Politechnika08:32
Miszewskiego08:34
Jaśkowa Dolina08:36
Klonowa [GDA]08:37
Galeria Bałtycka08:39
Wojska Polskiego08:41
Zamenhofa [GDA]08:42
Zajezdnia08:43
Strzyża PKM08:44
Uniwersytet Gdański [GDA]08:46
Bażyńskiego [GDA]08:47
Tetmajera08:48
Derdowskiego08:49
Obrońców Westerplatte08:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:52
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:14
Obrońców Westerplatte09:16
Derdowskiego09:17
Tetmajera09:18
Bażyńskiego [GDA]09:19
Uniwersytet Gdański [GDA]09:20
Strzyża PKM09:22
Zajezdnia09:24
Zamenhofa [GDA]09:25
Wojska Polskiego09:27
Galeria Bałtycka09:29
Klonowa [GDA]09:30
Jaśkowa Dolina09:32
Miszewskiego09:34
Politechnika09:35
Wyspiańskiego09:39
Reja [GDA]09:40
Mickiewicza [GDA]09:42
Kościuszki09:44
Kolonia Uroda09:45
Grudziądzka09:46
al. Płażyńskiego09:48
Uczniowska [GDA]09:49
Gdańska09:51
Sternicza09:52
Brzeźno Dom Zdrojowy09:54
Krasickiego09:55
Latarnia Morska09:57
Kasztanowa09:58
Na Zaspę09:59
Plac Wolności10:01
Nowy Port Zajezdnia10:02
Zajezdnia NOWY PORT10:04
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT10:25
Władysława IV [GDA]10:27
Nowy Port Oliwska10:28
Przychodnia10:29
Rybołowców10:30
Kasztanowa10:31
Latarnia Morska10:32
Krasickiego10:34
Brzeźno Dom Zdrojowy10:35
Mazurska10:36
Wczasy10:37
Dworska10:39
al. Płażyńskiego10:40
Grudziądzka10:42
Kolonia Uroda10:43
Kościuszki10:44
Mickiewicza [GDA]10:46
Reja [GDA]10:47
Wyspiańskiego10:49
Politechnika10:52
Miszewskiego10:54
Jaśkowa Dolina10:56
Klonowa [GDA]10:57
Galeria Bałtycka10:59
Wojska Polskiego11:01
Zamenhofa [GDA]11:02
Zajezdnia11:03
Strzyża PKM11:04
Uniwersytet Gdański [GDA]11:06
Bażyńskiego [GDA]11:07
Tetmajera11:08
Derdowskiego11:09
Obrońców Westerplatte11:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:12
Kurs nr 7 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:34
Obrońców Westerplatte11:36
Derdowskiego11:37
Tetmajera11:38
Bażyńskiego [GDA]11:39
Uniwersytet Gdański [GDA]11:40
Strzyża PKM11:42
Zajezdnia11:44
Zamenhofa [GDA]11:45
Wojska Polskiego11:47
Galeria Bałtycka11:49
Klonowa [GDA]11:50
Jaśkowa Dolina11:52
Miszewskiego11:54
Politechnika11:55
Wyspiańskiego11:59
Reja [GDA]12:00
Mickiewicza [GDA]12:02
Kościuszki12:04
Kolonia Uroda12:05
Grudziądzka12:06
al. Płażyńskiego12:08
Uczniowska [GDA]12:09
Gdańska12:11
Sternicza12:12
Brzeźno Dom Zdrojowy12:14
Krasickiego12:15
Latarnia Morska12:17
Kasztanowa12:18
Na Zaspę12:19
Plac Wolności12:21
Władysława IV [GDA]12:23
Nowy Port Oliwska12:24
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska12:28
Przychodnia12:29
Rybołowców12:30
Kasztanowa12:31
Latarnia Morska12:32
Krasickiego12:34
Brzeźno Dom Zdrojowy12:35
Mazurska12:36
Wczasy12:37
Dworska12:39
al. Płażyńskiego12:40
Grudziądzka12:42
Kolonia Uroda12:43
Kościuszki12:44
Mickiewicza [GDA]12:46
Reja [GDA]12:47
Wyspiańskiego12:49
Politechnika12:52
Miszewskiego12:54
Jaśkowa Dolina12:56
Klonowa [GDA]12:57
Galeria Bałtycka12:59
Wojska Polskiego13:01
Zamenhofa [GDA]13:02
Zajezdnia13:03
Strzyża PKM13:04
Uniwersytet Gdański [GDA]13:06
Bażyńskiego [GDA]13:07
Tetmajera13:08
Derdowskiego13:09
Obrońców Westerplatte13:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:12
Kurs nr 9 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:34
Obrońców Westerplatte13:36
Derdowskiego13:37
Tetmajera13:38
Bażyńskiego [GDA]13:39
Uniwersytet Gdański [GDA]13:40
Strzyża PKM13:42
Zajezdnia13:44
Zamenhofa [GDA]13:45
Wojska Polskiego13:47
Galeria Bałtycka13:49
Klonowa [GDA]13:50
Jaśkowa Dolina13:52
Miszewskiego13:54
Politechnika13:55
Wyspiańskiego13:59
Reja [GDA]14:00
Mickiewicza [GDA]14:02
Kościuszki14:04
Kolonia Uroda14:05
Grudziądzka14:06
al. Płażyńskiego14:08
Uczniowska [GDA]14:09
Gdańska14:11
Sternicza14:12
Brzeźno Dom Zdrojowy14:14
Krasickiego14:15
Latarnia Morska14:17
Kasztanowa14:18
Na Zaspę14:19
Plac Wolności14:21
Władysława IV [GDA]14:23
Nowy Port Oliwska14:24
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska14:28
Przychodnia14:29
Rybołowców14:30
Kasztanowa14:31
Latarnia Morska14:32
Krasickiego14:34
Brzeźno Dom Zdrojowy14:35
Mazurska14:36
Wczasy14:37
Dworska14:39
al. Płażyńskiego14:40
Grudziądzka14:42
Kolonia Uroda14:43
Kościuszki14:44
Mickiewicza [GDA]14:46
Reja [GDA]14:47
Wyspiańskiego14:49
Politechnika14:52
Miszewskiego14:54
Jaśkowa Dolina14:56
Klonowa [GDA]14:57
Galeria Bałtycka14:59
Wojska Polskiego15:01
Zamenhofa [GDA]15:02
Zajezdnia15:03
Strzyża PKM15:04
Uniwersytet Gdański [GDA]15:06
Bażyńskiego [GDA]15:07
Tetmajera15:08
Derdowskiego15:09
Obrońców Westerplatte15:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:12
Kurs nr 11 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:36
Obrońców Westerplatte15:38
Derdowskiego15:39
Tetmajera15:40
Bażyńskiego [GDA]15:41
Uniwersytet Gdański [GDA]15:42
Strzyża PKM15:44
Zajezdnia15:46
Zamenhofa [GDA]15:47
Wojska Polskiego15:49
Galeria Bałtycka15:51
Klonowa [GDA]15:52
Jaśkowa Dolina15:54
Miszewskiego15:56
Politechnika15:57
Wyspiańskiego16:01
Reja [GDA]16:02
Mickiewicza [GDA]16:04
Kościuszki16:06
Kolonia Uroda16:07
Grudziądzka16:08
al. Płażyńskiego16:10
Uczniowska [GDA]16:11
Gdańska16:13
Sternicza16:14
Brzeźno Dom Zdrojowy16:16
Krasickiego16:17
Latarnia Morska16:19
Kasztanowa16:20
Na Zaspę16:21
Plac Wolności16:23
Władysława IV [GDA]16:25
Nowy Port Oliwska16:26
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska16:28
Przychodnia16:29
Rybołowców16:30
Kasztanowa16:31
Latarnia Morska16:32
Krasickiego16:34
Brzeźno Dom Zdrojowy16:35
Mazurska16:36
Wczasy16:37
Dworska16:39
al. Płażyńskiego16:40
Grudziądzka16:42
Kolonia Uroda16:43
Kościuszki16:44
Mickiewicza [GDA]16:46
Reja [GDA]16:47
Wyspiańskiego16:49
Politechnika16:52
Miszewskiego16:54
Jaśkowa Dolina16:56
Klonowa [GDA]16:57
Galeria Bałtycka16:59
Wojska Polskiego17:01
Zamenhofa [GDA]17:02
Zajezdnia17:03
Strzyża PKM17:04
Uniwersytet Gdański [GDA]17:06
Bażyńskiego [GDA]17:07
Tetmajera17:08
Derdowskiego17:09
Obrońców Westerplatte17:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:12
Kurs nr 13 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:34
Obrońców Westerplatte17:36
Derdowskiego17:37
Tetmajera17:38
Bażyńskiego [GDA]17:39
Uniwersytet Gdański [GDA]17:40
Strzyża PKM17:42
Zajezdnia17:44
Zamenhofa [GDA]17:45
Wojska Polskiego17:47
Galeria Bałtycka17:49
Klonowa [GDA]17:50
Jaśkowa Dolina17:52
Miszewskiego17:54
Politechnika17:55
Wyspiańskiego17:59
Reja [GDA]18:00
Mickiewicza [GDA]18:02
Kościuszki18:04
Kolonia Uroda18:05
Grudziądzka18:06
al. Płażyńskiego18:08
Uczniowska [GDA]18:09
Gdańska18:11
Sternicza18:12
Brzeźno Dom Zdrojowy18:14
Krasickiego18:15
Latarnia Morska18:17
Kasztanowa18:18
Na Zaspę18:19
Plac Wolności18:21
Władysława IV [GDA]18:23
Nowy Port Oliwska18:24
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska18:28
Przychodnia18:29
Rybołowców18:30
Kasztanowa18:31
Latarnia Morska18:32
Krasickiego18:34
Brzeźno Dom Zdrojowy18:35
Mazurska18:36
Wczasy18:37
Dworska18:39
al. Płażyńskiego18:40
Grudziądzka18:42
Kolonia Uroda18:43
Kościuszki18:44
Mickiewicza [GDA]18:46
Reja [GDA]18:47
Wyspiańskiego18:49
Politechnika18:52
Miszewskiego18:54
Jaśkowa Dolina18:56
Klonowa [GDA]18:57
Galeria Bałtycka18:59
Wojska Polskiego19:01
Zamenhofa [GDA]19:02
Zajezdnia19:03
Strzyża PKM19:04
Uniwersytet Gdański [GDA]19:06
Bażyńskiego [GDA]19:07
Tetmajera19:08
Derdowskiego19:09
Obrońców Westerplatte19:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:12
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:34
Obrońców Westerplatte19:36
Derdowskiego19:37
Tetmajera19:38
Bażyńskiego [GDA]19:39
Uniwersytet Gdański [GDA]19:40
Strzyża PKM19:42
Zajezdnia19:44
Zamenhofa [GDA]19:45
Wojska Polskiego19:47
Galeria Bałtycka19:49
Klonowa [GDA]19:50
Jaśkowa Dolina19:52
Miszewskiego19:54
Politechnika19:55
Wyspiańskiego19:59
Reja [GDA]20:00
Mickiewicza [GDA]20:02
Kościuszki20:04
Kolonia Uroda20:05
Grudziądzka20:06
al. Płażyńskiego20:08
Uczniowska [GDA]20:09
Gdańska20:11
Sternicza20:12
Brzeźno Dom Zdrojowy20:14
Krasickiego20:15
Latarnia Morska20:17
Kasztanowa20:18
Na Zaspę20:19
Plac Wolności20:21
Nowy Port Zajezdnia20:22
Zajezdnia NOWY PORT20:24