• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:49
Kurs nr 0 do Sucharskiego
Zajezdnia WRZESZCZ04:22
Strzyża PKM04:24
Zajezdnia04:25
Zamenhofa [GDA]04:26
Wojska Polskiego04:28
Galeria Bałtycka04:30
Klonowa [GDA]04:32
Jaśkowa Dolina04:33
Miszewskiego04:35
Politechnika04:36
Opera Bałtycka04:38
Traugutta [GDA]04:39
Uniwersytet Medyczny04:40
Chodowieckiego04:41
Brama Oliwska04:42
Dworzec Główny04:44
Brama Wyżynna04:47
Okopowa04:49
Żabi Kruk04:50
Chmielna04:51
Akademia Muzyczna04:53
Brama Żuławska04:55
Głęboka04:57
Przeróbka04:59
Lenartowicza05:00
Sucharskiego05:02
Kurs nr 1 do Strzyża PKM
Sucharskiego05:18
Sucharskiego05:18
Lenartowicza05:19
Przeróbka05:20
Głęboka05:22
Brama Żuławska05:24
Akademia Muzyczna05:26
Chmielna05:27
Żabi Kruk05:28
Okopowa05:30
Brama Wyżynna05:32
Dworzec Główny05:34
Brama Oliwska05:37
Chodowieckiego05:38
Uniwersytet Medyczny05:39
Traugutta [GDA]05:41
Opera Bałtycka05:43
Politechnika05:44
Miszewskiego05:46
Jaśkowa Dolina05:48
Klonowa [GDA]05:49
Galeria Bałtycka05:51
Wojska Polskiego05:53
Zamenhofa [GDA]05:54
Zajezdnia05:55
Strzyża PKM05:56
Kurs nr 2 do Sucharskiego
Strzyża PKM06:07
Zajezdnia06:08
Zamenhofa [GDA]06:09
Wojska Polskiego06:11
Galeria Bałtycka06:13
Klonowa [GDA]06:15
Jaśkowa Dolina06:16
Miszewskiego06:18
Politechnika06:19
Opera Bałtycka06:21
Traugutta [GDA]06:22
Uniwersytet Medyczny06:23
Chodowieckiego06:24
Brama Oliwska06:25
Dworzec Główny06:27
Brama Wyżynna06:30
Okopowa06:32
Żabi Kruk06:33
Chmielna06:34
Akademia Muzyczna06:36
Brama Żuławska06:38
Głęboka06:40
Przeróbka06:42
Lenartowicza06:43
Sucharskiego06:45
Kurs nr 3 do Strzyża PKM
Sucharskiego07:18
Sucharskiego07:18
Lenartowicza07:19
Przeróbka07:20
Głęboka07:22
Brama Żuławska07:24
Akademia Muzyczna07:26
Chmielna07:27
Żabi Kruk07:28
Okopowa07:30
Brama Wyżynna07:32
Dworzec Główny07:34
Brama Oliwska07:37
Chodowieckiego07:38
Uniwersytet Medyczny07:39
Traugutta [GDA]07:41
Opera Bałtycka07:43
Politechnika07:44
Miszewskiego07:46
Jaśkowa Dolina07:48
Klonowa [GDA]07:49
Galeria Bałtycka07:51
Wojska Polskiego07:53
Zamenhofa [GDA]07:54
Zajezdnia07:55
Strzyża PKM07:56
Kurs nr 4 do Sucharskiego
Strzyża PKM08:07
Zajezdnia08:08
Zamenhofa [GDA]08:09
Wojska Polskiego08:11
Galeria Bałtycka08:13
Klonowa [GDA]08:15
Jaśkowa Dolina08:16
Miszewskiego08:18
Politechnika08:19
Opera Bałtycka08:21
Traugutta [GDA]08:22
Uniwersytet Medyczny08:23
Chodowieckiego08:24
Brama Oliwska08:25
Dworzec Główny08:27
Brama Wyżynna08:30
Okopowa08:32
Żabi Kruk08:33
Chmielna08:34
Akademia Muzyczna08:36
Brama Żuławska08:38
Głęboka08:40
Przeróbka08:42
Lenartowicza08:43
Sucharskiego08:45
Kurs nr 5 do Zajezdnia WRZESZCZ
Sucharskiego09:18
Sucharskiego09:18
Lenartowicza09:19
Przeróbka09:20
Głęboka09:22
Brama Żuławska09:24
Akademia Muzyczna09:26
Chmielna09:27
Żabi Kruk09:28
Okopowa09:30
Brama Wyżynna09:32
Dworzec Główny09:34
Brama Oliwska09:37
Chodowieckiego09:38
Uniwersytet Medyczny09:39
Traugutta [GDA]09:41
Opera Bałtycka09:43
Politechnika09:44
Miszewskiego09:46
Jaśkowa Dolina09:48
Klonowa [GDA]09:49
Galeria Bałtycka09:51
Wojska Polskiego09:53
Zamenhofa [GDA]09:54
Zajezdnia09:55
Strzyża PKM09:56
Zajezdnia WRZESZCZ09:58
Kurs nr 6 do Sucharskiego
Zajezdnia WRZESZCZ10:35
Strzyża PKM10:37
Zajezdnia10:38
Zamenhofa [GDA]10:39
Wojska Polskiego10:41
Galeria Bałtycka10:43
Klonowa [GDA]10:45
Jaśkowa Dolina10:46
Miszewskiego10:48
Politechnika10:49
Opera Bałtycka10:51
Traugutta [GDA]10:52
Uniwersytet Medyczny10:53
Chodowieckiego10:54
Brama Oliwska10:55
Dworzec Główny10:57
Brama Wyżynna11:00
Okopowa11:02
Żabi Kruk11:03
Chmielna11:04
Akademia Muzyczna11:06
Brama Żuławska11:08
Głęboka11:10
Przeróbka11:12
Lenartowicza11:13
Sucharskiego11:15
Kurs nr 7 do Zajezdnia WRZESZCZ
Sucharskiego11:38
Sucharskiego11:38
Lenartowicza11:39
Przeróbka11:40
Głęboka11:42
Brama Żuławska11:44
Akademia Muzyczna11:46
Chmielna11:47
Żabi Kruk11:48
Okopowa11:50
Brama Wyżynna11:52
Dworzec Główny11:54
Brama Oliwska11:57
Chodowieckiego11:58
Uniwersytet Medyczny11:59
Traugutta [GDA]12:01
Opera Bałtycka12:03
Politechnika12:04
Miszewskiego12:06
Jaśkowa Dolina12:08
Klonowa [GDA]12:09
Galeria Bałtycka12:11
Wojska Polskiego12:13
Zamenhofa [GDA]12:14
Zajezdnia12:15
Strzyża PKM12:16
Zajezdnia WRZESZCZ12:18
Kurs nr 8 do Sucharskiego
Zajezdnia WRZESZCZ12:34
Strzyża PKM12:36
Zajezdnia12:37
Zamenhofa [GDA]12:38
Wojska Polskiego12:40
Galeria Bałtycka12:42
Klonowa [GDA]12:44
Jaśkowa Dolina12:45
Miszewskiego12:47
Politechnika12:48
Opera Bałtycka12:50
Traugutta [GDA]12:51
Uniwersytet Medyczny12:52
Chodowieckiego12:53
Brama Oliwska12:54
Dworzec Główny12:56
Brama Wyżynna12:59
Okopowa13:01
Żabi Kruk13:02
Chmielna13:03
Akademia Muzyczna13:05
Brama Żuławska13:07
Głęboka13:09
Przeróbka13:11
Lenartowicza13:12
Sucharskiego13:14
Kurs nr 9 do Zajezdnia WRZESZCZ
Sucharskiego13:38
Sucharskiego13:38
Lenartowicza13:39
Przeróbka13:40
Głęboka13:42
Brama Żuławska13:44
Akademia Muzyczna13:46
Chmielna13:47
Żabi Kruk13:48
Okopowa13:50
Brama Wyżynna13:52
Dworzec Główny13:54
Brama Oliwska13:57
Chodowieckiego13:58
Uniwersytet Medyczny13:59
Traugutta [GDA]14:01
Opera Bałtycka14:03
Politechnika14:04
Miszewskiego14:06
Jaśkowa Dolina14:08
Klonowa [GDA]14:09
Galeria Bałtycka14:11
Wojska Polskiego14:13
Zamenhofa [GDA]14:14
Zajezdnia14:15
Strzyża PKM14:16
Zajezdnia WRZESZCZ14:18
Kurs nr 10 do Sucharskiego
Zajezdnia WRZESZCZ14:34
Strzyża PKM14:36
Zajezdnia14:37
Zamenhofa [GDA]14:38
Wojska Polskiego14:40
Galeria Bałtycka14:42
Klonowa [GDA]14:44
Jaśkowa Dolina14:45
Miszewskiego14:47
Politechnika14:48
Opera Bałtycka14:50
Traugutta [GDA]14:51
Uniwersytet Medyczny14:52
Chodowieckiego14:53
Brama Oliwska14:54
Dworzec Główny14:56
Brama Wyżynna14:59
Okopowa15:01
Żabi Kruk15:02
Chmielna15:03
Akademia Muzyczna15:05
Brama Żuławska15:07
Głęboka15:09
Przeróbka15:11
Lenartowicza15:12
Sucharskiego15:14
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Sucharskiego15:38
Sucharskiego15:38
Lenartowicza15:39
Przeróbka15:40
Głęboka15:42
Brama Żuławska15:44
Akademia Muzyczna15:46
Chmielna15:47
Żabi Kruk15:48
Okopowa15:50
Brama Wyżynna15:52
Dworzec Główny15:54
Brama Oliwska15:57
Chodowieckiego15:58
Uniwersytet Medyczny15:59
Traugutta [GDA]16:01
Opera Bałtycka16:03
Politechnika16:04
Miszewskiego16:06
Jaśkowa Dolina16:08
Klonowa [GDA]16:09
Galeria Bałtycka16:11
Wojska Polskiego16:13
Zamenhofa [GDA]16:14
Zajezdnia16:15
Strzyża PKM16:16
Zajezdnia WRZESZCZ16:18
Kurs nr 12 do Sucharskiego
Zajezdnia WRZESZCZ16:34
Strzyża PKM16:36
Zajezdnia16:37
Zamenhofa [GDA]16:38
Wojska Polskiego16:40
Galeria Bałtycka16:42
Klonowa [GDA]16:44
Jaśkowa Dolina16:45
Miszewskiego16:47
Politechnika16:48
Opera Bałtycka16:50
Traugutta [GDA]16:51
Uniwersytet Medyczny16:52
Chodowieckiego16:53
Brama Oliwska16:54
Dworzec Główny16:56
Brama Wyżynna16:59
Okopowa17:01
Żabi Kruk17:02
Chmielna17:03
Akademia Muzyczna17:05
Brama Żuławska17:07
Głęboka17:09
Przeróbka17:11
Lenartowicza17:12
Sucharskiego17:14
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Sucharskiego17:38
Sucharskiego17:38
Lenartowicza17:39
Przeróbka17:40
Głęboka17:42
Brama Żuławska17:44
Akademia Muzyczna17:46
Chmielna17:47
Żabi Kruk17:48
Okopowa17:50
Brama Wyżynna17:52
Dworzec Główny17:54
Brama Oliwska17:57
Chodowieckiego17:58
Uniwersytet Medyczny17:59
Traugutta [GDA]18:01
Opera Bałtycka18:03
Politechnika18:04
Miszewskiego18:06
Jaśkowa Dolina18:08
Klonowa [GDA]18:09
Galeria Bałtycka18:11
Wojska Polskiego18:13
Zamenhofa [GDA]18:14
Zajezdnia18:15
Strzyża PKM18:16
Zajezdnia WRZESZCZ18:18
Kurs nr 14 do Sucharskiego
Zajezdnia WRZESZCZ18:34
Strzyża PKM18:36
Zajezdnia18:37
Zamenhofa [GDA]18:38
Wojska Polskiego18:40
Galeria Bałtycka18:42
Klonowa [GDA]18:44
Jaśkowa Dolina18:45
Miszewskiego18:47
Politechnika18:48
Opera Bałtycka18:50
Traugutta [GDA]18:51
Uniwersytet Medyczny18:52
Chodowieckiego18:53
Brama Oliwska18:54
Dworzec Główny18:56
Brama Wyżynna18:59
Okopowa19:01
Żabi Kruk19:02
Chmielna19:03
Akademia Muzyczna19:05
Brama Żuławska19:07
Głęboka19:09
Przeróbka19:11
Lenartowicza19:12
Sucharskiego19:14
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Sucharskiego19:38
Sucharskiego19:38
Lenartowicza19:39
Przeróbka19:40
Głęboka19:42
Brama Żuławska19:44
Akademia Muzyczna19:46
Chmielna19:47
Żabi Kruk19:48
Okopowa19:50
Brama Wyżynna19:52
Dworzec Główny19:54
Brama Oliwska19:57
Chodowieckiego19:58
Uniwersytet Medyczny19:59
Traugutta [GDA]20:01
Opera Bałtycka20:03
Politechnika20:04
Miszewskiego20:06
Jaśkowa Dolina20:08
Klonowa [GDA]20:09
Galeria Bałtycka20:11
Wojska Polskiego20:13
Zamenhofa [GDA]20:14
Zajezdnia20:15
Strzyża PKM20:16
Zajezdnia WRZESZCZ20:18
Kurs nr 16 do Sucharskiego
Zajezdnia WRZESZCZ20:35
Strzyża PKM20:37
Zajezdnia20:38
Zamenhofa [GDA]20:39
Wojska Polskiego20:41
Galeria Bałtycka20:43
Klonowa [GDA]20:45
Jaśkowa Dolina20:46
Miszewskiego20:48
Politechnika20:49
Opera Bałtycka20:51
Traugutta [GDA]20:52
Uniwersytet Medyczny20:53
Chodowieckiego20:54
Brama Oliwska20:55
Dworzec Główny20:57
Brama Wyżynna21:00
Okopowa21:02
Żabi Kruk21:03
Chmielna21:04
Akademia Muzyczna21:06
Brama Żuławska21:08
Głęboka21:10
Przeróbka21:12
Lenartowicza21:13
Sucharskiego21:15
Kurs nr 17 do Strzyża PKM
Sucharskiego21:28
Sucharskiego21:28
Lenartowicza21:29
Przeróbka21:30
Głęboka21:32
Brama Żuławska21:34
Akademia Muzyczna21:36
Chmielna21:37
Żabi Kruk21:38
Okopowa21:40
Brama Wyżynna21:42
Dworzec Główny21:44
Brama Oliwska21:47
Chodowieckiego21:48
Uniwersytet Medyczny21:49
Traugutta [GDA]21:51
Opera Bałtycka21:53
Politechnika21:54
Miszewskiego21:56
Jaśkowa Dolina21:58
Klonowa [GDA]21:59
Galeria Bałtycka22:01
Wojska Polskiego22:03
Zamenhofa [GDA]22:04
Zajezdnia22:05
Strzyża PKM22:06
Kurs nr 18 do Sucharskiego
Strzyża PKM22:07
Zajezdnia22:08
Zamenhofa [GDA]22:09
Wojska Polskiego22:11
Galeria Bałtycka22:13
Klonowa [GDA]22:15
Jaśkowa Dolina22:16
Miszewskiego22:18
Politechnika22:19
Opera Bałtycka22:21
Traugutta [GDA]22:22
Uniwersytet Medyczny22:23
Chodowieckiego22:24
Brama Oliwska22:25
Dworzec Główny22:27
Brama Wyżynna22:30
Okopowa22:32
Żabi Kruk22:33
Chmielna22:34
Akademia Muzyczna22:36
Brama Żuławska22:38
Głęboka22:40
Przeróbka22:42
Lenartowicza22:43
Sucharskiego22:45
Kurs nr 19 do Zajezdnia WRZESZCZ
Sucharskiego23:08
Sucharskiego23:08
Lenartowicza23:09
Przeróbka23:10
Głęboka23:12
Brama Żuławska23:14
Akademia Muzyczna23:15
Chmielna23:16
Żabi Kruk23:17
Okopowa23:19
Brama Wyżynna23:21
Dworzec Główny23:23
Brama Oliwska23:26
Chodowieckiego23:27
Uniwersytet Medyczny23:28
Traugutta [GDA]23:29
Opera Bałtycka23:31
Politechnika23:32
Miszewskiego23:34
Jaśkowa Dolina23:36
Klonowa [GDA]23:37
Galeria Bałtycka23:39
Wojska Polskiego23:41
Zamenhofa [GDA]23:42
Zajezdnia23:43
Strzyża PKM23:44
Zajezdnia WRZESZCZ23:46