• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:34
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ11:17
Strzyża PKM11:18
Uniwersytet Gdański [GDA]11:20
Bażyńskiego [GDA]11:21
Tetmajera11:22
Derdowskiego11:23
Obrońców Westerplatte11:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:27
Opacka11:29
Subisława11:31
Pomorska - Osiedle11:32
Pomorska [GDA]11:34
Piastowska11:35
Czerwony Dwór11:37
Bora Komorowskiego11:38
Kołobrzeska11:40
Zaspa11:42
Kurs nr 1 do Nowy Port Oliwska
Zaspa11:47
Zaspa11:48
Kołobrzeska11:49
Bora Komorowskiego11:51
Czerwony Dwór11:53
Piastowska11:54
Pomorska [GDA]11:56
Gospody11:57
Pomorska - Osiedle11:58
Subisława12:00
Opacka12:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:04
Obrońców Westerplatte12:07
Derdowskiego12:08
Tetmajera12:09
Bażyńskiego [GDA]12:10
Uniwersytet Gdański [GDA]12:12
Strzyża PKM12:14
Zajezdnia12:15
Zamenhofa [GDA]12:16
Wojska Polskiego12:18
Galeria Bałtycka12:20
Klonowa [GDA]12:22
Jaśkowa Dolina12:23
Miszewskiego12:25
Politechnika12:26
Wyspiańskiego12:30
Reja [GDA]12:31
Mickiewicza [GDA]12:33
Kościuszki12:35
Kolonia Uroda12:36
Grudziądzka12:37
al. Płażyńskiego12:39
Uczniowska [GDA]12:40
Gdańska12:42
Sternicza12:44
Brzeźno12:46
Krasickiego12:47
Latarnia Morska12:49
Kasztanowa12:50
Na Zaspę12:51
Plac Wolności12:53
Władysława IV [GDA]12:55
Nowy Port Oliwska12:56
Kurs nr 2 do Zaspa
Nowy Port Oliwska13:00
Przychodnia13:01
Rybołowców13:02
Kasztanowa13:04
Latarnia Morska13:05
Krasickiego13:07
Brzeźno13:09
Mazurska13:10
Wczasy13:11
Dworska13:13
al. Płażyńskiego13:14
Grudziądzka13:16
Kolonia Uroda13:17
Kościuszki13:19
Mickiewicza [GDA]13:20
Reja [GDA]13:21
Wyspiańskiego13:23
Politechnika13:26
Miszewskiego13:28
Jaśkowa Dolina13:30
Klonowa [GDA]13:31
Galeria Bałtycka13:33
Wojska Polskiego13:35
Zamenhofa [GDA]13:36
Zajezdnia13:37
Strzyża PKM13:38
Uniwersytet Gdański [GDA]13:40
Bażyńskiego [GDA]13:41
Tetmajera13:42
Derdowskiego13:43
Obrońców Westerplatte13:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:47
Opacka13:49
Subisława13:51
Pomorska - Osiedle13:52
Pomorska [GDA]13:54
Piastowska13:55
Czerwony Dwór13:57
Bora Komorowskiego13:58
Kołobrzeska14:00
Zaspa14:02
Kurs nr 3 do Nowy Port Oliwska
Zaspa14:27
Zaspa14:28
Kołobrzeska14:29
Bora Komorowskiego14:31
Czerwony Dwór14:33
Piastowska14:34
Pomorska [GDA]14:36
Gospody14:37
Pomorska - Osiedle14:38
Subisława14:40
Opacka14:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:44
Obrońców Westerplatte14:47
Derdowskiego14:48
Tetmajera14:49
Bażyńskiego [GDA]14:50
Uniwersytet Gdański [GDA]14:52
Strzyża PKM14:54
Zajezdnia14:55
Zamenhofa [GDA]14:56
Wojska Polskiego14:58
Galeria Bałtycka15:00
Klonowa [GDA]15:02
Jaśkowa Dolina15:03
Miszewskiego15:05
Politechnika15:06
Wyspiańskiego15:10
Reja [GDA]15:11
Mickiewicza [GDA]15:13
Kościuszki15:15
Kolonia Uroda15:16
Grudziądzka15:17
al. Płażyńskiego15:19
Uczniowska [GDA]15:20
Gdańska15:22
Sternicza15:24
Brzeźno15:26
Krasickiego15:27
Latarnia Morska15:29
Kasztanowa15:30
Na Zaspę15:31
Plac Wolności15:33
Władysława IV [GDA]15:35
Nowy Port Oliwska15:36
Kurs nr 4 do Zaspa
Nowy Port Oliwska15:40
Przychodnia15:41
Rybołowców15:42
Kasztanowa15:44
Latarnia Morska15:45
Krasickiego15:47
Brzeźno15:49
Mazurska15:50
Wczasy15:51
Dworska15:53
al. Płażyńskiego15:54
Grudziądzka15:56
Kolonia Uroda15:57
Kościuszki15:59
Mickiewicza [GDA]16:00
Reja [GDA]16:01
Wyspiańskiego16:03
Politechnika16:06
Miszewskiego16:08
Jaśkowa Dolina16:10
Klonowa [GDA]16:11
Galeria Bałtycka16:13
Wojska Polskiego16:15
Zamenhofa [GDA]16:16
Zajezdnia16:17
Strzyża PKM16:18
Uniwersytet Gdański [GDA]16:20
Bażyńskiego [GDA]16:21
Tetmajera16:22
Derdowskiego16:23
Obrońców Westerplatte16:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:27
Opacka16:29
Subisława16:31
Pomorska - Osiedle16:32
Pomorska [GDA]16:34
Piastowska16:35
Czerwony Dwór16:37
Bora Komorowskiego16:38
Kołobrzeska16:40
Zaspa16:42
Kurs nr 5 do Nowy Port Oliwska
Zaspa17:07
Zaspa17:08
Kołobrzeska17:09
Bora Komorowskiego17:11
Czerwony Dwór17:13
Piastowska17:14
Pomorska [GDA]17:16
Gospody17:17
Pomorska - Osiedle17:18
Subisława17:20
Opacka17:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:24
Obrońców Westerplatte17:27
Derdowskiego17:28
Tetmajera17:29
Bażyńskiego [GDA]17:30
Uniwersytet Gdański [GDA]17:32
Strzyża PKM17:34
Zajezdnia17:35
Zamenhofa [GDA]17:36
Wojska Polskiego17:38
Galeria Bałtycka17:40
Klonowa [GDA]17:42
Jaśkowa Dolina17:43
Miszewskiego17:45
Politechnika17:46
Wyspiańskiego17:50
Reja [GDA]17:51
Mickiewicza [GDA]17:53
Kościuszki17:55
Kolonia Uroda17:56
Grudziądzka17:57
al. Płażyńskiego17:59
Uczniowska [GDA]18:00
Gdańska18:02
Sternicza18:04
Brzeźno18:06
Krasickiego18:07
Latarnia Morska18:09
Kasztanowa18:10
Na Zaspę18:11
Plac Wolności18:13
Władysława IV [GDA]18:15
Nowy Port Oliwska18:16
Kurs nr 6 do Zaspa
Nowy Port Oliwska18:20
Przychodnia18:21
Rybołowców18:22
Kasztanowa18:24
Latarnia Morska18:25
Krasickiego18:27
Brzeźno18:29
Mazurska18:30
Wczasy18:31
Dworska18:33
al. Płażyńskiego18:34
Grudziądzka18:36
Kolonia Uroda18:37
Kościuszki18:39
Mickiewicza [GDA]18:40
Reja [GDA]18:41
Wyspiańskiego18:43
Politechnika18:46
Miszewskiego18:48
Jaśkowa Dolina18:50
Klonowa [GDA]18:51
Galeria Bałtycka18:53
Wojska Polskiego18:55
Zamenhofa [GDA]18:56
Zajezdnia18:57
Strzyża PKM18:58
Uniwersytet Gdański [GDA]19:00
Bażyńskiego [GDA]19:01
Tetmajera19:02
Derdowskiego19:03
Obrońców Westerplatte19:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:07
Opacka19:09
Subisława19:11
Pomorska - Osiedle19:12
Pomorska [GDA]19:14
Piastowska19:15
Czerwony Dwór19:17
Bora Komorowskiego19:18
Kołobrzeska19:20
Zaspa19:22
Kurs nr 7 do Zajezdnia WRZESZCZ
Zaspa19:22
Zaspa19:23
Kołobrzeska19:24
Bora Komorowskiego19:26
Czerwony Dwór19:28
Piastowska19:29
Pomorska [GDA]19:31
Gospody19:32
Pomorska - Osiedle19:33
Subisława19:35
Opacka19:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:39
Obrońców Westerplatte19:42
Derdowskiego19:43
Tetmajera19:44
Bażyńskiego [GDA]19:45
Uniwersytet Gdański [GDA]19:47
Strzyża PKM19:49
Zajezdnia WRZESZCZ19:50