• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
23:12
Kurs nr 0 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ13:34
Strzyża PKM13:36
Zajezdnia13:37
Zamenhofa [GDA]13:38
Wojska Polskiego13:40
Galeria Bałtycka13:42
Klonowa [GDA]13:44
Jaśkowa Dolina13:45
Miszewskiego13:47
Politechnika13:48
Opera Bałtycka13:50
Traugutta [GDA]13:51
Uniwersytet Medyczny13:52
Chodowieckiego13:53
Brama Oliwska13:54
Dworzec Główny13:56
Brama Wyżynna13:59
Okopowa14:01
Żabi Kruk14:02
Chmielna14:03
Akademia Muzyczna14:05
Brama Żuławska14:07
Głęboka14:09
Przeróbka14:11
Lenartowicza14:12
Sucharskiego14:14
Kaczeńce14:15
Lessowa14:16
Zimna14:17
Stogi14:19
Rozłogi14:20
Stogi Plaża14:22
Kurs nr 1 do Strzyża PKM
Stogi Plaża14:28
Stogi Plaża14:29
Stogi14:32
Zimna14:34
Lessowa14:35
Kaczeńce14:36
Sucharskiego14:38
Lenartowicza14:39
Przeróbka14:40
Głęboka14:42
Brama Żuławska14:44
Akademia Muzyczna14:46
Chmielna14:47
Żabi Kruk14:48
Okopowa14:50
Brama Wyżynna14:52
Dworzec Główny14:54
Brama Oliwska14:57
Chodowieckiego14:58
Uniwersytet Medyczny14:59
Traugutta [GDA]15:01
Opera Bałtycka15:03
Politechnika15:04
Miszewskiego15:06
Jaśkowa Dolina15:08
Klonowa [GDA]15:09
Galeria Bałtycka15:11
Wojska Polskiego15:13
Zamenhofa [GDA]15:14
Zajezdnia15:15
Strzyża PKM15:16
Kurs nr 2 do Stogi Plaża
Strzyża PKM15:36
Zajezdnia15:37
Zamenhofa [GDA]15:38
Wojska Polskiego15:40
Galeria Bałtycka15:42
Klonowa [GDA]15:44
Jaśkowa Dolina15:45
Miszewskiego15:47
Politechnika15:48
Opera Bałtycka15:50
Traugutta [GDA]15:51
Uniwersytet Medyczny15:52
Chodowieckiego15:53
Brama Oliwska15:54
Dworzec Główny15:56
Brama Wyżynna15:59
Okopowa16:01
Żabi Kruk16:02
Chmielna16:03
Akademia Muzyczna16:05
Brama Żuławska16:07
Głęboka16:09
Przeróbka16:11
Lenartowicza16:12
Sucharskiego16:14
Kaczeńce16:15
Lessowa16:16
Zimna16:17
Stogi16:19
Rozłogi16:20
Stogi Plaża16:22
Kurs nr 3 do Strzyża PKM
Stogi Plaża16:28
Stogi Plaża16:29
Stogi16:32
Zimna16:34
Lessowa16:35
Kaczeńce16:36
Sucharskiego16:38
Lenartowicza16:39
Przeróbka16:40
Głęboka16:42
Brama Żuławska16:44
Akademia Muzyczna16:46
Chmielna16:47
Żabi Kruk16:48
Okopowa16:50
Brama Wyżynna16:52
Dworzec Główny16:54
Brama Oliwska16:57
Chodowieckiego16:58
Uniwersytet Medyczny16:59
Traugutta [GDA]17:01
Opera Bałtycka17:03
Politechnika17:04
Miszewskiego17:06
Jaśkowa Dolina17:08
Klonowa [GDA]17:09
Galeria Bałtycka17:11
Wojska Polskiego17:13
Zamenhofa [GDA]17:14
Zajezdnia17:15
Strzyża PKM17:16
Kurs nr 4 do Stogi Plaża
Strzyża PKM17:36
Zajezdnia17:37
Zamenhofa [GDA]17:38
Wojska Polskiego17:40
Galeria Bałtycka17:42
Klonowa [GDA]17:44
Jaśkowa Dolina17:45
Miszewskiego17:47
Politechnika17:48
Opera Bałtycka17:50
Traugutta [GDA]17:51
Uniwersytet Medyczny17:52
Chodowieckiego17:53
Brama Oliwska17:54
Dworzec Główny17:56
Brama Wyżynna17:59
Okopowa18:01
Żabi Kruk18:02
Chmielna18:03
Akademia Muzyczna18:05
Brama Żuławska18:07
Głęboka18:09
Przeróbka18:11
Lenartowicza18:12
Sucharskiego18:14
Kaczeńce18:15
Lessowa18:16
Zimna18:17
Stogi18:19
Rozłogi18:20
Stogi Plaża18:22
Kurs nr 5 do Strzyża PKM
Stogi Plaża18:28
Stogi Plaża18:29
Stogi18:32
Zimna18:34
Lessowa18:35
Kaczeńce18:36
Sucharskiego18:38
Lenartowicza18:39
Przeróbka18:40
Głęboka18:42
Brama Żuławska18:44
Akademia Muzyczna18:46
Chmielna18:47
Żabi Kruk18:48
Okopowa18:50
Brama Wyżynna18:52
Dworzec Główny18:54
Brama Oliwska18:57
Chodowieckiego18:58
Uniwersytet Medyczny18:59
Traugutta [GDA]19:01
Opera Bałtycka19:03
Politechnika19:04
Miszewskiego19:06
Jaśkowa Dolina19:08
Klonowa [GDA]19:09
Galeria Bałtycka19:11
Wojska Polskiego19:13
Zamenhofa [GDA]19:14
Zajezdnia19:15
Strzyża PKM19:16
Kurs nr 6 do Stogi Plaża
Strzyża PKM19:36
Zajezdnia19:37
Zamenhofa [GDA]19:38
Wojska Polskiego19:40
Galeria Bałtycka19:42
Klonowa [GDA]19:44
Jaśkowa Dolina19:45
Miszewskiego19:47
Politechnika19:48
Opera Bałtycka19:50
Traugutta [GDA]19:51
Uniwersytet Medyczny19:52
Chodowieckiego19:53
Brama Oliwska19:54
Dworzec Główny19:56
Brama Wyżynna19:59
Okopowa20:01
Żabi Kruk20:02
Chmielna20:03
Akademia Muzyczna20:05
Brama Żuławska20:07
Głęboka20:09
Przeróbka20:11
Lenartowicza20:12
Sucharskiego20:14
Kaczeńce20:15
Lessowa20:16
Zimna20:17
Stogi20:19
Rozłogi20:20
Stogi Plaża20:22
Kurs nr 7 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża20:28
Stogi Plaża20:29
Stogi20:32
Zimna20:34
Lessowa20:35
Kaczeńce20:36
Sucharskiego20:38
Lenartowicza20:39
Przeróbka20:40
Głęboka20:42
Brama Żuławska20:44
Akademia Muzyczna20:46
Chmielna20:47
Żabi Kruk20:48
Okopowa20:50
Brama Wyżynna20:52
Dworzec Główny20:54
Brama Oliwska20:57
Chodowieckiego20:58
Uniwersytet Medyczny20:59
Traugutta [GDA]21:01
Opera Bałtycka21:03
Politechnika21:04
Miszewskiego21:06
Jaśkowa Dolina21:08
Klonowa [GDA]21:09
Galeria Bałtycka21:11
Wojska Polskiego21:13
Zamenhofa [GDA]21:14
Zajezdnia21:15
Strzyża PKM21:16
Zajezdnia WRZESZCZ21:18