• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:58
Kurs nr 0 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ04:13
Strzyża PKM04:15
Zajezdnia04:16
Zamenhofa [GDA]04:17
Wojska Polskiego04:19
Galeria Bałtycka04:21
Klonowa [GDA]04:23
Jaśkowa Dolina04:24
Miszewskiego04:26
Politechnika04:27
Opera Bałtycka04:29
Traugutta [GDA]04:30
Uniwersytet Medyczny04:31
Chodowieckiego04:32
Brama Oliwska04:33
Dworzec Główny04:35
Brama Wyżynna04:38
Okopowa04:40
Żabi Kruk04:41
Chmielna04:42
Akademia Muzyczna04:44
Brama Żuławska04:46
Głęboka04:48
Przeróbka04:50
Lenartowicza04:51
Sucharskiego04:53
Kaczeńce04:54
Ugory eMOCja04:55
Zimna04:56
Stogi04:58
Rozłogi04:59
Stogi Plaża05:01
Kurs nr 1 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża05:10
Stogi Plaża05:11
Stogi05:14
Zimna05:16
Ugory eMOCja05:17
Kaczeńce05:18
Sucharskiego05:20
Lenartowicza05:21
Przeróbka05:22
Głęboka05:24
Brama Żuławska05:26
Akademia Muzyczna05:28
Chmielna05:29
Żabi Kruk05:30
Okopowa05:32
Brama Wyżynna05:34
Dworzec Główny05:36
Brama Oliwska05:39
Chodowieckiego05:40
Uniwersytet Medyczny05:41
Traugutta [GDA]05:43
Opera Bałtycka05:45
Politechnika05:46
Miszewskiego05:48
Jaśkowa Dolina05:50
Klonowa [GDA]05:51
Galeria Bałtycka05:53
Wojska Polskiego05:55
Zamenhofa [GDA]05:56
Zajezdnia05:57
Strzyża PKM05:58
Zajezdnia WRZESZCZ06:00
Kurs nr 2 do Stogi
Zajezdnia WRZESZCZ06:04
Strzyża PKM06:06
Zajezdnia06:07
Zamenhofa [GDA]06:08
Wojska Polskiego06:10
Galeria Bałtycka06:12
Klonowa [GDA]06:14
Jaśkowa Dolina06:15
Miszewskiego06:17
Politechnika06:18
Opera Bałtycka06:20
Traugutta [GDA]06:21
Uniwersytet Medyczny06:22
Chodowieckiego06:23
Brama Oliwska06:24
Dworzec Główny06:26
Brama Wyżynna06:29
Okopowa06:31
Żabi Kruk06:32
Chmielna06:33
Akademia Muzyczna06:35
Brama Żuławska06:37
Głęboka06:39
Przeróbka06:41
Lenartowicza06:42
Sucharskiego06:44
Kaczeńce06:45
Ugory eMOCja06:46
Zimna06:47
Stogi06:49
Stogi06:50
Kurs nr 3 do Strzyża PKM
Stogi06:59
Stogi07:00
Zimna07:02
Ugory eMOCja07:03
Kaczeńce07:04
Sucharskiego07:06
Lenartowicza07:07
Przeróbka07:08
Głęboka07:10
Brama Żuławska07:12
Akademia Muzyczna07:14
Chmielna07:15
Żabi Kruk07:16
Okopowa07:18
Brama Wyżynna07:20
Dworzec Główny07:22
Brama Oliwska07:25
Chodowieckiego07:26
Uniwersytet Medyczny07:27
Traugutta [GDA]07:29
Opera Bałtycka07:31
Politechnika07:32
Miszewskiego07:34
Jaśkowa Dolina07:36
Klonowa [GDA]07:37
Galeria Bałtycka07:39
Wojska Polskiego07:41
Zamenhofa [GDA]07:42
Zajezdnia07:43
Strzyża PKM07:44
Kurs nr 4 do Stogi Plaża
Strzyża PKM07:54
Zajezdnia07:55
Zamenhofa [GDA]07:56
Wojska Polskiego07:58
Galeria Bałtycka08:00
Klonowa [GDA]08:02
Jaśkowa Dolina08:03
Miszewskiego08:05
Politechnika08:06
Opera Bałtycka08:08
Traugutta [GDA]08:09
Uniwersytet Medyczny08:10
Chodowieckiego08:11
Brama Oliwska08:12
Dworzec Główny08:14
Brama Wyżynna08:17
Okopowa08:19
Żabi Kruk08:20
Chmielna08:21
Akademia Muzyczna08:23
Brama Żuławska08:25
Głęboka08:27
Przeróbka08:29
Lenartowicza08:30
Sucharskiego08:32
Kaczeńce08:33
Ugory eMOCja08:34
Zimna08:35
Stogi08:37
Rozłogi08:38
Stogi Plaża08:40
Kurs nr 5 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża08:47
Stogi Plaża08:48
Stogi08:51
Zimna08:53
Ugory eMOCja08:54
Kaczeńce08:55
Sucharskiego08:57
Lenartowicza08:58
Przeróbka08:59
Głęboka09:01
Brama Żuławska09:03
Akademia Muzyczna09:05
Chmielna09:06
Żabi Kruk09:07
Okopowa09:09
Brama Wyżynna09:11
Dworzec Główny09:13
Brama Oliwska09:16
Chodowieckiego09:17
Uniwersytet Medyczny09:18
Traugutta [GDA]09:20
Opera Bałtycka09:22
Politechnika09:23
Miszewskiego09:25
Jaśkowa Dolina09:27
Klonowa [GDA]09:28
Galeria Bałtycka09:30
Wojska Polskiego09:32
Zamenhofa [GDA]09:33
Zajezdnia09:34
Strzyża PKM09:35
Zajezdnia WRZESZCZ09:37
Kurs nr 6 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ10:12
Strzyża PKM10:14
Zajezdnia10:15
Zamenhofa [GDA]10:16
Wojska Polskiego10:18
Galeria Bałtycka10:20
Klonowa [GDA]10:22
Jaśkowa Dolina10:23
Miszewskiego10:25
Politechnika10:26
Opera Bałtycka10:28
Traugutta [GDA]10:29
Uniwersytet Medyczny10:30
Chodowieckiego10:31
Brama Oliwska10:32
Dworzec Główny10:34
Brama Wyżynna10:37
Okopowa10:39
Żabi Kruk10:40
Chmielna10:41
Akademia Muzyczna10:43
Brama Żuławska10:45
Głęboka10:47
Przeróbka10:49
Lenartowicza10:50
Sucharskiego10:52
Kaczeńce10:53
Ugory eMOCja10:54
Zimna10:55
Stogi10:57
Rozłogi10:58
Stogi Plaża11:00
Kurs nr 7 do Strzyża PKM
Stogi Plaża11:07
Stogi Plaża11:08
Stogi11:11
Zimna11:13
Ugory eMOCja11:14
Kaczeńce11:15
Sucharskiego11:17
Lenartowicza11:18
Przeróbka11:19
Głęboka11:21
Brama Żuławska11:23
Akademia Muzyczna11:25
Chmielna11:26
Żabi Kruk11:27
Okopowa11:29
Brama Wyżynna11:31
Dworzec Główny11:33
Brama Oliwska11:36
Chodowieckiego11:37
Uniwersytet Medyczny11:38
Traugutta [GDA]11:40
Opera Bałtycka11:42
Politechnika11:43
Miszewskiego11:45
Jaśkowa Dolina11:47
Klonowa [GDA]11:48
Galeria Bałtycka11:50
Wojska Polskiego11:52
Zamenhofa [GDA]11:53
Zajezdnia11:54
Strzyża PKM11:55
Kurs nr 8 do Stogi Plaża
Strzyża PKM12:14
Zajezdnia12:15
Zamenhofa [GDA]12:16
Wojska Polskiego12:18
Galeria Bałtycka12:20
Klonowa [GDA]12:22
Jaśkowa Dolina12:23
Miszewskiego12:25
Politechnika12:26
Opera Bałtycka12:28
Traugutta [GDA]12:29
Uniwersytet Medyczny12:30
Chodowieckiego12:31
Brama Oliwska12:32
Dworzec Główny12:34
Brama Wyżynna12:37
Okopowa12:39
Żabi Kruk12:40
Chmielna12:41
Akademia Muzyczna12:43
Brama Żuławska12:45
Głęboka12:47
Przeróbka12:49
Lenartowicza12:50
Sucharskiego12:52
Kaczeńce12:53
Ugory eMOCja12:54
Zimna12:55
Stogi12:57
Rozłogi12:58
Stogi Plaża13:00
Kurs nr 9 do Strzyża PKM
Stogi Plaża13:07
Stogi Plaża13:08
Stogi13:11
Zimna13:13
Ugory eMOCja13:14
Kaczeńce13:15
Sucharskiego13:17
Lenartowicza13:18
Przeróbka13:19
Głęboka13:21
Brama Żuławska13:23
Akademia Muzyczna13:25
Chmielna13:26
Żabi Kruk13:27
Okopowa13:29
Brama Wyżynna13:31
Dworzec Główny13:33
Brama Oliwska13:36
Chodowieckiego13:37
Uniwersytet Medyczny13:38
Traugutta [GDA]13:40
Opera Bałtycka13:42
Politechnika13:43
Miszewskiego13:45
Jaśkowa Dolina13:47
Klonowa [GDA]13:48
Galeria Bałtycka13:50
Wojska Polskiego13:52
Zamenhofa [GDA]13:53
Zajezdnia13:54
Strzyża PKM13:55
Kurs nr 10 do Stogi
Strzyża PKM14:04
Zajezdnia14:05
Zamenhofa [GDA]14:06
Wojska Polskiego14:08
Galeria Bałtycka14:10
Klonowa [GDA]14:12
Jaśkowa Dolina14:13
Miszewskiego14:15
Politechnika14:16
Opera Bałtycka14:18
Traugutta [GDA]14:19
Uniwersytet Medyczny14:20
Chodowieckiego14:21
Brama Oliwska14:22
Dworzec Główny14:24
Brama Wyżynna14:27
Okopowa14:29
Żabi Kruk14:30
Chmielna14:31
Akademia Muzyczna14:33
Brama Żuławska14:35
Głęboka14:37
Przeróbka14:39
Lenartowicza14:40
Sucharskiego14:42
Kaczeńce14:43
Ugory eMOCja14:44
Zimna14:45
Stogi14:47
Stogi14:48
Kurs nr 11 do Strzyża PKM
Stogi14:59
Stogi15:00
Zimna15:02
Ugory eMOCja15:03
Kaczeńce15:04
Sucharskiego15:06
Lenartowicza15:07
Przeróbka15:08
Głęboka15:10
Brama Żuławska15:12
Akademia Muzyczna15:14
Chmielna15:15
Żabi Kruk15:16
Okopowa15:18
Brama Wyżynna15:20
Dworzec Główny15:22
Brama Oliwska15:25
Chodowieckiego15:26
Uniwersytet Medyczny15:27
Traugutta [GDA]15:29
Opera Bałtycka15:31
Politechnika15:32
Miszewskiego15:34
Jaśkowa Dolina15:36
Klonowa [GDA]15:37
Galeria Bałtycka15:39
Wojska Polskiego15:41
Zamenhofa [GDA]15:42
Zajezdnia15:43
Strzyża PKM15:44
Kurs nr 12 do Stogi Plaża
Strzyża PKM15:54
Zajezdnia15:55
Zamenhofa [GDA]15:56
Wojska Polskiego15:58
Galeria Bałtycka16:00
Klonowa [GDA]16:02
Jaśkowa Dolina16:03
Miszewskiego16:05
Politechnika16:06
Opera Bałtycka16:08
Traugutta [GDA]16:09
Uniwersytet Medyczny16:10
Chodowieckiego16:11
Brama Oliwska16:12
Dworzec Główny16:14
Brama Wyżynna16:17
Okopowa16:19
Żabi Kruk16:20
Chmielna16:21
Akademia Muzyczna16:23
Brama Żuławska16:25
Głęboka16:27
Przeróbka16:29
Lenartowicza16:30
Sucharskiego16:32
Kaczeńce16:33
Ugory eMOCja16:34
Zimna16:35
Stogi16:37
Rozłogi16:38
Stogi Plaża16:40
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża16:46
Stogi Plaża16:47
Stogi16:50
Zimna16:52
Ugory eMOCja16:53
Kaczeńce16:54
Sucharskiego16:56
Lenartowicza16:57
Przeróbka16:58
Głęboka17:00
Brama Żuławska17:02
Akademia Muzyczna17:04
Chmielna17:05
Żabi Kruk17:06
Okopowa17:08
Brama Wyżynna17:10
Dworzec Główny17:12
Brama Oliwska17:15
Chodowieckiego17:16
Uniwersytet Medyczny17:17
Traugutta [GDA]17:19
Opera Bałtycka17:21
Politechnika17:22
Miszewskiego17:24
Jaśkowa Dolina17:26
Klonowa [GDA]17:27
Galeria Bałtycka17:29
Wojska Polskiego17:31
Zamenhofa [GDA]17:32
Zajezdnia17:33
Strzyża PKM17:34
Zajezdnia WRZESZCZ17:36
Kurs nr 14 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ18:14
Strzyża PKM18:16
Zajezdnia18:17
Zamenhofa [GDA]18:18
Wojska Polskiego18:20
Galeria Bałtycka18:22
Klonowa [GDA]18:24
Jaśkowa Dolina18:25
Miszewskiego18:27
Politechnika18:28
Opera Bałtycka18:30
Traugutta [GDA]18:31
Uniwersytet Medyczny18:32
Chodowieckiego18:33
Brama Oliwska18:34
Dworzec Główny18:36
Brama Wyżynna18:39
Okopowa18:41
Żabi Kruk18:42
Chmielna18:43
Akademia Muzyczna18:45
Brama Żuławska18:47
Głęboka18:49
Przeróbka18:51
Lenartowicza18:52
Sucharskiego18:54
Kaczeńce18:55
Ugory eMOCja18:56
Zimna18:57
Stogi18:59
Rozłogi19:00
Stogi Plaża19:02
Kurs nr 15 do Strzyża PKM
Stogi Plaża19:10
Stogi Plaża19:11
Stogi19:14
Zimna19:16
Ugory eMOCja19:17
Kaczeńce19:18
Sucharskiego19:20
Lenartowicza19:21
Przeróbka19:22
Głęboka19:24
Brama Żuławska19:26
Akademia Muzyczna19:28
Chmielna19:29
Żabi Kruk19:30
Okopowa19:32
Brama Wyżynna19:34
Dworzec Główny19:36
Brama Oliwska19:39
Chodowieckiego19:40
Uniwersytet Medyczny19:41
Traugutta [GDA]19:43
Opera Bałtycka19:45
Politechnika19:46
Miszewskiego19:48
Jaśkowa Dolina19:50
Klonowa [GDA]19:51
Galeria Bałtycka19:53
Wojska Polskiego19:55
Zamenhofa [GDA]19:56
Zajezdnia19:57
Strzyża PKM19:58
Kurs nr 16 do Stogi Plaża
Strzyża PKM20:16
Zajezdnia20:17
Zamenhofa [GDA]20:18
Wojska Polskiego20:20
Galeria Bałtycka20:22
Klonowa [GDA]20:24
Jaśkowa Dolina20:25
Miszewskiego20:27
Politechnika20:28
Opera Bałtycka20:30
Traugutta [GDA]20:31
Uniwersytet Medyczny20:32
Chodowieckiego20:33
Brama Oliwska20:34
Dworzec Główny20:36
Brama Wyżynna20:39
Okopowa20:41
Żabi Kruk20:42
Chmielna20:43
Akademia Muzyczna20:45
Brama Żuławska20:47
Głęboka20:49
Przeróbka20:51
Lenartowicza20:52
Sucharskiego20:54
Kaczeńce20:55
Ugory eMOCja20:56
Zimna20:57
Stogi20:59
Rozłogi21:00
Stogi Plaża21:02
Kurs nr 17 do Strzyża PKM
Stogi Plaża21:08
Stogi Plaża21:09
Stogi21:12
Zimna21:14
Ugory eMOCja21:15
Kaczeńce21:16
Sucharskiego21:18
Lenartowicza21:19
Przeróbka21:20
Głęboka21:22
Brama Żuławska21:24
Akademia Muzyczna21:26
Chmielna21:27
Żabi Kruk21:28
Okopowa21:30
Brama Wyżynna21:32
Dworzec Główny21:34
Brama Oliwska21:37
Chodowieckiego21:38
Uniwersytet Medyczny21:39
Traugutta [GDA]21:41
Opera Bałtycka21:43
Politechnika21:44
Miszewskiego21:46
Jaśkowa Dolina21:48
Klonowa [GDA]21:49
Galeria Bałtycka21:51
Wojska Polskiego21:53
Zamenhofa [GDA]21:54
Zajezdnia21:55
Strzyża PKM21:56
Kurs nr 18 do Stogi
Strzyża PKM22:07
Zajezdnia22:08
Zamenhofa [GDA]22:09
Wojska Polskiego22:11
Galeria Bałtycka22:13
Klonowa [GDA]22:15
Jaśkowa Dolina22:16
Miszewskiego22:18
Politechnika22:19
Opera Bałtycka22:21
Traugutta [GDA]22:22
Uniwersytet Medyczny22:23
Chodowieckiego22:24
Brama Oliwska22:25
Dworzec Główny22:27
Brama Wyżynna22:30
Okopowa22:32
Żabi Kruk22:33
Chmielna22:34
Akademia Muzyczna22:36
Brama Żuławska22:38
Głęboka22:40
Przeróbka22:42
Lenartowicza22:43
Sucharskiego22:45
Kaczeńce22:46
Ugory eMOCja22:47
Zimna22:48
Stogi22:50
Stogi22:51
Kurs nr 19 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi23:03
Stogi23:04
Zimna23:06
Ugory eMOCja23:07
Kaczeńce23:08
Sucharskiego23:10
Lenartowicza23:11
Przeróbka23:12
Głęboka23:14
Brama Żuławska23:16
Akademia Muzyczna23:17
Chmielna23:18
Żabi Kruk23:19
Okopowa23:21
Brama Wyżynna23:23
Dworzec Główny23:25
Brama Oliwska23:28
Chodowieckiego23:29
Uniwersytet Medyczny23:30
Traugutta [GDA]23:31
Opera Bałtycka23:33
Politechnika23:34
Miszewskiego23:36
Jaśkowa Dolina23:38
Klonowa [GDA]23:39
Galeria Bałtycka23:41
Wojska Polskiego23:43
Zamenhofa [GDA]23:44
Zajezdnia23:45
Strzyża PKM23:46
Zajezdnia WRZESZCZ23:48