• Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
14:01
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia NOWY PORT04:37
Władysława IV [GDA]04:39
Nowy Port Oliwska04:40
Przychodnia04:41
Rybołowców04:42
Kasztanowa04:44
Latarnia Morska04:45
Krasickiego04:47
Brzeźno04:49
Mazurska04:50
Wczasy04:51
Dworska04:53
al. Płażyńskiego04:54
Grudziądzka04:56
Kolonia Uroda04:57
Kościuszki04:59
Mickiewicza [GDA]05:00
Plac Komorowskiego05:02
Legionów05:04
Bajana05:06
Żwirki i Wigury [GDA]05:07
Jana Pawła II05:08
Startowa05:09
Zaspa05:10
Kurs nr 1 do Nowy Port Oliwska
Zaspa05:10
Kołobrzeska05:11
Bora Komorowskiego05:13
Czerwony Dwór05:15
Piastowska05:16
Pomorska [GDA]05:18
Gospody05:19
Pomorska - Osiedle05:20
Subisława05:22
Opacka05:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:26
Obrońców Westerplatte05:28
Derdowskiego05:29
Tetmajera05:30
Bażyńskiego [GDA]05:31
Uniwersytet Gdański [GDA]05:33
Strzyża PKM05:35
Zajezdnia05:36
Zamenhofa [GDA]05:37
Wojska Polskiego05:39
Galeria Bałtycka05:41
Klonowa [GDA]05:43
Jaśkowa Dolina05:44
Miszewskiego05:46
Politechnika05:47
Wyspiańskiego05:51
Reja [GDA]05:52
Mickiewicza [GDA]05:54
Kościuszki05:56
Kolonia Uroda05:57
Grudziądzka05:58
al. Płażyńskiego06:00
Uczniowska [GDA]06:01
Gdańska06:03
Sternicza06:05
Brzeźno06:07
Krasickiego06:08
Latarnia Morska06:10
Kasztanowa06:11
Na Zaspę06:12
Plac Wolności06:14
Władysława IV [GDA]06:16
Nowy Port Oliwska06:17
Kurs nr 2 do Zaspa
Nowy Port Oliwska06:20
Przychodnia06:21
Rybołowców06:22
Kasztanowa06:24
Latarnia Morska06:25
Krasickiego06:27
Brzeźno06:29
Mazurska06:30
Wczasy06:31
Dworska06:33
al. Płażyńskiego06:34
Grudziądzka06:36
Kolonia Uroda06:37
Kościuszki06:39
Mickiewicza [GDA]06:40
Reja [GDA]06:41
Wyspiańskiego06:43
Politechnika06:46
Miszewskiego06:48
Jaśkowa Dolina06:50
Klonowa [GDA]06:51
Galeria Bałtycka06:53
Wojska Polskiego06:55
Zamenhofa [GDA]06:56
Zajezdnia06:57
Strzyża PKM06:58
Uniwersytet Gdański [GDA]07:00
Bażyńskiego [GDA]07:01
Tetmajera07:02
Derdowskiego07:03
Obrońców Westerplatte07:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:07
Opacka07:09
Subisława07:11
Pomorska - Osiedle07:12
Pomorska [GDA]07:14
Piastowska07:15
Czerwony Dwór07:17
Bora Komorowskiego07:18
Kołobrzeska07:20
Zaspa07:22
Kurs nr 3 do Nowy Port Oliwska
Zaspa07:28
Zaspa07:29
Kołobrzeska07:30
Bora Komorowskiego07:32
Czerwony Dwór07:34
Piastowska07:35
Pomorska [GDA]07:37
Gospody07:38
Pomorska - Osiedle07:39
Subisława07:41
Opacka07:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:45
Obrońców Westerplatte07:47
Derdowskiego07:48
Tetmajera07:49
Bażyńskiego [GDA]07:50
Uniwersytet Gdański [GDA]07:52
Strzyża PKM07:54
Zajezdnia07:55
Zamenhofa [GDA]07:56
Wojska Polskiego07:58
Galeria Bałtycka08:00
Klonowa [GDA]08:02
Jaśkowa Dolina08:03
Miszewskiego08:05
Politechnika08:06
Wyspiańskiego08:10
Reja [GDA]08:11
Mickiewicza [GDA]08:13
Kościuszki08:15
Kolonia Uroda08:16
Grudziądzka08:17
al. Płażyńskiego08:19
Uczniowska [GDA]08:20
Gdańska08:22
Sternicza08:24
Brzeźno08:26
Krasickiego08:27
Latarnia Morska08:29
Kasztanowa08:30
Na Zaspę08:31
Plac Wolności08:33
Władysława IV [GDA]08:35
Nowy Port Oliwska08:36
Kurs nr 4 do Zaspa
Nowy Port Oliwska08:40
Przychodnia08:41
Rybołowców08:42
Kasztanowa08:44
Latarnia Morska08:45
Krasickiego08:47
Brzeźno08:49
Mazurska08:50
Wczasy08:51
Dworska08:53
al. Płażyńskiego08:54
Grudziądzka08:56
Kolonia Uroda08:57
Kościuszki08:59
Mickiewicza [GDA]09:00
Reja [GDA]09:01
Wyspiańskiego09:03
Politechnika09:06
Miszewskiego09:08
Jaśkowa Dolina09:10
Klonowa [GDA]09:11
Galeria Bałtycka09:13
Wojska Polskiego09:15
Zamenhofa [GDA]09:16
Zajezdnia09:17
Strzyża PKM09:18
Uniwersytet Gdański [GDA]09:20
Bażyńskiego [GDA]09:21
Tetmajera09:22
Derdowskiego09:23
Obrońców Westerplatte09:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:27
Opacka09:29
Subisława09:31
Pomorska - Osiedle09:32
Pomorska [GDA]09:34
Piastowska09:35
Czerwony Dwór09:37
Bora Komorowskiego09:38
Kołobrzeska09:40
Zaspa09:42
Kurs nr 5 do Nowy Port Oliwska
Zaspa10:08
Zaspa10:09
Kołobrzeska10:10
Bora Komorowskiego10:12
Czerwony Dwór10:14
Piastowska10:15
Pomorska [GDA]10:17
Gospody10:18
Pomorska - Osiedle10:19
Subisława10:21
Opacka10:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:25
Obrońców Westerplatte10:27
Derdowskiego10:28
Tetmajera10:29
Bażyńskiego [GDA]10:30
Uniwersytet Gdański [GDA]10:32
Strzyża PKM10:34
Zajezdnia10:35
Zamenhofa [GDA]10:36
Wojska Polskiego10:38
Galeria Bałtycka10:40
Klonowa [GDA]10:42
Jaśkowa Dolina10:43
Miszewskiego10:45
Politechnika10:46
Wyspiańskiego10:50
Reja [GDA]10:51
Mickiewicza [GDA]10:53
Kościuszki10:55
Kolonia Uroda10:56
Grudziądzka10:57
al. Płażyńskiego10:59
Uczniowska [GDA]11:00
Gdańska11:02
Sternicza11:04
Brzeźno11:06
Krasickiego11:07
Latarnia Morska11:09
Kasztanowa11:10
Na Zaspę11:11
Plac Wolności11:13
Władysława IV [GDA]11:15
Nowy Port Oliwska11:16
Kurs nr 6 do Zaspa
Nowy Port Oliwska11:20
Przychodnia11:21
Rybołowców11:22
Kasztanowa11:24
Latarnia Morska11:25
Krasickiego11:27
Brzeźno11:29
Mazurska11:30
Wczasy11:31
Dworska11:33
al. Płażyńskiego11:34
Grudziądzka11:36
Kolonia Uroda11:37
Kościuszki11:39
Mickiewicza [GDA]11:40
Reja [GDA]11:41
Wyspiańskiego11:43
Politechnika11:46
Miszewskiego11:48
Jaśkowa Dolina11:50
Klonowa [GDA]11:51
Galeria Bałtycka11:53
Wojska Polskiego11:55
Zamenhofa [GDA]11:56
Zajezdnia11:57
Strzyża PKM11:58
Uniwersytet Gdański [GDA]12:00
Bażyńskiego [GDA]12:01
Tetmajera12:02
Derdowskiego12:03
Obrońców Westerplatte12:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:07
Opacka12:09
Subisława12:11
Pomorska - Osiedle12:12
Pomorska [GDA]12:14
Piastowska12:15
Czerwony Dwór12:17
Bora Komorowskiego12:18
Kołobrzeska12:20
Zaspa12:22
Kurs nr 7 do Nowy Port Oliwska
Zaspa12:43
Zaspa12:49
Kołobrzeska12:50
Bora Komorowskiego12:52
Czerwony Dwór12:54
Piastowska12:55
Pomorska [GDA]12:57
Gospody12:58
Pomorska - Osiedle12:59
Subisława13:01
Opacka13:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:05
Obrońców Westerplatte13:07
Derdowskiego13:08
Tetmajera13:09
Bażyńskiego [GDA]13:10
Uniwersytet Gdański [GDA]13:12
Strzyża PKM13:14
Zajezdnia13:15
Zamenhofa [GDA]13:16
Wojska Polskiego13:18
Galeria Bałtycka13:20
Klonowa [GDA]13:22
Jaśkowa Dolina13:23
Miszewskiego13:25
Politechnika13:26
Wyspiańskiego13:30
Reja [GDA]13:31
Mickiewicza [GDA]13:33
Kościuszki13:35
Kolonia Uroda13:36
Grudziądzka13:37
al. Płażyńskiego13:39
Uczniowska [GDA]13:40
Gdańska13:42
Sternicza13:44
Brzeźno13:46
Krasickiego13:47
Latarnia Morska13:49
Kasztanowa13:50
Na Zaspę13:51
Plac Wolności13:53
Władysława IV [GDA]13:55
Nowy Port Oliwska13:56
Kurs nr 8 do Zaspa
Nowy Port Oliwska14:00
Przychodnia14:01
Rybołowców14:02
Kasztanowa14:04
Latarnia Morska14:05
Krasickiego14:07
Brzeźno14:09
Mazurska14:10
Wczasy14:11
Dworska14:13
al. Płażyńskiego14:14
Grudziądzka14:16
Kolonia Uroda14:17
Kościuszki14:19
Mickiewicza [GDA]14:20
Reja [GDA]14:21
Wyspiańskiego14:23
Politechnika14:26
Miszewskiego14:28
Jaśkowa Dolina14:30
Klonowa [GDA]14:31
Galeria Bałtycka14:33
Wojska Polskiego14:35
Zamenhofa [GDA]14:36
Zajezdnia14:37
Strzyża PKM14:38
Uniwersytet Gdański [GDA]14:40
Bażyńskiego [GDA]14:41
Tetmajera14:42
Derdowskiego14:43
Obrońców Westerplatte14:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:47
Opacka14:49
Subisława14:51
Pomorska - Osiedle14:52
Pomorska [GDA]14:54
Piastowska14:55
Czerwony Dwór14:57
Bora Komorowskiego14:58
Kołobrzeska15:00
Zaspa15:02
Kurs nr 9 do Nowy Port Oliwska
Zaspa15:23
Zaspa15:29
Kołobrzeska15:30
Bora Komorowskiego15:32
Czerwony Dwór15:34
Piastowska15:35
Pomorska [GDA]15:37
Gospody15:38
Pomorska - Osiedle15:39
Subisława15:41
Opacka15:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:45
Obrońców Westerplatte15:47
Derdowskiego15:48
Tetmajera15:49
Bażyńskiego [GDA]15:50
Uniwersytet Gdański [GDA]15:52
Strzyża PKM15:54
Zajezdnia15:55
Zamenhofa [GDA]15:56
Wojska Polskiego15:58
Galeria Bałtycka16:00
Klonowa [GDA]16:02
Jaśkowa Dolina16:03
Miszewskiego16:05
Politechnika16:06
Wyspiańskiego16:10
Reja [GDA]16:11
Mickiewicza [GDA]16:13
Kościuszki16:15
Kolonia Uroda16:16
Grudziądzka16:17
al. Płażyńskiego16:19
Uczniowska [GDA]16:20
Gdańska16:22
Sternicza16:24
Brzeźno16:26
Krasickiego16:27
Latarnia Morska16:29
Kasztanowa16:30
Na Zaspę16:31
Plac Wolności16:33
Władysława IV [GDA]16:35
Nowy Port Oliwska16:36
Kurs nr 10 do Zaspa
Nowy Port Oliwska16:40
Przychodnia16:41
Rybołowców16:42
Kasztanowa16:44
Latarnia Morska16:45
Krasickiego16:47
Brzeźno16:49
Mazurska16:50
Wczasy16:51
Dworska16:53
al. Płażyńskiego16:54
Grudziądzka16:56
Kolonia Uroda16:57
Kościuszki16:59
Mickiewicza [GDA]17:00
Reja [GDA]17:01
Wyspiańskiego17:03
Politechnika17:06
Miszewskiego17:08
Jaśkowa Dolina17:10
Klonowa [GDA]17:11
Galeria Bałtycka17:13
Wojska Polskiego17:15
Zamenhofa [GDA]17:16
Zajezdnia17:17
Strzyża PKM17:18
Uniwersytet Gdański [GDA]17:20
Bażyńskiego [GDA]17:21
Tetmajera17:22
Derdowskiego17:23
Obrońców Westerplatte17:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:27
Opacka17:29
Subisława17:31
Pomorska - Osiedle17:32
Pomorska [GDA]17:34
Piastowska17:35
Czerwony Dwór17:37
Bora Komorowskiego17:38
Kołobrzeska17:40
Zaspa17:42
Kurs nr 11 do Nowy Port Oliwska
Zaspa18:08
Zaspa18:09
Kołobrzeska18:10
Bora Komorowskiego18:12
Czerwony Dwór18:14
Piastowska18:15
Pomorska [GDA]18:17
Gospody18:18
Pomorska - Osiedle18:19
Subisława18:21
Opacka18:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:25
Obrońców Westerplatte18:27
Derdowskiego18:28
Tetmajera18:29
Bażyńskiego [GDA]18:30
Uniwersytet Gdański [GDA]18:32
Strzyża PKM18:34
Zajezdnia18:35
Zamenhofa [GDA]18:36
Wojska Polskiego18:38
Galeria Bałtycka18:40
Klonowa [GDA]18:42
Jaśkowa Dolina18:43
Miszewskiego18:45
Politechnika18:46
Wyspiańskiego18:50
Reja [GDA]18:51
Mickiewicza [GDA]18:53
Kościuszki18:55
Kolonia Uroda18:56
Grudziądzka18:57
al. Płażyńskiego18:59
Uczniowska [GDA]19:00
Gdańska19:02
Sternicza19:04
Brzeźno19:06
Krasickiego19:07
Latarnia Morska19:09
Kasztanowa19:10
Na Zaspę19:11
Plac Wolności19:13
Władysława IV [GDA]19:15
Nowy Port Oliwska19:16
Kurs nr 12 do Zaspa
Nowy Port Oliwska19:20
Przychodnia19:21
Rybołowców19:22
Kasztanowa19:24
Latarnia Morska19:25
Krasickiego19:27
Brzeźno19:29
Mazurska19:30
Wczasy19:31
Dworska19:33
al. Płażyńskiego19:34
Grudziądzka19:36
Kolonia Uroda19:37
Kościuszki19:39
Mickiewicza [GDA]19:40
Reja [GDA]19:41
Wyspiańskiego19:43
Politechnika19:46
Miszewskiego19:48
Jaśkowa Dolina19:50
Klonowa [GDA]19:51
Galeria Bałtycka19:53
Wojska Polskiego19:55
Zamenhofa [GDA]19:56
Zajezdnia19:57
Strzyża PKM19:58
Uniwersytet Gdański [GDA]20:00
Bażyńskiego [GDA]20:01
Tetmajera20:02
Derdowskiego20:03
Obrońców Westerplatte20:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:07
Opacka20:09
Subisława20:11
Pomorska - Osiedle20:12
Pomorska [GDA]20:14
Piastowska20:15
Czerwony Dwór20:17
Bora Komorowskiego20:18
Kołobrzeska20:20
Zaspa20:22
Kurs nr 13 do Nowy Port Oliwska
Zaspa20:34
Zaspa20:40
Kołobrzeska20:41
Bora Komorowskiego20:43
Czerwony Dwór20:45
Piastowska20:46
Pomorska [GDA]20:48
Gospody20:49
Pomorska - Osiedle20:50
Subisława20:52
Opacka20:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:56
Obrońców Westerplatte20:58
Derdowskiego20:59
Tetmajera21:00
Bażyńskiego [GDA]21:01
Uniwersytet Gdański [GDA]21:03
Strzyża PKM21:05
Zajezdnia21:06
Zamenhofa [GDA]21:07
Wojska Polskiego21:09
Galeria Bałtycka21:11
Klonowa [GDA]21:13
Jaśkowa Dolina21:14
Miszewskiego21:16
Politechnika21:17
Wyspiańskiego21:21
Reja [GDA]21:22
Mickiewicza [GDA]21:24
Kościuszki21:26
Kolonia Uroda21:27
Grudziądzka21:28
al. Płażyńskiego21:30
Uczniowska [GDA]21:31
Gdańska21:33
Sternicza21:35
Brzeźno21:37
Krasickiego21:38
Latarnia Morska21:40
Kasztanowa21:41
Na Zaspę21:42
Plac Wolności21:44
Władysława IV [GDA]21:46
Nowy Port Oliwska21:47
Kurs nr 14 do Zaspa
Nowy Port Oliwska21:50
Przychodnia21:51
Rybołowców21:52
Kasztanowa21:54
Latarnia Morska21:55
Krasickiego21:57
Brzeźno21:59
Mazurska22:00
Wczasy22:01
Dworska22:03
al. Płażyńskiego22:04
Grudziądzka22:06
Kolonia Uroda22:07
Kościuszki22:09
Mickiewicza [GDA]22:10
Reja [GDA]22:11
Wyspiańskiego22:13
Politechnika22:16
Miszewskiego22:18
Jaśkowa Dolina22:20
Klonowa [GDA]22:21
Galeria Bałtycka22:23
Wojska Polskiego22:25
Zamenhofa [GDA]22:26
Zajezdnia22:27
Strzyża PKM22:28
Uniwersytet Gdański [GDA]22:30
Bażyńskiego [GDA]22:31
Tetmajera22:32
Derdowskiego22:33
Obrońców Westerplatte22:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:37
Opacka22:39
Subisława22:41
Pomorska - Osiedle22:42
Pomorska [GDA]22:44
Piastowska22:45
Czerwony Dwór22:47
Bora Komorowskiego22:48
Kołobrzeska22:50
Zaspa22:52
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa22:52
Startowa22:53
Jana Pawła II22:54
Żwirki i Wigury [GDA]22:55
Bajana22:56
Legionów22:58
Plac Komorowskiego23:00
Mickiewicza [GDA]23:02
Kościuszki23:04
Kolonia Uroda23:05
Grudziądzka23:06
al. Płażyńskiego23:08
Uczniowska [GDA]23:09
Gdańska23:11
Sternicza23:13
Brzeźno23:15
Krasickiego23:16
Latarnia Morska23:18
Kasztanowa23:19
Na Zaspę23:20
Plac Wolności23:22
Nowy Port Zajezdnia23:23
Zajezdnia NOWY PORT23:25