• W godz. 8:15-9:00 tram. 4 od Urzędu Miejskiego pojadą przez Hucisko i Dworzec Gł. Szczeguły na str. ztm.gda.pl  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:38
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia NOWY PORT04:17
Władysława IV [GDA]04:19
Nowy Port Oliwska04:20
Przychodnia04:21
Rybołowców04:22
Kasztanowa04:24
Latarnia Morska04:25
Krasickiego04:27
Brzeźno04:29
Mazurska04:30
Wczasy04:31
Dworska04:33
al. Płażyńskiego04:34
Grudziądzka04:36
Kolonia Uroda04:37
Kościuszki04:39
Mickiewicza [GDA]04:40
Reja [GDA]04:41
Wyspiańskiego04:43
Politechnika04:46
Miszewskiego04:48
Jaśkowa Dolina04:50
Klonowa [GDA]04:51
Galeria Bałtycka04:53
Wojska Polskiego04:55
Zamenhofa [GDA]04:56
Zajezdnia04:57
Strzyża PKM04:58
Uniwersytet Gdański [GDA]05:00
Bażyńskiego [GDA]05:01
Tetmajera05:02
Derdowskiego05:03
Obrońców Westerplatte05:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:07
Opacka05:09
Subisława05:11
Pomorska - Osiedle05:12
Pomorska [GDA]05:14
Piastowska05:15
Czerwony Dwór05:17
Bora Komorowskiego05:18
Kołobrzeska05:20
Zaspa05:22
Kurs nr 1 do Nowy Port Oliwska
Zaspa05:48
Zaspa05:49
Kołobrzeska05:50
Bora Komorowskiego05:52
Czerwony Dwór05:54
Piastowska05:55
Pomorska [GDA]05:57
Gospody05:58
Pomorska - Osiedle05:59
Subisława06:01
Opacka06:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:05
Obrońców Westerplatte06:07
Derdowskiego06:08
Tetmajera06:09
Bażyńskiego [GDA]06:10
Uniwersytet Gdański [GDA]06:12
Strzyża PKM06:14
Zajezdnia06:15
Zamenhofa [GDA]06:16
Wojska Polskiego06:18
Galeria Bałtycka06:20
Klonowa [GDA]06:22
Jaśkowa Dolina06:23
Miszewskiego06:25
Politechnika06:26
Wyspiańskiego06:30
Reja [GDA]06:31
Mickiewicza [GDA]06:33
Kościuszki06:35
Kolonia Uroda06:36
Grudziądzka06:37
al. Płażyńskiego06:39
Uczniowska [GDA]06:40
Gdańska06:42
Sternicza06:44
Brzeźno06:46
Krasickiego06:47
Latarnia Morska06:49
Kasztanowa06:50
Na Zaspę06:51
Plac Wolności06:53
Władysława IV [GDA]06:55
Nowy Port Oliwska06:56
Kurs nr 2 do Zaspa
Nowy Port Oliwska06:59
Przychodnia07:00
Rybołowców07:01
Kasztanowa07:03
Latarnia Morska07:04
Krasickiego07:06
Brzeźno07:08
Mazurska07:09
Wczasy07:10
Dworska07:12
al. Płażyńskiego07:13
Grudziądzka07:15
Kolonia Uroda07:16
Kościuszki07:18
Mickiewicza [GDA]07:19
Reja [GDA]07:20
Wyspiańskiego07:22
Politechnika07:25
Miszewskiego07:27
Jaśkowa Dolina07:29
Klonowa [GDA]07:30
Galeria Bałtycka07:32
Wojska Polskiego07:34
Zamenhofa [GDA]07:35
Zajezdnia07:36
Strzyża PKM07:37
Uniwersytet Gdański [GDA]07:39
Bażyńskiego [GDA]07:40
Tetmajera07:41
Derdowskiego07:42
Obrońców Westerplatte07:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:46
Opacka07:48
Subisława07:50
Pomorska - Osiedle07:51
Pomorska [GDA]07:53
Piastowska07:54
Czerwony Dwór07:56
Bora Komorowskiego07:57
Kołobrzeska07:59
Zaspa08:01
Kurs nr 3 do Nowy Port Oliwska
Zaspa08:26
Zaspa08:27
Kołobrzeska08:28
Bora Komorowskiego08:30
Czerwony Dwór08:32
Piastowska08:33
Pomorska [GDA]08:35
Gospody08:36
Pomorska - Osiedle08:37
Subisława08:39
Opacka08:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:43
Obrońców Westerplatte08:45
Derdowskiego08:46
Tetmajera08:47
Bażyńskiego [GDA]08:48
Uniwersytet Gdański [GDA]08:50
Strzyża PKM08:52
Zajezdnia08:53
Zamenhofa [GDA]08:54
Wojska Polskiego08:56
Galeria Bałtycka08:58
Klonowa [GDA]09:00
Jaśkowa Dolina09:01
Miszewskiego09:03
Politechnika09:04
Wyspiańskiego09:08
Reja [GDA]09:09
Mickiewicza [GDA]09:11
Kościuszki09:13
Kolonia Uroda09:14
Grudziądzka09:15
al. Płażyńskiego09:17
Uczniowska [GDA]09:18
Gdańska09:20
Sternicza09:22
Brzeźno09:24
Krasickiego09:25
Latarnia Morska09:27
Kasztanowa09:28
Na Zaspę09:29
Plac Wolności09:31
Władysława IV [GDA]09:33
Nowy Port Oliwska09:34
Kurs nr 4 do Zaspa
Nowy Port Oliwska09:39
Przychodnia09:40
Rybołowców09:41
Kasztanowa09:43
Latarnia Morska09:44
Krasickiego09:46
Brzeźno09:48
Mazurska09:49
Wczasy09:50
Dworska09:52
al. Płażyńskiego09:53
Grudziądzka09:55
Kolonia Uroda09:56
Kościuszki09:58
Mickiewicza [GDA]09:59
Reja [GDA]10:00
Wyspiańskiego10:02
Politechnika10:05
Miszewskiego10:07
Jaśkowa Dolina10:09
Klonowa [GDA]10:10
Galeria Bałtycka10:12
Wojska Polskiego10:14
Zamenhofa [GDA]10:15
Zajezdnia10:16
Strzyża PKM10:17
Uniwersytet Gdański [GDA]10:19
Bażyńskiego [GDA]10:20
Tetmajera10:21
Derdowskiego10:22
Obrońców Westerplatte10:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:26
Opacka10:28
Subisława10:30
Pomorska - Osiedle10:31
Pomorska [GDA]10:33
Piastowska10:34
Czerwony Dwór10:36
Bora Komorowskiego10:37
Kołobrzeska10:39
Zaspa10:41
Kurs nr 5 do Nowy Port Oliwska
Zaspa11:06
Zaspa11:07
Kołobrzeska11:08
Bora Komorowskiego11:10
Czerwony Dwór11:12
Piastowska11:13
Pomorska [GDA]11:15
Gospody11:16
Pomorska - Osiedle11:17
Subisława11:19
Opacka11:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:23
Obrońców Westerplatte11:25
Derdowskiego11:26
Tetmajera11:27
Bażyńskiego [GDA]11:28
Uniwersytet Gdański [GDA]11:30
Strzyża PKM11:32
Zajezdnia11:33
Zamenhofa [GDA]11:34
Wojska Polskiego11:36
Galeria Bałtycka11:38
Klonowa [GDA]11:40
Jaśkowa Dolina11:41
Miszewskiego11:43
Politechnika11:44
Wyspiańskiego11:48
Reja [GDA]11:49
Mickiewicza [GDA]11:51
Kościuszki11:53
Kolonia Uroda11:54
Grudziądzka11:55
al. Płażyńskiego11:57
Uczniowska [GDA]11:58
Gdańska12:00
Sternicza12:02
Brzeźno12:04
Krasickiego12:05
Latarnia Morska12:07
Kasztanowa12:08
Na Zaspę12:09
Plac Wolności12:11
Władysława IV [GDA]12:13
Nowy Port Oliwska12:14
Kurs nr 6 do Zaspa
Nowy Port Oliwska12:19
Przychodnia12:20
Rybołowców12:21
Kasztanowa12:23
Latarnia Morska12:24
Krasickiego12:26
Brzeźno12:28
Mazurska12:29
Wczasy12:30
Dworska12:32
al. Płażyńskiego12:33
Grudziądzka12:35
Kolonia Uroda12:36
Kościuszki12:38
Mickiewicza [GDA]12:39
Reja [GDA]12:40
Wyspiańskiego12:42
Politechnika12:45
Miszewskiego12:47
Jaśkowa Dolina12:49
Klonowa [GDA]12:50
Galeria Bałtycka12:52
Wojska Polskiego12:54
Zamenhofa [GDA]12:55
Zajezdnia12:56
Strzyża PKM12:57
Uniwersytet Gdański [GDA]12:59
Bażyńskiego [GDA]13:00
Tetmajera13:01
Derdowskiego13:02
Obrońców Westerplatte13:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:06
Opacka13:08
Subisława13:10
Pomorska - Osiedle13:11
Pomorska [GDA]13:13
Piastowska13:14
Czerwony Dwór13:16
Bora Komorowskiego13:17
Kołobrzeska13:19
Zaspa13:21
Kurs nr 7 do Nowy Port Oliwska
Zaspa13:49
Zaspa13:50
Kołobrzeska13:51
Bora Komorowskiego13:53
Czerwony Dwór13:55
Piastowska13:56
Pomorska [GDA]13:58
Gospody13:59
Pomorska - Osiedle14:00
Subisława14:02
Opacka14:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:06
Obrońców Westerplatte14:08
Derdowskiego14:09
Tetmajera14:10
Bażyńskiego [GDA]14:11
Uniwersytet Gdański [GDA]14:13
Strzyża PKM14:15
Zajezdnia14:16
Zamenhofa [GDA]14:17
Wojska Polskiego14:19
Galeria Bałtycka14:21
Klonowa [GDA]14:23
Jaśkowa Dolina14:24
Miszewskiego14:26
Politechnika14:27
Wyspiańskiego14:31
Reja [GDA]14:32
Mickiewicza [GDA]14:34
Kościuszki14:36
Kolonia Uroda14:37
Grudziądzka14:38
al. Płażyńskiego14:40
Uczniowska [GDA]14:41
Gdańska14:43
Sternicza14:45
Brzeźno14:47
Krasickiego14:48
Latarnia Morska14:50
Kasztanowa14:51
Na Zaspę14:52
Plac Wolności14:54
Władysława IV [GDA]14:56
Nowy Port Oliwska14:57
Kurs nr 8 do Zaspa
Nowy Port Oliwska14:59
Przychodnia15:00
Rybołowców15:01
Kasztanowa15:03
Latarnia Morska15:04
Krasickiego15:06
Brzeźno15:08
Mazurska15:09
Wczasy15:10
Dworska15:12
al. Płażyńskiego15:13
Grudziądzka15:15
Kolonia Uroda15:16
Kościuszki15:18
Mickiewicza [GDA]15:19
Reja [GDA]15:20
Wyspiańskiego15:22
Politechnika15:25
Miszewskiego15:27
Jaśkowa Dolina15:29
Klonowa [GDA]15:30
Galeria Bałtycka15:32
Wojska Polskiego15:34
Zamenhofa [GDA]15:35
Zajezdnia15:36
Strzyża PKM15:37
Uniwersytet Gdański [GDA]15:39
Bażyńskiego [GDA]15:40
Tetmajera15:41
Derdowskiego15:42
Obrońców Westerplatte15:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:46
Opacka15:48
Subisława15:50
Pomorska - Osiedle15:51
Pomorska [GDA]15:53
Piastowska15:54
Czerwony Dwór15:56
Bora Komorowskiego15:57
Kołobrzeska15:59
Zaspa16:01
Kurs nr 9 do Nowy Port Oliwska
Zaspa16:29
Zaspa16:30
Kołobrzeska16:31
Bora Komorowskiego16:33
Czerwony Dwór16:35
Piastowska16:36
Pomorska [GDA]16:38
Gospody16:39
Pomorska - Osiedle16:40
Subisława16:42
Opacka16:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:46
Obrońców Westerplatte16:48
Derdowskiego16:49
Tetmajera16:50
Bażyńskiego [GDA]16:51
Uniwersytet Gdański [GDA]16:53
Strzyża PKM16:55
Zajezdnia16:56
Zamenhofa [GDA]16:57
Wojska Polskiego16:59
Galeria Bałtycka17:01
Klonowa [GDA]17:03
Jaśkowa Dolina17:04
Miszewskiego17:06
Politechnika17:07
Wyspiańskiego17:11
Reja [GDA]17:12
Mickiewicza [GDA]17:14
Kościuszki17:16
Kolonia Uroda17:17
Grudziądzka17:18
al. Płażyńskiego17:20
Uczniowska [GDA]17:21
Gdańska17:23
Sternicza17:25
Brzeźno17:27
Krasickiego17:28
Latarnia Morska17:30
Kasztanowa17:31
Na Zaspę17:32
Plac Wolności17:34
Władysława IV [GDA]17:36
Nowy Port Oliwska17:37
Kurs nr 10 do Zaspa
Nowy Port Oliwska17:43
Przychodnia17:44
Rybołowców17:45
Kasztanowa17:47
Latarnia Morska17:48
Krasickiego17:50
Brzeźno17:52
Mazurska17:53
Wczasy17:54
Dworska17:56
al. Płażyńskiego17:57
Grudziądzka17:59
Kolonia Uroda18:00
Kościuszki18:02
Mickiewicza [GDA]18:03
Reja [GDA]18:04
Wyspiańskiego18:06
Politechnika18:09
Miszewskiego18:11
Jaśkowa Dolina18:13
Klonowa [GDA]18:14
Galeria Bałtycka18:16
Wojska Polskiego18:18
Zamenhofa [GDA]18:19
Zajezdnia18:20
Strzyża PKM18:21
Uniwersytet Gdański [GDA]18:23
Bażyńskiego [GDA]18:24
Tetmajera18:25
Derdowskiego18:26
Obrońców Westerplatte18:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:30
Opacka18:32
Subisława18:34
Pomorska - Osiedle18:35
Pomorska [GDA]18:37
Piastowska18:38
Czerwony Dwór18:40
Bora Komorowskiego18:41
Kołobrzeska18:43
Zaspa18:45
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa18:47
Zaspa18:48
Kołobrzeska18:49
Bora Komorowskiego18:51
Czerwony Dwór18:53
Piastowska18:54
Pomorska [GDA]18:56
Gospody18:57
Pomorska - Osiedle18:58
Subisława19:00
Opacka19:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:04
Obrońców Westerplatte19:06
Derdowskiego19:07
Tetmajera19:08
Bażyńskiego [GDA]19:09
Uniwersytet Gdański [GDA]19:11
Strzyża PKM19:13
Zajezdnia19:14
Zamenhofa [GDA]19:15
Wojska Polskiego19:17
Galeria Bałtycka19:19
Klonowa [GDA]19:21
Jaśkowa Dolina19:22
Miszewskiego19:24
Politechnika19:25
Wyspiańskiego19:29
Reja [GDA]19:30
Mickiewicza [GDA]19:32
Kościuszki19:34
Kolonia Uroda19:35
Grudziądzka19:36
al. Płażyńskiego19:38
Uczniowska [GDA]19:39
Gdańska19:41
Sternicza19:43
Brzeźno19:45
Krasickiego19:46
Latarnia Morska19:48
Kasztanowa19:49
Na Zaspę19:50
Plac Wolności19:52
Nowy Port Zajezdnia19:53
Zajezdnia NOWY PORT19:55
Kurs nr 12 do Zaspa
Zajezdnia NOWY PORT20:17
Władysława IV [GDA]20:19
Nowy Port Oliwska20:20
Przychodnia20:21
Rybołowców20:22
Kasztanowa20:24
Latarnia Morska20:25
Krasickiego20:27
Brzeźno20:29
Mazurska20:30
Wczasy20:31
Dworska20:33
al. Płażyńskiego20:34
Grudziądzka20:36
Kolonia Uroda20:37
Kościuszki20:39
Mickiewicza [GDA]20:40
Reja [GDA]20:41
Wyspiańskiego20:43
Politechnika20:46
Miszewskiego20:48
Jaśkowa Dolina20:50
Klonowa [GDA]20:51
Galeria Bałtycka20:53
Wojska Polskiego20:55
Zamenhofa [GDA]20:56
Zajezdnia20:57
Strzyża PKM20:58
Uniwersytet Gdański [GDA]21:00
Bażyńskiego [GDA]21:01
Tetmajera21:02
Derdowskiego21:03
Obrońców Westerplatte21:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:07
Opacka21:09
Subisława21:11
Pomorska - Osiedle21:12
Pomorska [GDA]21:14
Piastowska21:15
Czerwony Dwór21:17
Bora Komorowskiego21:18
Kołobrzeska21:20
Zaspa21:22
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa21:22
Startowa21:23
Jana Pawła II21:24
Żwirki i Wigury [GDA]21:25
Bajana21:26
Legionów21:28
Plac Komorowskiego21:30
Mickiewicza [GDA]21:32
Kościuszki21:34
Kolonia Uroda21:35
Grudziądzka21:36
al. Płażyńskiego21:38
Uczniowska [GDA]21:39
Gdańska21:41
Sternicza21:43
Brzeźno21:45
Krasickiego21:46
Latarnia Morska21:48
Kasztanowa21:49
Na Zaspę21:50
Plac Wolności21:52
Nowy Port Zajezdnia21:53
Zajezdnia NOWY PORT21:55