• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
05:11
Kurs nr 2 do Zaspa
Zajezdnia NOWY PORT06:37
Władysława IV [GDA]06:39
Nowy Port Oliwska06:40
Przychodnia06:41
Rybołowców06:42
Kasztanowa06:44
Latarnia Morska06:45
Krasickiego06:47
Brzeźno06:49
Mazurska06:50
Wczasy06:51
Dworska06:53
al. Płażyńskiego06:54
Grudziądzka06:56
Kolonia Uroda06:57
Kościuszki06:59
Mickiewicza [GDA]07:00
Reja [GDA]07:01
Wyspiańskiego07:03
Politechnika07:06
Miszewskiego07:08
Jaśkowa Dolina07:10
Klonowa [GDA]07:11
Galeria Bałtycka07:13
Wojska Polskiego07:15
Zamenhofa [GDA]07:16
Zajezdnia07:17
Strzyża PKM07:18
Uniwersytet Gdański [GDA]07:20
Bażyńskiego [GDA]07:21
Tetmajera07:22
Derdowskiego07:23
Obrońców Westerplatte07:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:27
Opacka07:29
Subisława07:31
Pomorska - Osiedle07:32
Pomorska [GDA]07:34
Piastowska07:35
Czerwony Dwór07:37
Bora Komorowskiego07:38
Kołobrzeska07:40
Zaspa07:42
Kurs nr 3 do Nowy Port Oliwska
Zaspa07:47
Zaspa07:48
Kołobrzeska07:49
Bora Komorowskiego07:51
Czerwony Dwór07:53
Piastowska07:54
Pomorska [GDA]07:56
Gospody07:57
Pomorska - Osiedle07:58
Subisława08:00
Opacka08:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:04
Obrońców Westerplatte08:07
Derdowskiego08:08
Tetmajera08:09
Bażyńskiego [GDA]08:10
Uniwersytet Gdański [GDA]08:12
Strzyża PKM08:14
Zajezdnia08:15
Zamenhofa [GDA]08:16
Wojska Polskiego08:18
Galeria Bałtycka08:20
Klonowa [GDA]08:22
Jaśkowa Dolina08:23
Miszewskiego08:25
Politechnika08:26
Wyspiańskiego08:30
Reja [GDA]08:31
Mickiewicza [GDA]08:33
Kościuszki08:35
Kolonia Uroda08:36
Grudziądzka08:37
al. Płażyńskiego08:39
Uczniowska [GDA]08:40
Gdańska08:42
Sternicza08:44
Brzeźno08:46
Krasickiego08:47
Latarnia Morska08:49
Kasztanowa08:50
Na Zaspę08:51
Plac Wolności08:53
Władysława IV [GDA]08:55
Nowy Port Oliwska08:56
Kurs nr 4 do Zaspa
Nowy Port Oliwska09:00
Przychodnia09:01
Rybołowców09:02
Kasztanowa09:04
Latarnia Morska09:05
Krasickiego09:07
Brzeźno09:09
Mazurska09:10
Wczasy09:11
Dworska09:13
al. Płażyńskiego09:14
Grudziądzka09:16
Kolonia Uroda09:17
Kościuszki09:19
Mickiewicza [GDA]09:20
Reja [GDA]09:21
Wyspiańskiego09:23
Politechnika09:26
Miszewskiego09:28
Jaśkowa Dolina09:30
Klonowa [GDA]09:31
Galeria Bałtycka09:33
Wojska Polskiego09:35
Zamenhofa [GDA]09:36
Zajezdnia09:37
Strzyża PKM09:38
Uniwersytet Gdański [GDA]09:40
Bażyńskiego [GDA]09:41
Tetmajera09:42
Derdowskiego09:43
Obrońców Westerplatte09:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:47
Opacka09:49
Subisława09:51
Pomorska - Osiedle09:52
Pomorska [GDA]09:54
Piastowska09:55
Czerwony Dwór09:57
Bora Komorowskiego09:58
Kołobrzeska10:00
Zaspa10:02
Kurs nr 5 do Nowy Port Oliwska
Zaspa10:27
Zaspa10:28
Kołobrzeska10:29
Bora Komorowskiego10:31
Czerwony Dwór10:33
Piastowska10:34
Pomorska [GDA]10:36
Gospody10:37
Pomorska - Osiedle10:38
Subisława10:40
Opacka10:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:44
Obrońców Westerplatte10:47
Derdowskiego10:48
Tetmajera10:49
Bażyńskiego [GDA]10:50
Uniwersytet Gdański [GDA]10:52
Strzyża PKM10:54
Zajezdnia10:55
Zamenhofa [GDA]10:56
Wojska Polskiego10:58
Galeria Bałtycka11:00
Klonowa [GDA]11:02
Jaśkowa Dolina11:03
Miszewskiego11:05
Politechnika11:06
Wyspiańskiego11:10
Reja [GDA]11:11
Mickiewicza [GDA]11:13
Kościuszki11:15
Kolonia Uroda11:16
Grudziądzka11:17
al. Płażyńskiego11:19
Uczniowska [GDA]11:20
Gdańska11:22
Sternicza11:24
Brzeźno11:26
Krasickiego11:27
Latarnia Morska11:29
Kasztanowa11:30
Na Zaspę11:31
Plac Wolności11:33
Władysława IV [GDA]11:35
Nowy Port Oliwska11:36
Kurs nr 6 do Zaspa
Nowy Port Oliwska11:40
Przychodnia11:41
Rybołowców11:42
Kasztanowa11:44
Latarnia Morska11:45
Krasickiego11:47
Brzeźno11:49
Mazurska11:50
Wczasy11:51
Dworska11:53
al. Płażyńskiego11:54
Grudziądzka11:56
Kolonia Uroda11:57
Kościuszki11:59
Mickiewicza [GDA]12:00
Reja [GDA]12:01
Wyspiańskiego12:03
Politechnika12:06
Miszewskiego12:08
Jaśkowa Dolina12:10
Klonowa [GDA]12:11
Galeria Bałtycka12:13
Wojska Polskiego12:15
Zamenhofa [GDA]12:16
Zajezdnia12:17
Strzyża PKM12:18
Uniwersytet Gdański [GDA]12:20
Bażyńskiego [GDA]12:21
Tetmajera12:22
Derdowskiego12:23
Obrońców Westerplatte12:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:27
Opacka12:29
Subisława12:31
Pomorska - Osiedle12:32
Pomorska [GDA]12:34
Piastowska12:35
Czerwony Dwór12:37
Bora Komorowskiego12:38
Kołobrzeska12:40
Zaspa12:42
Kurs nr 7 do Nowy Port Oliwska
Zaspa13:07
Zaspa13:08
Kołobrzeska13:09
Bora Komorowskiego13:11
Czerwony Dwór13:13
Piastowska13:14
Pomorska [GDA]13:16
Gospody13:17
Pomorska - Osiedle13:18
Subisława13:20
Opacka13:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:24
Obrońców Westerplatte13:27
Derdowskiego13:28
Tetmajera13:29
Bażyńskiego [GDA]13:30
Uniwersytet Gdański [GDA]13:32
Strzyża PKM13:34
Zajezdnia13:35
Zamenhofa [GDA]13:36
Wojska Polskiego13:38
Galeria Bałtycka13:40
Klonowa [GDA]13:42
Jaśkowa Dolina13:43
Miszewskiego13:45
Politechnika13:46
Wyspiańskiego13:50
Reja [GDA]13:51
Mickiewicza [GDA]13:53
Kościuszki13:55
Kolonia Uroda13:56
Grudziądzka13:57
al. Płażyńskiego13:59
Uczniowska [GDA]14:00
Gdańska14:02
Sternicza14:04
Brzeźno14:06
Krasickiego14:07
Latarnia Morska14:09
Kasztanowa14:10
Na Zaspę14:11
Plac Wolności14:13
Władysława IV [GDA]14:15
Nowy Port Oliwska14:16
Kurs nr 8 do Zaspa
Nowy Port Oliwska14:20
Przychodnia14:21
Rybołowców14:22
Kasztanowa14:24
Latarnia Morska14:25
Krasickiego14:27
Brzeźno14:29
Mazurska14:30
Wczasy14:31
Dworska14:33
al. Płażyńskiego14:34
Grudziądzka14:36
Kolonia Uroda14:37
Kościuszki14:39
Mickiewicza [GDA]14:40
Reja [GDA]14:41
Wyspiańskiego14:43
Politechnika14:46
Miszewskiego14:48
Jaśkowa Dolina14:50
Klonowa [GDA]14:51
Galeria Bałtycka14:53
Wojska Polskiego14:55
Zamenhofa [GDA]14:56
Zajezdnia14:57
Strzyża PKM14:58
Uniwersytet Gdański [GDA]15:00
Bażyńskiego [GDA]15:01
Tetmajera15:02
Derdowskiego15:03
Obrońców Westerplatte15:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:07
Opacka15:09
Subisława15:11
Pomorska - Osiedle15:12
Pomorska [GDA]15:14
Piastowska15:15
Czerwony Dwór15:17
Bora Komorowskiego15:18
Kołobrzeska15:20
Zaspa15:22
Kurs nr 9 do Nowy Port Oliwska
Zaspa15:47
Zaspa15:48
Kołobrzeska15:49
Bora Komorowskiego15:51
Czerwony Dwór15:53
Piastowska15:54
Pomorska [GDA]15:56
Gospody15:57
Pomorska - Osiedle15:58
Subisława16:00
Opacka16:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:04
Obrońców Westerplatte16:07
Derdowskiego16:08
Tetmajera16:09
Bażyńskiego [GDA]16:10
Uniwersytet Gdański [GDA]16:12
Strzyża PKM16:14
Zajezdnia16:15
Zamenhofa [GDA]16:16
Wojska Polskiego16:18
Galeria Bałtycka16:20
Klonowa [GDA]16:22
Jaśkowa Dolina16:23
Miszewskiego16:25
Politechnika16:26
Wyspiańskiego16:30
Reja [GDA]16:31
Mickiewicza [GDA]16:33
Kościuszki16:35
Kolonia Uroda16:36
Grudziądzka16:37
al. Płażyńskiego16:39
Uczniowska [GDA]16:40
Gdańska16:42
Sternicza16:44
Brzeźno16:46
Krasickiego16:47
Latarnia Morska16:49
Kasztanowa16:50
Na Zaspę16:51
Plac Wolności16:53
Władysława IV [GDA]16:55
Nowy Port Oliwska16:56
Kurs nr 10 do Zaspa
Nowy Port Oliwska17:00
Przychodnia17:01
Rybołowców17:02
Kasztanowa17:04
Latarnia Morska17:05
Krasickiego17:07
Brzeźno17:09
Mazurska17:10
Wczasy17:11
Dworska17:13
al. Płażyńskiego17:14
Grudziądzka17:16
Kolonia Uroda17:17
Kościuszki17:19
Mickiewicza [GDA]17:20
Reja [GDA]17:21
Wyspiańskiego17:23
Politechnika17:26
Miszewskiego17:28
Jaśkowa Dolina17:30
Klonowa [GDA]17:31
Galeria Bałtycka17:33
Wojska Polskiego17:35
Zamenhofa [GDA]17:36
Zajezdnia17:37
Strzyża PKM17:38
Uniwersytet Gdański [GDA]17:40
Bażyńskiego [GDA]17:41
Tetmajera17:42
Derdowskiego17:43
Obrońców Westerplatte17:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:47
Opacka17:49
Subisława17:51
Pomorska - Osiedle17:52
Pomorska [GDA]17:54
Piastowska17:55
Czerwony Dwór17:57
Bora Komorowskiego17:58
Kołobrzeska18:00
Zaspa18:02
Kurs nr 11 do Nowy Port Oliwska
Zaspa18:27
Zaspa18:28
Kołobrzeska18:29
Bora Komorowskiego18:31
Czerwony Dwór18:33
Piastowska18:34
Pomorska [GDA]18:36
Gospody18:37
Pomorska - Osiedle18:38
Subisława18:40
Opacka18:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:44
Obrońców Westerplatte18:47
Derdowskiego18:48
Tetmajera18:49
Bażyńskiego [GDA]18:50
Uniwersytet Gdański [GDA]18:52
Strzyża PKM18:54
Zajezdnia18:55
Zamenhofa [GDA]18:56
Wojska Polskiego18:58
Galeria Bałtycka19:00
Klonowa [GDA]19:02
Jaśkowa Dolina19:03
Miszewskiego19:05
Politechnika19:06
Wyspiańskiego19:10
Reja [GDA]19:11
Mickiewicza [GDA]19:13
Kościuszki19:15
Kolonia Uroda19:16
Grudziądzka19:17
al. Płażyńskiego19:19
Uczniowska [GDA]19:20
Gdańska19:22
Sternicza19:24
Brzeźno19:26
Krasickiego19:27
Latarnia Morska19:29
Kasztanowa19:30
Na Zaspę19:31
Plac Wolności19:33
Władysława IV [GDA]19:35
Nowy Port Oliwska19:36
Kurs nr 12 do Zaspa
Nowy Port Oliwska19:40
Przychodnia19:41
Rybołowców19:42
Kasztanowa19:44
Latarnia Morska19:45
Krasickiego19:47
Brzeźno19:49
Mazurska19:50
Wczasy19:51
Dworska19:53
al. Płażyńskiego19:54
Grudziądzka19:56
Kolonia Uroda19:57
Kościuszki19:59
Mickiewicza [GDA]20:00
Reja [GDA]20:01
Wyspiańskiego20:03
Politechnika20:06
Miszewskiego20:08
Jaśkowa Dolina20:10
Klonowa [GDA]20:11
Galeria Bałtycka20:13
Wojska Polskiego20:15
Zamenhofa [GDA]20:16
Zajezdnia20:17
Strzyża PKM20:18
Uniwersytet Gdański [GDA]20:20
Bażyńskiego [GDA]20:21
Tetmajera20:22
Derdowskiego20:23
Obrońców Westerplatte20:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:27
Opacka20:29
Subisława20:31
Pomorska - Osiedle20:32
Pomorska [GDA]20:34
Piastowska20:35
Czerwony Dwór20:37
Bora Komorowskiego20:38
Kołobrzeska20:40
Zaspa20:42
Kurs nr 13 do Nowy Port Oliwska
Zaspa21:08
Zaspa21:09
Kołobrzeska21:10
Bora Komorowskiego21:12
Czerwony Dwór21:14
Piastowska21:15
Pomorska [GDA]21:17
Gospody21:18
Pomorska - Osiedle21:19
Subisława21:21
Opacka21:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:25
Obrońców Westerplatte21:28
Derdowskiego21:29
Tetmajera21:30
Bażyńskiego [GDA]21:31
Uniwersytet Gdański [GDA]21:33
Strzyża PKM21:35
Zajezdnia21:36
Zamenhofa [GDA]21:37
Wojska Polskiego21:39
Galeria Bałtycka21:41
Klonowa [GDA]21:43
Jaśkowa Dolina21:44
Miszewskiego21:46
Politechnika21:47
Wyspiańskiego21:51
Reja [GDA]21:52
Mickiewicza [GDA]21:54
Kościuszki21:56
Kolonia Uroda21:57
Grudziądzka21:58
al. Płażyńskiego22:00
Uczniowska [GDA]22:01
Gdańska22:03
Sternicza22:05
Brzeźno22:07
Krasickiego22:08
Latarnia Morska22:10
Kasztanowa22:11
Na Zaspę22:12
Plac Wolności22:14
Władysława IV [GDA]22:16
Nowy Port Oliwska22:17
Kurs nr 14 do Zaspa
Nowy Port Oliwska22:20
Przychodnia22:21
Rybołowców22:22
Kasztanowa22:24
Latarnia Morska22:25
Krasickiego22:27
Brzeźno22:29
Mazurska22:30
Wczasy22:31
Dworska22:33
al. Płażyńskiego22:34
Grudziądzka22:36
Kolonia Uroda22:37
Kościuszki22:39
Mickiewicza [GDA]22:40
Reja [GDA]22:41
Wyspiańskiego22:43
Politechnika22:46
Miszewskiego22:48
Jaśkowa Dolina22:50
Klonowa [GDA]22:51
Galeria Bałtycka22:53
Wojska Polskiego22:55
Zamenhofa [GDA]22:56
Zajezdnia22:57
Strzyża PKM22:58
Uniwersytet Gdański [GDA]23:00
Bażyńskiego [GDA]23:01
Tetmajera23:02
Derdowskiego23:03
Obrońców Westerplatte23:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:07
Opacka23:09
Subisława23:11
Pomorska - Osiedle23:12
Pomorska [GDA]23:14
Piastowska23:15
Czerwony Dwór23:17
Bora Komorowskiego23:18
Kołobrzeska23:20
Zaspa23:22
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa23:22
Startowa23:23
Jana Pawła II23:24
Żwirki i Wigury [GDA]23:25
Bajana23:26
Legionów23:28
Plac Komorowskiego23:30
Mickiewicza [GDA]23:32
Kościuszki23:34
Kolonia Uroda23:35
Grudziądzka23:36
al. Płażyńskiego23:38
Uczniowska [GDA]23:39
Gdańska23:41
Sternicza23:43
Brzeźno23:45
Krasickiego23:46
Latarnia Morska23:48
Kasztanowa23:49
Na Zaspę23:50
Plac Wolności23:52
Nowy Port Zajezdnia23:53
Zajezdnia NOWY PORT23:55