• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:33
Kurs nr 0 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ04:34
Strzyża PKM04:36
Zajezdnia04:37
Zamenhofa [GDA]04:38
Wojska Polskiego04:40
Galeria Bałtycka04:42
Klonowa [GDA]04:44
Jaśkowa Dolina04:45
Miszewskiego04:47
Politechnika04:48
Opera Bałtycka04:50
Traugutta [GDA]04:51
Uniwersytet Medyczny04:52
Chodowieckiego04:53
Brama Oliwska04:54
Dworzec Główny04:56
Brama Wyżynna04:59
Okopowa05:01
Żabi Kruk05:02
Chmielna05:03
Akademia Muzyczna05:05
Brama Żuławska05:07
Głęboka05:09
Przeróbka05:11
Lenartowicza05:12
Sucharskiego05:14
Kaczeńce05:15
Ugory eMOCja05:16
Zimna05:17
Stogi05:19
Rozłogi05:20
Stogi Plaża05:22
Kurs nr 1 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża05:25
Stogi Plaża05:26
Stogi05:29
Zimna05:31
Ugory eMOCja05:32
Kaczeńce05:33
Sucharskiego05:35
Lenartowicza05:36
Przeróbka05:37
Głęboka05:39
Brama Żuławska05:41
Akademia Muzyczna05:43
Chmielna05:44
Żabi Kruk05:45
Okopowa05:47
Brama Wyżynna05:49
Dworzec Główny05:51
Brama Oliwska05:54
Chodowieckiego05:55
Uniwersytet Medyczny05:56
Traugutta [GDA]05:58
Opera Bałtycka06:00
Politechnika06:01
Miszewskiego06:03
Jaśkowa Dolina06:05
Klonowa [GDA]06:06
Galeria Bałtycka06:08
Wojska Polskiego06:10
Zamenhofa [GDA]06:11
Zajezdnia06:12
Strzyża PKM06:13
Zajezdnia WRZESZCZ06:15
Kurs nr 2 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ06:32
Strzyża PKM06:34
Zajezdnia06:35
Zamenhofa [GDA]06:36
Wojska Polskiego06:38
Galeria Bałtycka06:40
Klonowa [GDA]06:42
Jaśkowa Dolina06:43
Miszewskiego06:45
Politechnika06:46
Opera Bałtycka06:48
Traugutta [GDA]06:49
Uniwersytet Medyczny06:50
Chodowieckiego06:51
Brama Oliwska06:52
Dworzec Główny06:54
Brama Wyżynna06:57
Okopowa06:59
Żabi Kruk07:00
Chmielna07:01
Akademia Muzyczna07:03
Brama Żuławska07:05
Głęboka07:07
Przeróbka07:09
Lenartowicza07:10
Sucharskiego07:12
Kaczeńce07:13
Ugory eMOCja07:14
Zimna07:15
Stogi07:17
Rozłogi07:18
Stogi Plaża07:20
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża07:25
Stogi Plaża07:26
Stogi07:29
Zimna07:31
Ugory eMOCja07:32
Kaczeńce07:33
Sucharskiego07:35
Lenartowicza07:36
Przeróbka07:37
Głęboka07:39
Brama Żuławska07:41
Akademia Muzyczna07:43
Chmielna07:44
Żabi Kruk07:45
Okopowa07:47
Brama Wyżynna07:49
Dworzec Główny07:51
Brama Oliwska07:54
Chodowieckiego07:55
Uniwersytet Medyczny07:56
Traugutta [GDA]07:58
Opera Bałtycka08:00
Politechnika08:01
Miszewskiego08:03
Jaśkowa Dolina08:05
Klonowa [GDA]08:06
Galeria Bałtycka08:08
Wojska Polskiego08:10
Zamenhofa [GDA]08:11
Zajezdnia08:12
Strzyża PKM08:13
Zajezdnia WRZESZCZ08:15