• Średnie stęż. pyłu PM10 = 22,3 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
11:58
Linia 128 do Oksywie Dolne
Numer pojazdu2056
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada128-03
Czas rozkładowy11:57
Czas realny12:00
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5249
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-14
Czas rozkładowy11:58
Czas realny12:00
Linia 197 do Cisowa Sibeliusa
Numer pojazdu5244
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada197-06
Czas rozkładowy11:54
Czas realny12:00
Linia 141 do Witomino Sosnowa
Numer pojazdu5098
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada141-03
Czas rozkładowy11:59
Czas realny12:00
Linia 109 do Babie Doły
Numer pojazdu5085
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada109-18
Czas rozkładowy12:01
Czas realny12:02
Linia 170 do Pogórze Dolne
Numer pojazdu5095
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada170-06
Czas rozkładowy12:01
Czas realny12:02
Linia 152 do Mały Kack Sandomierska
Numer pojazdu2267
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada152-05
Czas rozkładowy12:03
Czas realny12:03
Linia 150 do Oksywie Dickmana
Numer pojazdu2209
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada150-07
Czas rozkładowy12:01
Czas realny12:03
Linia K do Kacze Buki
Numer pojazdu2037
MAN NL283 Lion's City 2011r.
BrygadaK-11
Czas rozkładowy12:04
Czas realny12:04
Linia 146 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu6291
Mercedes-Benz Citaro C2 G 2017r.
Brygada146-02
Czas rozkładowy12:02
Czas realny12:05
Linia 128 do Dom Marynarza
Numer pojazdu2031
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada128-02
Czas rozkładowy12:00
Czas realny12:05
Linia 182 do Obłuże Maciejewicza
Numer pojazdu5086
Solaris Urbino 12 (III) 2007r.
Brygada182-04
Czas rozkładowy12:04
Czas realny12:05
Linia 194 do Pogórze Górne
Numer pojazdu5240
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-10
Czas rozkładowy12:06
Czas realny12:06
Linia 105 do Redłowo Szpital
Numer pojazdu2051
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada105-05
Czas rozkładowy12:06
Czas realny12:06
Linia 194 do Plac Kaszubski
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada194-02
Czas rozkładowy12:08
Linia 150 do Witomino Leśniczówka
Numer pojazdu2212
MAN NG313 Lion's City G CNG 2009r.
Brygada150-02
Czas rozkładowy12:10
Czas realny12:08
Linia 152 do Oksywie Dickmana
Numer pojazdu2278
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada152-01
Czas rozkładowy12:09
Czas realny12:08
Linia 146 do Rewa - Bursztynowa
Numer pojazdu6290
Mercedes-Benz Citaro C2 G 2017r.
Brygada146-01
Czas rozkładowy12:11
Czas realny12:09
Linia 170 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5097
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada170-14
Czas rozkładowy12:12
Czas realny12:10
Linia 109 do Redłowo SKM
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada109-14
Czas rozkładowy12:11
Linia 141 do Pogórze - Pogórze Górne
Numer pojazdu5083
Solaris Urbino 12 (III) 2011r.
Brygada141-06
Czas rozkładowy12:14
Czas realny12:13
Linia 182 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Numer pojazdu5093
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada182-03
Czas rozkładowy12:15
Czas realny12:13
Linia 194 do Pogórze Górne
Numer pojazdu5237
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-11
Czas rozkładowy12:16
Czas realny12:14
Linia 128 do Oksywie Dolne
Numer pojazdu2042
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada128-05
Czas rozkładowy12:17
Czas realny12:16
Linia 197 do Obłuże Maciejewicza
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada197-05
Czas rozkładowy12:16
Linia 198 do Stolarska
Numer pojazdu5082
Solaris Urbino 12 (III) 2011r.
Brygada198-01
Czas rozkładowy12:18
Czas realny12:17
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5242
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-05
Czas rozkładowy12:18
Czas realny12:17
Linia 170 do Pogórze Dolne Złota
Numer pojazdu5013
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada170-08
Czas rozkładowy12:21
Czas realny12:19
Linia 128 do Dom Marynarza
Numer pojazdu2056
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada128-03
Czas rozkładowy12:20
Czas realny12:19
Linia 141 do Witomino Sosnowa
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada141-04
Czas rozkładowy12:19
Linia 150 do Oksywie Dickmana
Numer pojazdu2217
MAN NG313 Lion's City G CNG 2009r.
Brygada150-08
Czas rozkładowy12:21
Czas realny12:20
Linia 109 do Babie Doły
Numer pojazdu2032
MAN NL313 Lion`s City 2009r.
Brygada109-19
Czas rozkładowy12:21
Czas realny12:20
Linia 170 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5095
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada170-06
Czas rozkładowy12:22
Czas realny12:21
Linia 152 do Mały Kack Sandomierska
Numer pojazdu2266
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada152-08
Czas rozkładowy12:23
Czas realny12:21
Linia 105 do Mechelinki - Przystań
Numer pojazdu5018
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada105-02
Czas rozkładowy12:23
Czas realny12:23
Linia 182 do Obłuże Maciejewicza
Numer pojazdu5003
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada182-01
Czas rozkładowy12:24
Czas realny12:23
Linia 194 do Suchy Dwór - Borchardta
Numer pojazdu5248
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-12
Czas rozkładowy12:26
Czas realny12:25
Linia 152 do Oksywie Dickmana
Numer pojazdu2280
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada152-02
Czas rozkładowy12:29
Czas realny12:26
Linia 141 do Witomino Sosnowa
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada141-11
Czas rozkładowy12:27
Linia 141 do Obłuże Centrum
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada141-11
Czas rozkładowy12:27
Linia 194 do Plac Kaszubski
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada194-06
Czas rozkładowy12:28
Linia 109 do Redłowo SKM
Numer pojazdu5085
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada109-18
Czas rozkładowy12:31
Czas realny12:28
Linia 150 do Witomino Leśniczówka
Numer pojazdu2272
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada150-04
Czas rozkładowy12:30
Czas realny12:28