• Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • Od 30.03. wprowadzone zostały kolejne zmiany w komunkacji miejskiej. Szczegłóy na: ztm.gda.pl  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
11:34
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT04:42
Władysława IV [GDA]04:44
Nowy Port Góreckiego04:45
Marynarki Polskiej04:47
Śnieżna04:49
Stadion Energa Gdańsk04:51
Mostostal04:52
Żaglowa - AmberExpo04:53
Swojska04:55
Węzeł Kliniczna04:56
Twarda04:57
Stocznia Północna04:58
Stocznia SKM05:00
Plac Solidarności05:02
Dworzec Główny05:04
Hucisko05:07
Powstańców Warszawskich05:10
Paska05:11
Ciasna05:12
Zakopiańska05:13
Skrajna05:15
Siedlce05:17
Piekarnicza05:21
Belgradzka05:23
Warneńska05:25
Kolumba05:27
Brętowo PKM05:30
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM05:35
Brętowo PKM05:35
Kolumba05:38
Warneńska05:40
Belgradzka05:41
Piekarnicza05:43
Siedlce05:47
Skrajna05:48
Zakopiańska05:49
Ciasna05:50
Paska05:51
Powstańców Warszawskich05:53
Hucisko05:56
Dworzec Główny05:58
Plac Solidarności06:01
Stocznia SKM06:03
Stocznia Północna06:05
Twarda06:06
Węzeł Kliniczna06:07
Swojska06:08
Żaglowa - AmberExpo06:10
Mostostal06:11
Stadion Energa Gdańsk06:12
Śnieżna06:14
Marynarki Polskiej06:16
Plac Wolności06:17
Nowy Port Zajezdnia06:18
Zajezdnia NOWY PORT06:20
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT06:42
Władysława IV [GDA]06:44
Nowy Port Góreckiego06:45
Marynarki Polskiej06:47
Śnieżna06:49
Stadion Energa Gdańsk06:51
Mostostal06:52
Żaglowa - AmberExpo06:53
Swojska06:55
Węzeł Kliniczna06:56
Twarda06:57
Stocznia Północna06:58
Stocznia SKM07:00
Plac Solidarności07:02
Dworzec Główny07:04
Hucisko07:07
Powstańców Warszawskich07:10
Paska07:11
Ciasna07:12
Zakopiańska07:13
Skrajna07:15
Siedlce07:17
Piekarnicza07:21
Belgradzka07:23
Warneńska07:25
Kolumba07:27
Brętowo PKM07:30
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM07:35
Brętowo PKM07:35
Kolumba07:38
Warneńska07:40
Belgradzka07:41
Piekarnicza07:43
Siedlce07:47
Skrajna07:48
Zakopiańska07:49
Ciasna07:50
Paska07:51
Powstańców Warszawskich07:53
Hucisko07:56
Dworzec Główny07:58
Plac Solidarności08:01
Stocznia SKM08:03
Stocznia Północna08:05
Twarda08:06
Węzeł Kliniczna08:07
Swojska08:08
Żaglowa - AmberExpo08:10
Mostostal08:11
Stadion Energa Gdańsk08:12
Śnieżna08:14
Marynarki Polskiej08:16
Plac Wolności08:17
Nowy Port Zajezdnia08:18
Zajezdnia NOWY PORT08:20
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT08:42
Władysława IV [GDA]08:44
Nowy Port Góreckiego08:45
Marynarki Polskiej08:47
Śnieżna08:49
Stadion Energa Gdańsk08:51
Mostostal08:52
Żaglowa - AmberExpo08:53
Swojska08:55
Węzeł Kliniczna08:56
Twarda08:57
Stocznia Północna08:58
Stocznia SKM09:00
Plac Solidarności09:02
Dworzec Główny09:04
Hucisko09:07
Powstańców Warszawskich09:10
Paska09:11
Ciasna09:12
Zakopiańska09:13
Skrajna09:15
Siedlce09:17
Piekarnicza09:21
Belgradzka09:23
Warneńska09:25
Kolumba09:27
Brętowo PKM09:30
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM09:35
Brętowo PKM09:35
Kolumba09:38
Warneńska09:40
Belgradzka09:41
Piekarnicza09:43
Siedlce09:47
Skrajna09:48
Zakopiańska09:49
Ciasna09:50
Paska09:51
Powstańców Warszawskich09:53
Hucisko09:56
Dworzec Główny09:58
Plac Solidarności10:01
Stocznia SKM10:03
Stocznia Północna10:05
Twarda10:06
Węzeł Kliniczna10:07
Swojska10:08
Żaglowa - AmberExpo10:10
Mostostal10:11
Stadion Energa Gdańsk10:12
Śnieżna10:14
Marynarki Polskiej10:16
Plac Wolności10:17
Nowy Port Zajezdnia10:18
Zajezdnia NOWY PORT10:20
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT10:42
Władysława IV [GDA]10:44
Nowy Port Góreckiego10:45
Marynarki Polskiej10:47
Śnieżna10:49
Stadion Energa Gdańsk10:51
Mostostal10:52
Żaglowa - AmberExpo10:53
Swojska10:55
Węzeł Kliniczna10:56
Twarda10:57
Stocznia Północna10:58
Stocznia SKM11:00
Plac Solidarności11:02
Dworzec Główny11:04
Hucisko11:07
Powstańców Warszawskich11:10
Paska11:11
Ciasna11:12
Zakopiańska11:13
Skrajna11:15
Siedlce11:17
Piekarnicza11:21
Belgradzka11:23
Warneńska11:25
Kolumba11:27
Brętowo PKM11:30
Kurs nr 7 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM11:35
Brętowo PKM11:35
Kolumba11:38
Warneńska11:40
Belgradzka11:41
Piekarnicza11:43
Siedlce11:47
Skrajna11:48
Zakopiańska11:49
Ciasna11:50
Paska11:51
Powstańców Warszawskich11:53
Hucisko11:56
Dworzec Główny11:58
Plac Solidarności12:01
Stocznia SKM12:03
Stocznia Północna12:05
Twarda12:06
Węzeł Kliniczna12:07
Swojska12:08
Żaglowa - AmberExpo12:10
Mostostal12:11
Stadion Energa Gdańsk12:12
Śnieżna12:14
Marynarki Polskiej12:16
Plac Wolności12:17
Władysława IV [GDA]12:19
Nowy Port Góreckiego12:20
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego12:20
Marynarki Polskiej12:22
Śnieżna12:24
Stadion Energa Gdańsk12:26
Mostostal12:27
Żaglowa - AmberExpo12:28
Swojska12:30
Węzeł Kliniczna12:31
Twarda12:32
Stocznia Północna12:33
Stocznia SKM12:35
Plac Solidarności12:37
Dworzec Główny12:39
Hucisko12:42
Powstańców Warszawskich12:45
Paska12:46
Ciasna12:47
Zakopiańska12:48
Skrajna12:50
Siedlce12:52
Piekarnicza12:56
Belgradzka12:58
Warneńska13:00
Kolumba13:02
Brętowo PKM13:05
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM13:15
Brętowo PKM13:15
Kolumba13:18
Warneńska13:20
Belgradzka13:21
Piekarnicza13:23
Siedlce13:27
Skrajna13:28
Zakopiańska13:29
Ciasna13:30
Paska13:31
Powstańców Warszawskich13:33
Hucisko13:36
Dworzec Główny13:38
Plac Solidarności13:41
Stocznia SKM13:43
Stocznia Północna13:45
Twarda13:46
Węzeł Kliniczna13:47
Swojska13:48
Żaglowa - AmberExpo13:50
Mostostal13:51
Stadion Energa Gdańsk13:52
Śnieżna13:54
Marynarki Polskiej13:56
Plac Wolności13:57
Nowy Port Zajezdnia13:58
Zajezdnia NOWY PORT14:00
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT14:17
Władysława IV [GDA]14:19
Nowy Port Góreckiego14:20
Marynarki Polskiej14:22
Śnieżna14:24
Stadion Energa Gdańsk14:26
Mostostal14:27
Żaglowa - AmberExpo14:28
Swojska14:30
Węzeł Kliniczna14:31
Twarda14:32
Stocznia Północna14:33
Stocznia SKM14:35
Plac Solidarności14:37
Dworzec Główny14:39
Hucisko14:42
Powstańców Warszawskich14:45
Paska14:46
Ciasna14:47
Zakopiańska14:48
Skrajna14:50
Siedlce14:52
Piekarnicza14:56
Belgradzka14:58
Warneńska15:00
Kolumba15:02
Brętowo PKM15:05
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM15:15
Brętowo PKM15:15
Kolumba15:18
Warneńska15:20
Belgradzka15:21
Piekarnicza15:23
Siedlce15:27
Skrajna15:28
Zakopiańska15:29
Ciasna15:30
Paska15:31
Powstańców Warszawskich15:33
Hucisko15:36
Dworzec Główny15:38
Plac Solidarności15:41
Stocznia SKM15:43
Stocznia Północna15:45
Twarda15:46
Węzeł Kliniczna15:47
Swojska15:48
Żaglowa - AmberExpo15:50
Mostostal15:51
Stadion Energa Gdańsk15:52
Śnieżna15:54
Marynarki Polskiej15:56
Plac Wolności15:57
Nowy Port Zajezdnia15:58
Zajezdnia NOWY PORT16:00
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT16:17
Władysława IV [GDA]16:19
Nowy Port Góreckiego16:20
Marynarki Polskiej16:22
Śnieżna16:24
Stadion Energa Gdańsk16:26
Mostostal16:27
Żaglowa - AmberExpo16:28
Swojska16:30
Węzeł Kliniczna16:31
Twarda16:32
Stocznia Północna16:33
Stocznia SKM16:35
Plac Solidarności16:37
Dworzec Główny16:39
Hucisko16:42
Powstańców Warszawskich16:45
Paska16:46
Ciasna16:47
Zakopiańska16:48
Skrajna16:50
Siedlce16:52
Piekarnicza16:56
Belgradzka16:58
Warneńska17:00
Kolumba17:02
Brętowo PKM17:05
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM17:15
Brętowo PKM17:15
Kolumba17:18
Warneńska17:20
Belgradzka17:21
Piekarnicza17:23
Siedlce17:27
Skrajna17:28
Zakopiańska17:29
Ciasna17:30
Paska17:31
Powstańców Warszawskich17:33
Hucisko17:36
Dworzec Główny17:38
Plac Solidarności17:41
Stocznia SKM17:43
Stocznia Północna17:45
Twarda17:46
Węzeł Kliniczna17:47
Swojska17:48
Żaglowa - AmberExpo17:50
Mostostal17:51
Stadion Energa Gdańsk17:52
Śnieżna17:54
Marynarki Polskiej17:56
Plac Wolności17:57
Nowy Port Zajezdnia17:58
Zajezdnia NOWY PORT18:00
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT18:17
Władysława IV [GDA]18:19
Nowy Port Góreckiego18:20
Marynarki Polskiej18:22
Śnieżna18:24
Stadion Energa Gdańsk18:26
Mostostal18:27
Żaglowa - AmberExpo18:28
Swojska18:30
Węzeł Kliniczna18:31
Twarda18:32
Stocznia Północna18:33
Stocznia SKM18:35
Plac Solidarności18:37
Dworzec Główny18:39
Hucisko18:42
Powstańców Warszawskich18:45
Paska18:46
Ciasna18:47
Zakopiańska18:48
Skrajna18:50
Siedlce18:52
Piekarnicza18:56
Belgradzka18:58
Warneńska19:00
Kolumba19:02
Brętowo PKM19:05
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM19:15
Brętowo PKM19:15
Kolumba19:18
Warneńska19:20
Belgradzka19:21
Piekarnicza19:23
Siedlce19:27
Skrajna19:28
Zakopiańska19:29
Ciasna19:30
Paska19:31
Powstańców Warszawskich19:33
Hucisko19:36
Dworzec Główny19:38
Plac Solidarności19:41
Stocznia SKM19:43
Stocznia Północna19:45
Twarda19:46
Węzeł Kliniczna19:47
Swojska19:48
Żaglowa - AmberExpo19:50
Mostostal19:51
Stadion Energa Gdańsk19:52
Śnieżna19:54
Marynarki Polskiej19:56
Plac Wolności19:57
Nowy Port Zajezdnia19:58
Zajezdnia NOWY PORT20:00
Kurs nr 16 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT20:17
Władysława IV [GDA]20:19
Nowy Port Góreckiego20:20
Marynarki Polskiej20:22
Śnieżna20:24
Stadion Energa Gdańsk20:26
Mostostal20:27
Żaglowa - AmberExpo20:28
Swojska20:30
Węzeł Kliniczna20:31
Twarda20:32
Stocznia Północna20:33
Stocznia SKM20:35
Plac Solidarności20:37
Dworzec Główny20:39
Hucisko20:42
Powstańców Warszawskich20:45
Paska20:46
Ciasna20:47
Zakopiańska20:48
Skrajna20:50
Siedlce20:52
Piekarnicza20:56
Belgradzka20:58
Warneńska21:00
Kolumba21:02
Brętowo PKM21:05
Kurs nr 17 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM21:12
Brętowo PKM21:12
Kolumba21:15
Warneńska21:17
Belgradzka21:18
Piekarnicza21:20
Siedlce21:24
Skrajna21:25
Zakopiańska21:26
Ciasna21:27
Paska21:28
Powstańców Warszawskich21:30
Hucisko21:33
Dworzec Główny21:35
Plac Solidarności21:38
Stocznia SKM21:40
Stocznia Północna21:42
Twarda21:43
Węzeł Kliniczna21:44
Swojska21:45
Żaglowa - AmberExpo21:47
Mostostal21:48
Stadion Energa Gdańsk21:49
Śnieżna21:51
Marynarki Polskiej21:53
Plac Wolności21:54
Władysława IV [GDA]21:56
Nowy Port Góreckiego21:57
Kurs nr 18 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego22:06
Marynarki Polskiej22:08
Śnieżna22:10
Stadion Energa Gdańsk22:12
Mostostal22:13
Żaglowa - AmberExpo22:14
Swojska22:16
Węzeł Kliniczna22:17
Twarda22:18
Stocznia Północna22:19
Stocznia SKM22:21
Plac Solidarności22:23
Dworzec Główny22:25
Hucisko22:28
Powstańców Warszawskich22:31
Paska22:32
Ciasna22:33
Zakopiańska22:34
Skrajna22:36
Siedlce22:38
Piekarnicza22:42
Belgradzka22:44
Warneńska22:46
Kolumba22:48
Brętowo PKM22:51
Kurs nr 19 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM22:56
Brętowo PKM22:56
Kolumba22:59
Warneńska23:01
Belgradzka23:02
Piekarnicza23:04
Siedlce23:08
Skrajna23:09
Zakopiańska23:10
Ciasna23:11
Paska23:12
Powstańców Warszawskich23:14
Hucisko23:17
Dworzec Główny23:19
Plac Solidarności23:22
Stocznia SKM23:23
Stocznia Północna23:25
Twarda23:26
Węzeł Kliniczna23:27
Swojska23:28
Żaglowa - AmberExpo23:29
Mostostal23:30
Stadion Energa Gdańsk23:31
Śnieżna23:33
Marynarki Polskiej23:35
Plac Wolności23:36
Nowy Port Zajezdnia23:37
Zajezdnia NOWY PORT23:39