• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:11
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ05:13
Strzyża PKM05:14
Uniwersytet Gdański [GDA]05:16
Bażyńskiego [GDA]05:17
Tetmajera05:18
Derdowskiego05:19
Obrońców Westerplatte05:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:22
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:25
Obrońców Westerplatte05:27
Derdowskiego05:28
Tetmajera05:29
Bażyńskiego [GDA]05:30
Uniwersytet Gdański [GDA]05:31
Strzyża PKM05:33
Zajezdnia05:35
Zamenhofa [GDA]05:36
Wojska Polskiego05:38
Galeria Bałtycka05:40
Klonowa [GDA]05:42
Jaśkowa Dolina05:43
Miszewskiego05:45
Politechnika05:46
Wyspiańskiego05:50
Reja [GDA]05:51
Mickiewicza [GDA]05:53
Kościuszki05:55
Kolonia Uroda05:56
Grudziądzka05:57
al. Płażyńskiego05:59
Uczniowska [GDA]06:00
Gdańska06:02
Sternicza06:04
Brzeźno Dom Zdrojowy06:05
Krasickiego06:06
Latarnia Morska06:08
Kasztanowa06:09
Na Zaspę06:10
Plac Wolności06:12
Nowy Port Zajezdnia06:13
Zajezdnia NOWY PORT06:15
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT06:19
Władysława IV [GDA]06:21
Nowy Port Oliwska06:22
Przychodnia06:23
Rybołowców06:24
Kasztanowa06:25
Latarnia Morska06:26
Krasickiego06:28
Brzeźno Dom Zdrojowy06:30
Mazurska06:31
Wczasy06:32
Dworska06:34
al. Płażyńskiego06:35
Grudziądzka06:37
Kolonia Uroda06:38
Kościuszki06:40
Mickiewicza [GDA]06:41
Reja [GDA]06:42
Wyspiańskiego06:44
Politechnika06:47
Miszewskiego06:49
Jaśkowa Dolina06:51
Klonowa [GDA]06:52
Galeria Bałtycka06:54
Wojska Polskiego06:56
Zamenhofa [GDA]06:57
Zajezdnia06:58
Strzyża PKM06:59
Uniwersytet Gdański [GDA]07:01
Bażyńskiego [GDA]07:02
Tetmajera07:03
Derdowskiego07:04
Obrońców Westerplatte07:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:07
Kurs nr 3 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:27
Obrońców Westerplatte07:29
Derdowskiego07:30
Tetmajera07:31
Bażyńskiego [GDA]07:32
Uniwersytet Gdański [GDA]07:33
Strzyża PKM07:35
Zajezdnia07:37
Zamenhofa [GDA]07:38
Wojska Polskiego07:40
Galeria Bałtycka07:42
Klonowa [GDA]07:44
Jaśkowa Dolina07:45
Miszewskiego07:47
Politechnika07:48
Wyspiańskiego07:52
Reja [GDA]07:53
Mickiewicza [GDA]07:55
Kościuszki07:57
Kolonia Uroda07:58
Grudziądzka07:59
al. Płażyńskiego08:01
Uczniowska [GDA]08:02
Gdańska08:04
Sternicza08:06
Brzeźno Dom Zdrojowy08:07
Krasickiego08:08
Latarnia Morska08:10
Kasztanowa08:11
Na Zaspę08:12
Plac Wolności08:14
Władysława IV [GDA]08:16
Nowy Port Oliwska08:17
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska08:20
Przychodnia08:21
Rybołowców08:22
Kasztanowa08:23
Latarnia Morska08:24
Krasickiego08:26
Brzeźno Dom Zdrojowy08:28
Mazurska08:29
Wczasy08:30
Dworska08:32
al. Płażyńskiego08:33
Grudziądzka08:35
Kolonia Uroda08:36
Kościuszki08:38
Mickiewicza [GDA]08:39
Reja [GDA]08:40
Wyspiańskiego08:42
Politechnika08:45
Miszewskiego08:47
Jaśkowa Dolina08:49
Klonowa [GDA]08:50
Galeria Bałtycka08:52
Wojska Polskiego08:54
Zamenhofa [GDA]08:55
Zajezdnia08:56
Strzyża PKM08:57
Uniwersytet Gdański [GDA]08:59
Bażyńskiego [GDA]09:00
Tetmajera09:01
Derdowskiego09:02
Obrońców Westerplatte09:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:05
Kurs nr 5 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:23
Obrońców Westerplatte09:25
Derdowskiego09:26
Tetmajera09:27
Bażyńskiego [GDA]09:28
Uniwersytet Gdański [GDA]09:29
Strzyża PKM09:31
Zajezdnia09:33
Zamenhofa [GDA]09:34
Wojska Polskiego09:36
Galeria Bałtycka09:38
Klonowa [GDA]09:40
Jaśkowa Dolina09:41
Miszewskiego09:43
Politechnika09:44
Wyspiańskiego09:48
Reja [GDA]09:49
Mickiewicza [GDA]09:51
Kościuszki09:53
Kolonia Uroda09:54
Grudziądzka09:55
al. Płażyńskiego09:57
Uczniowska [GDA]09:58
Gdańska10:00
Sternicza10:02
Brzeźno Dom Zdrojowy10:03
Krasickiego10:04
Latarnia Morska10:06
Kasztanowa10:07
Na Zaspę10:08
Plac Wolności10:10
Władysława IV [GDA]10:12
Nowy Port Oliwska10:13
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska10:20
Przychodnia10:21
Rybołowców10:22
Kasztanowa10:23
Latarnia Morska10:24
Krasickiego10:26
Brzeźno Dom Zdrojowy10:28
Mazurska10:29
Wczasy10:30
Dworska10:32
al. Płażyńskiego10:33
Grudziądzka10:35
Kolonia Uroda10:36
Kościuszki10:38
Mickiewicza [GDA]10:39
Reja [GDA]10:40
Wyspiańskiego10:42
Politechnika10:45
Miszewskiego10:47
Jaśkowa Dolina10:49
Klonowa [GDA]10:50
Galeria Bałtycka10:52
Wojska Polskiego10:54
Zamenhofa [GDA]10:55
Zajezdnia10:56
Strzyża PKM10:57
Uniwersytet Gdański [GDA]10:59
Bażyńskiego [GDA]11:00
Tetmajera11:01
Derdowskiego11:02
Obrońców Westerplatte11:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:05
Kurs nr 7 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:23
Obrońców Westerplatte11:25
Derdowskiego11:26
Tetmajera11:27
Bażyńskiego [GDA]11:28
Uniwersytet Gdański [GDA]11:29
Strzyża PKM11:31
Zajezdnia11:33
Zamenhofa [GDA]11:34
Wojska Polskiego11:36
Galeria Bałtycka11:38
Klonowa [GDA]11:40
Jaśkowa Dolina11:41
Miszewskiego11:43
Politechnika11:44
Wyspiańskiego11:48
Reja [GDA]11:49
Mickiewicza [GDA]11:51
Kościuszki11:53
Kolonia Uroda11:54
Grudziądzka11:55
al. Płażyńskiego11:57
Uczniowska [GDA]11:58
Gdańska12:00
Sternicza12:02
Brzeźno Dom Zdrojowy12:03
Krasickiego12:04
Latarnia Morska12:06
Kasztanowa12:07
Na Zaspę12:08
Plac Wolności12:10
Władysława IV [GDA]12:12
Nowy Port Oliwska12:13
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska12:20
Przychodnia12:21
Rybołowców12:22
Kasztanowa12:23
Latarnia Morska12:24
Krasickiego12:26
Brzeźno Dom Zdrojowy12:28
Mazurska12:29
Wczasy12:30
Dworska12:32
al. Płażyńskiego12:33
Grudziądzka12:35
Kolonia Uroda12:36
Kościuszki12:38
Mickiewicza [GDA]12:39
Reja [GDA]12:40
Wyspiańskiego12:42
Politechnika12:45
Miszewskiego12:47
Jaśkowa Dolina12:49
Klonowa [GDA]12:50
Galeria Bałtycka12:52
Wojska Polskiego12:54
Zamenhofa [GDA]12:55
Zajezdnia12:56
Strzyża PKM12:57
Uniwersytet Gdański [GDA]12:59
Bażyńskiego [GDA]13:00
Tetmajera13:01
Derdowskiego13:02
Obrońców Westerplatte13:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:05
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:23
Obrońców Westerplatte13:25
Derdowskiego13:26
Tetmajera13:27
Bażyńskiego [GDA]13:28
Uniwersytet Gdański [GDA]13:29
Strzyża PKM13:31
Zajezdnia13:33
Zamenhofa [GDA]13:34
Wojska Polskiego13:36
Galeria Bałtycka13:38
Klonowa [GDA]13:40
Jaśkowa Dolina13:41
Miszewskiego13:43
Politechnika13:44
Wyspiańskiego13:48
Reja [GDA]13:49
Mickiewicza [GDA]13:51
Kościuszki13:53
Kolonia Uroda13:54
Grudziądzka13:55
al. Płażyńskiego13:57
Uczniowska [GDA]13:58
Gdańska14:00
Sternicza14:02
Brzeźno Dom Zdrojowy14:03
Krasickiego14:04
Latarnia Morska14:06
Kasztanowa14:07
Na Zaspę14:08
Plac Wolności14:10
Nowy Port Zajezdnia14:11
Zajezdnia NOWY PORT14:13
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT14:19
Władysława IV [GDA]14:21
Nowy Port Oliwska14:22
Przychodnia14:23
Rybołowców14:24
Kasztanowa14:25
Latarnia Morska14:26
Krasickiego14:28
Brzeźno Dom Zdrojowy14:30
Mazurska14:31
Wczasy14:32
Dworska14:34
al. Płażyńskiego14:35
Grudziądzka14:37
Kolonia Uroda14:38
Kościuszki14:40
Mickiewicza [GDA]14:41
Reja [GDA]14:42
Wyspiańskiego14:44
Politechnika14:47
Miszewskiego14:49
Jaśkowa Dolina14:51
Klonowa [GDA]14:52
Galeria Bałtycka14:54
Wojska Polskiego14:56
Zamenhofa [GDA]14:57
Zajezdnia14:58
Strzyża PKM14:59
Uniwersytet Gdański [GDA]15:01
Bażyńskiego [GDA]15:02
Tetmajera15:03
Derdowskiego15:04
Obrońców Westerplatte15:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:07
Kurs nr 11 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:27
Obrońców Westerplatte15:29
Derdowskiego15:30
Tetmajera15:31
Bażyńskiego [GDA]15:32
Uniwersytet Gdański [GDA]15:33
Strzyża PKM15:35
Zajezdnia15:37
Zamenhofa [GDA]15:38
Wojska Polskiego15:40
Galeria Bałtycka15:42
Klonowa [GDA]15:44
Jaśkowa Dolina15:45
Miszewskiego15:47
Politechnika15:48
Wyspiańskiego15:52
Reja [GDA]15:53
Mickiewicza [GDA]15:55
Kościuszki15:57
Kolonia Uroda15:58
Grudziądzka15:59
al. Płażyńskiego16:01
Uczniowska [GDA]16:02
Gdańska16:04
Sternicza16:06
Brzeźno Dom Zdrojowy16:07
Krasickiego16:08
Latarnia Morska16:10
Kasztanowa16:11
Na Zaspę16:12
Plac Wolności16:14
Władysława IV [GDA]16:16
Nowy Port Oliwska16:17
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska16:22
Przychodnia16:23
Rybołowców16:24
Kasztanowa16:25
Latarnia Morska16:26
Krasickiego16:28
Brzeźno Dom Zdrojowy16:30
Mazurska16:31
Wczasy16:32
Dworska16:34
al. Płażyńskiego16:35
Grudziądzka16:37
Kolonia Uroda16:38
Kościuszki16:40
Mickiewicza [GDA]16:41
Reja [GDA]16:42
Wyspiańskiego16:44
Politechnika16:47
Miszewskiego16:49
Jaśkowa Dolina16:51
Klonowa [GDA]16:52
Galeria Bałtycka16:54
Wojska Polskiego16:56
Zamenhofa [GDA]16:57
Zajezdnia16:58
Strzyża PKM16:59
Uniwersytet Gdański [GDA]17:01
Bażyńskiego [GDA]17:02
Tetmajera17:03
Derdowskiego17:04
Obrońców Westerplatte17:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:07
Kurs nr 13 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:24
Obrońców Westerplatte17:26
Derdowskiego17:27
Tetmajera17:28
Bażyńskiego [GDA]17:29
Uniwersytet Gdański [GDA]17:30
Strzyża PKM17:32
Zajezdnia17:34
Zamenhofa [GDA]17:35
Wojska Polskiego17:37
Galeria Bałtycka17:39
Klonowa [GDA]17:41
Jaśkowa Dolina17:42
Miszewskiego17:44
Politechnika17:45
Wyspiańskiego17:49
Reja [GDA]17:50
Mickiewicza [GDA]17:52
Kościuszki17:54
Kolonia Uroda17:55
Grudziądzka17:56
al. Płażyńskiego17:58
Uczniowska [GDA]17:59
Gdańska18:01
Sternicza18:03
Brzeźno Dom Zdrojowy18:04
Krasickiego18:05
Latarnia Morska18:07
Kasztanowa18:08
Na Zaspę18:09
Plac Wolności18:11
Władysława IV [GDA]18:13
Nowy Port Oliwska18:14
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska18:19
Przychodnia18:20
Rybołowców18:21
Kasztanowa18:22
Latarnia Morska18:23
Krasickiego18:25
Brzeźno Dom Zdrojowy18:27
Mazurska18:28
Wczasy18:29
Dworska18:31
al. Płażyńskiego18:32
Grudziądzka18:34
Kolonia Uroda18:35
Kościuszki18:37
Mickiewicza [GDA]18:38
Reja [GDA]18:39
Wyspiańskiego18:41
Politechnika18:44
Miszewskiego18:46
Jaśkowa Dolina18:48
Klonowa [GDA]18:49
Galeria Bałtycka18:51
Wojska Polskiego18:53
Zamenhofa [GDA]18:54
Zajezdnia18:55
Strzyża PKM18:56
Uniwersytet Gdański [GDA]18:58
Bażyńskiego [GDA]18:59
Tetmajera19:00
Derdowskiego19:01
Obrońców Westerplatte19:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:04
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:24
Obrońców Westerplatte19:26
Derdowskiego19:27
Tetmajera19:28
Bażyńskiego [GDA]19:29
Uniwersytet Gdański [GDA]19:30
Strzyża PKM19:32
Zajezdnia19:34
Zamenhofa [GDA]19:35
Wojska Polskiego19:37
Galeria Bałtycka19:39
Klonowa [GDA]19:41
Jaśkowa Dolina19:42
Miszewskiego19:44
Politechnika19:45
Wyspiańskiego19:49
Reja [GDA]19:50
Mickiewicza [GDA]19:52
Kościuszki19:54
Kolonia Uroda19:55
Grudziądzka19:56
al. Płażyńskiego19:58
Uczniowska [GDA]19:59
Gdańska20:01
Sternicza20:03
Brzeźno Dom Zdrojowy20:04
Krasickiego20:05
Latarnia Morska20:07
Kasztanowa20:08
Na Zaspę20:09
Plac Wolności20:11
Nowy Port Zajezdnia20:12
Zajezdnia NOWY PORT20:14
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT20:18
Władysława IV [GDA]20:20
Nowy Port Oliwska20:21
Przychodnia20:22
Rybołowców20:23
Kasztanowa20:24
Latarnia Morska20:25
Krasickiego20:27
Brzeźno Dom Zdrojowy20:29
Mazurska20:30
Wczasy20:31
Dworska20:33
al. Płażyńskiego20:34
Grudziądzka20:36
Kolonia Uroda20:37
Kościuszki20:39
Mickiewicza [GDA]20:40
Reja [GDA]20:41
Wyspiańskiego20:43
Politechnika20:46
Miszewskiego20:48
Jaśkowa Dolina20:50
Klonowa [GDA]20:51
Galeria Bałtycka20:53
Wojska Polskiego20:55
Zamenhofa [GDA]20:56
Zajezdnia20:57
Strzyża PKM20:58
Uniwersytet Gdański [GDA]21:00
Bażyńskiego [GDA]21:01
Tetmajera21:02
Derdowskiego21:03
Obrońców Westerplatte21:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:06
Kurs nr 17 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:26
Obrońców Westerplatte21:28
Derdowskiego21:29
Tetmajera21:30
Bażyńskiego [GDA]21:31
Uniwersytet Gdański [GDA]21:32
Strzyża PKM21:34
Zajezdnia21:36
Zamenhofa [GDA]21:37
Wojska Polskiego21:39
Galeria Bałtycka21:41
Klonowa [GDA]21:43
Jaśkowa Dolina21:44
Miszewskiego21:46
Politechnika21:47
Wyspiańskiego21:51
Reja [GDA]21:52
Mickiewicza [GDA]21:54
Kościuszki21:56
Kolonia Uroda21:57
Grudziądzka21:58
al. Płażyńskiego22:00
Uczniowska [GDA]22:01
Gdańska22:03
Sternicza22:05
Brzeźno Dom Zdrojowy22:06
Krasickiego22:07
Latarnia Morska22:09
Kasztanowa22:10
Na Zaspę22:11
Plac Wolności22:13
Władysława IV [GDA]22:15
Nowy Port Oliwska22:16
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska22:21
Przychodnia22:22
Rybołowców22:23
Kasztanowa22:24
Latarnia Morska22:25
Krasickiego22:27
Brzeźno Dom Zdrojowy22:29
Mazurska22:30
Wczasy22:31
Dworska22:33
al. Płażyńskiego22:34
Grudziądzka22:36
Kolonia Uroda22:37
Kościuszki22:39
Mickiewicza [GDA]22:40
Reja [GDA]22:41
Wyspiańskiego22:43
Politechnika22:46
Miszewskiego22:48
Jaśkowa Dolina22:50
Klonowa [GDA]22:51
Galeria Bałtycka22:53
Wojska Polskiego22:55
Zamenhofa [GDA]22:56
Zajezdnia22:57
Strzyża PKM22:58
Uniwersytet Gdański [GDA]23:00
Bażyńskiego [GDA]23:01
Tetmajera23:02
Derdowskiego23:03
Obrońców Westerplatte23:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:06
Kurs nr 19 do Zajezdnia WRZESZCZ
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:07
Obrońców Westerplatte23:09
Derdowskiego23:10
Tetmajera23:11
Bażyńskiego [GDA]23:12
Uniwersytet Gdański [GDA]23:13
Strzyża PKM23:15
Zajezdnia WRZESZCZ23:16