• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:18
Kurs nr 13 do Chwarzno Sokółka
Obłuże Maciejewicza14:46
Stare Obłuże14:47
Turkusowa14:49
Dąbka - Zespół Szkół14:50
Benisławskiego14:51
Dąbka - Zielona14:52
Bosmańska - Zielona14:54
Bosmańska - Nasypowa14:55
Cechowa14:57
Obłuże Centrum14:59
Energetyków15:02
Janka Wiśniewskiego15:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:08
Śląska15:10
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:12
Rolnicza15:15
Witomino Centrum15:17
Uczniowska [GDY]15:18
Witomino Sosnowa15:19
Okrężna I15:21
Okrężna II15:22
Chwarzno Apollina15:23
Tezeusza15:24
Amona15:25
Sokoła15:26
Chwarzno Sokółka15:27
Kurs nr 14 do Obłuże Maciejewicza
Chwarzno Sokółka15:50
Sokoła15:52
Amona15:53
Tezeusza15:53
Chwarzno Apollina15:55
Okrężna II15:57
Okrężna I15:58
Witomino Sosnowa16:00
Uczniowska [GDY]16:01
Witomino Centrum16:03
Rolnicza16:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:06
Śląska16:08
3 Maja [GDY]16:10
I Urząd Skarbowy16:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:17
Janka Wiśniewskiego16:18
Energetyków16:21
Obłuże Centrum16:24
Cechowa16:25
Bosmańska - Nasypowa16:27
Bosmańska - Zielona16:29
Dąbka - Zielona16:31
Dąbka - Zespół Szkół16:32
Turkusowa16:33
Stare Obłuże16:35
Obłuże Maciejewicza16:36
Kurs nr 15 do Chwarzno Sokółka
Obłuże Maciejewicza17:16
Stare Obłuże17:17
Turkusowa17:19
Dąbka - Zespół Szkół17:20
Benisławskiego17:21
Dąbka - Zielona17:22
Bosmańska - Zielona17:24
Bosmańska - Nasypowa17:25
Cechowa17:27
Obłuże Centrum17:29
Energetyków17:32
Janka Wiśniewskiego17:34
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:38
Śląska17:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:42
Rolnicza17:45
Witomino Centrum17:47
Uczniowska [GDY]17:48
Witomino Sosnowa17:49
Okrężna I17:51
Okrężna II17:52
Chwarzno Apollina17:53
Tezeusza17:54
Amona17:55
Sokoła17:56
Chwarzno Sokółka17:57
Kurs nr 16 do Obłuże Maciejewicza
Chwarzno Sokółka18:12
Sokoła18:14
Amona18:15
Tezeusza18:15
Chwarzno Apollina18:17
Okrężna II18:19
Okrężna I18:20
Witomino Sosnowa18:22
Uczniowska [GDY]18:23
Witomino Centrum18:25
Rolnicza18:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:28
Śląska18:30
3 Maja [GDY]18:32
I Urząd Skarbowy18:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:39
Janka Wiśniewskiego18:40
Energetyków18:42
Obłuże Centrum18:45
Cechowa18:46
Bosmańska - Nasypowa18:47
Bosmańska - Zielona18:49
Dąbka - Zielona18:51
Dąbka - Zespół Szkół18:52
Turkusowa18:53
Stare Obłuże18:55
Obłuże Maciejewicza18:56
Kurs nr 17 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Obłuże Maciejewicza19:08
Stare Obłuże19:09
Kwiatkowskiego19:10
Kuśnierska19:12
Podgórska19:13
Żeliwna19:15
Żelazna19:16
Pogórze Dolne19:17
Baza na Pogórzu Dolnym19:18