• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Od 27 II 19:10 linia 179 wróciła na stałą trasę przez ul. Junony.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
22:00
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ15:28
Strzyża PKM15:29
Uniwersytet Gdański [GDA]15:31
Bażyńskiego [GDA]15:32
Tetmajera15:33
Derdowskiego15:34
Obrońców Westerplatte15:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:38
Opacka15:40
Subisława15:42
Pomorska - Osiedle15:43
Pomorska [GDA]15:45
Piastowska15:46
Czerwony Dwór15:48
Bora Komorowskiego15:49
Kołobrzeska15:51
Zaspa15:53
Kurs nr 1 do Nowy Port Oliwska
Zaspa16:03
Zaspa16:09
Kołobrzeska16:10
Bora Komorowskiego16:12
Czerwony Dwór16:14
Piastowska16:15
Pomorska [GDA]16:17
Gospody16:18
Pomorska - Osiedle16:19
Subisława16:21
Opacka16:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:25
Obrońców Westerplatte16:27
Derdowskiego16:28
Tetmajera16:29
Bażyńskiego [GDA]16:30
Uniwersytet Gdański [GDA]16:32
Strzyża PKM16:34
Zajezdnia16:35
Zamenhofa [GDA]16:36
Wojska Polskiego16:38
Galeria Bałtycka16:40
Klonowa [GDA]16:42
Jaśkowa Dolina16:43
Miszewskiego16:45
Politechnika16:46
Wyspiańskiego16:50
Reja [GDA]16:51
Mickiewicza [GDA]16:53
Kościuszki16:55
Kolonia Uroda16:56
Grudziądzka16:57
al. Płażyńskiego16:59
Uczniowska [GDA]17:00
Gdańska17:02
Sternicza17:04
Brzeźno17:06
Krasickiego17:07
Latarnia Morska17:09
Kasztanowa17:10
Na Zaspę17:11
Plac Wolności17:13
Władysława IV [GDA]17:15
Nowy Port Oliwska17:16
Kurs nr 2 do Zaspa
Nowy Port Oliwska17:20
Przychodnia17:21
Rybołowców17:22
Kasztanowa17:24
Latarnia Morska17:25
Krasickiego17:27
Brzeźno17:29
Mazurska17:30
Wczasy17:31
Dworska17:33
al. Płażyńskiego17:34
Grudziądzka17:36
Kolonia Uroda17:37
Kościuszki17:39
Mickiewicza [GDA]17:40
Reja [GDA]17:41
Wyspiańskiego17:43
Politechnika17:46
Miszewskiego17:48
Jaśkowa Dolina17:50
Klonowa [GDA]17:51
Galeria Bałtycka17:53
Wojska Polskiego17:55
Zamenhofa [GDA]17:56
Zajezdnia17:57
Strzyża PKM17:58
Uniwersytet Gdański [GDA]18:00
Bażyńskiego [GDA]18:01
Tetmajera18:02
Derdowskiego18:03
Obrońców Westerplatte18:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:07
Opacka18:09
Subisława18:11
Pomorska - Osiedle18:12
Pomorska [GDA]18:14
Piastowska18:15
Czerwony Dwór18:17
Bora Komorowskiego18:18
Kołobrzeska18:20
Zaspa18:22
Kurs nr 3 do Nowy Port Oliwska
Zaspa18:43
Zaspa18:49
Kołobrzeska18:50
Bora Komorowskiego18:52
Czerwony Dwór18:54
Piastowska18:55
Pomorska [GDA]18:57
Gospody18:58
Pomorska - Osiedle18:59
Subisława19:01
Opacka19:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:05
Obrońców Westerplatte19:07
Derdowskiego19:08
Tetmajera19:09
Bażyńskiego [GDA]19:10
Uniwersytet Gdański [GDA]19:12
Strzyża PKM19:14
Zajezdnia19:15
Zamenhofa [GDA]19:16
Wojska Polskiego19:18
Galeria Bałtycka19:20
Klonowa [GDA]19:22
Jaśkowa Dolina19:23
Miszewskiego19:25
Politechnika19:26
Wyspiańskiego19:30
Reja [GDA]19:31
Mickiewicza [GDA]19:33
Kościuszki19:35
Kolonia Uroda19:36
Grudziądzka19:37
al. Płażyńskiego19:39
Uczniowska [GDA]19:40
Gdańska19:42
Sternicza19:44
Brzeźno19:46
Krasickiego19:47
Latarnia Morska19:49
Kasztanowa19:50
Na Zaspę19:51
Plac Wolności19:53
Władysława IV [GDA]19:55
Nowy Port Oliwska19:56
Kurs nr 4 do Zaspa
Nowy Port Oliwska20:00
Przychodnia20:01
Rybołowców20:02
Kasztanowa20:04
Latarnia Morska20:05
Krasickiego20:07
Brzeźno20:09
Mazurska20:10
Wczasy20:11
Dworska20:13
al. Płażyńskiego20:14
Grudziądzka20:16
Kolonia Uroda20:17
Kościuszki20:19
Mickiewicza [GDA]20:20
Reja [GDA]20:21
Wyspiańskiego20:23
Politechnika20:26
Miszewskiego20:28
Jaśkowa Dolina20:30
Klonowa [GDA]20:31
Galeria Bałtycka20:33
Wojska Polskiego20:35
Zamenhofa [GDA]20:36
Zajezdnia20:37
Strzyża PKM20:38
Uniwersytet Gdański [GDA]20:40
Bażyńskiego [GDA]20:41
Tetmajera20:42
Derdowskiego20:43
Obrońców Westerplatte20:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:47
Opacka20:49
Subisława20:51
Pomorska - Osiedle20:52
Pomorska [GDA]20:54
Piastowska20:55
Czerwony Dwór20:57
Bora Komorowskiego20:58
Kołobrzeska21:00
Zaspa21:02
Kurs nr 5 do Nowy Port Oliwska
Zaspa21:39
Zaspa21:40
Kołobrzeska21:41
Bora Komorowskiego21:43
Czerwony Dwór21:45
Piastowska21:46
Pomorska [GDA]21:48
Gospody21:49
Pomorska - Osiedle21:50
Subisława21:52
Opacka21:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:56
Obrońców Westerplatte21:58
Derdowskiego21:59
Tetmajera22:00
Bażyńskiego [GDA]22:01
Uniwersytet Gdański [GDA]22:03
Strzyża PKM22:05
Zajezdnia22:06
Zamenhofa [GDA]22:07
Wojska Polskiego22:09
Galeria Bałtycka22:11
Klonowa [GDA]22:13
Jaśkowa Dolina22:14
Miszewskiego22:16
Politechnika22:17
Wyspiańskiego22:21
Reja [GDA]22:22
Mickiewicza [GDA]22:24
Kościuszki22:26
Kolonia Uroda22:27
Grudziądzka22:28
al. Płażyńskiego22:30
Uczniowska [GDA]22:31
Gdańska22:33
Sternicza22:35
Brzeźno22:37
Krasickiego22:38
Latarnia Morska22:40
Kasztanowa22:41
Na Zaspę22:42
Plac Wolności22:44
Władysława IV [GDA]22:46
Nowy Port Oliwska22:47
Kurs nr 6 do Zajezdnia WRZESZCZ
Nowy Port Oliwska22:50
Przychodnia22:51
Rybołowców22:52
Kasztanowa22:54
Latarnia Morska22:55
Krasickiego22:57
Brzeźno22:59
Mazurska23:00
Wczasy23:01
Dworska23:03
al. Płażyńskiego23:04
Grudziądzka23:06
Kolonia Uroda23:07
Kościuszki23:09
Mickiewicza [GDA]23:10
Reja [GDA]23:11
Wyspiańskiego23:13
Politechnika23:16
Miszewskiego23:18
Jaśkowa Dolina23:20
Klonowa [GDA]23:21
Galeria Bałtycka23:23
Wojska Polskiego23:25
Zamenhofa [GDA]23:26
Zajezdnia23:27
Strzyża PKM23:28
Zajezdnia WRZESZCZ23:30