• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
20:18
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ04:41
Strzyża PKM04:42
Uniwersytet Gdański [GDA]04:44
Bażyńskiego [GDA]04:45
Tetmajera04:46
Derdowskiego04:47
Obrońców Westerplatte04:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:51
Opacka04:53
Subisława04:55
Pomorska - Osiedle04:56
Pomorska [GDA]04:58
Piastowska04:59
Czerwony Dwór05:01
Bora Komorowskiego05:02
Kołobrzeska05:04
Zaspa05:06
Kurs nr 1 do Nowy Port Oliwska
Zaspa05:08
Zaspa05:09
Kołobrzeska05:10
Bora Komorowskiego05:12
Czerwony Dwór05:14
Piastowska05:15
Pomorska [GDA]05:17
Gospody05:18
Pomorska - Osiedle05:19
Subisława05:21
Opacka05:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:25
Obrońców Westerplatte05:27
Derdowskiego05:28
Tetmajera05:29
Bażyńskiego [GDA]05:30
Uniwersytet Gdański [GDA]05:32
Strzyża PKM05:34
Zajezdnia05:35
Zamenhofa [GDA]05:36
Wojska Polskiego05:38
Galeria Bałtycka05:40
Klonowa [GDA]05:42
Jaśkowa Dolina05:43
Miszewskiego05:45
Politechnika05:46
Wyspiańskiego05:50
Reja [GDA]05:51
Mickiewicza [GDA]05:53
Kościuszki05:55
Kolonia Uroda05:56
Grudziądzka05:57
al. Płażyńskiego05:59
Uczniowska [GDA]06:00
Gdańska06:02
Sternicza06:04
Brzeźno06:06
Krasickiego06:07
Latarnia Morska06:09
Kasztanowa06:10
Na Zaspę06:11
Plac Wolności06:13
Władysława IV [GDA]06:15
Nowy Port Oliwska06:16
Kurs nr 2 do Zaspa
Nowy Port Oliwska06:19
Przychodnia06:20
Rybołowców06:21
Kasztanowa06:23
Latarnia Morska06:24
Krasickiego06:26
Brzeźno06:28
Mazurska06:29
Wczasy06:30
Dworska06:32
al. Płażyńskiego06:33
Grudziądzka06:35
Kolonia Uroda06:36
Kościuszki06:38
Mickiewicza [GDA]06:39
Reja [GDA]06:40
Wyspiańskiego06:42
Politechnika06:45
Miszewskiego06:47
Jaśkowa Dolina06:49
Klonowa [GDA]06:50
Galeria Bałtycka06:52
Wojska Polskiego06:54
Zamenhofa [GDA]06:55
Zajezdnia06:56
Strzyża PKM06:57
Uniwersytet Gdański [GDA]06:59
Bażyńskiego [GDA]07:00
Tetmajera07:01
Derdowskiego07:02
Obrońców Westerplatte07:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:06
Opacka07:08
Subisława07:10
Pomorska - Osiedle07:11
Pomorska [GDA]07:13
Piastowska07:14
Czerwony Dwór07:16
Bora Komorowskiego07:17
Kołobrzeska07:19
Zaspa07:21
Kurs nr 3 do Nowy Port Oliwska
Zaspa07:49
Zaspa07:50
Kołobrzeska07:51
Bora Komorowskiego07:53
Czerwony Dwór07:55
Piastowska07:56
Pomorska [GDA]07:58
Gospody07:59
Pomorska - Osiedle08:00
Subisława08:02
Opacka08:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:06
Obrońców Westerplatte08:08
Derdowskiego08:09
Tetmajera08:10
Bażyńskiego [GDA]08:11
Uniwersytet Gdański [GDA]08:13
Strzyża PKM08:15
Zajezdnia08:16
Zamenhofa [GDA]08:17
Wojska Polskiego08:19
Galeria Bałtycka08:21
Klonowa [GDA]08:23
Jaśkowa Dolina08:24
Miszewskiego08:26
Politechnika08:27
Wyspiańskiego08:31
Reja [GDA]08:32
Mickiewicza [GDA]08:34
Kościuszki08:36
Kolonia Uroda08:37
Grudziądzka08:38
al. Płażyńskiego08:40
Uczniowska [GDA]08:41
Gdańska08:43
Sternicza08:45
Brzeźno08:47
Krasickiego08:48
Latarnia Morska08:50
Kasztanowa08:51
Na Zaspę08:52
Plac Wolności08:54
Władysława IV [GDA]08:56
Nowy Port Oliwska08:57
Kurs nr 4 do Zaspa
Nowy Port Oliwska08:59
Przychodnia09:00
Rybołowców09:01
Kasztanowa09:03
Latarnia Morska09:04
Krasickiego09:06
Brzeźno09:08
Mazurska09:09
Wczasy09:10
Dworska09:12
al. Płażyńskiego09:13
Grudziądzka09:15
Kolonia Uroda09:16
Kościuszki09:18
Mickiewicza [GDA]09:19
Reja [GDA]09:20
Wyspiańskiego09:22
Politechnika09:25
Miszewskiego09:27
Jaśkowa Dolina09:29
Klonowa [GDA]09:30
Galeria Bałtycka09:32
Wojska Polskiego09:34
Zamenhofa [GDA]09:35
Zajezdnia09:36
Strzyża PKM09:37
Uniwersytet Gdański [GDA]09:39
Bażyńskiego [GDA]09:40
Tetmajera09:41
Derdowskiego09:42
Obrońców Westerplatte09:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:46
Opacka09:48
Subisława09:50
Pomorska - Osiedle09:51
Pomorska [GDA]09:53
Piastowska09:54
Czerwony Dwór09:56
Bora Komorowskiego09:57
Kołobrzeska09:59
Zaspa10:01
Kurs nr 5 do Nowy Port Oliwska
Zaspa10:26
Zaspa10:27
Kołobrzeska10:28
Bora Komorowskiego10:30
Czerwony Dwór10:32
Piastowska10:33
Pomorska [GDA]10:35
Gospody10:36
Pomorska - Osiedle10:37
Subisława10:39
Opacka10:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:43
Obrońców Westerplatte10:45
Derdowskiego10:46
Tetmajera10:47
Bażyńskiego [GDA]10:48
Uniwersytet Gdański [GDA]10:50
Strzyża PKM10:52
Zajezdnia10:53
Zamenhofa [GDA]10:54
Wojska Polskiego10:56
Galeria Bałtycka10:58
Klonowa [GDA]11:00
Jaśkowa Dolina11:01
Miszewskiego11:03
Politechnika11:04
Wyspiańskiego11:08
Reja [GDA]11:09
Mickiewicza [GDA]11:11
Kościuszki11:13
Kolonia Uroda11:14
Grudziądzka11:15
al. Płażyńskiego11:17
Uczniowska [GDA]11:18
Gdańska11:20
Sternicza11:22
Brzeźno11:24
Krasickiego11:25
Latarnia Morska11:27
Kasztanowa11:28
Na Zaspę11:29
Plac Wolności11:31
Władysława IV [GDA]11:33
Nowy Port Oliwska11:34
Kurs nr 6 do Zaspa
Nowy Port Oliwska11:39
Przychodnia11:40
Rybołowców11:41
Kasztanowa11:43
Latarnia Morska11:44
Krasickiego11:46
Brzeźno11:48
Mazurska11:49
Wczasy11:50
Dworska11:52
al. Płażyńskiego11:53
Grudziądzka11:55
Kolonia Uroda11:56
Kościuszki11:58
Mickiewicza [GDA]11:59
Reja [GDA]12:00
Wyspiańskiego12:02
Politechnika12:05
Miszewskiego12:07
Jaśkowa Dolina12:09
Klonowa [GDA]12:10
Galeria Bałtycka12:12
Wojska Polskiego12:14
Zamenhofa [GDA]12:15
Zajezdnia12:16
Strzyża PKM12:17
Uniwersytet Gdański [GDA]12:19
Bażyńskiego [GDA]12:20
Tetmajera12:21
Derdowskiego12:22
Obrońców Westerplatte12:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:26
Opacka12:28
Subisława12:30
Pomorska - Osiedle12:31
Pomorska [GDA]12:33
Piastowska12:34
Czerwony Dwór12:36
Bora Komorowskiego12:37
Kołobrzeska12:39
Zaspa12:41
Kurs nr 7 do Nowy Port Oliwska
Zaspa13:06
Zaspa13:07
Kołobrzeska13:08
Bora Komorowskiego13:10
Czerwony Dwór13:12
Piastowska13:13
Pomorska [GDA]13:15
Gospody13:16
Pomorska - Osiedle13:17
Subisława13:19
Opacka13:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:23
Obrońców Westerplatte13:25
Derdowskiego13:26
Tetmajera13:27
Bażyńskiego [GDA]13:28
Uniwersytet Gdański [GDA]13:30
Strzyża PKM13:32
Zajezdnia13:33
Zamenhofa [GDA]13:34
Wojska Polskiego13:36
Galeria Bałtycka13:38
Klonowa [GDA]13:40
Jaśkowa Dolina13:41
Miszewskiego13:43
Politechnika13:44
Wyspiańskiego13:48
Reja [GDA]13:49
Mickiewicza [GDA]13:51
Kościuszki13:53
Kolonia Uroda13:54
Grudziądzka13:55
al. Płażyńskiego13:57
Uczniowska [GDA]13:58
Gdańska14:00
Sternicza14:02
Brzeźno14:04
Krasickiego14:05
Latarnia Morska14:07
Kasztanowa14:08
Na Zaspę14:09
Plac Wolności14:11
Władysława IV [GDA]14:13
Nowy Port Oliwska14:14
Kurs nr 8 do Zaspa
Nowy Port Oliwska14:19
Przychodnia14:20
Rybołowców14:21
Kasztanowa14:23
Latarnia Morska14:24
Krasickiego14:26
Brzeźno14:28
Mazurska14:29
Wczasy14:30
Dworska14:32
al. Płażyńskiego14:33
Grudziądzka14:35
Kolonia Uroda14:36
Kościuszki14:38
Mickiewicza [GDA]14:39
Reja [GDA]14:40
Wyspiańskiego14:42
Politechnika14:45
Miszewskiego14:47
Jaśkowa Dolina14:49
Klonowa [GDA]14:50
Galeria Bałtycka14:52
Wojska Polskiego14:54
Zamenhofa [GDA]14:55
Zajezdnia14:56
Strzyża PKM14:57
Uniwersytet Gdański [GDA]14:59
Bażyńskiego [GDA]15:00
Tetmajera15:01
Derdowskiego15:02
Obrońców Westerplatte15:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:06
Opacka15:08
Subisława15:10
Pomorska - Osiedle15:11
Pomorska [GDA]15:13
Piastowska15:14
Czerwony Dwór15:16
Bora Komorowskiego15:17
Kołobrzeska15:19
Zaspa15:21
Kurs nr 9 do Nowy Port Oliwska
Zaspa15:49
Zaspa15:50
Kołobrzeska15:51
Bora Komorowskiego15:53
Czerwony Dwór15:55
Piastowska15:56
Pomorska [GDA]15:58
Gospody15:59
Pomorska - Osiedle16:00
Subisława16:02
Opacka16:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:06
Obrońców Westerplatte16:08
Derdowskiego16:09
Tetmajera16:10
Bażyńskiego [GDA]16:11
Uniwersytet Gdański [GDA]16:13
Strzyża PKM16:15
Zajezdnia16:16
Zamenhofa [GDA]16:17
Wojska Polskiego16:19
Galeria Bałtycka16:21
Klonowa [GDA]16:23
Jaśkowa Dolina16:24
Miszewskiego16:26
Politechnika16:27
Wyspiańskiego16:31
Reja [GDA]16:32
Mickiewicza [GDA]16:34
Kościuszki16:36
Kolonia Uroda16:37
Grudziądzka16:38
al. Płażyńskiego16:40
Uczniowska [GDA]16:41
Gdańska16:43
Sternicza16:45
Brzeźno16:47
Krasickiego16:48
Latarnia Morska16:50
Kasztanowa16:51
Na Zaspę16:52
Plac Wolności16:54
Władysława IV [GDA]16:56
Nowy Port Oliwska16:57
Kurs nr 10 do Zaspa
Nowy Port Oliwska17:02
Przychodnia17:03
Rybołowców17:04
Kasztanowa17:06
Latarnia Morska17:07
Krasickiego17:09
Brzeźno17:11
Mazurska17:12
Wczasy17:13
Dworska17:15
al. Płażyńskiego17:16
Grudziądzka17:18
Kolonia Uroda17:19
Kościuszki17:21
Mickiewicza [GDA]17:22
Reja [GDA]17:23
Wyspiańskiego17:25
Politechnika17:28
Miszewskiego17:30
Jaśkowa Dolina17:32
Klonowa [GDA]17:33
Galeria Bałtycka17:35
Wojska Polskiego17:37
Zamenhofa [GDA]17:38
Zajezdnia17:39
Strzyża PKM17:40
Uniwersytet Gdański [GDA]17:42
Bażyńskiego [GDA]17:43
Tetmajera17:44
Derdowskiego17:45
Obrońców Westerplatte17:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:49
Opacka17:51
Subisława17:53
Pomorska - Osiedle17:54
Pomorska [GDA]17:56
Piastowska17:57
Czerwony Dwór17:59
Bora Komorowskiego18:00
Kołobrzeska18:02
Zaspa18:04
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa18:07
Zaspa18:08
Kołobrzeska18:09
Bora Komorowskiego18:11
Czerwony Dwór18:13
Piastowska18:14
Pomorska [GDA]18:16
Gospody18:17
Pomorska - Osiedle18:18
Subisława18:20
Opacka18:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:24
Obrońców Westerplatte18:26
Derdowskiego18:27
Tetmajera18:28
Bażyńskiego [GDA]18:29
Uniwersytet Gdański [GDA]18:31
Strzyża PKM18:33
Zajezdnia18:34
Zamenhofa [GDA]18:35
Wojska Polskiego18:37
Galeria Bałtycka18:39
Klonowa [GDA]18:41
Jaśkowa Dolina18:42
Miszewskiego18:44
Politechnika18:45
Wyspiańskiego18:49
Reja [GDA]18:50
Mickiewicza [GDA]18:52
Kościuszki18:54
Kolonia Uroda18:55
Grudziądzka18:56
al. Płażyńskiego18:58
Uczniowska [GDA]18:59
Gdańska19:01
Sternicza19:03
Brzeźno19:05
Krasickiego19:06
Latarnia Morska19:08
Kasztanowa19:09
Na Zaspę19:10
Plac Wolności19:12
Nowy Port Zajezdnia19:13
Zajezdnia NOWY PORT19:15
Kurs nr 12 do Zaspa
Zajezdnia NOWY PORT19:37
Władysława IV [GDA]19:39
Nowy Port Oliwska19:40
Przychodnia19:41
Rybołowców19:42
Kasztanowa19:44
Latarnia Morska19:45
Krasickiego19:47
Brzeźno19:49
Mazurska19:50
Wczasy19:51
Dworska19:53
al. Płażyńskiego19:54
Grudziądzka19:56
Kolonia Uroda19:57
Kościuszki19:59
Mickiewicza [GDA]20:00
Reja [GDA]20:01
Wyspiańskiego20:03
Politechnika20:06
Miszewskiego20:08
Jaśkowa Dolina20:10
Klonowa [GDA]20:11
Galeria Bałtycka20:13
Wojska Polskiego20:15
Zamenhofa [GDA]20:16
Zajezdnia20:17
Strzyża PKM20:18
Uniwersytet Gdański [GDA]20:20
Bażyńskiego [GDA]20:21
Tetmajera20:22
Derdowskiego20:23
Obrońców Westerplatte20:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:27
Opacka20:29
Subisława20:31
Pomorska - Osiedle20:32
Pomorska [GDA]20:34
Piastowska20:35
Czerwony Dwór20:37
Bora Komorowskiego20:38
Kołobrzeska20:40
Zaspa20:42
Kurs nr 13 do Nowy Port Oliwska
Zaspa21:09
Zaspa21:10
Kołobrzeska21:11
Bora Komorowskiego21:13
Czerwony Dwór21:15
Piastowska21:16
Pomorska [GDA]21:18
Gospody21:19
Pomorska - Osiedle21:20
Subisława21:22
Opacka21:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:26
Obrońców Westerplatte21:28
Derdowskiego21:29
Tetmajera21:30
Bażyńskiego [GDA]21:31
Uniwersytet Gdański [GDA]21:33
Strzyża PKM21:35
Zajezdnia21:36
Zamenhofa [GDA]21:37
Wojska Polskiego21:39
Galeria Bałtycka21:41
Klonowa [GDA]21:43
Jaśkowa Dolina21:44
Miszewskiego21:46
Politechnika21:47
Wyspiańskiego21:51
Reja [GDA]21:52
Mickiewicza [GDA]21:54
Kościuszki21:56
Kolonia Uroda21:57
Grudziądzka21:58
al. Płażyńskiego22:00
Uczniowska [GDA]22:01
Gdańska22:03
Sternicza22:05
Brzeźno22:07
Krasickiego22:08
Latarnia Morska22:10
Kasztanowa22:11
Na Zaspę22:12
Plac Wolności22:14
Władysława IV [GDA]22:16
Nowy Port Oliwska22:17
Kurs nr 14 do Zaspa
Nowy Port Oliwska22:20
Przychodnia22:21
Rybołowców22:22
Kasztanowa22:24
Latarnia Morska22:25
Krasickiego22:27
Brzeźno22:29
Mazurska22:30
Wczasy22:31
Dworska22:33
al. Płażyńskiego22:34
Grudziądzka22:36
Kolonia Uroda22:37
Kościuszki22:39
Mickiewicza [GDA]22:40
Reja [GDA]22:41
Wyspiańskiego22:43
Politechnika22:46
Miszewskiego22:48
Jaśkowa Dolina22:50
Klonowa [GDA]22:51
Galeria Bałtycka22:53
Wojska Polskiego22:55
Zamenhofa [GDA]22:56
Zajezdnia22:57
Strzyża PKM22:58
Uniwersytet Gdański [GDA]23:00
Bażyńskiego [GDA]23:01
Tetmajera23:02
Derdowskiego23:03
Obrońców Westerplatte23:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:07
Opacka23:09
Subisława23:11
Pomorska - Osiedle23:12
Pomorska [GDA]23:14
Piastowska23:15
Czerwony Dwór23:17
Bora Komorowskiego23:18
Kołobrzeska23:20
Zaspa23:22
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Zaspa23:22
Zaspa23:23
Kołobrzeska23:24
Bora Komorowskiego23:26
Czerwony Dwór23:28
Piastowska23:29
Pomorska [GDA]23:31
Gospody23:32
Pomorska - Osiedle23:33
Subisława23:35
Opacka23:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:39
Obrońców Westerplatte23:41
Derdowskiego23:42
Tetmajera23:43
Bażyńskiego [GDA]23:44
Uniwersytet Gdański [GDA]23:45
Strzyża PKM23:47
Zajezdnia WRZESZCZ23:48