• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:20
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT04:38
Władysława IV [GDA]04:40
Nowy Port Oliwska04:41
Przychodnia04:42
Rybołowców04:43
Kasztanowa04:44
Latarnia Morska04:45
Krasickiego04:47
Brzeźno Dom Zdrojowy04:49
Mazurska04:50
Wczasy04:51
Dworska04:53
al. Płażyńskiego04:54
Grudziądzka04:56
Kolonia Uroda04:57
Kościuszki04:59
Mickiewicza [GDA]05:00
Reja [GDA]05:01
Wyspiańskiego05:03
Politechnika05:06
Miszewskiego05:08
Jaśkowa Dolina05:10
Klonowa [GDA]05:11
Galeria Bałtycka05:13
Wojska Polskiego05:15
Zamenhofa [GDA]05:16
Zajezdnia05:17
Strzyża PKM05:18
Uniwersytet Gdański [GDA]05:20
Bażyńskiego [GDA]05:21
Tetmajera05:22
Derdowskiego05:23
Obrońców Westerplatte05:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:26
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:45
Obrońców Westerplatte05:47
Derdowskiego05:48
Tetmajera05:49
Bażyńskiego [GDA]05:50
Uniwersytet Gdański [GDA]05:51
Strzyża PKM05:53
Zajezdnia05:55
Zamenhofa [GDA]05:56
Wojska Polskiego05:58
Galeria Bałtycka06:00
Klonowa [GDA]06:02
Jaśkowa Dolina06:03
Miszewskiego06:05
Politechnika06:06
Wyspiańskiego06:10
Reja [GDA]06:11
Mickiewicza [GDA]06:13
Kościuszki06:15
Kolonia Uroda06:16
Grudziądzka06:17
al. Płażyńskiego06:19
Uczniowska [GDA]06:20
Gdańska06:22
Sternicza06:24
Brzeźno Dom Zdrojowy06:25
Krasickiego06:26
Latarnia Morska06:28
Kasztanowa06:29
Na Zaspę06:30
Plac Wolności06:32
Nowy Port Zajezdnia06:33
Zajezdnia NOWY PORT06:35
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT06:39
Władysława IV [GDA]06:41
Nowy Port Oliwska06:42
Przychodnia06:43
Rybołowców06:44
Kasztanowa06:45
Latarnia Morska06:46
Krasickiego06:48
Brzeźno Dom Zdrojowy06:50
Mazurska06:51
Wczasy06:52
Dworska06:54
al. Płażyńskiego06:55
Grudziądzka06:57
Kolonia Uroda06:58
Kościuszki07:00
Mickiewicza [GDA]07:01
Reja [GDA]07:02
Wyspiańskiego07:04
Politechnika07:07
Miszewskiego07:09
Jaśkowa Dolina07:11
Klonowa [GDA]07:12
Galeria Bałtycka07:14
Wojska Polskiego07:16
Zamenhofa [GDA]07:17
Zajezdnia07:18
Strzyża PKM07:19
Uniwersytet Gdański [GDA]07:21
Bażyńskiego [GDA]07:22
Tetmajera07:23
Derdowskiego07:24
Obrońców Westerplatte07:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:27
Kurs nr 3 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:47
Obrońców Westerplatte07:49
Derdowskiego07:50
Tetmajera07:51
Bażyńskiego [GDA]07:52
Uniwersytet Gdański [GDA]07:53
Strzyża PKM07:55
Zajezdnia07:57
Zamenhofa [GDA]07:58
Wojska Polskiego08:00
Galeria Bałtycka08:02
Klonowa [GDA]08:04
Jaśkowa Dolina08:05
Miszewskiego08:07
Politechnika08:08
Wyspiańskiego08:12
Reja [GDA]08:13
Mickiewicza [GDA]08:15
Kościuszki08:17
Kolonia Uroda08:18
Grudziądzka08:19
al. Płażyńskiego08:21
Uczniowska [GDA]08:22
Gdańska08:24
Sternicza08:26
Brzeźno Dom Zdrojowy08:27
Krasickiego08:28
Latarnia Morska08:30
Kasztanowa08:31
Na Zaspę08:32
Plac Wolności08:34
Władysława IV [GDA]08:36
Nowy Port Oliwska08:37
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska08:40
Przychodnia08:41
Rybołowców08:42
Kasztanowa08:43
Latarnia Morska08:44
Krasickiego08:46
Brzeźno Dom Zdrojowy08:48
Mazurska08:49
Wczasy08:50
Dworska08:52
al. Płażyńskiego08:53
Grudziądzka08:55
Kolonia Uroda08:56
Kościuszki08:58
Mickiewicza [GDA]08:59
Reja [GDA]09:00
Wyspiańskiego09:02
Politechnika09:05
Miszewskiego09:07
Jaśkowa Dolina09:09
Klonowa [GDA]09:10
Galeria Bałtycka09:12
Wojska Polskiego09:14
Zamenhofa [GDA]09:15
Zajezdnia09:16
Strzyża PKM09:17
Uniwersytet Gdański [GDA]09:19
Bażyńskiego [GDA]09:20
Tetmajera09:21
Derdowskiego09:22
Obrońców Westerplatte09:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:25
Kurs nr 5 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:43
Obrońców Westerplatte09:45
Derdowskiego09:46
Tetmajera09:47
Bażyńskiego [GDA]09:48
Uniwersytet Gdański [GDA]09:49
Strzyża PKM09:51
Zajezdnia09:53
Zamenhofa [GDA]09:54
Wojska Polskiego09:56
Galeria Bałtycka09:58
Klonowa [GDA]10:00
Jaśkowa Dolina10:01
Miszewskiego10:03
Politechnika10:04
Wyspiańskiego10:08
Reja [GDA]10:09
Mickiewicza [GDA]10:11
Kościuszki10:13
Kolonia Uroda10:14
Grudziądzka10:15
al. Płażyńskiego10:17
Uczniowska [GDA]10:18
Gdańska10:20
Sternicza10:22
Brzeźno Dom Zdrojowy10:23
Krasickiego10:24
Latarnia Morska10:26
Kasztanowa10:27
Na Zaspę10:28
Plac Wolności10:30
Władysława IV [GDA]10:32
Nowy Port Oliwska10:33
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska10:40
Przychodnia10:41
Rybołowców10:42
Kasztanowa10:43
Latarnia Morska10:44
Krasickiego10:46
Brzeźno Dom Zdrojowy10:48
Mazurska10:49
Wczasy10:50
Dworska10:52
al. Płażyńskiego10:53
Grudziądzka10:55
Kolonia Uroda10:56
Kościuszki10:58
Mickiewicza [GDA]10:59
Reja [GDA]11:00
Wyspiańskiego11:02
Politechnika11:05
Miszewskiego11:07
Jaśkowa Dolina11:09
Klonowa [GDA]11:10
Galeria Bałtycka11:12
Wojska Polskiego11:14
Zamenhofa [GDA]11:15
Zajezdnia11:16
Strzyża PKM11:17
Uniwersytet Gdański [GDA]11:19
Bażyńskiego [GDA]11:20
Tetmajera11:21
Derdowskiego11:22
Obrońców Westerplatte11:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:25
Kurs nr 7 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:43
Obrońców Westerplatte11:45
Derdowskiego11:46
Tetmajera11:47
Bażyńskiego [GDA]11:48
Uniwersytet Gdański [GDA]11:49
Strzyża PKM11:51
Zajezdnia11:53
Zamenhofa [GDA]11:54
Wojska Polskiego11:56
Galeria Bałtycka11:58
Klonowa [GDA]12:00
Jaśkowa Dolina12:01
Miszewskiego12:03
Politechnika12:04
Wyspiańskiego12:08
Reja [GDA]12:09
Mickiewicza [GDA]12:11
Kościuszki12:13
Kolonia Uroda12:14
Grudziądzka12:15
al. Płażyńskiego12:17
Uczniowska [GDA]12:18
Gdańska12:20
Sternicza12:22
Brzeźno Dom Zdrojowy12:23
Krasickiego12:24
Latarnia Morska12:26
Kasztanowa12:27
Na Zaspę12:28
Plac Wolności12:30
Władysława IV [GDA]12:32
Nowy Port Oliwska12:33
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska12:40
Przychodnia12:41
Rybołowców12:42
Kasztanowa12:43
Latarnia Morska12:44
Krasickiego12:46
Brzeźno Dom Zdrojowy12:48
Mazurska12:49
Wczasy12:50
Dworska12:52
al. Płażyńskiego12:53
Grudziądzka12:55
Kolonia Uroda12:56
Kościuszki12:58
Mickiewicza [GDA]12:59
Reja [GDA]13:00
Wyspiańskiego13:02
Politechnika13:05
Miszewskiego13:07
Jaśkowa Dolina13:09
Klonowa [GDA]13:10
Galeria Bałtycka13:12
Wojska Polskiego13:14
Zamenhofa [GDA]13:15
Zajezdnia13:16
Strzyża PKM13:17
Uniwersytet Gdański [GDA]13:19
Bażyńskiego [GDA]13:20
Tetmajera13:21
Derdowskiego13:22
Obrońców Westerplatte13:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:25
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:45
Obrońców Westerplatte13:47
Derdowskiego13:48
Tetmajera13:49
Bażyńskiego [GDA]13:50
Uniwersytet Gdański [GDA]13:51
Strzyża PKM13:53
Zajezdnia13:55
Zamenhofa [GDA]13:56
Wojska Polskiego13:58
Galeria Bałtycka14:00
Klonowa [GDA]14:02
Jaśkowa Dolina14:03
Miszewskiego14:05
Politechnika14:06
Wyspiańskiego14:10
Reja [GDA]14:11
Mickiewicza [GDA]14:13
Kościuszki14:15
Kolonia Uroda14:16
Grudziądzka14:17
al. Płażyńskiego14:19
Uczniowska [GDA]14:20
Gdańska14:22
Sternicza14:24
Brzeźno Dom Zdrojowy14:25
Krasickiego14:26
Latarnia Morska14:28
Kasztanowa14:29
Na Zaspę14:30
Plac Wolności14:32
Nowy Port Zajezdnia14:33
Zajezdnia NOWY PORT14:35
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT14:39
Władysława IV [GDA]14:41
Nowy Port Oliwska14:42
Przychodnia14:43
Rybołowców14:44
Kasztanowa14:45
Latarnia Morska14:46
Krasickiego14:48
Brzeźno Dom Zdrojowy14:50
Mazurska14:51
Wczasy14:52
Dworska14:54
al. Płażyńskiego14:55
Grudziądzka14:57
Kolonia Uroda14:58
Kościuszki15:00
Mickiewicza [GDA]15:01
Reja [GDA]15:02
Wyspiańskiego15:04
Politechnika15:07
Miszewskiego15:09
Jaśkowa Dolina15:11
Klonowa [GDA]15:12
Galeria Bałtycka15:14
Wojska Polskiego15:16
Zamenhofa [GDA]15:17
Zajezdnia15:18
Strzyża PKM15:19
Uniwersytet Gdański [GDA]15:21
Bażyńskiego [GDA]15:22
Tetmajera15:23
Derdowskiego15:24
Obrońców Westerplatte15:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:27
Kurs nr 11 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:47
Obrońców Westerplatte15:49
Derdowskiego15:50
Tetmajera15:51
Bażyńskiego [GDA]15:52
Uniwersytet Gdański [GDA]15:53
Strzyża PKM15:55
Zajezdnia15:57
Zamenhofa [GDA]15:58
Wojska Polskiego16:00
Galeria Bałtycka16:02
Klonowa [GDA]16:04
Jaśkowa Dolina16:05
Miszewskiego16:07
Politechnika16:08
Wyspiańskiego16:12
Reja [GDA]16:13
Mickiewicza [GDA]16:15
Kościuszki16:17
Kolonia Uroda16:18
Grudziądzka16:19
al. Płażyńskiego16:21
Uczniowska [GDA]16:22
Gdańska16:24
Sternicza16:26
Brzeźno Dom Zdrojowy16:27
Krasickiego16:28
Latarnia Morska16:30
Kasztanowa16:31
Na Zaspę16:32
Plac Wolności16:34
Władysława IV [GDA]16:36
Nowy Port Oliwska16:37
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska16:42
Przychodnia16:43
Rybołowców16:44
Kasztanowa16:45
Latarnia Morska16:46
Krasickiego16:48
Brzeźno Dom Zdrojowy16:50
Mazurska16:51
Wczasy16:52
Dworska16:54
al. Płażyńskiego16:55
Grudziądzka16:57
Kolonia Uroda16:58
Kościuszki17:00
Mickiewicza [GDA]17:01
Reja [GDA]17:02
Wyspiańskiego17:04
Politechnika17:07
Miszewskiego17:09
Jaśkowa Dolina17:11
Klonowa [GDA]17:12
Galeria Bałtycka17:14
Wojska Polskiego17:16
Zamenhofa [GDA]17:17
Zajezdnia17:18
Strzyża PKM17:19
Uniwersytet Gdański [GDA]17:21
Bażyńskiego [GDA]17:22
Tetmajera17:23
Derdowskiego17:24
Obrońców Westerplatte17:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:27
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:44
Obrońców Westerplatte17:46
Derdowskiego17:47
Tetmajera17:48
Bażyńskiego [GDA]17:49
Uniwersytet Gdański [GDA]17:50
Strzyża PKM17:52
Zajezdnia17:54
Zamenhofa [GDA]17:55
Wojska Polskiego17:57
Galeria Bałtycka17:59
Klonowa [GDA]18:01
Jaśkowa Dolina18:02
Miszewskiego18:04
Politechnika18:05
Wyspiańskiego18:09
Reja [GDA]18:10
Mickiewicza [GDA]18:12
Kościuszki18:14
Kolonia Uroda18:15
Grudziądzka18:16
al. Płażyńskiego18:18
Uczniowska [GDA]18:19
Gdańska18:21
Sternicza18:23
Brzeźno Dom Zdrojowy18:24
Krasickiego18:25
Latarnia Morska18:27
Kasztanowa18:28
Na Zaspę18:29
Plac Wolności18:31
Nowy Port Zajezdnia18:32
Zajezdnia NOWY PORT18:34