Menu
18:42
Pojazd: | 3047 |
Kierunek: | Wały Piastowskie |
Brygada: | 167-02 |
Przystanek | Czas rozkładowy | Czas estymowany |
Emaus | 18:42 | 18:42 |
Zakopiańska | 18:44 | 18:44 |
Urząd Miejski | 18:46 | 18:47 |
Hucisko | 18:48 | 18:48 |
Dworzec Główny | 18:50 | 18:51 |
Wały Piastowskie | 18:51 | 18:52 |
Jana z Kolna [GDA] | 19:10 | 19:10 |
Wały Piastowskie | 19:11 | 19:10 |
Dworzec Główny | 19:13 | 19:12 |
Hucisko | 19:15 | 19:14 |
Bema | 19:18 | 19:17 |
Zakopiańska | 19:21 | 19:19 |
Siedlce | 19:23 | 19:20 |
Emaus | 19:25 | 19:22 |
Zielony Stok | 19:26 | 19:23 |
Pagórkowa | 19:27 | 19:24 |
Myśliwska [GDA] | 19:28 | 19:25 |
Lipowa [GDA] | 19:29 | 19:26 |