• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:24
Kurs nr 0 do Nowy Port Oliwska
Zajezdnia WRZESZCZ04:32
Strzyża PKM04:34
Zajezdnia04:35
Zamenhofa [GDA]04:36
Wojska Polskiego04:38
Galeria Bałtycka04:40
Klonowa [GDA]04:42
Jaśkowa Dolina04:43
Miszewskiego04:45
Politechnika04:46
Wyspiańskiego04:50
Reja [GDA]04:51
Mickiewicza [GDA]04:53
Kościuszki04:55
Kolonia Uroda04:56
Grudziądzka04:57
al. Płażyńskiego04:59
Uczniowska [GDA]05:00
Gdańska05:02
Sternicza05:04
Brzeźno05:06
Krasickiego05:07
Latarnia Morska05:09
Kasztanowa05:10
Na Zaspę05:11
Plac Wolności05:13
Władysława IV [GDA]05:15
Nowy Port Oliwska05:16
Kurs nr 1 do Zaspa
Nowy Port Oliwska05:19
Przychodnia05:20
Rybołowców05:21
Kasztanowa05:23
Latarnia Morska05:24
Krasickiego05:26
Brzeźno05:28
Mazurska05:29
Wczasy05:30
Dworska05:32
al. Płażyńskiego05:33
Grudziądzka05:35
Kolonia Uroda05:36
Kościuszki05:38
Mickiewicza [GDA]05:39
Reja [GDA]05:40
Wyspiańskiego05:42
Politechnika05:45
Miszewskiego05:47
Jaśkowa Dolina05:49
Klonowa [GDA]05:50
Galeria Bałtycka05:52
Wojska Polskiego05:54
Zamenhofa [GDA]05:55
Zajezdnia05:56
Strzyża PKM05:57
Uniwersytet Gdański [GDA]05:59
Bażyńskiego [GDA]06:00
Tetmajera06:01
Derdowskiego06:02
Obrońców Westerplatte06:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:06
Opacka06:08
Subisława06:10
Pomorska - Osiedle06:11
Pomorska [GDA]06:13
Piastowska06:14
Czerwony Dwór06:16
Bora Komorowskiego06:17
Kołobrzeska06:19
Zaspa06:21
Kurs nr 2 do Nowy Port Oliwska
Zaspa06:49
Zaspa06:50
Kołobrzeska06:51
Bora Komorowskiego06:53
Czerwony Dwór06:55
Piastowska06:56
Pomorska [GDA]06:58
Gospody06:59
Pomorska - Osiedle07:00
Subisława07:02
Opacka07:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:06
Obrońców Westerplatte07:08
Derdowskiego07:09
Tetmajera07:10
Bażyńskiego [GDA]07:11
Uniwersytet Gdański [GDA]07:13
Strzyża PKM07:15
Zajezdnia07:16
Zamenhofa [GDA]07:17
Wojska Polskiego07:19
Galeria Bałtycka07:21
Klonowa [GDA]07:23
Jaśkowa Dolina07:24
Miszewskiego07:26
Politechnika07:27
Wyspiańskiego07:31
Reja [GDA]07:32
Mickiewicza [GDA]07:34
Kościuszki07:36
Kolonia Uroda07:37
Grudziądzka07:38
al. Płażyńskiego07:40
Uczniowska [GDA]07:41
Gdańska07:43
Sternicza07:45
Brzeźno07:47
Krasickiego07:48
Latarnia Morska07:50
Kasztanowa07:51
Na Zaspę07:52
Plac Wolności07:54
Władysława IV [GDA]07:56
Nowy Port Oliwska07:57
Kurs nr 3 do Zaspa
Nowy Port Oliwska07:59
Przychodnia08:00
Rybołowców08:01
Kasztanowa08:03
Latarnia Morska08:04
Krasickiego08:06
Brzeźno08:08
Mazurska08:09
Wczasy08:10
Dworska08:12
al. Płażyńskiego08:13
Grudziądzka08:15
Kolonia Uroda08:16
Kościuszki08:18
Mickiewicza [GDA]08:19
Reja [GDA]08:20
Wyspiańskiego08:22
Politechnika08:25
Miszewskiego08:27
Jaśkowa Dolina08:29
Klonowa [GDA]08:30
Galeria Bałtycka08:32
Wojska Polskiego08:34
Zamenhofa [GDA]08:35
Zajezdnia08:36
Strzyża PKM08:37
Uniwersytet Gdański [GDA]08:39
Bażyńskiego [GDA]08:40
Tetmajera08:41
Derdowskiego08:42
Obrońców Westerplatte08:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:46
Opacka08:48
Subisława08:50
Pomorska - Osiedle08:51
Pomorska [GDA]08:53
Piastowska08:54
Czerwony Dwór08:56
Bora Komorowskiego08:57
Kołobrzeska08:59
Zaspa09:01
Kurs nr 4 do Nowy Port Oliwska
Zaspa09:26
Zaspa09:27
Kołobrzeska09:28
Bora Komorowskiego09:30
Czerwony Dwór09:32
Piastowska09:33
Pomorska [GDA]09:35
Gospody09:36
Pomorska - Osiedle09:37
Subisława09:39
Opacka09:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:43
Obrońców Westerplatte09:45
Derdowskiego09:46
Tetmajera09:47
Bażyńskiego [GDA]09:48
Uniwersytet Gdański [GDA]09:50
Strzyża PKM09:52
Zajezdnia09:53
Zamenhofa [GDA]09:54
Wojska Polskiego09:56
Galeria Bałtycka09:58
Klonowa [GDA]10:00
Jaśkowa Dolina10:01
Miszewskiego10:03
Politechnika10:04
Wyspiańskiego10:08
Reja [GDA]10:09
Mickiewicza [GDA]10:11
Kościuszki10:13
Kolonia Uroda10:14
Grudziądzka10:15
al. Płażyńskiego10:17
Uczniowska [GDA]10:18
Gdańska10:20
Sternicza10:22
Brzeźno10:24
Krasickiego10:25
Latarnia Morska10:27
Kasztanowa10:28
Na Zaspę10:29
Plac Wolności10:31
Władysława IV [GDA]10:33
Nowy Port Oliwska10:34
Kurs nr 5 do Zaspa
Nowy Port Oliwska10:39
Przychodnia10:40
Rybołowców10:41
Kasztanowa10:43
Latarnia Morska10:44
Krasickiego10:46
Brzeźno10:48
Mazurska10:49
Wczasy10:50
Dworska10:52
al. Płażyńskiego10:53
Grudziądzka10:55
Kolonia Uroda10:56
Kościuszki10:58
Mickiewicza [GDA]10:59
Reja [GDA]11:00
Wyspiańskiego11:02
Politechnika11:05
Miszewskiego11:07
Jaśkowa Dolina11:09
Klonowa [GDA]11:10
Galeria Bałtycka11:12
Wojska Polskiego11:14
Zamenhofa [GDA]11:15
Zajezdnia11:16
Strzyża PKM11:17
Uniwersytet Gdański [GDA]11:19
Bażyńskiego [GDA]11:20
Tetmajera11:21
Derdowskiego11:22
Obrońców Westerplatte11:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:26
Opacka11:28
Subisława11:30
Pomorska - Osiedle11:31
Pomorska [GDA]11:33
Piastowska11:34
Czerwony Dwór11:36
Bora Komorowskiego11:37
Kołobrzeska11:39
Zaspa11:41
Kurs nr 6 do Nowy Port Oliwska
Zaspa12:06
Zaspa12:07
Kołobrzeska12:08
Bora Komorowskiego12:10
Czerwony Dwór12:12
Piastowska12:13
Pomorska [GDA]12:15
Gospody12:16
Pomorska - Osiedle12:17
Subisława12:19
Opacka12:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:23
Obrońców Westerplatte12:25
Derdowskiego12:26
Tetmajera12:27
Bażyńskiego [GDA]12:28
Uniwersytet Gdański [GDA]12:30
Strzyża PKM12:32
Zajezdnia12:33
Zamenhofa [GDA]12:34
Wojska Polskiego12:36
Galeria Bałtycka12:38
Klonowa [GDA]12:40
Jaśkowa Dolina12:41
Miszewskiego12:43
Politechnika12:44
Wyspiańskiego12:48
Reja [GDA]12:49
Mickiewicza [GDA]12:51
Kościuszki12:53
Kolonia Uroda12:54
Grudziądzka12:55
al. Płażyńskiego12:57
Uczniowska [GDA]12:58
Gdańska13:00
Sternicza13:02
Brzeźno13:04
Krasickiego13:05
Latarnia Morska13:07
Kasztanowa13:08
Na Zaspę13:09
Plac Wolności13:11
Władysława IV [GDA]13:13
Nowy Port Oliwska13:14
Kurs nr 7 do Zaspa
Nowy Port Oliwska13:19
Przychodnia13:20
Rybołowców13:21
Kasztanowa13:23
Latarnia Morska13:24
Krasickiego13:26
Brzeźno13:28
Mazurska13:29
Wczasy13:30
Dworska13:32
al. Płażyńskiego13:33
Grudziądzka13:35
Kolonia Uroda13:36
Kościuszki13:38
Mickiewicza [GDA]13:39
Reja [GDA]13:40
Wyspiańskiego13:42
Politechnika13:45
Miszewskiego13:47
Jaśkowa Dolina13:49
Klonowa [GDA]13:50
Galeria Bałtycka13:52
Wojska Polskiego13:54
Zamenhofa [GDA]13:55
Zajezdnia13:56
Strzyża PKM13:57
Uniwersytet Gdański [GDA]13:59
Bażyńskiego [GDA]14:00
Tetmajera14:01
Derdowskiego14:02
Obrońców Westerplatte14:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:06
Opacka14:08
Subisława14:10
Pomorska - Osiedle14:11
Pomorska [GDA]14:13
Piastowska14:14
Czerwony Dwór14:16
Bora Komorowskiego14:17
Kołobrzeska14:19
Zaspa14:21
Kurs nr 8 do Nowy Port Oliwska
Zaspa14:49
Zaspa14:50
Kołobrzeska14:51
Bora Komorowskiego14:53
Czerwony Dwór14:55
Piastowska14:56
Pomorska [GDA]14:58
Gospody14:59
Pomorska - Osiedle15:00
Subisława15:02
Opacka15:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:06
Obrońców Westerplatte15:08
Derdowskiego15:09
Tetmajera15:10
Bażyńskiego [GDA]15:11
Uniwersytet Gdański [GDA]15:13
Strzyża PKM15:15
Zajezdnia15:16
Zamenhofa [GDA]15:17
Wojska Polskiego15:19
Galeria Bałtycka15:21
Klonowa [GDA]15:23
Jaśkowa Dolina15:24
Miszewskiego15:26
Politechnika15:27
Wyspiańskiego15:31
Reja [GDA]15:32
Mickiewicza [GDA]15:34
Kościuszki15:36
Kolonia Uroda15:37
Grudziądzka15:38
al. Płażyńskiego15:40
Uczniowska [GDA]15:41
Gdańska15:43
Sternicza15:45
Brzeźno15:47
Krasickiego15:48
Latarnia Morska15:50
Kasztanowa15:51
Na Zaspę15:52
Plac Wolności15:54
Władysława IV [GDA]15:56
Nowy Port Oliwska15:57
Kurs nr 9 do Zaspa
Nowy Port Oliwska15:59
Przychodnia16:00
Rybołowców16:01
Kasztanowa16:03
Latarnia Morska16:04
Krasickiego16:06
Brzeźno16:08
Mazurska16:09
Wczasy16:10
Dworska16:12
al. Płażyńskiego16:13
Grudziądzka16:15
Kolonia Uroda16:16
Kościuszki16:18
Mickiewicza [GDA]16:19
Reja [GDA]16:20
Wyspiańskiego16:22
Politechnika16:25
Miszewskiego16:27
Jaśkowa Dolina16:29
Klonowa [GDA]16:30
Galeria Bałtycka16:32
Wojska Polskiego16:34
Zamenhofa [GDA]16:35
Zajezdnia16:36
Strzyża PKM16:37
Uniwersytet Gdański [GDA]16:39
Bażyńskiego [GDA]16:40
Tetmajera16:41
Derdowskiego16:42
Obrońców Westerplatte16:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:46
Opacka16:48
Subisława16:50
Pomorska - Osiedle16:51
Pomorska [GDA]16:53
Piastowska16:54
Czerwony Dwór16:56
Bora Komorowskiego16:57
Kołobrzeska16:59
Zaspa17:01
Kurs nr 10 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa17:07
Zaspa17:08
Kołobrzeska17:09
Bora Komorowskiego17:11
Czerwony Dwór17:13
Piastowska17:14
Pomorska [GDA]17:16
Gospody17:17
Pomorska - Osiedle17:18
Subisława17:20
Opacka17:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:24
Obrońców Westerplatte17:26
Derdowskiego17:27
Tetmajera17:28
Bażyńskiego [GDA]17:29
Uniwersytet Gdański [GDA]17:31
Strzyża PKM17:33
Zajezdnia17:34
Zamenhofa [GDA]17:35
Wojska Polskiego17:37
Galeria Bałtycka17:39
Klonowa [GDA]17:41
Jaśkowa Dolina17:42
Miszewskiego17:44
Politechnika17:45
Wyspiańskiego17:49
Reja [GDA]17:50
Mickiewicza [GDA]17:52
Kościuszki17:54
Kolonia Uroda17:55
Grudziądzka17:56
al. Płażyńskiego17:58
Uczniowska [GDA]17:59
Gdańska18:01
Sternicza18:03
Brzeźno18:05
Krasickiego18:06
Latarnia Morska18:08
Kasztanowa18:09
Na Zaspę18:10
Plac Wolności18:12
Nowy Port Zajezdnia18:13
Zajezdnia NOWY PORT18:15
Kurs nr 11 do Zaspa
Zajezdnia NOWY PORT18:37
Władysława IV [GDA]18:39
Nowy Port Oliwska18:40
Przychodnia18:41
Rybołowców18:42
Kasztanowa18:44
Latarnia Morska18:45
Krasickiego18:47
Brzeźno18:49
Mazurska18:50
Wczasy18:51
Dworska18:53
al. Płażyńskiego18:54
Grudziądzka18:56
Kolonia Uroda18:57
Kościuszki18:59
Mickiewicza [GDA]19:00
Reja [GDA]19:01
Wyspiańskiego19:03
Politechnika19:06
Miszewskiego19:08
Jaśkowa Dolina19:10
Klonowa [GDA]19:11
Galeria Bałtycka19:13
Wojska Polskiego19:15
Zamenhofa [GDA]19:16
Zajezdnia19:17
Strzyża PKM19:18
Uniwersytet Gdański [GDA]19:20
Bażyńskiego [GDA]19:21
Tetmajera19:22
Derdowskiego19:23
Obrońców Westerplatte19:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:27
Opacka19:29
Subisława19:31
Pomorska - Osiedle19:32
Pomorska [GDA]19:34
Piastowska19:35
Czerwony Dwór19:37
Bora Komorowskiego19:38
Kołobrzeska19:40
Zaspa19:42
Kurs nr 12 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa19:48
Zaspa19:49
Kołobrzeska19:50
Bora Komorowskiego19:52
Czerwony Dwór19:54
Piastowska19:55
Pomorska [GDA]19:57
Gospody19:58
Pomorska - Osiedle19:59
Subisława20:01
Opacka20:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:05
Obrońców Westerplatte20:07
Derdowskiego20:08
Tetmajera20:09
Bażyńskiego [GDA]20:10
Uniwersytet Gdański [GDA]20:12
Strzyża PKM20:14
Zajezdnia20:15
Zamenhofa [GDA]20:16
Wojska Polskiego20:18
Galeria Bałtycka20:20
Klonowa [GDA]20:22
Jaśkowa Dolina20:23
Miszewskiego20:25
Politechnika20:26
Wyspiańskiego20:30
Reja [GDA]20:31
Mickiewicza [GDA]20:33
Kościuszki20:35
Kolonia Uroda20:36
Grudziądzka20:37
al. Płażyńskiego20:39
Uczniowska [GDA]20:40
Gdańska20:42
Sternicza20:44
Brzeźno20:46
Krasickiego20:47
Latarnia Morska20:49
Kasztanowa20:50
Na Zaspę20:51
Plac Wolności20:53
Nowy Port Zajezdnia20:54
Zajezdnia NOWY PORT20:56
Kurs nr 13 do Zaspa
Zajezdnia NOWY PORT21:47
Władysława IV [GDA]21:49
Nowy Port Oliwska21:50
Przychodnia21:51
Rybołowców21:52
Kasztanowa21:54
Latarnia Morska21:55
Krasickiego21:57
Brzeźno21:59
Mazurska22:00
Wczasy22:01
Dworska22:03
al. Płażyńskiego22:04
Grudziądzka22:06
Kolonia Uroda22:07
Kościuszki22:09
Mickiewicza [GDA]22:10
Reja [GDA]22:11
Wyspiańskiego22:13
Politechnika22:16
Miszewskiego22:18
Jaśkowa Dolina22:20
Klonowa [GDA]22:21
Galeria Bałtycka22:23
Wojska Polskiego22:25
Zamenhofa [GDA]22:26
Zajezdnia22:27
Strzyża PKM22:28
Uniwersytet Gdański [GDA]22:30
Bażyńskiego [GDA]22:31
Tetmajera22:32
Derdowskiego22:33
Obrońców Westerplatte22:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:37
Opacka22:39
Subisława22:41
Pomorska - Osiedle22:42
Pomorska [GDA]22:44
Piastowska22:45
Czerwony Dwór22:47
Bora Komorowskiego22:48
Kołobrzeska22:50
Zaspa22:52
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Zaspa22:52
Zaspa22:53
Kołobrzeska22:54
Bora Komorowskiego22:56
Czerwony Dwór22:58
Piastowska22:59
Pomorska [GDA]23:01
Gospody23:02
Pomorska - Osiedle23:03
Subisława23:05
Opacka23:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:09
Obrońców Westerplatte23:11
Derdowskiego23:12
Tetmajera23:13
Bażyńskiego [GDA]23:14
Uniwersytet Gdański [GDA]23:15
Strzyża PKM23:17
Zajezdnia WRZESZCZ23:18