• Średnie stęż. pyłu PM10 = 19,7 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
20:11
Kurs nr 0 do Chylonia Dworzec PKP
Chylonia Dworzec PKP06:53
Chylonia Dworzec PKP06:53
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP06:58
Chylonia Centrum07:00
Raduńska07:01
Chabrowa07:03
Rybińskiego07:04
Demptowska07:05
Demptowo07:06
Skarbka II07:07
Skarbka I07:08
Chabrowa07:09
Swarzewska II07:11
Swarzewska I07:12
Wiejska07:13
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:15
Ściegiennego07:17
Leszczynki II07:18
Leszczynki I07:19
Kordeckiego07:19
Bażyńskiego [GDY]07:20
Stoigniewa07:22
Technikum Chłodnicze07:24
Kalksztajnów - Bloki07:25
Kalksztajnów07:26
Mireckiego (linia 102)07:29
Sambora07:30
Krofeya07:30
Mireckiego07:33
Uniwersytet Morski (linia 102)07:35
Grabowo07:36
Beniowskiego - Akademiki07:37
Plac Neptuna07:38
Urząd Pracy07:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:43
Plac Kaszubski07:45
Kurs nr 2 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski08:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:27
Urząd Pracy08:30
Kołłątaja08:31
Plac Neptuna08:32
Beniowskiego - Akademiki08:33
Grabowo08:34
Uniwersytet Morski (linia 102)08:35
Mireckiego (linia 102)08:36
Komandorska - Hotel08:37
Dembińskiego08:38
Technikum Chłodnicze08:39
Technikum Chłodnicze08:40
Stoigniewa08:42
Kordeckiego08:44
Leszczynki II08:46
Ściegiennego08:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:49
Zamenhofa [GDY]08:50
Rozewska08:52
Swarzewska I08:53
Swarzewska II08:54
Raduńska08:56
Chylonia Centrum08:57
Chylonia Dworzec PKP08:59
Chylonia Dworzec PKP09:00
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP09:16
Chylonia Centrum09:19
Raduńska09:20
Chabrowa09:22
Rybińskiego09:23
Demptowska09:24
Demptowo09:25
Skarbka II09:26
Skarbka I09:27
Chabrowa09:28
Swarzewska II09:30
Swarzewska I09:31
Wiejska09:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:34
Ściegiennego09:36
Leszczynki II09:37
Leszczynki I09:38
Kordeckiego09:38
Bażyńskiego [GDY]09:39
Stoigniewa09:41
Technikum Chłodnicze09:43
Kalksztajnów - Bloki09:44
Kalksztajnów09:45
Mireckiego (linia 102)09:48
Sambora09:49
Krofeya09:49
Mireckiego09:52
Uniwersytet Morski (linia 102)09:54
Grabowo09:55
Beniowskiego - Akademiki09:56
Plac Neptuna09:57
Urząd Pracy09:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:03
Plac Kaszubski10:05
Kurs nr 4 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski10:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:27
Urząd Pracy10:30
Kołłątaja10:31
Plac Neptuna10:32
Beniowskiego - Akademiki10:33
Grabowo10:34
Uniwersytet Morski (linia 102)10:35
Mireckiego (linia 102)10:36
Komandorska - Hotel10:37
Dembińskiego10:38
Technikum Chłodnicze10:39
Technikum Chłodnicze10:40
Stoigniewa10:42
Kordeckiego10:44
Leszczynki II10:46
Ściegiennego10:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:49
Zamenhofa [GDY]10:50
Rozewska10:52
Swarzewska I10:53
Swarzewska II10:54
Raduńska10:56
Chylonia Centrum10:57
Chylonia Dworzec PKP10:59
Chylonia Dworzec PKP11:00
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP11:16
Chylonia Centrum11:19
Raduńska11:20
Chabrowa11:22
Rybińskiego11:23
Demptowska11:24
Demptowo11:25
Skarbka II11:26
Skarbka I11:27
Chabrowa11:28
Swarzewska II11:30
Swarzewska I11:31
Wiejska11:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:34
Ściegiennego11:36
Leszczynki II11:37
Leszczynki I11:38
Kordeckiego11:38
Bażyńskiego [GDY]11:39
Stoigniewa11:41
Technikum Chłodnicze11:43
Kalksztajnów - Bloki11:44
Kalksztajnów11:45
Mireckiego (linia 102)11:48
Sambora11:49
Krofeya11:49
Mireckiego11:52
Uniwersytet Morski (linia 102)11:54
Grabowo11:55
Beniowskiego - Akademiki11:56
Plac Neptuna11:57
Urząd Pracy11:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:03
Plac Kaszubski12:05
Kurs nr 6 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski12:30
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:37
Urząd Pracy12:40
Kołłątaja12:41
Plac Neptuna12:42
Beniowskiego - Akademiki12:43
Grabowo12:44
Uniwersytet Morski (linia 102)12:45
Mireckiego (linia 102)12:46
Komandorska - Hotel12:47
Dembińskiego12:48
Technikum Chłodnicze12:49
Technikum Chłodnicze12:50
Stoigniewa12:52
Kordeckiego12:54
Leszczynki II12:56
Ściegiennego12:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:59
Zamenhofa [GDY]13:00
Rozewska13:02
Swarzewska I13:03
Swarzewska II13:04
Raduńska13:06
Chylonia Centrum13:07
Chylonia Dworzec PKP13:09
Chylonia Dworzec PKP13:10
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP13:16
Chylonia Centrum13:19
Raduńska13:20
Chabrowa13:22
Rybińskiego13:23
Demptowska13:24
Demptowo13:25
Skarbka II13:26
Skarbka I13:27
Chabrowa13:28
Swarzewska II13:30
Swarzewska I13:31
Wiejska13:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:34
Ściegiennego13:36
Leszczynki II13:37
Leszczynki I13:38
Kordeckiego13:38
Bażyńskiego [GDY]13:39
Stoigniewa13:41
Technikum Chłodnicze13:43
Kalksztajnów - Bloki13:44
Kalksztajnów13:45
Mireckiego (linia 102)13:48
Sambora13:49
Krofeya13:49
Mireckiego13:52
Uniwersytet Morski (linia 102)13:54
Grabowo13:55
Beniowskiego - Akademiki13:56
Plac Neptuna13:57
Urząd Pracy13:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:03
Plac Kaszubski14:05
Kurs nr 8 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski14:32
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:39
Urząd Pracy14:42
Kołłątaja14:43
Plac Neptuna14:44
Beniowskiego - Akademiki14:45
Grabowo14:46
Uniwersytet Morski (linia 102)14:47
Mireckiego (linia 102)14:48
Komandorska - Hotel14:49
Dembińskiego14:50
Technikum Chłodnicze14:51
Technikum Chłodnicze14:52
Stoigniewa14:54
Kordeckiego14:56
Leszczynki II14:58
Ściegiennego14:59
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:01
Zamenhofa [GDY]15:02
Rozewska15:04
Swarzewska I15:05
Swarzewska II15:06
Raduńska15:08
Chylonia Centrum15:09
Chylonia Dworzec PKP15:11
Chylonia Dworzec PKP15:12
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP15:21
Chylonia Centrum15:24
Raduńska15:25
Chabrowa15:27
Rybińskiego15:28
Demptowska15:29
Demptowo15:30
Skarbka II15:31
Skarbka I15:32
Chabrowa15:33
Swarzewska II15:35
Swarzewska I15:36
Wiejska15:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:39
Ściegiennego15:41
Leszczynki II15:42
Leszczynki I15:43
Kordeckiego15:43
Bażyńskiego [GDY]15:44
Stoigniewa15:46
Technikum Chłodnicze15:48
Kalksztajnów - Bloki15:49
Kalksztajnów15:50
Mireckiego (linia 102)15:53
Sambora15:54
Krofeya15:54
Mireckiego15:57
Uniwersytet Morski (linia 102)15:59
Grabowo16:00
Beniowskiego - Akademiki16:01
Plac Neptuna16:02
Urząd Pracy16:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:08
Plac Kaszubski16:10
Kurs nr 10 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski16:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:32
Urząd Pracy16:35
Kołłątaja16:36
Plac Neptuna16:37
Beniowskiego - Akademiki16:38
Grabowo16:39
Uniwersytet Morski (linia 102)16:40
Mireckiego (linia 102)16:41
Komandorska - Hotel16:42
Dembińskiego16:43
Technikum Chłodnicze16:44
Technikum Chłodnicze16:45
Stoigniewa16:47
Kordeckiego16:49
Leszczynki II16:51
Ściegiennego16:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:54
Zamenhofa [GDY]16:55
Rozewska16:57
Swarzewska I16:58
Swarzewska II16:59
Raduńska17:01
Chylonia Centrum17:02
Chylonia Dworzec PKP17:04
Chylonia Dworzec PKP17:05