10:17
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT04:56
Władysława IV [GDA]04:58
Nowy Port Oliwska04:59
Przychodnia05:00
Rybołowców05:01
Kasztanowa05:02
Latarnia Morska05:03
Krasickiego05:05
Brzeźno Dom Zdrojowy05:07
Mazurska05:08
Wczasy05:09
Dworska05:11
al. Płażyńskiego05:12
Grudziądzka05:14
Kolonia Uroda05:15
Kościuszki05:17
Mickiewicza [GDA]05:18
Reja [GDA]05:19
Wyspiańskiego05:21
Politechnika05:24
Miszewskiego05:26
Jaśkowa Dolina05:28
Klonowa [GDA]05:29
Galeria Bałtycka05:31
Wojska Polskiego05:33
Zamenhofa [GDA]05:34
Zajezdnia05:35
Strzyża PKM05:36
Uniwersytet Gdański [GDA]05:38
Bażyńskiego [GDA]05:39
Tetmajera05:40
Derdowskiego05:41
Obrońców Westerplatte05:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:44
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:05
Obrońców Westerplatte06:07
Derdowskiego06:08
Tetmajera06:09
Bażyńskiego [GDA]06:10
Uniwersytet Gdański [GDA]06:11
Strzyża PKM06:13
Zajezdnia06:15
Zamenhofa [GDA]06:16
Wojska Polskiego06:18
Galeria Bałtycka06:20
Klonowa [GDA]06:22
Jaśkowa Dolina06:23
Miszewskiego06:25
Politechnika06:26
Wyspiańskiego06:30
Reja [GDA]06:31
Mickiewicza [GDA]06:33
Kościuszki06:35
Kolonia Uroda06:36
Grudziądzka06:37
al. Płażyńskiego06:39
Uczniowska [GDA]06:40
Gdańska06:42
Sternicza06:44
Brzeźno Dom Zdrojowy06:45
Krasickiego06:46
Latarnia Morska06:48
Kasztanowa06:49
Na Zaspę06:50
Plac Wolności06:52
Nowy Port Zajezdnia06:53
Zajezdnia NOWY PORT06:55
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT06:59
Władysława IV [GDA]07:01
Nowy Port Oliwska07:02
Przychodnia07:03
Rybołowców07:04
Kasztanowa07:05
Latarnia Morska07:06
Krasickiego07:08
Brzeźno Dom Zdrojowy07:10
Mazurska07:11
Wczasy07:12
Dworska07:14
al. Płażyńskiego07:15
Grudziądzka07:17
Kolonia Uroda07:18
Kościuszki07:20
Mickiewicza [GDA]07:21
Reja [GDA]07:22
Wyspiańskiego07:24
Politechnika07:27
Miszewskiego07:29
Jaśkowa Dolina07:31
Klonowa [GDA]07:32
Galeria Bałtycka07:34
Wojska Polskiego07:36
Zamenhofa [GDA]07:37
Zajezdnia07:38
Strzyża PKM07:39
Uniwersytet Gdański [GDA]07:41
Bażyńskiego [GDA]07:42
Tetmajera07:43
Derdowskiego07:44
Obrońców Westerplatte07:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:47
Kurs nr 3 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:07
Obrońców Westerplatte08:09
Derdowskiego08:10
Tetmajera08:11
Bażyńskiego [GDA]08:12
Uniwersytet Gdański [GDA]08:13
Strzyża PKM08:15
Zajezdnia08:17
Zamenhofa [GDA]08:18
Wojska Polskiego08:20
Galeria Bałtycka08:22
Klonowa [GDA]08:24
Jaśkowa Dolina08:25
Miszewskiego08:27
Politechnika08:28
Wyspiańskiego08:32
Reja [GDA]08:33
Mickiewicza [GDA]08:35
Kościuszki08:37
Kolonia Uroda08:38
Grudziądzka08:39
al. Płażyńskiego08:41
Uczniowska [GDA]08:42
Gdańska08:44
Sternicza08:46
Brzeźno Dom Zdrojowy08:47
Krasickiego08:48
Latarnia Morska08:50
Kasztanowa08:51
Na Zaspę08:52
Plac Wolności08:54
Władysława IV [GDA]08:56
Nowy Port Oliwska08:57
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska09:00
Przychodnia09:01
Rybołowców09:02
Kasztanowa09:03
Latarnia Morska09:04
Krasickiego09:06
Brzeźno Dom Zdrojowy09:08
Mazurska09:09
Wczasy09:10
Dworska09:12
al. Płażyńskiego09:13
Grudziądzka09:15
Kolonia Uroda09:16
Kościuszki09:18
Mickiewicza [GDA]09:19
Reja [GDA]09:20
Wyspiańskiego09:22
Politechnika09:25
Miszewskiego09:27
Jaśkowa Dolina09:29
Klonowa [GDA]09:30
Galeria Bałtycka09:32
Wojska Polskiego09:34
Zamenhofa [GDA]09:35
Zajezdnia09:36
Strzyża PKM09:37
Uniwersytet Gdański [GDA]09:39
Bażyńskiego [GDA]09:40
Tetmajera09:41
Derdowskiego09:42
Obrońców Westerplatte09:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:45
Kurs nr 5 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:03
Obrońców Westerplatte10:05
Derdowskiego10:06
Tetmajera10:07
Bażyńskiego [GDA]10:08
Uniwersytet Gdański [GDA]10:09
Strzyża PKM10:11
Zajezdnia10:13
Zamenhofa [GDA]10:14
Wojska Polskiego10:16
Galeria Bałtycka10:18
Klonowa [GDA]10:20
Jaśkowa Dolina10:21
Miszewskiego10:23
Politechnika10:24
Wyspiańskiego10:28
Reja [GDA]10:29
Mickiewicza [GDA]10:31
Kościuszki10:33
Kolonia Uroda10:34
Grudziądzka10:35
al. Płażyńskiego10:37
Uczniowska [GDA]10:38
Gdańska10:40
Sternicza10:42
Brzeźno Dom Zdrojowy10:43
Krasickiego10:44
Latarnia Morska10:46
Kasztanowa10:47
Na Zaspę10:48
Plac Wolności10:50
Władysława IV [GDA]10:52
Nowy Port Oliwska10:53
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska11:00
Przychodnia11:01
Rybołowców11:02
Kasztanowa11:03
Latarnia Morska11:04
Krasickiego11:06
Brzeźno Dom Zdrojowy11:08
Mazurska11:09
Wczasy11:10
Dworska11:12
al. Płażyńskiego11:13
Grudziądzka11:15
Kolonia Uroda11:16
Kościuszki11:18
Mickiewicza [GDA]11:19
Reja [GDA]11:20
Wyspiańskiego11:22
Politechnika11:25
Miszewskiego11:27
Jaśkowa Dolina11:29
Klonowa [GDA]11:30
Galeria Bałtycka11:32
Wojska Polskiego11:34
Zamenhofa [GDA]11:35
Zajezdnia11:36
Strzyża PKM11:37
Uniwersytet Gdański [GDA]11:39
Bażyńskiego [GDA]11:40
Tetmajera11:41
Derdowskiego11:42
Obrońców Westerplatte11:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:45
Kurs nr 7 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:03
Obrońców Westerplatte12:05
Derdowskiego12:06
Tetmajera12:07
Bażyńskiego [GDA]12:08
Uniwersytet Gdański [GDA]12:09
Strzyża PKM12:11
Zajezdnia12:13
Zamenhofa [GDA]12:14
Wojska Polskiego12:16
Galeria Bałtycka12:18
Klonowa [GDA]12:20
Jaśkowa Dolina12:21
Miszewskiego12:23
Politechnika12:24
Wyspiańskiego12:28
Reja [GDA]12:29
Mickiewicza [GDA]12:31
Kościuszki12:33
Kolonia Uroda12:34
Grudziądzka12:35
al. Płażyńskiego12:37
Uczniowska [GDA]12:38
Gdańska12:40
Sternicza12:42
Brzeźno Dom Zdrojowy12:43
Krasickiego12:44
Latarnia Morska12:46
Kasztanowa12:47
Na Zaspę12:48
Plac Wolności12:50
Władysława IV [GDA]12:52
Nowy Port Oliwska12:53
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska13:00
Przychodnia13:01
Rybołowców13:02
Kasztanowa13:03
Latarnia Morska13:04
Krasickiego13:06
Brzeźno Dom Zdrojowy13:08
Mazurska13:09
Wczasy13:10
Dworska13:12
al. Płażyńskiego13:13
Grudziądzka13:15
Kolonia Uroda13:16
Kościuszki13:18
Mickiewicza [GDA]13:19
Reja [GDA]13:20
Wyspiańskiego13:22
Politechnika13:25
Miszewskiego13:27
Jaśkowa Dolina13:29
Klonowa [GDA]13:30
Galeria Bałtycka13:32
Wojska Polskiego13:34
Zamenhofa [GDA]13:35
Zajezdnia13:36
Strzyża PKM13:37
Uniwersytet Gdański [GDA]13:39
Bażyńskiego [GDA]13:40
Tetmajera13:41
Derdowskiego13:42
Obrońców Westerplatte13:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:45
Kurs nr 9 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:07
Obrońców Westerplatte14:09
Derdowskiego14:10
Tetmajera14:11
Bażyńskiego [GDA]14:12
Uniwersytet Gdański [GDA]14:13
Strzyża PKM14:15
Zajezdnia14:17
Zamenhofa [GDA]14:18
Wojska Polskiego14:20
Galeria Bałtycka14:22
Klonowa [GDA]14:24
Jaśkowa Dolina14:25
Miszewskiego14:27
Politechnika14:28
Wyspiańskiego14:32
Reja [GDA]14:33
Mickiewicza [GDA]14:35
Kościuszki14:37
Kolonia Uroda14:38
Grudziądzka14:39
al. Płażyńskiego14:41
Uczniowska [GDA]14:42
Gdańska14:44
Sternicza14:46
Brzeźno Dom Zdrojowy14:47
Krasickiego14:48
Latarnia Morska14:50
Kasztanowa14:51
Na Zaspę14:52
Plac Wolności14:54
Władysława IV [GDA]14:56
Nowy Port Oliwska14:57
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska15:02
Przychodnia15:03
Rybołowców15:04
Kasztanowa15:05
Latarnia Morska15:06
Krasickiego15:08
Brzeźno Dom Zdrojowy15:10
Mazurska15:11
Wczasy15:12
Dworska15:14
al. Płażyńskiego15:15
Grudziądzka15:17
Kolonia Uroda15:18
Kościuszki15:20
Mickiewicza [GDA]15:21
Reja [GDA]15:22
Wyspiańskiego15:24
Politechnika15:27
Miszewskiego15:29
Jaśkowa Dolina15:31
Klonowa [GDA]15:32
Galeria Bałtycka15:34
Wojska Polskiego15:36
Zamenhofa [GDA]15:37
Zajezdnia15:38
Strzyża PKM15:39
Uniwersytet Gdański [GDA]15:41
Bażyńskiego [GDA]15:42
Tetmajera15:43
Derdowskiego15:44
Obrońców Westerplatte15:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:47
Kurs nr 11 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:07
Obrońców Westerplatte16:09
Derdowskiego16:10
Tetmajera16:11
Bażyńskiego [GDA]16:12
Uniwersytet Gdański [GDA]16:13
Strzyża PKM16:15
Zajezdnia16:17
Zamenhofa [GDA]16:18
Wojska Polskiego16:20
Galeria Bałtycka16:22
Klonowa [GDA]16:24
Jaśkowa Dolina16:25
Miszewskiego16:27
Politechnika16:28
Wyspiańskiego16:32
Reja [GDA]16:33
Mickiewicza [GDA]16:35
Kościuszki16:37
Kolonia Uroda16:38
Grudziądzka16:39
al. Płażyńskiego16:41
Uczniowska [GDA]16:42
Gdańska16:44
Sternicza16:46
Brzeźno Dom Zdrojowy16:47
Krasickiego16:48
Latarnia Morska16:50
Kasztanowa16:51
Na Zaspę16:52
Plac Wolności16:54
Władysława IV [GDA]16:56
Nowy Port Oliwska16:57
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska17:02
Przychodnia17:03
Rybołowców17:04
Kasztanowa17:05
Latarnia Morska17:06
Krasickiego17:08
Brzeźno Dom Zdrojowy17:10
Mazurska17:11
Wczasy17:12
Dworska17:14
al. Płażyńskiego17:15
Grudziądzka17:17
Kolonia Uroda17:18
Kościuszki17:20
Mickiewicza [GDA]17:21
Reja [GDA]17:22
Wyspiańskiego17:24
Politechnika17:27
Miszewskiego17:29
Jaśkowa Dolina17:31
Klonowa [GDA]17:32
Galeria Bałtycka17:34
Wojska Polskiego17:36
Zamenhofa [GDA]17:37
Zajezdnia17:38
Strzyża PKM17:39
Uniwersytet Gdański [GDA]17:41
Bażyńskiego [GDA]17:42
Tetmajera17:43
Derdowskiego17:44
Obrońców Westerplatte17:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:47
Kurs nr 13 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:04
Obrońców Westerplatte18:06
Derdowskiego18:07
Tetmajera18:08
Bażyńskiego [GDA]18:09
Uniwersytet Gdański [GDA]18:10
Strzyża PKM18:12
Zajezdnia18:14
Zamenhofa [GDA]18:15
Wojska Polskiego18:17
Galeria Bałtycka18:19
Klonowa [GDA]18:21
Jaśkowa Dolina18:22
Miszewskiego18:24
Politechnika18:25
Wyspiańskiego18:29
Reja [GDA]18:30
Mickiewicza [GDA]18:32
Kościuszki18:34
Kolonia Uroda18:35
Grudziądzka18:36
al. Płażyńskiego18:38
Uczniowska [GDA]18:39
Gdańska18:41
Sternicza18:43
Brzeźno Dom Zdrojowy18:44
Krasickiego18:45
Latarnia Morska18:47
Kasztanowa18:48
Na Zaspę18:49
Plac Wolności18:51
Władysława IV [GDA]18:53
Nowy Port Oliwska18:54
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska18:59
Przychodnia19:00
Rybołowców19:01
Kasztanowa19:02
Latarnia Morska19:03
Krasickiego19:05
Brzeźno Dom Zdrojowy19:07
Mazurska19:08
Wczasy19:09
Dworska19:11
al. Płażyńskiego19:12
Grudziądzka19:14
Kolonia Uroda19:15
Kościuszki19:17
Mickiewicza [GDA]19:18
Reja [GDA]19:19
Wyspiańskiego19:21
Politechnika19:24
Miszewskiego19:26
Jaśkowa Dolina19:28
Klonowa [GDA]19:29
Galeria Bałtycka19:31
Wojska Polskiego19:33
Zamenhofa [GDA]19:34
Zajezdnia19:35
Strzyża PKM19:36
Uniwersytet Gdański [GDA]19:38
Bażyńskiego [GDA]19:39
Tetmajera19:40
Derdowskiego19:41
Obrońców Westerplatte19:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:44
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:05
Obrońców Westerplatte20:07
Derdowskiego20:08
Tetmajera20:09
Bażyńskiego [GDA]20:10
Uniwersytet Gdański [GDA]20:11
Strzyża PKM20:13
Zajezdnia20:15
Zamenhofa [GDA]20:16
Wojska Polskiego20:18
Galeria Bałtycka20:20
Klonowa [GDA]20:22
Jaśkowa Dolina20:23
Miszewskiego20:25
Politechnika20:26
Wyspiańskiego20:30
Reja [GDA]20:31
Mickiewicza [GDA]20:33
Kościuszki20:35
Kolonia Uroda20:36
Grudziądzka20:37
al. Płażyńskiego20:39
Uczniowska [GDA]20:40
Gdańska20:42
Sternicza20:44
Brzeźno Dom Zdrojowy20:45
Krasickiego20:46
Latarnia Morska20:48
Kasztanowa20:49
Na Zaspę20:50
Plac Wolności20:52
Nowy Port Zajezdnia20:53
Zajezdnia NOWY PORT20:55