13:55
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT04:41
Władysława IV [GDA]04:43
Nowy Port Oliwska04:44
Przychodnia04:45
Rybołowców04:46
Kasztanowa04:47
Latarnia Morska04:48
Krasickiego04:50
Brzeźno Dom Zdrojowy04:51
Mazurska04:52
Wczasy04:53
Dworska04:55
al. Płażyńskiego04:56
Grudziądzka04:58
Kolonia Uroda04:59
Kościuszki05:00
Mickiewicza [GDA]05:02
Reja [GDA]05:03
Wyspiańskiego05:05
Politechnika05:08
Miszewskiego05:10
Jaśkowa Dolina05:12
Klonowa [GDA]05:13
Galeria Bałtycka05:15
Wojska Polskiego05:17
Zamenhofa [GDA]05:18
Zajezdnia05:19
Strzyża PKM05:20
Uniwersytet Gdański [GDA]05:22
Bażyńskiego [GDA]05:23
Tetmajera05:24
Derdowskiego05:25
Obrońców Westerplatte05:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:28
Kurs nr 1 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:34
Obrońców Westerplatte05:36
Derdowskiego05:37
Tetmajera05:38
Bażyńskiego [GDA]05:39
Uniwersytet Gdański [GDA]05:40
Strzyża PKM05:42
Zajezdnia05:44
Zamenhofa [GDA]05:45
Wojska Polskiego05:47
Galeria Bałtycka05:49
Klonowa [GDA]05:50
Jaśkowa Dolina05:52
Miszewskiego05:54
Politechnika05:55
Wyspiańskiego05:59
Reja [GDA]06:00
Mickiewicza [GDA]06:02
Kościuszki06:04
Kolonia Uroda06:05
Grudziądzka06:06
al. Płażyńskiego06:08
Uczniowska [GDA]06:09
Gdańska06:11
Sternicza06:12
Brzeźno Dom Zdrojowy06:14
Krasickiego06:15
Latarnia Morska06:17
Kasztanowa06:18
Na Zaspę06:19
Plac Wolności06:21
Władysława IV [GDA]06:23
Nowy Port Oliwska06:24
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska06:28
Przychodnia06:29
Rybołowców06:30
Kasztanowa06:31
Latarnia Morska06:32
Krasickiego06:34
Brzeźno Dom Zdrojowy06:35
Mazurska06:36
Wczasy06:37
Dworska06:39
al. Płażyńskiego06:40
Grudziądzka06:42
Kolonia Uroda06:43
Kościuszki06:44
Mickiewicza [GDA]06:46
Reja [GDA]06:47
Wyspiańskiego06:49
Politechnika06:52
Miszewskiego06:54
Jaśkowa Dolina06:56
Klonowa [GDA]06:57
Galeria Bałtycka06:59
Wojska Polskiego07:01
Zamenhofa [GDA]07:02
Zajezdnia07:03
Strzyża PKM07:04
Uniwersytet Gdański [GDA]07:06
Bażyńskiego [GDA]07:07
Tetmajera07:08
Derdowskiego07:09
Obrońców Westerplatte07:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:12
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:36
Obrońców Westerplatte07:38
Derdowskiego07:39
Tetmajera07:40
Bażyńskiego [GDA]07:41
Uniwersytet Gdański [GDA]07:42
Strzyża PKM07:44
Zajezdnia07:46
Zamenhofa [GDA]07:47
Wojska Polskiego07:49
Galeria Bałtycka07:51
Klonowa [GDA]07:52
Jaśkowa Dolina07:54
Miszewskiego07:56
Politechnika07:57
Wyspiańskiego08:01
Reja [GDA]08:02
Mickiewicza [GDA]08:04
Kościuszki08:06
Kolonia Uroda08:07
Grudziądzka08:08
al. Płażyńskiego08:10
Uczniowska [GDA]08:11
Gdańska08:13
Sternicza08:14
Brzeźno Dom Zdrojowy08:16
Krasickiego08:17
Latarnia Morska08:19
Kasztanowa08:20
Na Zaspę08:21
Plac Wolności08:23
Nowy Port Zajezdnia08:24
Zajezdnia NOWY PORT08:26
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT09:05
Władysława IV [GDA]09:07
Nowy Port Oliwska09:08
Przychodnia09:09
Rybołowców09:10
Kasztanowa09:11
Latarnia Morska09:12
Krasickiego09:14
Brzeźno Dom Zdrojowy09:15
Mazurska09:16
Wczasy09:17
Dworska09:19
al. Płażyńskiego09:20
Grudziądzka09:22
Kolonia Uroda09:23
Kościuszki09:24
Mickiewicza [GDA]09:26
Reja [GDA]09:27
Wyspiańskiego09:29
Politechnika09:32
Miszewskiego09:34
Jaśkowa Dolina09:36
Klonowa [GDA]09:37
Galeria Bałtycka09:39
Wojska Polskiego09:41
Zamenhofa [GDA]09:42
Zajezdnia09:43
Strzyża PKM09:44
Uniwersytet Gdański [GDA]09:46
Bażyńskiego [GDA]09:47
Tetmajera09:48
Derdowskiego09:49
Obrońców Westerplatte09:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:52
Kurs nr 5 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:14
Obrońców Westerplatte10:16
Derdowskiego10:17
Tetmajera10:18
Bażyńskiego [GDA]10:19
Uniwersytet Gdański [GDA]10:20
Strzyża PKM10:22
Zajezdnia10:24
Zamenhofa [GDA]10:25
Wojska Polskiego10:27
Galeria Bałtycka10:29
Klonowa [GDA]10:30
Jaśkowa Dolina10:32
Miszewskiego10:34
Politechnika10:35
Wyspiańskiego10:39
Reja [GDA]10:40
Mickiewicza [GDA]10:42
Kościuszki10:44
Kolonia Uroda10:45
Grudziądzka10:46
al. Płażyńskiego10:48
Uczniowska [GDA]10:49
Gdańska10:51
Sternicza10:52
Brzeźno Dom Zdrojowy10:54
Krasickiego10:55
Latarnia Morska10:57
Kasztanowa10:58
Na Zaspę10:59
Plac Wolności11:01
Władysława IV [GDA]11:03
Nowy Port Oliwska11:04
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska11:08
Przychodnia11:09
Rybołowców11:10
Kasztanowa11:11
Latarnia Morska11:12
Krasickiego11:14
Brzeźno Dom Zdrojowy11:15
Mazurska11:16
Wczasy11:17
Dworska11:19
al. Płażyńskiego11:20
Grudziądzka11:22
Kolonia Uroda11:23
Kościuszki11:24
Mickiewicza [GDA]11:26
Reja [GDA]11:27
Wyspiańskiego11:29
Politechnika11:32
Miszewskiego11:34
Jaśkowa Dolina11:36
Klonowa [GDA]11:37
Galeria Bałtycka11:39
Wojska Polskiego11:41
Zamenhofa [GDA]11:42
Zajezdnia11:43
Strzyża PKM11:44
Uniwersytet Gdański [GDA]11:46
Bażyńskiego [GDA]11:47
Tetmajera11:48
Derdowskiego11:49
Obrońców Westerplatte11:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:52
Kurs nr 7 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:14
Obrońców Westerplatte12:16
Derdowskiego12:17
Tetmajera12:18
Bażyńskiego [GDA]12:19
Uniwersytet Gdański [GDA]12:20
Strzyża PKM12:22
Zajezdnia12:24
Zamenhofa [GDA]12:25
Wojska Polskiego12:27
Galeria Bałtycka12:29
Klonowa [GDA]12:30
Jaśkowa Dolina12:32
Miszewskiego12:34
Politechnika12:35
Wyspiańskiego12:39
Reja [GDA]12:40
Mickiewicza [GDA]12:42
Kościuszki12:44
Kolonia Uroda12:45
Grudziądzka12:46
al. Płażyńskiego12:48
Uczniowska [GDA]12:49
Gdańska12:51
Sternicza12:52
Brzeźno Dom Zdrojowy12:54
Krasickiego12:55
Latarnia Morska12:57
Kasztanowa12:58
Na Zaspę12:59
Plac Wolności13:01
Władysława IV [GDA]13:03
Nowy Port Oliwska13:04
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska13:08
Przychodnia13:09
Rybołowców13:10
Kasztanowa13:11
Latarnia Morska13:12
Krasickiego13:14
Brzeźno Dom Zdrojowy13:15
Mazurska13:16
Wczasy13:17
Dworska13:19
al. Płażyńskiego13:20
Grudziądzka13:22
Kolonia Uroda13:23
Kościuszki13:24
Mickiewicza [GDA]13:26
Reja [GDA]13:27
Wyspiańskiego13:29
Politechnika13:32
Miszewskiego13:34
Jaśkowa Dolina13:36
Klonowa [GDA]13:37
Galeria Bałtycka13:39
Wojska Polskiego13:41
Zamenhofa [GDA]13:42
Zajezdnia13:43
Strzyża PKM13:44
Uniwersytet Gdański [GDA]13:46
Bażyńskiego [GDA]13:47
Tetmajera13:48
Derdowskiego13:49
Obrońców Westerplatte13:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:52
Kurs nr 9 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:14
Obrońców Westerplatte14:16
Derdowskiego14:17
Tetmajera14:18
Bażyńskiego [GDA]14:19
Uniwersytet Gdański [GDA]14:20
Strzyża PKM14:22
Zajezdnia14:24
Zamenhofa [GDA]14:25
Wojska Polskiego14:27
Galeria Bałtycka14:29
Klonowa [GDA]14:30
Jaśkowa Dolina14:32
Miszewskiego14:34
Politechnika14:35
Wyspiańskiego14:39
Reja [GDA]14:40
Mickiewicza [GDA]14:42
Kościuszki14:44
Kolonia Uroda14:45
Grudziądzka14:46
al. Płażyńskiego14:48
Uczniowska [GDA]14:49
Gdańska14:51
Sternicza14:52
Brzeźno Dom Zdrojowy14:54
Krasickiego14:55
Latarnia Morska14:57
Kasztanowa14:58
Na Zaspę14:59
Plac Wolności15:01
Władysława IV [GDA]15:03
Nowy Port Oliwska15:04
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska15:08
Przychodnia15:09
Rybołowców15:10
Kasztanowa15:11
Latarnia Morska15:12
Krasickiego15:14
Brzeźno Dom Zdrojowy15:15
Mazurska15:16
Wczasy15:17
Dworska15:19
al. Płażyńskiego15:20
Grudziądzka15:22
Kolonia Uroda15:23
Kościuszki15:24
Mickiewicza [GDA]15:26
Reja [GDA]15:27
Wyspiańskiego15:29
Politechnika15:32
Miszewskiego15:34
Jaśkowa Dolina15:36
Klonowa [GDA]15:37
Galeria Bałtycka15:39
Wojska Polskiego15:41
Zamenhofa [GDA]15:42
Zajezdnia15:43
Strzyża PKM15:44
Uniwersytet Gdański [GDA]15:46
Bażyńskiego [GDA]15:47
Tetmajera15:48
Derdowskiego15:49
Obrońców Westerplatte15:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:52
Kurs nr 11 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:16
Obrońców Westerplatte16:18
Derdowskiego16:19
Tetmajera16:20
Bażyńskiego [GDA]16:21
Uniwersytet Gdański [GDA]16:22
Strzyża PKM16:24
Zajezdnia16:26
Zamenhofa [GDA]16:27
Wojska Polskiego16:29
Galeria Bałtycka16:31
Klonowa [GDA]16:32
Jaśkowa Dolina16:34
Miszewskiego16:36
Politechnika16:37
Wyspiańskiego16:41
Reja [GDA]16:42
Mickiewicza [GDA]16:44
Kościuszki16:46
Kolonia Uroda16:47
Grudziądzka16:48
al. Płażyńskiego16:50
Uczniowska [GDA]16:51
Gdańska16:53
Sternicza16:54
Brzeźno Dom Zdrojowy16:56
Krasickiego16:57
Latarnia Morska16:59
Kasztanowa17:00
Na Zaspę17:01
Plac Wolności17:03
Władysława IV [GDA]17:05
Nowy Port Oliwska17:06
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska17:08
Przychodnia17:09
Rybołowców17:10
Kasztanowa17:11
Latarnia Morska17:12
Krasickiego17:14
Brzeźno Dom Zdrojowy17:15
Mazurska17:16
Wczasy17:17
Dworska17:19
al. Płażyńskiego17:20
Grudziądzka17:22
Kolonia Uroda17:23
Kościuszki17:24
Mickiewicza [GDA]17:26
Reja [GDA]17:27
Wyspiańskiego17:29
Politechnika17:32
Miszewskiego17:34
Jaśkowa Dolina17:36
Klonowa [GDA]17:37
Galeria Bałtycka17:39
Wojska Polskiego17:41
Zamenhofa [GDA]17:42
Zajezdnia17:43
Strzyża PKM17:44
Uniwersytet Gdański [GDA]17:46
Bażyńskiego [GDA]17:47
Tetmajera17:48
Derdowskiego17:49
Obrońców Westerplatte17:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:52
Kurs nr 13 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:14
Obrońców Westerplatte18:16
Derdowskiego18:17
Tetmajera18:18
Bażyńskiego [GDA]18:19
Uniwersytet Gdański [GDA]18:20
Strzyża PKM18:22
Zajezdnia18:24
Zamenhofa [GDA]18:25
Wojska Polskiego18:27
Galeria Bałtycka18:29
Klonowa [GDA]18:30
Jaśkowa Dolina18:32
Miszewskiego18:34
Politechnika18:35
Wyspiańskiego18:39
Reja [GDA]18:40
Mickiewicza [GDA]18:42
Kościuszki18:44
Kolonia Uroda18:45
Grudziądzka18:46
al. Płażyńskiego18:48
Uczniowska [GDA]18:49
Gdańska18:51
Sternicza18:52
Brzeźno Dom Zdrojowy18:54
Krasickiego18:55
Latarnia Morska18:57
Kasztanowa18:58
Na Zaspę18:59
Plac Wolności19:01
Władysława IV [GDA]19:03
Nowy Port Oliwska19:04
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska19:05
Przychodnia19:06
Rybołowców19:07
Kasztanowa19:08
Latarnia Morska19:09
Krasickiego19:11
Brzeźno Dom Zdrojowy19:12
Mazurska19:13
Wczasy19:14
Dworska19:16
al. Płażyńskiego19:17
Grudziądzka19:19
Kolonia Uroda19:20
Kościuszki19:21
Mickiewicza [GDA]19:23
Reja [GDA]19:24
Wyspiańskiego19:26
Politechnika19:29
Miszewskiego19:31
Jaśkowa Dolina19:33
Klonowa [GDA]19:34
Galeria Bałtycka19:36
Wojska Polskiego19:38
Zamenhofa [GDA]19:39
Zajezdnia19:40
Strzyża PKM19:41
Uniwersytet Gdański [GDA]19:43
Bażyńskiego [GDA]19:44
Tetmajera19:45
Derdowskiego19:46
Obrońców Westerplatte19:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:49
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:13
Obrońców Westerplatte20:15
Derdowskiego20:16
Tetmajera20:17
Bażyńskiego [GDA]20:18
Uniwersytet Gdański [GDA]20:19
Strzyża PKM20:21
Zajezdnia20:23
Zamenhofa [GDA]20:24
Wojska Polskiego20:26
Galeria Bałtycka20:28
Klonowa [GDA]20:29
Jaśkowa Dolina20:31
Miszewskiego20:33
Politechnika20:34
Wyspiańskiego20:38
Reja [GDA]20:39
Mickiewicza [GDA]20:41
Kościuszki20:43
Kolonia Uroda20:44
Grudziądzka20:45
al. Płażyńskiego20:47
Uczniowska [GDA]20:48
Gdańska20:50
Sternicza20:51
Brzeźno Dom Zdrojowy20:53
Krasickiego20:54
Latarnia Morska20:56
Kasztanowa20:57
Na Zaspę20:58
Plac Wolności21:00
Nowy Port Zajezdnia21:01
Zajezdnia NOWY PORT21:03
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT21:19
Władysława IV [GDA]21:21
Nowy Port Oliwska21:22
Przychodnia21:23
Rybołowców21:24
Kasztanowa21:25
Latarnia Morska21:26
Krasickiego21:28
Brzeźno Dom Zdrojowy21:29
Mazurska21:30
Wczasy21:31
Dworska21:33
al. Płażyńskiego21:34
Grudziądzka21:36
Kolonia Uroda21:37
Kościuszki21:38
Mickiewicza [GDA]21:40
Reja [GDA]21:41
Wyspiańskiego21:43
Politechnika21:46
Miszewskiego21:48
Jaśkowa Dolina21:50
Klonowa [GDA]21:51
Galeria Bałtycka21:53
Wojska Polskiego21:55
Zamenhofa [GDA]21:56
Zajezdnia21:57
Strzyża PKM21:58
Uniwersytet Gdański [GDA]22:00
Bażyńskiego [GDA]22:01
Tetmajera22:02
Derdowskiego22:03
Obrońców Westerplatte22:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:06
Kurs nr 17 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:13
Obrońców Westerplatte22:15
Derdowskiego22:16
Tetmajera22:17
Bażyńskiego [GDA]22:18
Uniwersytet Gdański [GDA]22:19
Strzyża PKM22:21
Zajezdnia22:23
Zamenhofa [GDA]22:24
Wojska Polskiego22:26
Galeria Bałtycka22:28
Klonowa [GDA]22:29
Jaśkowa Dolina22:31
Miszewskiego22:33
Politechnika22:34
Wyspiańskiego22:38
Reja [GDA]22:39
Mickiewicza [GDA]22:41
Kościuszki22:43
Kolonia Uroda22:44
Grudziądzka22:45
al. Płażyńskiego22:47
Uczniowska [GDA]22:48
Gdańska22:50
Sternicza22:51
Brzeźno Dom Zdrojowy22:53
Krasickiego22:54
Latarnia Morska22:56
Kasztanowa22:57
Na Zaspę22:58
Plac Wolności23:00
Nowy Port Zajezdnia23:01
Zajezdnia NOWY PORT23:03