• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
09:02
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ04:53
Strzyża PKM04:54
Uniwersytet Gdański [GDA]04:56
Bażyńskiego [GDA]04:57
Tetmajera04:58
Derdowskiego04:59
Obrońców Westerplatte05:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:03
Opacka05:05
Subisława05:07
Pomorska - Osiedle05:08
Pomorska [GDA]05:10
Piastowska05:11
Czerwony Dwór05:13
Bora-Komorowskiego05:14
Kołobrzeska05:16
Zaspa05:18
Kurs nr 1 do Nowy Port Oliwska
Zaspa05:23
Zaspa05:29
Kołobrzeska05:30
Bora-Komorowskiego05:32
Czerwony Dwór05:34
Piastowska05:35
Pomorska [GDA]05:37
Gospody05:38
Pomorska - Osiedle05:39
Subisława05:41
Opacka05:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:45
Obrońców Westerplatte05:47
Derdowskiego05:48
Tetmajera05:49
Bażyńskiego [GDA]05:50
Uniwersytet Gdański [GDA]05:51
Strzyża PKM05:53
Zajezdnia05:55
Zamenhofa [GDA]05:56
Wojska Polskiego05:58
Galeria Bałtycka06:00
Klonowa [GDA]06:02
Jaśkowa Dolina06:03
Miszewskiego06:05
Politechnika06:06
Wyspiańskiego06:10
Reja [GDA]06:11
Mickiewicza [GDA]06:13
Kościuszki06:15
Kolonia Uroda06:16
Grudziądzka06:17
al. Płażyńskiego06:19
Uczniowska [GDA]06:20
Gdańska06:22
Sternicza06:24
Brzeźno06:25
Krasickiego06:26
Latarnia Morska06:28
Kasztanowa06:29
Na Zaspę06:30
Plac Wolności06:32
Władysława IV [GDA]06:34
Nowy Port Oliwska06:35
Kurs nr 2 do Zaspa
Nowy Port Oliwska06:40
Przychodnia06:41
Rybołowców06:42
Kasztanowa06:43
Latarnia Morska06:44
Krasickiego06:46
Brzeźno06:48
Mazurska06:49
Wczasy06:50
Dworska06:52
al. Płażyńskiego06:53
Grudziądzka06:55
Kolonia Uroda06:56
Kościuszki06:58
Mickiewicza [GDA]06:59
Reja [GDA]07:00
Wyspiańskiego07:02
Politechnika07:05
Miszewskiego07:07
Jaśkowa Dolina07:09
Klonowa [GDA]07:10
Galeria Bałtycka07:12
Wojska Polskiego07:14
Zamenhofa [GDA]07:15
Zajezdnia07:16
Strzyża PKM07:17
Uniwersytet Gdański [GDA]07:19
Bażyńskiego [GDA]07:20
Tetmajera07:21
Derdowskiego07:22
Obrońców Westerplatte07:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:26
Opacka07:28
Subisława07:30
Pomorska - Osiedle07:31
Pomorska [GDA]07:33
Piastowska07:34
Czerwony Dwór07:36
Bora-Komorowskiego07:37
Kołobrzeska07:39
Zaspa07:41
Kurs nr 3 do Nowy Port Oliwska
Zaspa08:01
Zaspa08:07
Kołobrzeska08:08
Bora-Komorowskiego08:10
Czerwony Dwór08:12
Piastowska08:13
Pomorska [GDA]08:15
Gospody08:16
Pomorska - Osiedle08:17
Subisława08:19
Opacka08:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:23
Obrońców Westerplatte08:25
Derdowskiego08:26
Tetmajera08:27
Bażyńskiego [GDA]08:28
Uniwersytet Gdański [GDA]08:29
Strzyża PKM08:31
Zajezdnia08:33
Zamenhofa [GDA]08:34
Wojska Polskiego08:36
Galeria Bałtycka08:38
Klonowa [GDA]08:40
Jaśkowa Dolina08:41
Miszewskiego08:43
Politechnika08:44
Wyspiańskiego08:48
Reja [GDA]08:49
Mickiewicza [GDA]08:51
Kościuszki08:53
Kolonia Uroda08:54
Grudziądzka08:55
al. Płażyńskiego08:57
Uczniowska [GDA]08:58
Gdańska09:00
Sternicza09:02
Brzeźno09:03
Krasickiego09:04
Latarnia Morska09:06
Kasztanowa09:07
Na Zaspę09:08
Plac Wolności09:10
Władysława IV [GDA]09:12
Nowy Port Oliwska09:13
Kurs nr 4 do Zaspa
Nowy Port Oliwska09:20
Przychodnia09:21
Rybołowców09:22
Kasztanowa09:23
Latarnia Morska09:24
Krasickiego09:26
Brzeźno09:28
Mazurska09:29
Wczasy09:30
Dworska09:32
al. Płażyńskiego09:33
Grudziądzka09:35
Kolonia Uroda09:36
Kościuszki09:38
Mickiewicza [GDA]09:39
Reja [GDA]09:40
Wyspiańskiego09:42
Politechnika09:45
Miszewskiego09:47
Jaśkowa Dolina09:49
Klonowa [GDA]09:50
Galeria Bałtycka09:52
Wojska Polskiego09:54
Zamenhofa [GDA]09:55
Zajezdnia09:56
Strzyża PKM09:57
Uniwersytet Gdański [GDA]09:59
Bażyńskiego [GDA]10:00
Tetmajera10:01
Derdowskiego10:02
Obrońców Westerplatte10:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:06
Opacka10:08
Subisława10:10
Pomorska - Osiedle10:11
Pomorska [GDA]10:13
Piastowska10:14
Czerwony Dwór10:16
Bora-Komorowskiego10:17
Kołobrzeska10:19
Zaspa10:21
Kurs nr 5 do Nowy Port Oliwska
Zaspa10:46
Zaspa10:47
Kołobrzeska10:48
Bora-Komorowskiego10:50
Czerwony Dwór10:52
Piastowska10:53
Pomorska [GDA]10:55
Gospody10:56
Pomorska - Osiedle10:57
Subisława10:59
Opacka11:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:03
Obrońców Westerplatte11:05
Derdowskiego11:06
Tetmajera11:07
Bażyńskiego [GDA]11:08
Uniwersytet Gdański [GDA]11:09
Strzyża PKM11:11
Zajezdnia11:13
Zamenhofa [GDA]11:14
Wojska Polskiego11:16
Galeria Bałtycka11:18
Klonowa [GDA]11:20
Jaśkowa Dolina11:21
Miszewskiego11:23
Politechnika11:24
Wyspiańskiego11:28
Reja [GDA]11:29
Mickiewicza [GDA]11:31
Kościuszki11:33
Kolonia Uroda11:34
Grudziądzka11:35
al. Płażyńskiego11:37
Uczniowska [GDA]11:38
Gdańska11:40
Sternicza11:42
Brzeźno11:43
Krasickiego11:44
Latarnia Morska11:46
Kasztanowa11:47
Na Zaspę11:48
Plac Wolności11:50
Władysława IV [GDA]11:52
Nowy Port Oliwska11:53
Kurs nr 6 do Zaspa
Nowy Port Oliwska12:00
Przychodnia12:01
Rybołowców12:02
Kasztanowa12:03
Latarnia Morska12:04
Krasickiego12:06
Brzeźno12:08
Mazurska12:09
Wczasy12:10
Dworska12:12
al. Płażyńskiego12:13
Grudziądzka12:15
Kolonia Uroda12:16
Kościuszki12:18
Mickiewicza [GDA]12:19
Reja [GDA]12:20
Wyspiańskiego12:22
Politechnika12:25
Miszewskiego12:27
Jaśkowa Dolina12:29
Klonowa [GDA]12:30
Galeria Bałtycka12:32
Wojska Polskiego12:34
Zamenhofa [GDA]12:35
Zajezdnia12:36
Strzyża PKM12:37
Uniwersytet Gdański [GDA]12:39
Bażyńskiego [GDA]12:40
Tetmajera12:41
Derdowskiego12:42
Obrońców Westerplatte12:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:46
Opacka12:48
Subisława12:50
Pomorska - Osiedle12:51
Pomorska [GDA]12:53
Piastowska12:54
Czerwony Dwór12:56
Bora-Komorowskiego12:57
Kołobrzeska12:59
Zaspa13:01
Kurs nr 7 do Nowy Port Oliwska
Zaspa13:21
Zaspa13:27
Kołobrzeska13:28
Bora-Komorowskiego13:30
Czerwony Dwór13:32
Piastowska13:33
Pomorska [GDA]13:35
Gospody13:36
Pomorska - Osiedle13:37
Subisława13:39
Opacka13:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:43
Obrońców Westerplatte13:45
Derdowskiego13:46
Tetmajera13:47
Bażyńskiego [GDA]13:48
Uniwersytet Gdański [GDA]13:49
Strzyża PKM13:51
Zajezdnia13:53
Zamenhofa [GDA]13:54
Wojska Polskiego13:56
Galeria Bałtycka13:58
Klonowa [GDA]14:00
Jaśkowa Dolina14:01
Miszewskiego14:03
Politechnika14:04
Wyspiańskiego14:08
Reja [GDA]14:09
Mickiewicza [GDA]14:11
Kościuszki14:13
Kolonia Uroda14:14
Grudziądzka14:15
al. Płażyńskiego14:17
Uczniowska [GDA]14:18
Gdańska14:20
Sternicza14:22
Brzeźno14:23
Krasickiego14:24
Latarnia Morska14:26
Kasztanowa14:27
Na Zaspę14:28
Plac Wolności14:30
Władysława IV [GDA]14:32
Nowy Port Oliwska14:33
Kurs nr 8 do Zaspa
Nowy Port Oliwska14:40
Przychodnia14:41
Rybołowców14:42
Kasztanowa14:43
Latarnia Morska14:44
Krasickiego14:46
Brzeźno14:48
Mazurska14:49
Wczasy14:50
Dworska14:52
al. Płażyńskiego14:53
Grudziądzka14:55
Kolonia Uroda14:56
Kościuszki14:58
Mickiewicza [GDA]14:59
Reja [GDA]15:00
Wyspiańskiego15:02
Politechnika15:05
Miszewskiego15:07
Jaśkowa Dolina15:09
Klonowa [GDA]15:10
Galeria Bałtycka15:12
Wojska Polskiego15:14
Zamenhofa [GDA]15:15
Zajezdnia15:16
Strzyża PKM15:17
Uniwersytet Gdański [GDA]15:19
Bażyńskiego [GDA]15:20
Tetmajera15:21
Derdowskiego15:22
Obrońców Westerplatte15:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:26
Opacka15:28
Subisława15:30
Pomorska - Osiedle15:31
Pomorska [GDA]15:33
Piastowska15:34
Czerwony Dwór15:36
Bora-Komorowskiego15:37
Kołobrzeska15:39
Zaspa15:41
Kurs nr 9 do Nowy Port Oliwska
Zaspa16:04
Zaspa16:10
Kołobrzeska16:11
Bora-Komorowskiego16:13
Czerwony Dwór16:15
Piastowska16:16
Pomorska [GDA]16:18
Gospody16:19
Pomorska - Osiedle16:20
Subisława16:22
Opacka16:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:26
Obrońców Westerplatte16:28
Derdowskiego16:29
Tetmajera16:30
Bażyńskiego [GDA]16:31
Uniwersytet Gdański [GDA]16:32
Strzyża PKM16:34
Zajezdnia16:36
Zamenhofa [GDA]16:37
Wojska Polskiego16:39
Galeria Bałtycka16:41
Klonowa [GDA]16:43
Jaśkowa Dolina16:44
Miszewskiego16:46
Politechnika16:47
Wyspiańskiego16:51
Reja [GDA]16:52
Mickiewicza [GDA]16:54
Kościuszki16:56
Kolonia Uroda16:57
Grudziądzka16:58
al. Płażyńskiego17:00
Uczniowska [GDA]17:01
Gdańska17:03
Sternicza17:05
Brzeźno17:06
Krasickiego17:07
Latarnia Morska17:09
Kasztanowa17:10
Na Zaspę17:11
Plac Wolności17:13
Władysława IV [GDA]17:15
Nowy Port Oliwska17:16
Kurs nr 10 do Zaspa
Nowy Port Oliwska17:20
Przychodnia17:21
Rybołowców17:22
Kasztanowa17:23
Latarnia Morska17:24
Krasickiego17:26
Brzeźno17:28
Mazurska17:29
Wczasy17:30
Dworska17:32
al. Płażyńskiego17:33
Grudziądzka17:35
Kolonia Uroda17:36
Kościuszki17:38
Mickiewicza [GDA]17:39
Reja [GDA]17:40
Wyspiańskiego17:42
Politechnika17:45
Miszewskiego17:47
Jaśkowa Dolina17:49
Klonowa [GDA]17:50
Galeria Bałtycka17:52
Wojska Polskiego17:54
Zamenhofa [GDA]17:55
Zajezdnia17:56
Strzyża PKM17:57
Uniwersytet Gdański [GDA]17:59
Bażyńskiego [GDA]18:00
Tetmajera18:01
Derdowskiego18:02
Obrońców Westerplatte18:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:06
Opacka18:08
Subisława18:10
Pomorska - Osiedle18:11
Pomorska [GDA]18:13
Piastowska18:14
Czerwony Dwór18:16
Bora-Komorowskiego18:17
Kołobrzeska18:19
Zaspa18:21
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa18:27
Zaspa18:28
Kołobrzeska18:29
Bora-Komorowskiego18:31
Czerwony Dwór18:33
Piastowska18:34
Pomorska [GDA]18:36
Gospody18:37
Pomorska - Osiedle18:38
Subisława18:40
Opacka18:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:44
Obrońców Westerplatte18:46
Derdowskiego18:47
Tetmajera18:48
Bażyńskiego [GDA]18:49
Uniwersytet Gdański [GDA]18:50
Strzyża PKM18:52
Zajezdnia18:54
Zamenhofa [GDA]18:55
Wojska Polskiego18:57
Galeria Bałtycka18:59
Klonowa [GDA]19:01
Jaśkowa Dolina19:02
Miszewskiego19:04
Politechnika19:05
Wyspiańskiego19:09
Reja [GDA]19:10
Mickiewicza [GDA]19:12
Kościuszki19:14
Kolonia Uroda19:15
Grudziądzka19:16
al. Płażyńskiego19:18
Uczniowska [GDA]19:19
Gdańska19:21
Sternicza19:23
Brzeźno19:24
Krasickiego19:25
Latarnia Morska19:27
Kasztanowa19:28
Na Zaspę19:29
Plac Wolności19:31
Nowy Port Zajezdnia19:32
Zajezdnia NOWY PORT19:34
Kurs nr 12 do Zaspa
Zajezdnia NOWY PORT19:56
Władysława IV [GDA]19:58
Nowy Port Oliwska19:59
Przychodnia20:00
Rybołowców20:01
Kasztanowa20:02
Latarnia Morska20:03
Krasickiego20:05
Brzeźno20:07
Mazurska20:08
Wczasy20:09
Dworska20:11
al. Płażyńskiego20:12
Grudziądzka20:14
Kolonia Uroda20:15
Kościuszki20:17
Mickiewicza [GDA]20:18
Reja [GDA]20:19
Wyspiańskiego20:21
Politechnika20:24
Miszewskiego20:26
Jaśkowa Dolina20:28
Klonowa [GDA]20:29
Galeria Bałtycka20:31
Wojska Polskiego20:33
Zamenhofa [GDA]20:34
Zajezdnia20:35
Strzyża PKM20:36
Uniwersytet Gdański [GDA]20:38
Bażyńskiego [GDA]20:39
Tetmajera20:40
Derdowskiego20:41
Obrońców Westerplatte20:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:45
Opacka20:47
Subisława20:49
Pomorska - Osiedle20:50
Pomorska [GDA]20:52
Piastowska20:53
Czerwony Dwór20:55
Bora-Komorowskiego20:56
Kołobrzeska20:58
Zaspa21:00
Kurs nr 13 do Nowy Port Oliwska
Zaspa21:34
Zaspa21:40
Kołobrzeska21:41
Bora-Komorowskiego21:43
Czerwony Dwór21:45
Piastowska21:46
Pomorska [GDA]21:48
Gospody21:49
Pomorska - Osiedle21:50
Subisława21:52
Opacka21:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:56
Obrońców Westerplatte21:58
Derdowskiego21:59
Tetmajera22:00
Bażyńskiego [GDA]22:01
Uniwersytet Gdański [GDA]22:02
Strzyża PKM22:04
Zajezdnia22:06
Zamenhofa [GDA]22:07
Wojska Polskiego22:09
Galeria Bałtycka22:11
Klonowa [GDA]22:13
Jaśkowa Dolina22:14
Miszewskiego22:16
Politechnika22:17
Wyspiańskiego22:21
Reja [GDA]22:22
Mickiewicza [GDA]22:24
Kościuszki22:26
Kolonia Uroda22:27
Grudziądzka22:28
al. Płażyńskiego22:30
Uczniowska [GDA]22:31
Gdańska22:33
Sternicza22:35
Brzeźno22:36
Krasickiego22:37
Latarnia Morska22:39
Kasztanowa22:40
Na Zaspę22:41
Plac Wolności22:43
Władysława IV [GDA]22:45
Nowy Port Oliwska22:46
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Nowy Port Oliwska22:51
Przychodnia22:52
Rybołowców22:53
Kasztanowa22:54
Latarnia Morska22:55
Krasickiego22:57
Brzeźno22:59
Mazurska23:00
Wczasy23:01
Dworska23:03
al. Płażyńskiego23:04
Grudziądzka23:06
Kolonia Uroda23:07
Kościuszki23:09
Mickiewicza [GDA]23:10
Reja [GDA]23:11
Wyspiańskiego23:13
Politechnika23:16
Miszewskiego23:18
Jaśkowa Dolina23:20
Klonowa [GDA]23:21
Galeria Bałtycka23:23
Wojska Polskiego23:25
Zamenhofa [GDA]23:26
Zajezdnia23:27
Strzyża PKM23:28
Zajezdnia WRZESZCZ23:30