• W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, 695 174 194.  • W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, www.ztm.gda.pl  • Trwają prace serwisowe w systemie do zarządzania treścią na tablicach. Prosimy o korzystanie z rozkładów papierowych oraz tych dostępnych na stronie ztm.gda.pl i mapa.ztm.gda.pl.  • Uwaga: 31.05 w piątek większość linii kursować będzie wg SOBOTNICH rozkładów jazdy. Więcej na: ztm.gda.pl
20:06
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT05:19
Władysława IV [GDA]05:21
Nowy Port Oliwska05:22
Przychodnia05:23
Rybołowców05:24
Kasztanowa05:25
Latarnia Morska05:26
Krasickiego05:28
Brzeźno Dom Zdrojowy05:29
Mazurska05:30
Wczasy05:31
Dworska05:33
al. Płażyńskiego05:34
Grudziądzka05:36
Kolonia Uroda05:37
Kościuszki05:38
Mickiewicza [GDA]05:40
Reja [GDA]05:41
Wyspiańskiego05:43
Politechnika05:46
Miszewskiego05:48
Jaśkowa Dolina05:50
Klonowa [GDA]05:51
Galeria Bałtycka05:53
Wojska Polskiego05:55
Zamenhofa [GDA]05:56
Zajezdnia05:57
Strzyża PKM05:58
Uniwersytet Gdański [GDA]06:00
Bażyńskiego [GDA]06:01
Tetmajera06:02
Derdowskiego06:03
Obrońców Westerplatte06:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:06
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:13
Obrońców Westerplatte06:15
Derdowskiego06:16
Tetmajera06:17
Bażyńskiego [GDA]06:18
Uniwersytet Gdański [GDA]06:19
Strzyża PKM06:21
Zajezdnia06:23
Zamenhofa [GDA]06:24
Wojska Polskiego06:26
Galeria Bałtycka06:28
Klonowa [GDA]06:29
Jaśkowa Dolina06:31
Miszewskiego06:33
Politechnika06:34
Wyspiańskiego06:38
Reja [GDA]06:39
Mickiewicza [GDA]06:41
Kościuszki06:43
Kolonia Uroda06:44
Grudziądzka06:45
al. Płażyńskiego06:47
Uczniowska [GDA]06:48
Gdańska06:50
Sternicza06:51
Brzeźno Dom Zdrojowy06:53
Krasickiego06:54
Latarnia Morska06:56
Kasztanowa06:57
Na Zaspę06:58
Plac Wolności07:00
Nowy Port Zajezdnia07:01
Zajezdnia NOWY PORT07:03
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT07:19
Władysława IV [GDA]07:21
Nowy Port Oliwska07:22
Przychodnia07:23
Rybołowców07:24
Kasztanowa07:25
Latarnia Morska07:26
Krasickiego07:28
Brzeźno Dom Zdrojowy07:29
Mazurska07:30
Wczasy07:31
Dworska07:33
al. Płażyńskiego07:34
Grudziądzka07:36
Kolonia Uroda07:37
Kościuszki07:38
Mickiewicza [GDA]07:40
Reja [GDA]07:41
Wyspiańskiego07:43
Politechnika07:46
Miszewskiego07:48
Jaśkowa Dolina07:50
Klonowa [GDA]07:51
Galeria Bałtycka07:53
Wojska Polskiego07:55
Zamenhofa [GDA]07:56
Zajezdnia07:57
Strzyża PKM07:58
Uniwersytet Gdański [GDA]08:00
Bażyńskiego [GDA]08:01
Tetmajera08:02
Derdowskiego08:03
Obrońców Westerplatte08:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:06
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:13
Obrońców Westerplatte08:15
Derdowskiego08:16
Tetmajera08:17
Bażyńskiego [GDA]08:18
Uniwersytet Gdański [GDA]08:19
Strzyża PKM08:21
Zajezdnia08:23
Zamenhofa [GDA]08:24
Wojska Polskiego08:26
Galeria Bałtycka08:28
Klonowa [GDA]08:29
Jaśkowa Dolina08:31
Miszewskiego08:33
Politechnika08:34
Wyspiańskiego08:38
Reja [GDA]08:39
Mickiewicza [GDA]08:41
Kościuszki08:43
Kolonia Uroda08:44
Grudziądzka08:45
al. Płażyńskiego08:47
Uczniowska [GDA]08:48
Gdańska08:50
Sternicza08:51
Brzeźno Dom Zdrojowy08:53
Krasickiego08:54
Latarnia Morska08:56
Kasztanowa08:57
Na Zaspę08:58
Plac Wolności09:00
Nowy Port Zajezdnia09:01
Zajezdnia NOWY PORT09:03
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT09:19
Władysława IV [GDA]09:21
Nowy Port Oliwska09:22
Przychodnia09:23
Rybołowców09:24
Kasztanowa09:25
Latarnia Morska09:26
Krasickiego09:28
Brzeźno Dom Zdrojowy09:29
Mazurska09:30
Wczasy09:31
Dworska09:33
al. Płażyńskiego09:34
Grudziądzka09:36
Kolonia Uroda09:37
Kościuszki09:38
Mickiewicza [GDA]09:40
Reja [GDA]09:41
Wyspiańskiego09:43
Politechnika09:46
Miszewskiego09:48
Jaśkowa Dolina09:50
Klonowa [GDA]09:51
Galeria Bałtycka09:53
Wojska Polskiego09:55
Zamenhofa [GDA]09:56
Zajezdnia09:57
Strzyża PKM09:58
Uniwersytet Gdański [GDA]10:00
Bażyńskiego [GDA]10:01
Tetmajera10:02
Derdowskiego10:03
Obrońców Westerplatte10:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:06
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:13
Obrońców Westerplatte10:15
Derdowskiego10:16
Tetmajera10:17
Bażyńskiego [GDA]10:18
Uniwersytet Gdański [GDA]10:19
Strzyża PKM10:21
Zajezdnia10:23
Zamenhofa [GDA]10:24
Wojska Polskiego10:26
Galeria Bałtycka10:28
Klonowa [GDA]10:29
Jaśkowa Dolina10:31
Miszewskiego10:33
Politechnika10:34
Wyspiańskiego10:38
Reja [GDA]10:39
Mickiewicza [GDA]10:41
Kościuszki10:43
Kolonia Uroda10:44
Grudziądzka10:45
al. Płażyńskiego10:47
Uczniowska [GDA]10:48
Gdańska10:50
Sternicza10:51
Brzeźno Dom Zdrojowy10:53
Krasickiego10:54
Latarnia Morska10:56
Kasztanowa10:57
Na Zaspę10:58
Plac Wolności11:00
Nowy Port Zajezdnia11:01
Zajezdnia NOWY PORT11:03
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT11:22
Władysława IV [GDA]11:24
Nowy Port Oliwska11:25
Przychodnia11:26
Rybołowców11:27
Kasztanowa11:28
Latarnia Morska11:29
Krasickiego11:31
Brzeźno Dom Zdrojowy11:32
Mazurska11:33
Wczasy11:34
Dworska11:36
al. Płażyńskiego11:37
Grudziądzka11:39
Kolonia Uroda11:40
Kościuszki11:41
Mickiewicza [GDA]11:43
Reja [GDA]11:44
Wyspiańskiego11:46
Politechnika11:49
Miszewskiego11:51
Jaśkowa Dolina11:53
Klonowa [GDA]11:54
Galeria Bałtycka11:56
Wojska Polskiego11:58
Zamenhofa [GDA]11:59
Zajezdnia12:00
Strzyża PKM12:01
Uniwersytet Gdański [GDA]12:03
Bażyńskiego [GDA]12:04
Tetmajera12:05
Derdowskiego12:06
Obrońców Westerplatte12:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:09
Kurs nr 7 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:34
Obrońców Westerplatte12:36
Derdowskiego12:37
Tetmajera12:38
Bażyńskiego [GDA]12:39
Uniwersytet Gdański [GDA]12:40
Strzyża PKM12:42
Zajezdnia12:44
Zamenhofa [GDA]12:45
Wojska Polskiego12:47
Galeria Bałtycka12:49
Klonowa [GDA]12:50
Jaśkowa Dolina12:52
Miszewskiego12:54
Politechnika12:55
Wyspiańskiego12:59
Reja [GDA]13:00
Mickiewicza [GDA]13:02
Kościuszki13:04
Kolonia Uroda13:05
Grudziądzka13:06
al. Płażyńskiego13:08
Uczniowska [GDA]13:09
Gdańska13:11
Sternicza13:12
Brzeźno Dom Zdrojowy13:14
Krasickiego13:15
Latarnia Morska13:17
Kasztanowa13:18
Na Zaspę13:19
Plac Wolności13:21
Władysława IV [GDA]13:23
Nowy Port Oliwska13:24
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska13:25
Przychodnia13:26
Rybołowców13:27
Kasztanowa13:28
Latarnia Morska13:29
Krasickiego13:31
Brzeźno Dom Zdrojowy13:32
Mazurska13:33
Wczasy13:34
Dworska13:36
al. Płażyńskiego13:37
Grudziądzka13:39
Kolonia Uroda13:40
Kościuszki13:41
Mickiewicza [GDA]13:43
Reja [GDA]13:44
Wyspiańskiego13:46
Politechnika13:49
Miszewskiego13:51
Jaśkowa Dolina13:53
Klonowa [GDA]13:54
Galeria Bałtycka13:56
Wojska Polskiego13:58
Zamenhofa [GDA]13:59
Zajezdnia14:00
Strzyża PKM14:01
Uniwersytet Gdański [GDA]14:03
Bażyńskiego [GDA]14:04
Tetmajera14:05
Derdowskiego14:06
Obrońców Westerplatte14:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:09
Kurs nr 9 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:34
Obrońców Westerplatte14:36
Derdowskiego14:37
Tetmajera14:38
Bażyńskiego [GDA]14:39
Uniwersytet Gdański [GDA]14:40
Strzyża PKM14:42
Zajezdnia14:44
Zamenhofa [GDA]14:45
Wojska Polskiego14:47
Galeria Bałtycka14:49
Klonowa [GDA]14:50
Jaśkowa Dolina14:52
Miszewskiego14:54
Politechnika14:55
Wyspiańskiego14:59
Reja [GDA]15:00
Mickiewicza [GDA]15:02
Kościuszki15:04
Kolonia Uroda15:05
Grudziądzka15:06
al. Płażyńskiego15:08
Uczniowska [GDA]15:09
Gdańska15:11
Sternicza15:12
Brzeźno Dom Zdrojowy15:14
Krasickiego15:15
Latarnia Morska15:17
Kasztanowa15:18
Na Zaspę15:19
Plac Wolności15:21
Władysława IV [GDA]15:23
Nowy Port Oliwska15:24
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska15:25
Przychodnia15:26
Rybołowców15:27
Kasztanowa15:28
Latarnia Morska15:29
Krasickiego15:31
Brzeźno Dom Zdrojowy15:32
Mazurska15:33
Wczasy15:34
Dworska15:36
al. Płażyńskiego15:37
Grudziądzka15:39
Kolonia Uroda15:40
Kościuszki15:41
Mickiewicza [GDA]15:43
Reja [GDA]15:44
Wyspiańskiego15:46
Politechnika15:49
Miszewskiego15:51
Jaśkowa Dolina15:53
Klonowa [GDA]15:54
Galeria Bałtycka15:56
Wojska Polskiego15:58
Zamenhofa [GDA]15:59
Zajezdnia16:00
Strzyża PKM16:01
Uniwersytet Gdański [GDA]16:03
Bażyńskiego [GDA]16:04
Tetmajera16:05
Derdowskiego16:06
Obrońców Westerplatte16:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:09
Kurs nr 11 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:34
Obrońców Westerplatte16:36
Derdowskiego16:37
Tetmajera16:38
Bażyńskiego [GDA]16:39
Uniwersytet Gdański [GDA]16:40
Strzyża PKM16:42
Zajezdnia16:44
Zamenhofa [GDA]16:45
Wojska Polskiego16:47
Galeria Bałtycka16:49
Klonowa [GDA]16:50
Jaśkowa Dolina16:52
Miszewskiego16:54
Politechnika16:55
Wyspiańskiego16:59
Reja [GDA]17:00
Mickiewicza [GDA]17:02
Kościuszki17:04
Kolonia Uroda17:05
Grudziądzka17:06
al. Płażyńskiego17:08
Uczniowska [GDA]17:09
Gdańska17:11
Sternicza17:12
Brzeźno Dom Zdrojowy17:14
Krasickiego17:15
Latarnia Morska17:17
Kasztanowa17:18
Na Zaspę17:19
Plac Wolności17:21
Władysława IV [GDA]17:23
Nowy Port Oliwska17:24
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska17:25
Przychodnia17:26
Rybołowców17:27
Kasztanowa17:28
Latarnia Morska17:29
Krasickiego17:31
Brzeźno Dom Zdrojowy17:32
Mazurska17:33
Wczasy17:34
Dworska17:36
al. Płażyńskiego17:37
Grudziądzka17:39
Kolonia Uroda17:40
Kościuszki17:41
Mickiewicza [GDA]17:43
Reja [GDA]17:44
Wyspiańskiego17:46
Politechnika17:49
Miszewskiego17:51
Jaśkowa Dolina17:53
Klonowa [GDA]17:54
Galeria Bałtycka17:56
Wojska Polskiego17:58
Zamenhofa [GDA]17:59
Zajezdnia18:00
Strzyża PKM18:01
Uniwersytet Gdański [GDA]18:03
Bażyńskiego [GDA]18:04
Tetmajera18:05
Derdowskiego18:06
Obrońców Westerplatte18:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:09
Kurs nr 13 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:34
Obrońców Westerplatte18:36
Derdowskiego18:37
Tetmajera18:38
Bażyńskiego [GDA]18:39
Uniwersytet Gdański [GDA]18:40
Strzyża PKM18:42
Zajezdnia18:44
Zamenhofa [GDA]18:45
Wojska Polskiego18:47
Galeria Bałtycka18:49
Klonowa [GDA]18:50
Jaśkowa Dolina18:52
Miszewskiego18:54
Politechnika18:55
Wyspiańskiego18:59
Reja [GDA]19:00
Mickiewicza [GDA]19:02
Kościuszki19:04
Kolonia Uroda19:05
Grudziądzka19:06
al. Płażyńskiego19:08
Uczniowska [GDA]19:09
Gdańska19:11
Sternicza19:12
Brzeźno Dom Zdrojowy19:14
Krasickiego19:15
Latarnia Morska19:17
Kasztanowa19:18
Na Zaspę19:19
Plac Wolności19:21
Władysława IV [GDA]19:23
Nowy Port Oliwska19:24
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska19:25
Przychodnia19:26
Rybołowców19:27
Kasztanowa19:28
Latarnia Morska19:29
Krasickiego19:31
Brzeźno Dom Zdrojowy19:32
Mazurska19:33
Wczasy19:34
Dworska19:36
al. Płażyńskiego19:37
Grudziądzka19:39
Kolonia Uroda19:40
Kościuszki19:41
Mickiewicza [GDA]19:43
Reja [GDA]19:44
Wyspiańskiego19:46
Politechnika19:49
Miszewskiego19:51
Jaśkowa Dolina19:53
Klonowa [GDA]19:54
Galeria Bałtycka19:56
Wojska Polskiego19:58
Zamenhofa [GDA]19:59
Zajezdnia20:00
Strzyża PKM20:01
Uniwersytet Gdański [GDA]20:03
Bażyńskiego [GDA]20:04
Tetmajera20:05
Derdowskiego20:06
Obrońców Westerplatte20:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:09
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:13
Obrońców Westerplatte20:15
Derdowskiego20:16
Tetmajera20:17
Bażyńskiego [GDA]20:18
Uniwersytet Gdański [GDA]20:19
Strzyża PKM20:21
Zajezdnia20:23
Zamenhofa [GDA]20:24
Wojska Polskiego20:26
Galeria Bałtycka20:28
Klonowa [GDA]20:29
Jaśkowa Dolina20:31
Miszewskiego20:33
Politechnika20:34
Wyspiańskiego20:38
Reja [GDA]20:39
Mickiewicza [GDA]20:41
Kościuszki20:43
Kolonia Uroda20:44
Grudziądzka20:45
al. Płażyńskiego20:47
Uczniowska [GDA]20:48
Gdańska20:50
Sternicza20:51
Brzeźno Dom Zdrojowy20:53
Krasickiego20:54
Latarnia Morska20:56
Kasztanowa20:57
Na Zaspę20:58
Plac Wolności21:00
Nowy Port Zajezdnia21:01
Zajezdnia NOWY PORT21:03
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT21:19
Władysława IV [GDA]21:21
Nowy Port Oliwska21:22
Przychodnia21:23
Rybołowców21:24
Kasztanowa21:25
Latarnia Morska21:26
Krasickiego21:28
Brzeźno Dom Zdrojowy21:29
Mazurska21:30
Wczasy21:31
Dworska21:33
al. Płażyńskiego21:34
Grudziądzka21:36
Kolonia Uroda21:37
Kościuszki21:38
Mickiewicza [GDA]21:40
Reja [GDA]21:41
Wyspiańskiego21:43
Politechnika21:46
Miszewskiego21:48
Jaśkowa Dolina21:50
Klonowa [GDA]21:51
Galeria Bałtycka21:53
Wojska Polskiego21:55
Zamenhofa [GDA]21:56
Zajezdnia21:57
Strzyża PKM21:58
Uniwersytet Gdański [GDA]22:00
Bażyńskiego [GDA]22:01
Tetmajera22:02
Derdowskiego22:03
Obrońców Westerplatte22:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:06
Kurs nr 17 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:13
Obrońców Westerplatte22:15
Derdowskiego22:16
Tetmajera22:17
Bażyńskiego [GDA]22:18
Uniwersytet Gdański [GDA]22:19
Strzyża PKM22:21
Zajezdnia22:23
Zamenhofa [GDA]22:24
Wojska Polskiego22:26
Galeria Bałtycka22:28
Klonowa [GDA]22:29
Jaśkowa Dolina22:31
Miszewskiego22:33
Politechnika22:34
Wyspiańskiego22:38
Reja [GDA]22:39
Mickiewicza [GDA]22:41
Kościuszki22:43
Kolonia Uroda22:44
Grudziądzka22:45
al. Płażyńskiego22:47
Uczniowska [GDA]22:48
Gdańska22:50
Sternicza22:51
Brzeźno Dom Zdrojowy22:53
Krasickiego22:54
Latarnia Morska22:56
Kasztanowa22:57
Na Zaspę22:58
Plac Wolności23:00
Nowy Port Zajezdnia23:01
Zajezdnia NOWY PORT23:03