Menu
08:29
Pojazd: | 4251 |
Kierunek: | Gdynia Dworzec Gł |
Brygada: | 609-05 |
Przystanek | Czas rozkładowy | Czas estymowany |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 08:18 | 08:41 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 08:24 | 08:48 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 08:30 | 08:29 |
Armii Krajowej | 08:33 | 08:32 |
Plac Górnośląski | 08:43 | 08:44 |
Myśliwska [GDY] | 08:51 | 08:54 |
Rdestowa - Kolonia | 08:56 | 09:00 |
Bielińskiego | 08:57 | 09:01 |
Chwaszczyno Rewerenda | 08:58 | 09:02 |
Chwaszczyno Nytbusz | 08:59 | 09:03 |
Chwaszczyno Polna I | 09:00 | 09:04 |
Chwaszczyno Synaka | 09:01 | 09:05 |
Chwaszczyno Wiejska | 09:02 | 09:06 |
Chwaszczyno Centrum | 09:06 | 09:08 |
Chwaszczyno Lisia | 09:08 | 09:10 |
Tuchom Ogrodowa | 09:10 | 09:12 |