• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:42
Kurs nr 0 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ04:14
Strzyża PKM04:16
Zajezdnia04:17
Zamenhofa [GDA]04:18
Wojska Polskiego04:20
Galeria Bałtycka04:22
Klonowa [GDA]04:24
Jaśkowa Dolina04:25
Miszewskiego04:27
Politechnika04:28
Opera Bałtycka04:30
Traugutta [GDA]04:31
Uniwersytet Medyczny04:32
Chodowieckiego04:33
Brama Oliwska04:34
Dworzec Główny04:36
Brama Wyżynna04:39
Okopowa04:41
Żabi Kruk04:42
Chmielna04:43
Akademia Muzyczna04:45
Brama Żuławska04:47
Głęboka04:49
Przeróbka04:51
Lenartowicza04:52
Sucharskiego04:54
Kaczeńce04:55
Lessowa04:56
Zimna04:57
Rozłogi05:00
Stogi Plaża05:02
Kurs nr 1 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża05:08
Stogi Plaża05:09
Stogi05:12
Zimna05:14
Lessowa05:15
Kaczeńce05:16
Sucharskiego05:18
Lenartowicza05:19
Przeróbka05:20
Głęboka05:22
Brama Żuławska05:24
Akademia Muzyczna05:26
Chmielna05:27
Żabi Kruk05:28
Okopowa05:30
Brama Wyżynna05:32
Dworzec Główny05:34
Brama Oliwska05:37
Chodowieckiego05:38
Uniwersytet Medyczny05:39
Traugutta [GDA]05:41
Opera Bałtycka05:43
Politechnika05:44
Miszewskiego05:46
Jaśkowa Dolina05:48
Klonowa [GDA]05:49
Galeria Bałtycka05:51
Wojska Polskiego05:53
Zamenhofa [GDA]05:54
Zajezdnia05:55
Strzyża PKM05:56
Zajezdnia WRZESZCZ05:58
Kurs nr 2 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ06:04
Strzyża PKM06:06
Zajezdnia06:07
Zamenhofa [GDA]06:08
Wojska Polskiego06:10
Galeria Bałtycka06:12
Klonowa [GDA]06:14
Jaśkowa Dolina06:15
Miszewskiego06:17
Politechnika06:18
Opera Bałtycka06:20
Traugutta [GDA]06:21
Uniwersytet Medyczny06:22
Chodowieckiego06:23
Brama Oliwska06:24
Dworzec Główny06:26
Brama Wyżynna06:29
Okopowa06:31
Żabi Kruk06:32
Chmielna06:33
Akademia Muzyczna06:35
Brama Żuławska06:37
Głęboka06:39
Przeróbka06:41
Lenartowicza06:42
Sucharskiego06:44
Kaczeńce06:45
Lessowa06:46
Zimna06:47
Rozłogi06:50
Stogi Plaża06:52
Kurs nr 3 do Strzyża PKM
Stogi Plaża06:55
Stogi Plaża06:56
Stogi06:59
Zimna07:01
Lessowa07:02
Kaczeńce07:03
Sucharskiego07:05
Lenartowicza07:06
Przeróbka07:07
Głęboka07:09
Brama Żuławska07:11
Akademia Muzyczna07:13
Chmielna07:14
Żabi Kruk07:15
Okopowa07:17
Brama Wyżynna07:19
Dworzec Główny07:21
Brama Oliwska07:24
Chodowieckiego07:25
Uniwersytet Medyczny07:26
Traugutta [GDA]07:28
Opera Bałtycka07:30
Politechnika07:31
Miszewskiego07:33
Jaśkowa Dolina07:35
Klonowa [GDA]07:36
Galeria Bałtycka07:38
Wojska Polskiego07:40
Zamenhofa [GDA]07:41
Zajezdnia07:42
Strzyża PKM07:43
Kurs nr 4 do Stogi Plaża
Strzyża PKM07:54
Zajezdnia07:55
Zamenhofa [GDA]07:56
Wojska Polskiego07:58
Galeria Bałtycka08:00
Klonowa [GDA]08:02
Jaśkowa Dolina08:03
Miszewskiego08:05
Politechnika08:06
Opera Bałtycka08:08
Traugutta [GDA]08:09
Uniwersytet Medyczny08:10
Chodowieckiego08:11
Brama Oliwska08:12
Dworzec Główny08:14
Brama Wyżynna08:17
Okopowa08:19
Żabi Kruk08:20
Chmielna08:21
Akademia Muzyczna08:23
Brama Żuławska08:25
Głęboka08:27
Przeróbka08:29
Lenartowicza08:30
Sucharskiego08:32
Kaczeńce08:33
Lessowa08:34
Zimna08:35
Rozłogi08:38
Stogi Plaża08:40
Kurs nr 5 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża08:47
Stogi Plaża08:48
Stogi08:51
Zimna08:53
Lessowa08:54
Kaczeńce08:55
Sucharskiego08:57
Lenartowicza08:58
Przeróbka08:59
Głęboka09:01
Brama Żuławska09:03
Akademia Muzyczna09:05
Chmielna09:06
Żabi Kruk09:07
Okopowa09:09
Brama Wyżynna09:11
Dworzec Główny09:13
Brama Oliwska09:16
Chodowieckiego09:17
Uniwersytet Medyczny09:18
Traugutta [GDA]09:20
Opera Bałtycka09:22
Politechnika09:23
Miszewskiego09:25
Jaśkowa Dolina09:27
Klonowa [GDA]09:28
Galeria Bałtycka09:30
Wojska Polskiego09:32
Zamenhofa [GDA]09:33
Zajezdnia09:34
Strzyża PKM09:35
Zajezdnia WRZESZCZ09:37
Kurs nr 6 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ10:13
Strzyża PKM10:15
Zajezdnia10:16
Zamenhofa [GDA]10:17
Wojska Polskiego10:19
Galeria Bałtycka10:21
Klonowa [GDA]10:23
Jaśkowa Dolina10:24
Miszewskiego10:26
Politechnika10:27
Opera Bałtycka10:29
Traugutta [GDA]10:30
Uniwersytet Medyczny10:31
Chodowieckiego10:32
Brama Oliwska10:33
Dworzec Główny10:35
Brama Wyżynna10:38
Okopowa10:40
Żabi Kruk10:41
Chmielna10:42
Akademia Muzyczna10:44
Brama Żuławska10:46
Głęboka10:48
Przeróbka10:50
Lenartowicza10:51
Sucharskiego10:53
Kaczeńce10:54
Lessowa10:55
Zimna10:56
Rozłogi10:59
Stogi Plaża11:01
Kurs nr 7 do Strzyża PKM
Stogi Plaża11:07
Stogi Plaża11:08
Stogi11:11
Zimna11:13
Lessowa11:14
Kaczeńce11:15
Sucharskiego11:17
Lenartowicza11:18
Przeróbka11:19
Głęboka11:21
Brama Żuławska11:23
Akademia Muzyczna11:25
Chmielna11:26
Żabi Kruk11:27
Okopowa11:29
Brama Wyżynna11:31
Dworzec Główny11:33
Brama Oliwska11:36
Chodowieckiego11:37
Uniwersytet Medyczny11:38
Traugutta [GDA]11:40
Opera Bałtycka11:42
Politechnika11:43
Miszewskiego11:45
Jaśkowa Dolina11:47
Klonowa [GDA]11:48
Galeria Bałtycka11:50
Wojska Polskiego11:52
Zamenhofa [GDA]11:53
Zajezdnia11:54
Strzyża PKM11:55
Kurs nr 8 do Stogi Plaża
Strzyża PKM12:13
Zajezdnia12:14
Zamenhofa [GDA]12:15
Wojska Polskiego12:17
Galeria Bałtycka12:19
Klonowa [GDA]12:21
Jaśkowa Dolina12:22
Miszewskiego12:24
Politechnika12:25
Opera Bałtycka12:27
Traugutta [GDA]12:28
Uniwersytet Medyczny12:29
Chodowieckiego12:30
Brama Oliwska12:31
Dworzec Główny12:33
Brama Wyżynna12:36
Okopowa12:38
Żabi Kruk12:39
Chmielna12:40
Akademia Muzyczna12:42
Brama Żuławska12:44
Głęboka12:46
Przeróbka12:48
Lenartowicza12:49
Sucharskiego12:51
Kaczeńce12:52
Lessowa12:53
Zimna12:54
Rozłogi12:57
Stogi Plaża12:59
Kurs nr 9 do Strzyża PKM
Stogi Plaża13:07
Stogi Plaża13:08
Stogi13:11
Zimna13:13
Lessowa13:14
Kaczeńce13:15
Sucharskiego13:17
Lenartowicza13:18
Przeróbka13:19
Głęboka13:21
Brama Żuławska13:23
Akademia Muzyczna13:25
Chmielna13:26
Żabi Kruk13:27
Okopowa13:29
Brama Wyżynna13:31
Dworzec Główny13:33
Brama Oliwska13:36
Chodowieckiego13:37
Uniwersytet Medyczny13:38
Traugutta [GDA]13:40
Opera Bałtycka13:42
Politechnika13:43
Miszewskiego13:45
Jaśkowa Dolina13:47
Klonowa [GDA]13:48
Galeria Bałtycka13:50
Wojska Polskiego13:52
Zamenhofa [GDA]13:53
Zajezdnia13:54
Strzyża PKM13:55
Kurs nr 10 do Stogi Plaża
Strzyża PKM14:04
Zajezdnia14:05
Zamenhofa [GDA]14:06
Wojska Polskiego14:08
Galeria Bałtycka14:10
Klonowa [GDA]14:12
Jaśkowa Dolina14:13
Miszewskiego14:15
Politechnika14:16
Opera Bałtycka14:18
Traugutta [GDA]14:19
Uniwersytet Medyczny14:20
Chodowieckiego14:21
Brama Oliwska14:22
Dworzec Główny14:24
Brama Wyżynna14:27
Okopowa14:29
Żabi Kruk14:30
Chmielna14:31
Akademia Muzyczna14:33
Brama Żuławska14:35
Głęboka14:37
Przeróbka14:39
Lenartowicza14:40
Sucharskiego14:42
Kaczeńce14:43
Lessowa14:44
Zimna14:45
Rozłogi14:48
Stogi Plaża14:50
Kurs nr 11 do Strzyża PKM
Stogi Plaża14:55
Stogi Plaża14:56
Stogi14:59
Zimna15:01
Lessowa15:02
Kaczeńce15:03
Sucharskiego15:05
Lenartowicza15:06
Przeróbka15:07
Głęboka15:09
Brama Żuławska15:11
Akademia Muzyczna15:13
Chmielna15:14
Żabi Kruk15:15
Okopowa15:17
Brama Wyżynna15:19
Dworzec Główny15:21
Brama Oliwska15:24
Chodowieckiego15:25
Uniwersytet Medyczny15:26
Traugutta [GDA]15:28
Opera Bałtycka15:30
Politechnika15:31
Miszewskiego15:33
Jaśkowa Dolina15:35
Klonowa [GDA]15:36
Galeria Bałtycka15:38
Wojska Polskiego15:40
Zamenhofa [GDA]15:41
Zajezdnia15:42
Strzyża PKM15:43
Kurs nr 12 do Stogi Plaża
Strzyża PKM15:54
Zajezdnia15:55
Zamenhofa [GDA]15:56
Wojska Polskiego15:58
Galeria Bałtycka16:00
Klonowa [GDA]16:02
Jaśkowa Dolina16:03
Miszewskiego16:05
Politechnika16:06
Opera Bałtycka16:08
Traugutta [GDA]16:09
Uniwersytet Medyczny16:10
Chodowieckiego16:11
Brama Oliwska16:12
Dworzec Główny16:14
Brama Wyżynna16:17
Okopowa16:19
Żabi Kruk16:20
Chmielna16:21
Akademia Muzyczna16:23
Brama Żuławska16:25
Głęboka16:27
Przeróbka16:29
Lenartowicza16:30
Sucharskiego16:32
Kaczeńce16:33
Lessowa16:34
Zimna16:35
Rozłogi16:38
Stogi Plaża16:40
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża16:45
Stogi Plaża16:46
Stogi16:49
Zimna16:51
Lessowa16:52
Kaczeńce16:53
Sucharskiego16:55
Lenartowicza16:56
Przeróbka16:57
Głęboka16:59
Brama Żuławska17:01
Akademia Muzyczna17:03
Chmielna17:04
Żabi Kruk17:05
Okopowa17:07
Brama Wyżynna17:09
Dworzec Główny17:11
Brama Oliwska17:14
Chodowieckiego17:15
Uniwersytet Medyczny17:16
Traugutta [GDA]17:18
Opera Bałtycka17:20
Politechnika17:21
Miszewskiego17:23
Jaśkowa Dolina17:25
Klonowa [GDA]17:26
Galeria Bałtycka17:28
Wojska Polskiego17:30
Zamenhofa [GDA]17:31
Zajezdnia17:32
Strzyża PKM17:33
Zajezdnia WRZESZCZ17:35
Kurs nr 14 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ18:14
Strzyża PKM18:16
Zajezdnia18:17
Zamenhofa [GDA]18:18
Wojska Polskiego18:20
Galeria Bałtycka18:22
Klonowa [GDA]18:24
Jaśkowa Dolina18:25
Miszewskiego18:27
Politechnika18:28
Opera Bałtycka18:30
Traugutta [GDA]18:31
Uniwersytet Medyczny18:32
Chodowieckiego18:33
Brama Oliwska18:34
Dworzec Główny18:36
Brama Wyżynna18:39
Okopowa18:41
Żabi Kruk18:42
Chmielna18:43
Akademia Muzyczna18:45
Brama Żuławska18:47
Głęboka18:49
Przeróbka18:51
Lenartowicza18:52
Sucharskiego18:54
Kaczeńce18:55
Lessowa18:56
Zimna18:57
Rozłogi19:00
Stogi Plaża19:02
Kurs nr 15 do Strzyża PKM
Stogi Plaża19:08
Stogi Plaża19:09
Stogi19:12
Zimna19:14
Lessowa19:15
Kaczeńce19:16
Sucharskiego19:18
Lenartowicza19:19
Przeróbka19:20
Głęboka19:22
Brama Żuławska19:24
Akademia Muzyczna19:26
Chmielna19:27
Żabi Kruk19:28
Okopowa19:30
Brama Wyżynna19:32
Dworzec Główny19:34
Brama Oliwska19:37
Chodowieckiego19:38
Uniwersytet Medyczny19:39
Traugutta [GDA]19:41
Opera Bałtycka19:43
Politechnika19:44
Miszewskiego19:46
Jaśkowa Dolina19:48
Klonowa [GDA]19:49
Galeria Bałtycka19:51
Wojska Polskiego19:53
Zamenhofa [GDA]19:54
Zajezdnia19:55
Strzyża PKM19:56
Kurs nr 16 do Stogi Plaża
Strzyża PKM20:16
Zajezdnia20:17
Zamenhofa [GDA]20:18
Wojska Polskiego20:20
Galeria Bałtycka20:22
Klonowa [GDA]20:24
Jaśkowa Dolina20:25
Miszewskiego20:27
Politechnika20:28
Opera Bałtycka20:30
Traugutta [GDA]20:31
Uniwersytet Medyczny20:32
Chodowieckiego20:33
Brama Oliwska20:34
Dworzec Główny20:36
Brama Wyżynna20:39
Okopowa20:41
Żabi Kruk20:42
Chmielna20:43
Akademia Muzyczna20:45
Brama Żuławska20:47
Głęboka20:49
Przeróbka20:51
Lenartowicza20:52
Sucharskiego20:54
Kaczeńce20:55
Lessowa20:56
Zimna20:57
Rozłogi21:00
Stogi Plaża21:02
Kurs nr 17 do Strzyża PKM
Stogi Plaża21:08
Stogi Plaża21:09
Stogi21:12
Zimna21:14
Lessowa21:15
Kaczeńce21:16
Sucharskiego21:18
Lenartowicza21:19
Przeróbka21:20
Głęboka21:22
Brama Żuławska21:24
Akademia Muzyczna21:26
Chmielna21:27
Żabi Kruk21:28
Okopowa21:30
Brama Wyżynna21:32
Dworzec Główny21:34
Brama Oliwska21:37
Chodowieckiego21:38
Uniwersytet Medyczny21:39
Traugutta [GDA]21:41
Opera Bałtycka21:43
Politechnika21:44
Miszewskiego21:46
Jaśkowa Dolina21:48
Klonowa [GDA]21:49
Galeria Bałtycka21:51
Wojska Polskiego21:53
Zamenhofa [GDA]21:54
Zajezdnia21:55
Strzyża PKM21:56
Kurs nr 18 do Stogi Plaża
Strzyża PKM22:07
Zajezdnia22:08
Zamenhofa [GDA]22:09
Wojska Polskiego22:11
Galeria Bałtycka22:13
Klonowa [GDA]22:15
Jaśkowa Dolina22:16
Miszewskiego22:18
Politechnika22:19
Opera Bałtycka22:21
Traugutta [GDA]22:22
Uniwersytet Medyczny22:23
Chodowieckiego22:24
Brama Oliwska22:25
Dworzec Główny22:27
Brama Wyżynna22:30
Okopowa22:32
Żabi Kruk22:33
Chmielna22:34
Akademia Muzyczna22:36
Brama Żuławska22:38
Głęboka22:40
Przeróbka22:42
Lenartowicza22:43
Sucharskiego22:45
Kaczeńce22:46
Lessowa22:47
Zimna22:48
Rozłogi22:51
Stogi Plaża22:53
Kurs nr 19 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża23:00
Stogi Plaża23:01
Stogi23:04
Zimna23:06
Lessowa23:07
Kaczeńce23:08
Sucharskiego23:10
Lenartowicza23:11
Przeróbka23:12
Głęboka23:14
Brama Żuławska23:16
Akademia Muzyczna23:17
Chmielna23:18
Żabi Kruk23:19
Okopowa23:21
Brama Wyżynna23:23
Dworzec Główny23:25
Brama Oliwska23:28
Chodowieckiego23:29
Uniwersytet Medyczny23:30
Traugutta [GDA]23:31
Opera Bałtycka23:33
Politechnika23:34
Miszewskiego23:36
Jaśkowa Dolina23:38
Klonowa [GDA]23:39
Galeria Bałtycka23:41
Wojska Polskiego23:43
Zamenhofa [GDA]23:44
Zajezdnia23:45
Strzyża PKM23:46
Zajezdnia WRZESZCZ23:48