• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:31
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia NOWY PORT05:16
Władysława IV [GDA]05:18
Nowy Port Oliwska05:19
Przychodnia05:20
Rybołowców05:21
Kasztanowa05:22
Latarnia Morska05:23
Krasickiego05:25
Brzeźno Dom Zdrojowy05:27
Mazurska05:28
Wczasy05:29
Dworska05:31
al. Płażyńskiego05:32
Grudziądzka05:34
Kolonia Uroda05:35
Kościuszki05:37
Mickiewicza [GDA]05:38
Reja [GDA]05:39
Wyspiańskiego05:41
Politechnika05:44
Miszewskiego05:46
Jaśkowa Dolina05:48
Klonowa [GDA]05:49
Galeria Bałtycka05:51
Wojska Polskiego05:53
Zamenhofa [GDA]05:54
Zajezdnia05:55
Strzyża PKM05:56
Uniwersytet Gdański [GDA]05:58
Bażyńskiego [GDA]05:59
Tetmajera06:00
Derdowskiego06:01
Obrońców Westerplatte06:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:04
Kurs nr 1 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:27
Obrońców Westerplatte06:29
Derdowskiego06:30
Tetmajera06:31
Bażyńskiego [GDA]06:32
Uniwersytet Gdański [GDA]06:33
Strzyża PKM06:35
Zajezdnia06:37
Zamenhofa [GDA]06:38
Wojska Polskiego06:40
Galeria Bałtycka06:42
Klonowa [GDA]06:44
Jaśkowa Dolina06:45
Miszewskiego06:47
Politechnika06:48
Wyspiańskiego06:52
Reja [GDA]06:53
Mickiewicza [GDA]06:55
Kościuszki06:57
Kolonia Uroda06:58
Grudziądzka06:59
al. Płażyńskiego07:01
Uczniowska [GDA]07:02
Gdańska07:04
Sternicza07:06
Brzeźno Dom Zdrojowy07:07
Krasickiego07:08
Latarnia Morska07:10
Kasztanowa07:11
Na Zaspę07:12
Plac Wolności07:14
Władysława IV [GDA]07:16
Nowy Port Oliwska07:17
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska07:22
Przychodnia07:23
Rybołowców07:24
Kasztanowa07:25
Latarnia Morska07:26
Krasickiego07:28
Brzeźno Dom Zdrojowy07:30
Mazurska07:31
Wczasy07:32
Dworska07:34
al. Płażyńskiego07:35
Grudziądzka07:37
Kolonia Uroda07:38
Kościuszki07:40
Mickiewicza [GDA]07:41
Reja [GDA]07:42
Wyspiańskiego07:44
Politechnika07:47
Miszewskiego07:49
Jaśkowa Dolina07:51
Klonowa [GDA]07:52
Galeria Bałtycka07:54
Wojska Polskiego07:56
Zamenhofa [GDA]07:57
Zajezdnia07:58
Strzyża PKM07:59
Uniwersytet Gdański [GDA]08:01
Bażyńskiego [GDA]08:02
Tetmajera08:03
Derdowskiego08:04
Obrońców Westerplatte08:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:07
Kurs nr 3 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:23
Obrońców Westerplatte08:25
Derdowskiego08:26
Tetmajera08:27
Bażyńskiego [GDA]08:28
Uniwersytet Gdański [GDA]08:29
Strzyża PKM08:31
Zajezdnia08:33
Zamenhofa [GDA]08:34
Wojska Polskiego08:36
Galeria Bałtycka08:38
Klonowa [GDA]08:40
Jaśkowa Dolina08:41
Miszewskiego08:43
Politechnika08:44
Wyspiańskiego08:48
Reja [GDA]08:49
Mickiewicza [GDA]08:51
Kościuszki08:53
Kolonia Uroda08:54
Grudziądzka08:55
al. Płażyńskiego08:57
Uczniowska [GDA]08:58
Gdańska09:00
Sternicza09:02
Brzeźno Dom Zdrojowy09:03
Krasickiego09:04
Latarnia Morska09:06
Kasztanowa09:07
Na Zaspę09:08
Plac Wolności09:10
Władysława IV [GDA]09:12
Nowy Port Oliwska09:13
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska09:20
Przychodnia09:21
Rybołowców09:22
Kasztanowa09:23
Latarnia Morska09:24
Krasickiego09:26
Brzeźno Dom Zdrojowy09:28
Mazurska09:29
Wczasy09:30
Dworska09:32
al. Płażyńskiego09:33
Grudziądzka09:35
Kolonia Uroda09:36
Kościuszki09:38
Mickiewicza [GDA]09:39
Reja [GDA]09:40
Wyspiańskiego09:42
Politechnika09:45
Miszewskiego09:47
Jaśkowa Dolina09:49
Klonowa [GDA]09:50
Galeria Bałtycka09:52
Wojska Polskiego09:54
Zamenhofa [GDA]09:55
Zajezdnia09:56
Strzyża PKM09:57
Uniwersytet Gdański [GDA]09:59
Bażyńskiego [GDA]10:00
Tetmajera10:01
Derdowskiego10:02
Obrońców Westerplatte10:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:05
Kurs nr 5 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:23
Obrońców Westerplatte10:25
Derdowskiego10:26
Tetmajera10:27
Bażyńskiego [GDA]10:28
Uniwersytet Gdański [GDA]10:29
Strzyża PKM10:31
Zajezdnia10:33
Zamenhofa [GDA]10:34
Wojska Polskiego10:36
Galeria Bałtycka10:38
Klonowa [GDA]10:40
Jaśkowa Dolina10:41
Miszewskiego10:43
Politechnika10:44
Wyspiańskiego10:48
Reja [GDA]10:49
Mickiewicza [GDA]10:51
Kościuszki10:53
Kolonia Uroda10:54
Grudziądzka10:55
al. Płażyńskiego10:57
Uczniowska [GDA]10:58
Gdańska11:00
Sternicza11:02
Brzeźno Dom Zdrojowy11:03
Krasickiego11:04
Latarnia Morska11:06
Kasztanowa11:07
Na Zaspę11:08
Plac Wolności11:10
Władysława IV [GDA]11:12
Nowy Port Oliwska11:13
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska11:20
Przychodnia11:21
Rybołowców11:22
Kasztanowa11:23
Latarnia Morska11:24
Krasickiego11:26
Brzeźno Dom Zdrojowy11:28
Mazurska11:29
Wczasy11:30
Dworska11:32
al. Płażyńskiego11:33
Grudziądzka11:35
Kolonia Uroda11:36
Kościuszki11:38
Mickiewicza [GDA]11:39
Reja [GDA]11:40
Wyspiańskiego11:42
Politechnika11:45
Miszewskiego11:47
Jaśkowa Dolina11:49
Klonowa [GDA]11:50
Galeria Bałtycka11:52
Wojska Polskiego11:54
Zamenhofa [GDA]11:55
Zajezdnia11:56
Strzyża PKM11:57
Uniwersytet Gdański [GDA]11:59
Bażyńskiego [GDA]12:00
Tetmajera12:01
Derdowskiego12:02
Obrońców Westerplatte12:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:05
Kurs nr 7 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:23
Obrońców Westerplatte12:25
Derdowskiego12:26
Tetmajera12:27
Bażyńskiego [GDA]12:28
Uniwersytet Gdański [GDA]12:29
Strzyża PKM12:31
Zajezdnia12:33
Zamenhofa [GDA]12:34
Wojska Polskiego12:36
Galeria Bałtycka12:38
Klonowa [GDA]12:40
Jaśkowa Dolina12:41
Miszewskiego12:43
Politechnika12:44
Wyspiańskiego12:48
Reja [GDA]12:49
Mickiewicza [GDA]12:51
Kościuszki12:53
Kolonia Uroda12:54
Grudziądzka12:55
al. Płażyńskiego12:57
Uczniowska [GDA]12:58
Gdańska13:00
Sternicza13:02
Brzeźno Dom Zdrojowy13:03
Krasickiego13:04
Latarnia Morska13:06
Kasztanowa13:07
Na Zaspę13:08
Plac Wolności13:10
Władysława IV [GDA]13:12
Nowy Port Oliwska13:13
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska13:20
Przychodnia13:21
Rybołowców13:22
Kasztanowa13:23
Latarnia Morska13:24
Krasickiego13:26
Brzeźno Dom Zdrojowy13:28
Mazurska13:29
Wczasy13:30
Dworska13:32
al. Płażyńskiego13:33
Grudziądzka13:35
Kolonia Uroda13:36
Kościuszki13:38
Mickiewicza [GDA]13:39
Reja [GDA]13:40
Wyspiańskiego13:42
Politechnika13:45
Miszewskiego13:47
Jaśkowa Dolina13:49
Klonowa [GDA]13:50
Galeria Bałtycka13:52
Wojska Polskiego13:54
Zamenhofa [GDA]13:55
Zajezdnia13:56
Strzyża PKM13:57
Uniwersytet Gdański [GDA]13:59
Bażyńskiego [GDA]14:00
Tetmajera14:01
Derdowskiego14:02
Obrońców Westerplatte14:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:05
Kurs nr 9 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:27
Obrońców Westerplatte14:29
Derdowskiego14:30
Tetmajera14:31
Bażyńskiego [GDA]14:32
Uniwersytet Gdański [GDA]14:33
Strzyża PKM14:35
Zajezdnia14:37
Zamenhofa [GDA]14:38
Wojska Polskiego14:40
Galeria Bałtycka14:42
Klonowa [GDA]14:44
Jaśkowa Dolina14:45
Miszewskiego14:47
Politechnika14:48
Wyspiańskiego14:52
Reja [GDA]14:53
Mickiewicza [GDA]14:55
Kościuszki14:57
Kolonia Uroda14:58
Grudziądzka14:59
al. Płażyńskiego15:01
Uczniowska [GDA]15:02
Gdańska15:04
Sternicza15:06
Brzeźno Dom Zdrojowy15:07
Krasickiego15:08
Latarnia Morska15:10
Kasztanowa15:11
Na Zaspę15:12
Plac Wolności15:14
Władysława IV [GDA]15:16
Nowy Port Oliwska15:17
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska15:22
Przychodnia15:23
Rybołowców15:24
Kasztanowa15:25
Latarnia Morska15:26
Krasickiego15:28
Brzeźno Dom Zdrojowy15:30
Mazurska15:31
Wczasy15:32
Dworska15:34
al. Płażyńskiego15:35
Grudziądzka15:37
Kolonia Uroda15:38
Kościuszki15:40
Mickiewicza [GDA]15:41
Reja [GDA]15:42
Wyspiańskiego15:44
Politechnika15:47
Miszewskiego15:49
Jaśkowa Dolina15:51
Klonowa [GDA]15:52
Galeria Bałtycka15:54
Wojska Polskiego15:56
Zamenhofa [GDA]15:57
Zajezdnia15:58
Strzyża PKM15:59
Uniwersytet Gdański [GDA]16:01
Bażyńskiego [GDA]16:02
Tetmajera16:03
Derdowskiego16:04
Obrońców Westerplatte16:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:07
Kurs nr 11 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:27
Obrońców Westerplatte16:29
Derdowskiego16:30
Tetmajera16:31
Bażyńskiego [GDA]16:32
Uniwersytet Gdański [GDA]16:33
Strzyża PKM16:35
Zajezdnia16:37
Zamenhofa [GDA]16:38
Wojska Polskiego16:40
Galeria Bałtycka16:42
Klonowa [GDA]16:44
Jaśkowa Dolina16:45
Miszewskiego16:47
Politechnika16:48
Wyspiańskiego16:52
Reja [GDA]16:53
Mickiewicza [GDA]16:55
Kościuszki16:57
Kolonia Uroda16:58
Grudziądzka16:59
al. Płażyńskiego17:01
Uczniowska [GDA]17:02
Gdańska17:04
Sternicza17:06
Brzeźno Dom Zdrojowy17:07
Krasickiego17:08
Latarnia Morska17:10
Kasztanowa17:11
Na Zaspę17:12
Plac Wolności17:14
Władysława IV [GDA]17:16
Nowy Port Oliwska17:17
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska17:21
Przychodnia17:22
Rybołowców17:23
Kasztanowa17:24
Latarnia Morska17:25
Krasickiego17:27
Brzeźno Dom Zdrojowy17:29
Mazurska17:30
Wczasy17:31
Dworska17:33
al. Płażyńskiego17:34
Grudziądzka17:36
Kolonia Uroda17:37
Kościuszki17:39
Mickiewicza [GDA]17:40
Reja [GDA]17:41
Wyspiańskiego17:43
Politechnika17:46
Miszewskiego17:48
Jaśkowa Dolina17:50
Klonowa [GDA]17:51
Galeria Bałtycka17:53
Wojska Polskiego17:55
Zamenhofa [GDA]17:56
Zajezdnia17:57
Strzyża PKM17:58
Uniwersytet Gdański [GDA]18:00
Bażyńskiego [GDA]18:01
Tetmajera18:02
Derdowskiego18:03
Obrońców Westerplatte18:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:06
Kurs nr 13 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:24
Obrońców Westerplatte18:26
Derdowskiego18:27
Tetmajera18:28
Bażyńskiego [GDA]18:29
Uniwersytet Gdański [GDA]18:30
Strzyża PKM18:32
Zajezdnia18:34
Zamenhofa [GDA]18:35
Wojska Polskiego18:37
Galeria Bałtycka18:39
Klonowa [GDA]18:41
Jaśkowa Dolina18:42
Miszewskiego18:44
Politechnika18:45
Wyspiańskiego18:49
Reja [GDA]18:50
Mickiewicza [GDA]18:52
Kościuszki18:54
Kolonia Uroda18:55
Grudziądzka18:56
al. Płażyńskiego18:58
Uczniowska [GDA]18:59
Gdańska19:01
Sternicza19:03
Brzeźno Dom Zdrojowy19:04
Krasickiego19:05
Latarnia Morska19:07
Kasztanowa19:08
Na Zaspę19:09
Plac Wolności19:11
Władysława IV [GDA]19:13
Nowy Port Oliwska19:14
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska19:19
Przychodnia19:20
Rybołowców19:21
Kasztanowa19:22
Latarnia Morska19:23
Krasickiego19:25
Brzeźno Dom Zdrojowy19:27
Mazurska19:28
Wczasy19:29
Dworska19:31
al. Płażyńskiego19:32
Grudziądzka19:34
Kolonia Uroda19:35
Kościuszki19:37
Mickiewicza [GDA]19:38
Reja [GDA]19:39
Wyspiańskiego19:41
Politechnika19:44
Miszewskiego19:46
Jaśkowa Dolina19:48
Klonowa [GDA]19:49
Galeria Bałtycka19:51
Wojska Polskiego19:53
Zamenhofa [GDA]19:54
Zajezdnia19:55
Strzyża PKM19:56
Uniwersytet Gdański [GDA]19:58
Bażyńskiego [GDA]19:59
Tetmajera20:00
Derdowskiego20:01
Obrońców Westerplatte20:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:04
Kurs nr 15 do Nowy Port Oliwska
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:26
Obrońców Westerplatte20:28
Derdowskiego20:29
Tetmajera20:30
Bażyńskiego [GDA]20:31
Uniwersytet Gdański [GDA]20:32
Strzyża PKM20:34
Zajezdnia20:36
Zamenhofa [GDA]20:37
Wojska Polskiego20:39
Galeria Bałtycka20:41
Klonowa [GDA]20:43
Jaśkowa Dolina20:44
Miszewskiego20:46
Politechnika20:47
Wyspiańskiego20:51
Reja [GDA]20:52
Mickiewicza [GDA]20:54
Kościuszki20:56
Kolonia Uroda20:57
Grudziądzka20:58
al. Płażyńskiego21:00
Uczniowska [GDA]21:01
Gdańska21:03
Sternicza21:05
Brzeźno Dom Zdrojowy21:06
Krasickiego21:07
Latarnia Morska21:09
Kasztanowa21:10
Na Zaspę21:11
Plac Wolności21:13
Władysława IV [GDA]21:15
Nowy Port Oliwska21:16
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Nowy Port Oliwska21:21
Przychodnia21:22
Rybołowców21:23
Kasztanowa21:24
Latarnia Morska21:25
Krasickiego21:27
Brzeźno Dom Zdrojowy21:29
Mazurska21:30
Wczasy21:31
Dworska21:33
al. Płażyńskiego21:34
Grudziądzka21:36
Kolonia Uroda21:37
Kościuszki21:39
Mickiewicza [GDA]21:40
Reja [GDA]21:41
Wyspiańskiego21:43
Politechnika21:46
Miszewskiego21:48
Jaśkowa Dolina21:50
Klonowa [GDA]21:51
Galeria Bałtycka21:53
Wojska Polskiego21:55
Zamenhofa [GDA]21:56
Zajezdnia21:57
Strzyża PKM21:58
Uniwersytet Gdański [GDA]22:00
Bażyńskiego [GDA]22:01
Tetmajera22:02
Derdowskiego22:03
Obrońców Westerplatte22:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:06
Kurs nr 17 do Zajezdnia NOWY PORT
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:26
Obrońców Westerplatte22:28
Derdowskiego22:29
Tetmajera22:30
Bażyńskiego [GDA]22:31
Uniwersytet Gdański [GDA]22:32
Strzyża PKM22:34
Zajezdnia22:36
Zamenhofa [GDA]22:37
Wojska Polskiego22:39
Galeria Bałtycka22:41
Klonowa [GDA]22:43
Jaśkowa Dolina22:44
Miszewskiego22:46
Politechnika22:47
Wyspiańskiego22:51
Reja [GDA]22:52
Mickiewicza [GDA]22:54
Kościuszki22:56
Kolonia Uroda22:57
Grudziądzka22:58
al. Płażyńskiego23:00
Uczniowska [GDA]23:01
Gdańska23:03
Sternicza23:05
Brzeźno Dom Zdrojowy23:06
Krasickiego23:07
Latarnia Morska23:09
Kasztanowa23:10
Na Zaspę23:11
Plac Wolności23:13
Nowy Port Zajezdnia23:14
Zajezdnia NOWY PORT23:16