• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
05:21
Kurs nr 0 do Sucharskiego
Zajezdnia WRZESZCZ04:22
Strzyża PKM04:24
Zajezdnia04:25
Zamenhofa [GDA]04:26
Wojska Polskiego04:28
Galeria Bałtycka04:30
Klonowa [GDA]04:32
Jaśkowa Dolina04:33
Miszewskiego04:35
Politechnika04:36
Opera Bałtycka04:38
Traugutta [GDA]04:39
Uniwersytet Medyczny04:40
Chodowieckiego04:41
Brama Oliwska04:42
Dworzec Główny04:44
Brama Wyżynna04:47
Okopowa04:49
Żabi Kruk04:50
Chmielna04:51
Akademia Muzyczna04:53
Brama Żuławska04:55
Głęboka04:57
Przeróbka04:59
Lenartowicza05:00
Sucharskiego05:02
Kurs nr 1 do Zajezdnia WRZESZCZ
Sucharskiego05:18
Sucharskiego05:18
Lenartowicza05:19
Przeróbka05:20
Głęboka05:22
Brama Żuławska05:24
Akademia Muzyczna05:26
Chmielna05:27
Żabi Kruk05:28
Okopowa05:30
Brama Wyżynna05:32
Dworzec Główny05:34
Brama Oliwska05:37
Chodowieckiego05:38
Uniwersytet Medyczny05:39
Traugutta [GDA]05:41
Opera Bałtycka05:43
Politechnika05:44
Miszewskiego05:46
Jaśkowa Dolina05:48
Klonowa [GDA]05:49
Galeria Bałtycka05:51
Wojska Polskiego05:53
Zamenhofa [GDA]05:54
Zajezdnia05:55
Strzyża PKM05:56
Zajezdnia WRZESZCZ05:58
Kurs nr 2 do Sucharskiego
Zajezdnia WRZESZCZ06:14
Strzyża PKM06:16
Zajezdnia06:17
Zamenhofa [GDA]06:18
Wojska Polskiego06:20
Galeria Bałtycka06:22
Klonowa [GDA]06:24
Jaśkowa Dolina06:25
Miszewskiego06:27
Politechnika06:28
Opera Bałtycka06:30
Traugutta [GDA]06:31
Uniwersytet Medyczny06:32
Chodowieckiego06:33
Brama Oliwska06:34
Dworzec Główny06:36
Brama Wyżynna06:39
Okopowa06:41
Żabi Kruk06:42
Chmielna06:43
Akademia Muzyczna06:45
Brama Żuławska06:47
Głęboka06:49
Przeróbka06:51
Lenartowicza06:52
Sucharskiego06:54
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Sucharskiego07:18
Sucharskiego07:18
Lenartowicza07:19
Przeróbka07:20
Głęboka07:22
Brama Żuławska07:24
Akademia Muzyczna07:26
Chmielna07:27
Żabi Kruk07:28
Okopowa07:30
Brama Wyżynna07:32
Dworzec Główny07:34
Brama Oliwska07:37
Chodowieckiego07:38
Uniwersytet Medyczny07:39
Traugutta [GDA]07:41
Opera Bałtycka07:43
Politechnika07:44
Miszewskiego07:46
Jaśkowa Dolina07:48
Klonowa [GDA]07:49
Galeria Bałtycka07:51
Wojska Polskiego07:53
Zamenhofa [GDA]07:54
Zajezdnia07:55
Strzyża PKM07:56
Zajezdnia WRZESZCZ07:58
Kurs nr 4 do Sucharskiego
Zajezdnia WRZESZCZ08:14
Strzyża PKM08:16
Zajezdnia08:17
Zamenhofa [GDA]08:18
Wojska Polskiego08:20
Galeria Bałtycka08:22
Klonowa [GDA]08:24
Jaśkowa Dolina08:25
Miszewskiego08:27
Politechnika08:28
Opera Bałtycka08:30
Traugutta [GDA]08:31
Uniwersytet Medyczny08:32
Chodowieckiego08:33
Brama Oliwska08:34
Dworzec Główny08:36
Brama Wyżynna08:39
Okopowa08:41
Żabi Kruk08:42
Chmielna08:43
Akademia Muzyczna08:45
Brama Żuławska08:47
Głęboka08:49
Przeróbka08:51
Lenartowicza08:52
Sucharskiego08:54
Kurs nr 5 do Zajezdnia WRZESZCZ
Sucharskiego09:18
Sucharskiego09:18
Lenartowicza09:19
Przeróbka09:20
Głęboka09:22
Brama Żuławska09:24
Akademia Muzyczna09:26
Chmielna09:27
Żabi Kruk09:28
Okopowa09:30
Brama Wyżynna09:32
Dworzec Główny09:34
Brama Oliwska09:37
Chodowieckiego09:38
Uniwersytet Medyczny09:39
Traugutta [GDA]09:41
Opera Bałtycka09:43
Politechnika09:44
Miszewskiego09:46
Jaśkowa Dolina09:48
Klonowa [GDA]09:49
Galeria Bałtycka09:51
Wojska Polskiego09:53
Zamenhofa [GDA]09:54
Zajezdnia09:55
Strzyża PKM09:56
Zajezdnia WRZESZCZ09:58
Kurs nr 6 do Sucharskiego
Zajezdnia WRZESZCZ10:14
Strzyża PKM10:16
Zajezdnia10:17
Zamenhofa [GDA]10:18
Wojska Polskiego10:20
Galeria Bałtycka10:22
Klonowa [GDA]10:24
Jaśkowa Dolina10:25
Miszewskiego10:27
Politechnika10:28
Opera Bałtycka10:30
Traugutta [GDA]10:31
Uniwersytet Medyczny10:32
Chodowieckiego10:33
Brama Oliwska10:34
Dworzec Główny10:36
Brama Wyżynna10:39
Okopowa10:41
Żabi Kruk10:42
Chmielna10:43
Akademia Muzyczna10:45
Brama Żuławska10:47
Głęboka10:49
Przeróbka10:51
Lenartowicza10:52
Sucharskiego10:54
Kurs nr 7 do Zajezdnia WRZESZCZ
Sucharskiego11:18
Sucharskiego11:18
Lenartowicza11:19
Przeróbka11:20
Głęboka11:22
Brama Żuławska11:24
Akademia Muzyczna11:26
Chmielna11:27
Żabi Kruk11:28
Okopowa11:30
Brama Wyżynna11:32
Dworzec Główny11:34
Brama Oliwska11:37
Chodowieckiego11:38
Uniwersytet Medyczny11:39
Traugutta [GDA]11:41
Opera Bałtycka11:43
Politechnika11:44
Miszewskiego11:46
Jaśkowa Dolina11:48
Klonowa [GDA]11:49
Galeria Bałtycka11:51
Wojska Polskiego11:53
Zamenhofa [GDA]11:54
Zajezdnia11:55
Strzyża PKM11:56
Zajezdnia WRZESZCZ11:58
Kurs nr 8 do Sucharskiego
Zajezdnia WRZESZCZ12:14
Strzyża PKM12:16
Zajezdnia12:17
Zamenhofa [GDA]12:18
Wojska Polskiego12:20
Galeria Bałtycka12:22
Klonowa [GDA]12:24
Jaśkowa Dolina12:25
Miszewskiego12:27
Politechnika12:28
Opera Bałtycka12:30
Traugutta [GDA]12:31
Uniwersytet Medyczny12:32
Chodowieckiego12:33
Brama Oliwska12:34
Dworzec Główny12:36
Brama Wyżynna12:39
Okopowa12:41
Żabi Kruk12:42
Chmielna12:43
Akademia Muzyczna12:45
Brama Żuławska12:47
Głęboka12:49
Przeróbka12:51
Lenartowicza12:52
Sucharskiego12:54
Kurs nr 9 do Zajezdnia WRZESZCZ
Sucharskiego13:18
Sucharskiego13:18
Lenartowicza13:19
Przeróbka13:20
Głęboka13:22
Brama Żuławska13:24
Akademia Muzyczna13:26
Chmielna13:27
Żabi Kruk13:28
Okopowa13:30
Brama Wyżynna13:32
Dworzec Główny13:34
Brama Oliwska13:37
Chodowieckiego13:38
Uniwersytet Medyczny13:39
Traugutta [GDA]13:41
Opera Bałtycka13:43
Politechnika13:44
Miszewskiego13:46
Jaśkowa Dolina13:48
Klonowa [GDA]13:49
Galeria Bałtycka13:51
Wojska Polskiego13:53
Zamenhofa [GDA]13:54
Zajezdnia13:55
Strzyża PKM13:56
Zajezdnia WRZESZCZ13:58
Kurs nr 10 do Sucharskiego
Zajezdnia WRZESZCZ14:14
Strzyża PKM14:16
Zajezdnia14:17
Zamenhofa [GDA]14:18
Wojska Polskiego14:20
Galeria Bałtycka14:22
Klonowa [GDA]14:24
Jaśkowa Dolina14:25
Miszewskiego14:27
Politechnika14:28
Opera Bałtycka14:30
Traugutta [GDA]14:31
Uniwersytet Medyczny14:32
Chodowieckiego14:33
Brama Oliwska14:34
Dworzec Główny14:36
Brama Wyżynna14:39
Okopowa14:41
Żabi Kruk14:42
Chmielna14:43
Akademia Muzyczna14:45
Brama Żuławska14:47
Głęboka14:49
Przeróbka14:51
Lenartowicza14:52
Sucharskiego14:54
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Sucharskiego15:18
Sucharskiego15:18
Lenartowicza15:19
Przeróbka15:20
Głęboka15:22
Brama Żuławska15:24
Akademia Muzyczna15:26
Chmielna15:27
Żabi Kruk15:28
Okopowa15:30
Brama Wyżynna15:32
Dworzec Główny15:34
Brama Oliwska15:37
Chodowieckiego15:38
Uniwersytet Medyczny15:39
Traugutta [GDA]15:41
Opera Bałtycka15:43
Politechnika15:44
Miszewskiego15:46
Jaśkowa Dolina15:48
Klonowa [GDA]15:49
Galeria Bałtycka15:51
Wojska Polskiego15:53
Zamenhofa [GDA]15:54
Zajezdnia15:55
Strzyża PKM15:56
Zajezdnia WRZESZCZ15:58
Kurs nr 12 do Sucharskiego
Zajezdnia WRZESZCZ16:14
Strzyża PKM16:16
Zajezdnia16:17
Zamenhofa [GDA]16:18
Wojska Polskiego16:20
Galeria Bałtycka16:22
Klonowa [GDA]16:24
Jaśkowa Dolina16:25
Miszewskiego16:27
Politechnika16:28
Opera Bałtycka16:30
Traugutta [GDA]16:31
Uniwersytet Medyczny16:32
Chodowieckiego16:33
Brama Oliwska16:34
Dworzec Główny16:36
Brama Wyżynna16:39
Okopowa16:41
Żabi Kruk16:42
Chmielna16:43
Akademia Muzyczna16:45
Brama Żuławska16:47
Głęboka16:49
Przeróbka16:51
Lenartowicza16:52
Sucharskiego16:54
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Sucharskiego17:18
Sucharskiego17:18
Lenartowicza17:19
Przeróbka17:20
Głęboka17:22
Brama Żuławska17:24
Akademia Muzyczna17:26
Chmielna17:27
Żabi Kruk17:28
Okopowa17:30
Brama Wyżynna17:32
Dworzec Główny17:34
Brama Oliwska17:37
Chodowieckiego17:38
Uniwersytet Medyczny17:39
Traugutta [GDA]17:41
Opera Bałtycka17:43
Politechnika17:44
Miszewskiego17:46
Jaśkowa Dolina17:48
Klonowa [GDA]17:49
Galeria Bałtycka17:51
Wojska Polskiego17:53
Zamenhofa [GDA]17:54
Zajezdnia17:55
Strzyża PKM17:56
Zajezdnia WRZESZCZ17:58
Kurs nr 14 do Sucharskiego
Zajezdnia WRZESZCZ18:14
Strzyża PKM18:16
Zajezdnia18:17
Zamenhofa [GDA]18:18
Wojska Polskiego18:20
Galeria Bałtycka18:22
Klonowa [GDA]18:24
Jaśkowa Dolina18:25
Miszewskiego18:27
Politechnika18:28
Opera Bałtycka18:30
Traugutta [GDA]18:31
Uniwersytet Medyczny18:32
Chodowieckiego18:33
Brama Oliwska18:34
Dworzec Główny18:36
Brama Wyżynna18:39
Okopowa18:41
Żabi Kruk18:42
Chmielna18:43
Akademia Muzyczna18:45
Brama Żuławska18:47
Głęboka18:49
Przeróbka18:51
Lenartowicza18:52
Sucharskiego18:54
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Sucharskiego19:18
Sucharskiego19:18
Lenartowicza19:19
Przeróbka19:20
Głęboka19:22
Brama Żuławska19:24
Akademia Muzyczna19:26
Chmielna19:27
Żabi Kruk19:28
Okopowa19:30
Brama Wyżynna19:32
Dworzec Główny19:34
Brama Oliwska19:37
Chodowieckiego19:38
Uniwersytet Medyczny19:39
Traugutta [GDA]19:41
Opera Bałtycka19:43
Politechnika19:44
Miszewskiego19:46
Jaśkowa Dolina19:48
Klonowa [GDA]19:49
Galeria Bałtycka19:51
Wojska Polskiego19:53
Zamenhofa [GDA]19:54
Zajezdnia19:55
Strzyża PKM19:56
Zajezdnia WRZESZCZ19:58
Kurs nr 16 do Sucharskiego
Zajezdnia WRZESZCZ20:14
Strzyża PKM20:16
Zajezdnia20:17
Zamenhofa [GDA]20:18
Wojska Polskiego20:20
Galeria Bałtycka20:22
Klonowa [GDA]20:24
Jaśkowa Dolina20:25
Miszewskiego20:27
Politechnika20:28
Opera Bałtycka20:30
Traugutta [GDA]20:31
Uniwersytet Medyczny20:32
Chodowieckiego20:33
Brama Oliwska20:34
Dworzec Główny20:36
Brama Wyżynna20:39
Okopowa20:41
Żabi Kruk20:42
Chmielna20:43
Akademia Muzyczna20:45
Brama Żuławska20:47
Głęboka20:49
Przeróbka20:51
Lenartowicza20:52
Sucharskiego20:54
Kurs nr 17 do Zajezdnia WRZESZCZ
Sucharskiego21:16
Sucharskiego21:16
Lenartowicza21:17
Przeróbka21:18
Głęboka21:20
Brama Żuławska21:22
Akademia Muzyczna21:24
Chmielna21:25
Żabi Kruk21:26
Okopowa21:28
Brama Wyżynna21:30
Dworzec Główny21:32
Brama Oliwska21:35
Chodowieckiego21:36
Uniwersytet Medyczny21:37
Traugutta [GDA]21:39
Opera Bałtycka21:41
Politechnika21:42
Miszewskiego21:44
Jaśkowa Dolina21:46
Klonowa [GDA]21:47
Galeria Bałtycka21:49
Wojska Polskiego21:51
Zamenhofa [GDA]21:52
Zajezdnia21:53
Strzyża PKM21:54
Zajezdnia WRZESZCZ21:56