• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:56
Kurs nr 0 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ04:54
Strzyża PKM04:56
Zajezdnia04:57
Zamenhofa [GDA]04:58
Wojska Polskiego05:00
Galeria Bałtycka05:02
Klonowa [GDA]05:04
Jaśkowa Dolina05:05
Miszewskiego05:07
Politechnika05:08
Opera Bałtycka05:10
Traugutta [GDA]05:11
Uniwersytet Medyczny05:12
Chodowieckiego05:13
Brama Oliwska05:14
Dworzec Główny05:16
Brama Wyżynna05:19
Okopowa05:21
Żabi Kruk05:22
Chmielna05:23
Akademia Muzyczna05:25
Brama Żuławska05:27
Głęboka05:29
Przeróbka05:31
Lenartowicza05:32
Sucharskiego05:34
Kaczeńce05:35
Ugory eMOCja05:36
Zimna05:37
Stogi05:39
Rozłogi05:40
Stogi Plaża05:42
Kurs nr 1 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża05:45
Stogi Plaża05:46
Stogi05:49
Zimna05:51
Ugory eMOCja05:52
Kaczeńce05:53
Sucharskiego05:55
Lenartowicza05:56
Przeróbka05:57
Głęboka05:59
Brama Żuławska06:01
Akademia Muzyczna06:03
Chmielna06:04
Żabi Kruk06:05
Okopowa06:07
Brama Wyżynna06:09
Dworzec Główny06:11
Brama Oliwska06:14
Chodowieckiego06:15
Uniwersytet Medyczny06:16
Traugutta [GDA]06:18
Opera Bałtycka06:20
Politechnika06:21
Miszewskiego06:23
Jaśkowa Dolina06:25
Klonowa [GDA]06:26
Galeria Bałtycka06:28
Wojska Polskiego06:30
Zamenhofa [GDA]06:31
Zajezdnia06:32
Strzyża PKM06:33
Zajezdnia WRZESZCZ06:35
Kurs nr 2 do Stogi
Zajezdnia WRZESZCZ06:42
Strzyża PKM06:44
Zajezdnia06:45
Zamenhofa [GDA]06:46
Wojska Polskiego06:48
Galeria Bałtycka06:50
Klonowa [GDA]06:52
Jaśkowa Dolina06:53
Miszewskiego06:55
Politechnika06:56
Opera Bałtycka06:58
Traugutta [GDA]06:59
Uniwersytet Medyczny07:00
Chodowieckiego07:01
Brama Oliwska07:02
Dworzec Główny07:04
Brama Wyżynna07:07
Okopowa07:09
Żabi Kruk07:10
Chmielna07:11
Akademia Muzyczna07:13
Brama Żuławska07:15
Głęboka07:17
Przeróbka07:19
Lenartowicza07:20
Sucharskiego07:22
Kaczeńce07:23
Ugory eMOCja07:24
Zimna07:25
Stogi07:27
Stogi07:28
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi07:38
Stogi07:39
Zimna07:41
Ugory eMOCja07:42
Kaczeńce07:43
Sucharskiego07:45
Lenartowicza07:46
Przeróbka07:47
Głęboka07:49
Brama Żuławska07:51
Akademia Muzyczna07:53
Chmielna07:54
Żabi Kruk07:55
Okopowa07:57
Brama Wyżynna07:59
Dworzec Główny08:01
Brama Oliwska08:04
Chodowieckiego08:05
Uniwersytet Medyczny08:06
Traugutta [GDA]08:08
Opera Bałtycka08:10
Politechnika08:11
Miszewskiego08:13
Jaśkowa Dolina08:15
Klonowa [GDA]08:16
Galeria Bałtycka08:18
Wojska Polskiego08:20
Zamenhofa [GDA]08:21
Zajezdnia08:22
Strzyża PKM08:23
Zajezdnia WRZESZCZ08:25
Kurs nr 4 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ08:53
Strzyża PKM08:55
Zajezdnia08:56
Zamenhofa [GDA]08:57
Wojska Polskiego08:59
Galeria Bałtycka09:01
Klonowa [GDA]09:03
Jaśkowa Dolina09:04
Miszewskiego09:06
Politechnika09:07
Opera Bałtycka09:09
Traugutta [GDA]09:10
Uniwersytet Medyczny09:11
Chodowieckiego09:12
Brama Oliwska09:13
Dworzec Główny09:15
Brama Wyżynna09:18
Okopowa09:20
Żabi Kruk09:21
Chmielna09:22
Akademia Muzyczna09:24
Brama Żuławska09:26
Głęboka09:28
Przeróbka09:30
Lenartowicza09:31
Sucharskiego09:33
Kaczeńce09:34
Ugory eMOCja09:35
Zimna09:36
Stogi09:38
Rozłogi09:39
Stogi Plaża09:41
Kurs nr 5 do Strzyża PKM
Stogi Plaża09:47
Stogi Plaża09:48
Stogi09:51
Zimna09:53
Ugory eMOCja09:54
Kaczeńce09:55
Sucharskiego09:57
Lenartowicza09:58
Przeróbka09:59
Głęboka10:01
Brama Żuławska10:03
Akademia Muzyczna10:05
Chmielna10:06
Żabi Kruk10:07
Okopowa10:09
Brama Wyżynna10:11
Dworzec Główny10:13
Brama Oliwska10:16
Chodowieckiego10:17
Uniwersytet Medyczny10:18
Traugutta [GDA]10:20
Opera Bałtycka10:22
Politechnika10:23
Miszewskiego10:25
Jaśkowa Dolina10:27
Klonowa [GDA]10:28
Galeria Bałtycka10:30
Wojska Polskiego10:32
Zamenhofa [GDA]10:33
Zajezdnia10:34
Strzyża PKM10:35
Kurs nr 6 do Stogi Plaża
Strzyża PKM10:55
Zajezdnia10:56
Zamenhofa [GDA]10:57
Wojska Polskiego10:59
Galeria Bałtycka11:01
Klonowa [GDA]11:03
Jaśkowa Dolina11:04
Miszewskiego11:06
Politechnika11:07
Opera Bałtycka11:09
Traugutta [GDA]11:10
Uniwersytet Medyczny11:11
Chodowieckiego11:12
Brama Oliwska11:13
Dworzec Główny11:15
Brama Wyżynna11:18
Okopowa11:20
Żabi Kruk11:21
Chmielna11:22
Akademia Muzyczna11:24
Brama Żuławska11:26
Głęboka11:28
Przeróbka11:30
Lenartowicza11:31
Sucharskiego11:33
Kaczeńce11:34
Ugory eMOCja11:35
Zimna11:36
Stogi11:38
Rozłogi11:39
Stogi Plaża11:41
Kurs nr 7 do Strzyża PKM
Stogi Plaża11:47
Stogi Plaża11:48
Stogi11:51
Zimna11:53
Ugory eMOCja11:54
Kaczeńce11:55
Sucharskiego11:57
Lenartowicza11:58
Przeróbka11:59
Głęboka12:01
Brama Żuławska12:03
Akademia Muzyczna12:05
Chmielna12:06
Żabi Kruk12:07
Okopowa12:09
Brama Wyżynna12:11
Dworzec Główny12:13
Brama Oliwska12:16
Chodowieckiego12:17
Uniwersytet Medyczny12:18
Traugutta [GDA]12:20
Opera Bałtycka12:22
Politechnika12:23
Miszewskiego12:25
Jaśkowa Dolina12:27
Klonowa [GDA]12:28
Galeria Bałtycka12:30
Wojska Polskiego12:32
Zamenhofa [GDA]12:33
Zajezdnia12:34
Strzyża PKM12:35
Kurs nr 8 do Stogi Plaża
Strzyża PKM12:55
Zajezdnia12:56
Zamenhofa [GDA]12:57
Wojska Polskiego12:59
Galeria Bałtycka13:01
Klonowa [GDA]13:03
Jaśkowa Dolina13:04
Miszewskiego13:06
Politechnika13:07
Opera Bałtycka13:09
Traugutta [GDA]13:10
Uniwersytet Medyczny13:11
Chodowieckiego13:12
Brama Oliwska13:13
Dworzec Główny13:15
Brama Wyżynna13:18
Okopowa13:20
Żabi Kruk13:21
Chmielna13:22
Akademia Muzyczna13:24
Brama Żuławska13:26
Głęboka13:28
Przeróbka13:30
Lenartowicza13:31
Sucharskiego13:33
Kaczeńce13:34
Ugory eMOCja13:35
Zimna13:36
Stogi13:38
Rozłogi13:39
Stogi Plaża13:41
Kurs nr 9 do Strzyża PKM
Stogi Plaża13:47
Stogi Plaża13:48
Stogi13:51
Zimna13:53
Ugory eMOCja13:54
Kaczeńce13:55
Sucharskiego13:57
Lenartowicza13:58
Przeróbka13:59
Głęboka14:01
Brama Żuławska14:03
Akademia Muzyczna14:05
Chmielna14:06
Żabi Kruk14:07
Okopowa14:09
Brama Wyżynna14:11
Dworzec Główny14:13
Brama Oliwska14:16
Chodowieckiego14:17
Uniwersytet Medyczny14:18
Traugutta [GDA]14:20
Opera Bałtycka14:22
Politechnika14:23
Miszewskiego14:25
Jaśkowa Dolina14:27
Klonowa [GDA]14:28
Galeria Bałtycka14:30
Wojska Polskiego14:32
Zamenhofa [GDA]14:33
Zajezdnia14:34
Strzyża PKM14:35
Kurs nr 10 do Stogi
Strzyża PKM14:44
Zajezdnia14:45
Zamenhofa [GDA]14:46
Wojska Polskiego14:48
Galeria Bałtycka14:50
Klonowa [GDA]14:52
Jaśkowa Dolina14:53
Miszewskiego14:55
Politechnika14:56
Opera Bałtycka14:58
Traugutta [GDA]14:59
Uniwersytet Medyczny15:00
Chodowieckiego15:01
Brama Oliwska15:02
Dworzec Główny15:04
Brama Wyżynna15:07
Okopowa15:09
Żabi Kruk15:10
Chmielna15:11
Akademia Muzyczna15:13
Brama Żuławska15:15
Głęboka15:17
Przeróbka15:19
Lenartowicza15:20
Sucharskiego15:22
Kaczeńce15:23
Ugory eMOCja15:24
Zimna15:25
Stogi15:27
Stogi15:28
Kurs nr 11 do Strzyża PKM
Stogi15:38
Stogi15:39
Zimna15:41
Ugory eMOCja15:42
Kaczeńce15:43
Sucharskiego15:45
Lenartowicza15:46
Przeróbka15:47
Głęboka15:49
Brama Żuławska15:51
Akademia Muzyczna15:53
Chmielna15:54
Żabi Kruk15:55
Okopowa15:57
Brama Wyżynna15:59
Dworzec Główny16:01
Brama Oliwska16:04
Chodowieckiego16:05
Uniwersytet Medyczny16:06
Traugutta [GDA]16:08
Opera Bałtycka16:10
Politechnika16:11
Miszewskiego16:13
Jaśkowa Dolina16:15
Klonowa [GDA]16:16
Galeria Bałtycka16:18
Wojska Polskiego16:20
Zamenhofa [GDA]16:21
Zajezdnia16:22
Strzyża PKM16:23
Kurs nr 12 do Stogi Plaża
Strzyża PKM16:34
Zajezdnia16:35
Zamenhofa [GDA]16:36
Wojska Polskiego16:38
Galeria Bałtycka16:40
Klonowa [GDA]16:42
Jaśkowa Dolina16:43
Miszewskiego16:45
Politechnika16:46
Opera Bałtycka16:48
Traugutta [GDA]16:49
Uniwersytet Medyczny16:50
Chodowieckiego16:51
Brama Oliwska16:52
Dworzec Główny16:54
Brama Wyżynna16:57
Okopowa16:59
Żabi Kruk17:00
Chmielna17:01
Akademia Muzyczna17:03
Brama Żuławska17:05
Głęboka17:07
Przeróbka17:09
Lenartowicza17:10
Sucharskiego17:12
Kaczeńce17:13
Ugory eMOCja17:14
Zimna17:15
Stogi17:17
Rozłogi17:18
Stogi Plaża17:20
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża17:27
Stogi Plaża17:28
Stogi17:31
Zimna17:33
Ugory eMOCja17:34
Kaczeńce17:35
Sucharskiego17:37
Lenartowicza17:38
Przeróbka17:39
Głęboka17:41
Brama Żuławska17:43
Akademia Muzyczna17:45
Chmielna17:46
Żabi Kruk17:47
Okopowa17:49
Brama Wyżynna17:51
Dworzec Główny17:53
Brama Oliwska17:56
Chodowieckiego17:57
Uniwersytet Medyczny17:58
Traugutta [GDA]18:00
Opera Bałtycka18:02
Politechnika18:03
Miszewskiego18:05
Jaśkowa Dolina18:07
Klonowa [GDA]18:08
Galeria Bałtycka18:10
Wojska Polskiego18:12
Zamenhofa [GDA]18:13
Zajezdnia18:14
Strzyża PKM18:15
Zajezdnia WRZESZCZ18:17
Kurs nr 14 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ18:54
Strzyża PKM18:56
Zajezdnia18:57
Zamenhofa [GDA]18:58
Wojska Polskiego19:00
Galeria Bałtycka19:02
Klonowa [GDA]19:04
Jaśkowa Dolina19:05
Miszewskiego19:07
Politechnika19:08
Opera Bałtycka19:10
Traugutta [GDA]19:11
Uniwersytet Medyczny19:12
Chodowieckiego19:13
Brama Oliwska19:14
Dworzec Główny19:16
Brama Wyżynna19:19
Okopowa19:21
Żabi Kruk19:22
Chmielna19:23
Akademia Muzyczna19:25
Brama Żuławska19:27
Głęboka19:29
Przeróbka19:31
Lenartowicza19:32
Sucharskiego19:34
Kaczeńce19:35
Ugory eMOCja19:36
Zimna19:37
Stogi19:39
Rozłogi19:40
Stogi Plaża19:42
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża19:50
Stogi Plaża19:51
Stogi19:54
Zimna19:56
Ugory eMOCja19:57
Kaczeńce19:58
Sucharskiego20:00
Lenartowicza20:01
Przeróbka20:02
Głęboka20:04
Brama Żuławska20:06
Akademia Muzyczna20:08
Chmielna20:09
Żabi Kruk20:10
Okopowa20:12
Brama Wyżynna20:14
Dworzec Główny20:16
Brama Oliwska20:19
Chodowieckiego20:20
Uniwersytet Medyczny20:21
Traugutta [GDA]20:23
Opera Bałtycka20:25
Politechnika20:26
Miszewskiego20:28
Jaśkowa Dolina20:30
Klonowa [GDA]20:31
Galeria Bałtycka20:33
Wojska Polskiego20:35
Zamenhofa [GDA]20:36
Zajezdnia20:37
Strzyża PKM20:38
Zajezdnia WRZESZCZ20:40