Menu
10:56
Pojazd: | 6239 |
Kierunek: | Kacze Buki |
Brygada: | 605-02 |
Przystanek | Czas rozkładowy | Czas estymowany |
Hala "Makro" | 10:56 | 10:56 |
Hutnicza - Estakada | 10:58 | 10:57 |
Energetyków | 11:00 | 10:59 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 11:03 | 11:01 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 11:06 | 11:04 |
Armii Krajowej | 11:09 | 11:07 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 11:12 | 11:10 |
Centrum Nauki Experyment | 11:14 | 11:13 |
Redłowo SKM - Park Technologiczny | 11:16 | 11:14 |
Plac Górnośląski | 11:20 | 11:17 |
Lidzka | 11:23 | 11:21 |
Karwiny PKM | 11:25 | 11:23 |
Źródło Marii | 11:27 | 11:25 |
Myśliwska [GDY] | 11:28 | 11:26 |
Karwiny Nowowiczlińska | 11:30 | 11:28 |
Dąbrowa Centrum | 11:32 | 11:31 |
Kameliowa | 11:33 | 11:32 |
Paprykowa | 11:34 | 11:33 |
Szafranowa | 11:35 | 11:33 |
Rdestowa - Leśny Zakątek | 11:35 | 11:34 |
Leśna Polana | 11:36 | 11:35 |
Rdestowa - Kolonia | 11:36 | 11:35 |
Krzemowa [GDY] | 11:37 | 11:36 |
Kacze Buki | 11:38 | 12:08 |