• W godz. 8:15-9:00 tram. 4 od Urzędu Miejskiego pojadą przez Hucisko i Dworzec Gł. Szczeguły na str. ztm.gda.pl  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:20
Kurs nr 0 do Stogi
Zajezdnia WRZESZCZ06:22
Strzyża PKM06:24
Zajezdnia06:25
Zamenhofa [GDA]06:26
Wojska Polskiego06:28
Galeria Bałtycka06:30
Klonowa [GDA]06:32
Jaśkowa Dolina06:33
Miszewskiego06:35
Politechnika06:36
Opera Bałtycka06:38
Traugutta [GDA]06:39
Uniwersytet Medyczny06:40
Chodowieckiego06:41
Brama Oliwska06:42
Dworzec Główny06:44
Brama Wyżynna06:47
Okopowa06:49
Żabi Kruk06:50
Chmielna06:51
Akademia Muzyczna06:53
Brama Żuławska06:55
Głęboka06:57
Przeróbka06:59
Lenartowicza07:00
Sucharskiego07:02
Kaczeńce07:03
Lessowa07:04
Zimna07:05
Stogi07:07
Stogi07:08
Kurs nr 1 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi07:18
Stogi07:19
Zimna07:21
Lessowa07:22
Kaczeńce07:23
Sucharskiego07:25
Lenartowicza07:26
Przeróbka07:27
Głęboka07:29
Brama Żuławska07:31
Akademia Muzyczna07:33
Chmielna07:34
Żabi Kruk07:35
Okopowa07:37
Brama Wyżynna07:39
Dworzec Główny07:41
Brama Oliwska07:44
Chodowieckiego07:45
Uniwersytet Medyczny07:46
Traugutta [GDA]07:48
Opera Bałtycka07:50
Politechnika07:51
Miszewskiego07:53
Jaśkowa Dolina07:55
Klonowa [GDA]07:56
Galeria Bałtycka07:58
Wojska Polskiego08:00
Zamenhofa [GDA]08:01
Zajezdnia08:02
Strzyża PKM08:03
Zajezdnia WRZESZCZ08:05
Kurs nr 2 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ08:31
Strzyża PKM08:33
Zajezdnia08:34
Zamenhofa [GDA]08:35
Wojska Polskiego08:37
Galeria Bałtycka08:39
Klonowa [GDA]08:41
Jaśkowa Dolina08:42
Miszewskiego08:44
Politechnika08:45
Opera Bałtycka08:47
Traugutta [GDA]08:48
Uniwersytet Medyczny08:49
Chodowieckiego08:50
Brama Oliwska08:51
Dworzec Główny08:53
Brama Wyżynna08:56
Okopowa08:58
Żabi Kruk08:59
Chmielna09:00
Akademia Muzyczna09:02
Brama Żuławska09:04
Głęboka09:06
Przeróbka09:08
Lenartowicza09:09
Sucharskiego09:11
Kaczeńce09:12
Lessowa09:13
Zimna09:14
Stogi09:16
Rozłogi09:17
Stogi Plaża09:19
Kurs nr 3 do Strzyża PKM
Stogi Plaża09:27
Stogi Plaża09:28
Stogi09:31
Zimna09:33
Lessowa09:34
Kaczeńce09:35
Sucharskiego09:37
Lenartowicza09:38
Przeróbka09:39
Głęboka09:41
Brama Żuławska09:43
Akademia Muzyczna09:45
Chmielna09:46
Żabi Kruk09:47
Okopowa09:49
Brama Wyżynna09:51
Dworzec Główny09:53
Brama Oliwska09:56
Chodowieckiego09:57
Uniwersytet Medyczny09:58
Traugutta [GDA]10:00
Opera Bałtycka10:02
Politechnika10:03
Miszewskiego10:05
Jaśkowa Dolina10:07
Klonowa [GDA]10:08
Galeria Bałtycka10:10
Wojska Polskiego10:12
Zamenhofa [GDA]10:13
Zajezdnia10:14
Strzyża PKM10:15
Kurs nr 4 do Stogi Plaża
Strzyża PKM10:35
Zajezdnia10:36
Zamenhofa [GDA]10:37
Wojska Polskiego10:39
Galeria Bałtycka10:41
Klonowa [GDA]10:43
Jaśkowa Dolina10:44
Miszewskiego10:46
Politechnika10:47
Opera Bałtycka10:49
Traugutta [GDA]10:50
Uniwersytet Medyczny10:51
Chodowieckiego10:52
Brama Oliwska10:53
Dworzec Główny10:55
Brama Wyżynna10:58
Okopowa11:00
Żabi Kruk11:01
Chmielna11:02
Akademia Muzyczna11:04
Brama Żuławska11:06
Głęboka11:08
Przeróbka11:10
Lenartowicza11:11
Sucharskiego11:13
Kaczeńce11:14
Lessowa11:15
Zimna11:16
Stogi11:18
Rozłogi11:19
Stogi Plaża11:21
Kurs nr 5 do Strzyża PKM
Stogi Plaża11:27
Stogi Plaża11:28
Stogi11:31
Zimna11:33
Lessowa11:34
Kaczeńce11:35
Sucharskiego11:37
Lenartowicza11:38
Przeróbka11:39
Głęboka11:41
Brama Żuławska11:43
Akademia Muzyczna11:45
Chmielna11:46
Żabi Kruk11:47
Okopowa11:49
Brama Wyżynna11:51
Dworzec Główny11:53
Brama Oliwska11:56
Chodowieckiego11:57
Uniwersytet Medyczny11:58
Traugutta [GDA]12:00
Opera Bałtycka12:02
Politechnika12:03
Miszewskiego12:05
Jaśkowa Dolina12:07
Klonowa [GDA]12:08
Galeria Bałtycka12:10
Wojska Polskiego12:12
Zamenhofa [GDA]12:13
Zajezdnia12:14
Strzyża PKM12:15
Kurs nr 6 do Stogi Plaża
Strzyża PKM12:33
Zajezdnia12:34
Zamenhofa [GDA]12:35
Wojska Polskiego12:37
Galeria Bałtycka12:39
Klonowa [GDA]12:41
Jaśkowa Dolina12:42
Miszewskiego12:44
Politechnika12:45
Opera Bałtycka12:47
Traugutta [GDA]12:48
Uniwersytet Medyczny12:49
Chodowieckiego12:50
Brama Oliwska12:51
Dworzec Główny12:53
Brama Wyżynna12:56
Okopowa12:58
Żabi Kruk12:59
Chmielna13:00
Akademia Muzyczna13:02
Brama Żuławska13:04
Głęboka13:06
Przeróbka13:08
Lenartowicza13:09
Sucharskiego13:11
Kaczeńce13:12
Lessowa13:13
Zimna13:14
Stogi13:16
Rozłogi13:17
Stogi Plaża13:19
Kurs nr 7 do Strzyża PKM
Stogi Plaża13:27
Stogi Plaża13:28
Stogi13:31
Zimna13:33
Lessowa13:34
Kaczeńce13:35
Sucharskiego13:37
Lenartowicza13:38
Przeróbka13:39
Głęboka13:41
Brama Żuławska13:43
Akademia Muzyczna13:45
Chmielna13:46
Żabi Kruk13:47
Okopowa13:49
Brama Wyżynna13:51
Dworzec Główny13:53
Brama Oliwska13:56
Chodowieckiego13:57
Uniwersytet Medyczny13:58
Traugutta [GDA]14:00
Opera Bałtycka14:02
Politechnika14:03
Miszewskiego14:05
Jaśkowa Dolina14:07
Klonowa [GDA]14:08
Galeria Bałtycka14:10
Wojska Polskiego14:12
Zamenhofa [GDA]14:13
Zajezdnia14:14
Strzyża PKM14:15
Kurs nr 8 do Stogi
Strzyża PKM14:24
Zajezdnia14:25
Zamenhofa [GDA]14:26
Wojska Polskiego14:28
Galeria Bałtycka14:30
Klonowa [GDA]14:32
Jaśkowa Dolina14:33
Miszewskiego14:35
Politechnika14:36
Opera Bałtycka14:38
Traugutta [GDA]14:39
Uniwersytet Medyczny14:40
Chodowieckiego14:41
Brama Oliwska14:42
Dworzec Główny14:44
Brama Wyżynna14:47
Okopowa14:49
Żabi Kruk14:50
Chmielna14:51
Akademia Muzyczna14:53
Brama Żuławska14:55
Głęboka14:57
Przeróbka14:59
Lenartowicza15:00
Sucharskiego15:02
Kaczeńce15:03
Lessowa15:04
Zimna15:05
Stogi15:07
Stogi15:08
Kurs nr 9 do Strzyża PKM
Stogi15:18
Stogi15:19
Zimna15:21
Lessowa15:22
Kaczeńce15:23
Sucharskiego15:25
Lenartowicza15:26
Przeróbka15:27
Głęboka15:29
Brama Żuławska15:31
Akademia Muzyczna15:33
Chmielna15:34
Żabi Kruk15:35
Okopowa15:37
Brama Wyżynna15:39
Dworzec Główny15:41
Brama Oliwska15:44
Chodowieckiego15:45
Uniwersytet Medyczny15:46
Traugutta [GDA]15:48
Opera Bałtycka15:50
Politechnika15:51
Miszewskiego15:53
Jaśkowa Dolina15:55
Klonowa [GDA]15:56
Galeria Bałtycka15:58
Wojska Polskiego16:00
Zamenhofa [GDA]16:01
Zajezdnia16:02
Strzyża PKM16:03
Kurs nr 10 do Stogi Plaża
Strzyża PKM16:14
Zajezdnia16:15
Zamenhofa [GDA]16:16
Wojska Polskiego16:18
Galeria Bałtycka16:20
Klonowa [GDA]16:22
Jaśkowa Dolina16:23
Miszewskiego16:25
Politechnika16:26
Opera Bałtycka16:28
Traugutta [GDA]16:29
Uniwersytet Medyczny16:30
Chodowieckiego16:31
Brama Oliwska16:32
Dworzec Główny16:34
Brama Wyżynna16:37
Okopowa16:39
Żabi Kruk16:40
Chmielna16:41
Akademia Muzyczna16:43
Brama Żuławska16:45
Głęboka16:47
Przeróbka16:49
Lenartowicza16:50
Sucharskiego16:52
Kaczeńce16:53
Lessowa16:54
Zimna16:55
Stogi16:57
Rozłogi16:58
Stogi Plaża17:00
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża17:05
Stogi Plaża17:06
Stogi17:09
Zimna17:11
Lessowa17:12
Kaczeńce17:13
Sucharskiego17:15
Lenartowicza17:16
Przeróbka17:17
Głęboka17:19
Brama Żuławska17:21
Akademia Muzyczna17:23
Chmielna17:24
Żabi Kruk17:25
Okopowa17:27
Brama Wyżynna17:29
Dworzec Główny17:31
Brama Oliwska17:34
Chodowieckiego17:35
Uniwersytet Medyczny17:36
Traugutta [GDA]17:38
Opera Bałtycka17:40
Politechnika17:41
Miszewskiego17:43
Jaśkowa Dolina17:45
Klonowa [GDA]17:46
Galeria Bałtycka17:48
Wojska Polskiego17:50
Zamenhofa [GDA]17:51
Zajezdnia17:52
Strzyża PKM17:53
Zajezdnia WRZESZCZ17:55
Kurs nr 12 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ18:34
Strzyża PKM18:36
Zajezdnia18:37
Zamenhofa [GDA]18:38
Wojska Polskiego18:40
Galeria Bałtycka18:42
Klonowa [GDA]18:44
Jaśkowa Dolina18:45
Miszewskiego18:47
Politechnika18:48
Opera Bałtycka18:50
Traugutta [GDA]18:51
Uniwersytet Medyczny18:52
Chodowieckiego18:53
Brama Oliwska18:54
Dworzec Główny18:56
Brama Wyżynna18:59
Okopowa19:01
Żabi Kruk19:02
Chmielna19:03
Akademia Muzyczna19:05
Brama Żuławska19:07
Głęboka19:09
Przeróbka19:11
Lenartowicza19:12
Sucharskiego19:14
Kaczeńce19:15
Lessowa19:16
Zimna19:17
Stogi19:19
Rozłogi19:20
Stogi Plaża19:22
Kurs nr 13 do Strzyża PKM
Stogi Plaża19:28
Stogi Plaża19:29
Stogi19:32
Zimna19:34
Lessowa19:35
Kaczeńce19:36
Sucharskiego19:38
Lenartowicza19:39
Przeróbka19:40
Głęboka19:42
Brama Żuławska19:44
Akademia Muzyczna19:46
Chmielna19:47
Żabi Kruk19:48
Okopowa19:50
Brama Wyżynna19:52
Dworzec Główny19:54
Brama Oliwska19:57
Chodowieckiego19:58
Uniwersytet Medyczny19:59
Traugutta [GDA]20:01
Opera Bałtycka20:03
Politechnika20:04
Miszewskiego20:06
Jaśkowa Dolina20:08
Klonowa [GDA]20:09
Galeria Bałtycka20:11
Wojska Polskiego20:13
Zamenhofa [GDA]20:14
Zajezdnia20:15
Strzyża PKM20:16
Kurs nr 14 do Stogi
Strzyża PKM20:37
Zajezdnia20:38
Zamenhofa [GDA]20:39
Wojska Polskiego20:41
Galeria Bałtycka20:43
Klonowa [GDA]20:45
Jaśkowa Dolina20:46
Miszewskiego20:48
Politechnika20:49
Opera Bałtycka20:51
Traugutta [GDA]20:52
Uniwersytet Medyczny20:53
Chodowieckiego20:54
Brama Oliwska20:55
Dworzec Główny20:57
Brama Wyżynna21:00
Okopowa21:02
Żabi Kruk21:03
Chmielna21:04
Akademia Muzyczna21:06
Brama Żuławska21:08
Głęboka21:10
Przeróbka21:12
Lenartowicza21:13
Sucharskiego21:15
Kaczeńce21:16
Lessowa21:17
Zimna21:18
Stogi21:20
Stogi21:21
Kurs nr 15 do Strzyża PKM
Stogi21:41
Stogi21:42
Zimna21:44
Lessowa21:45
Kaczeńce21:46
Sucharskiego21:48
Lenartowicza21:49
Przeróbka21:50
Głęboka21:52
Brama Żuławska21:54
Akademia Muzyczna21:56
Chmielna21:57
Żabi Kruk21:58
Okopowa22:00
Brama Wyżynna22:02
Dworzec Główny22:04
Brama Oliwska22:07
Chodowieckiego22:08
Uniwersytet Medyczny22:09
Traugutta [GDA]22:11
Opera Bałtycka22:13
Politechnika22:14
Miszewskiego22:16
Jaśkowa Dolina22:18
Klonowa [GDA]22:19
Galeria Bałtycka22:21
Wojska Polskiego22:23
Zamenhofa [GDA]22:24
Zajezdnia22:25
Strzyża PKM22:26
Kurs nr 16 do Stogi
Strzyża PKM22:37
Zajezdnia22:38
Zamenhofa [GDA]22:39
Wojska Polskiego22:41
Galeria Bałtycka22:43
Klonowa [GDA]22:45
Jaśkowa Dolina22:46
Miszewskiego22:48
Politechnika22:49
Opera Bałtycka22:51
Traugutta [GDA]22:52
Uniwersytet Medyczny22:53
Chodowieckiego22:54
Brama Oliwska22:55
Dworzec Główny22:57
Brama Wyżynna22:59
Okopowa23:01
Żabi Kruk23:02
Chmielna23:03
Akademia Muzyczna23:05
Brama Żuławska23:07
Głęboka23:09
Przeróbka23:11
Lenartowicza23:12
Sucharskiego23:14
Kaczeńce23:15
Lessowa23:16
Zimna23:17
Stogi23:19
Stogi23:20
Kurs nr 17 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi23:33
Stogi23:34
Zimna23:36
Lessowa23:37
Kaczeńce23:38
Sucharskiego23:40
Lenartowicza23:41
Przeróbka23:42
Głęboka23:44
Brama Żuławska23:46
Akademia Muzyczna23:47
Chmielna23:48
Żabi Kruk23:49
Okopowa23:51
Brama Wyżynna23:53
Dworzec Główny23:55
Brama Oliwska23:58
Chodowieckiego23:59
Uniwersytet Medyczny00:00
Traugutta [GDA]00:01
Opera Bałtycka00:03
Politechnika00:04
Miszewskiego00:06
Jaśkowa Dolina00:08
Klonowa [GDA]00:09
Galeria Bałtycka00:11
Wojska Polskiego00:13
Zamenhofa [GDA]00:14
Zajezdnia00:15
Strzyża PKM00:16
Zajezdnia WRZESZCZ00:18