• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:30
Kurs nr 13 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:35
Kilińskiego [GDY]14:37
Armii Krajowej14:39
3 Maja [GDY]14:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:43
Bpa Okoniewskiego14:45
Stocznia SKM - Morska14:46
Uniwersytet Morski14:47
Mireckiego14:49
Kalksztajnów14:50
Morska - Estakada14:52
Hutnicza - Estakada14:54
Obłuże Centrum14:57
Cechowa14:58
Bosmańska - Nasypowa15:00
Bosmańska - Zielona15:02
Dąbka - Zielona15:03
Zielona - Działki II15:04
Zielona - Działki I15:05
Wąwóz Ostrowicki15:06
Zielona - Kościół15:08
Babie Doły15:09
Kurs nr 14 do Redłowo SKM
Babie Doły15:24
Zielona - Kościół15:25
Wąwóz Ostrowicki15:26
Zielona - Działki I15:27
Zielona - Działki II15:28
Dąbka - Zielona15:29
Bosmańska - Zielona15:31
Bosmańska - Nasypowa15:32
Cechowa15:34
Obłuże Centrum15:36
Hutnicza - Estakada15:39
Morska - Estakada15:42
Kalksztajnów15:43
Mireckiego15:45
Uniwersytet Morski15:47
Stocznia SKM - Morska15:48
Bpa Okoniewskiego15:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:51
3 Maja [GDY]15:53
Armii Krajowej15:55
Urząd Miasta - Władysława IV15:57
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:59
Centrum Handlowe "Riviera"16:01
Gdynia Arena16:02
Stadion PKM16:02
Łużycka [GDY]16:03
Redłowo SKM16:04
Kurs nr 15 do Babie Doły
Redłowo SKM16:29
Łużycka [GDY]16:30
Gdynia Arena16:31
Centrum Handlowe "Riviera"16:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:35
Kilińskiego [GDY]16:37
Armii Krajowej16:39
3 Maja [GDY]16:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:43
Bpa Okoniewskiego16:45
Stocznia SKM - Morska16:46
Uniwersytet Morski16:48
Mireckiego16:50
Kalksztajnów16:51
Morska - Estakada16:53
Hutnicza - Estakada16:55
Obłuże Centrum16:59
Cechowa17:00
Bosmańska - Nasypowa17:02
Bosmańska - Zielona17:04
Dąbka - Zielona17:05
Zielona - Działki II17:06
Zielona - Działki I17:07
Wąwóz Ostrowicki17:08
Zielona - Kościół17:10
Babie Doły17:11
Kurs nr 16 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Babie Doły17:27
Zielona - Kościół17:28
Wąwóz Ostrowicki17:29
Zielona - Działki I17:30
Zielona - Działki II17:31
Dąbka - Zielona17:32
Bosmańska - Zielona17:34
Bosmańska - Nasypowa17:35
Cechowa17:37
Kuśnierska17:39
Podgórska17:40
Żeliwna17:42
Żelazna17:43
Pogórze Dolne17:44
Baza na Pogórzu Dolnym17:45