• Uwaga! Od 30.03. wprowadzone zostały kolejne zmiany w komunikacji miejskiej. Szczegóły na: ztm.gda.pl   • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • kursami). Rozkłady powszednie feryjne obowiązują na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
14:32
Kurs nr 0 do Oksywie Godebskiego
Kacze Buki05:20
Oksywie Godebskiego05:40
Kurs nr 1 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego05:46
Alzacka05:47
Oksywie Górne05:48
Muchowskiego05:49
Arciszewskich05:50
Oksywie Dolne05:51
Akademia Marynarki Wojennej05:52
Stocznia Wojenna05:53
Nasypowa05:55
Cechowa05:56
Obłuże Centrum05:58
Terminal Promowy06:00
Energetyków06:03
Janka Wiśniewskiego06:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa06:09
Armii Krajowej06:12
Urząd Miasta - Władysława IV06:14
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:16
Rolnicza06:19
Witomino Centrum06:20
Stawna06:21
Witomino Leśniczówka06:22
Kurs nr 2 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka06:35
Stawna06:36
Witomino Centrum06:38
Rolnicza06:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:44
Kilińskiego [GDY]06:45
Armii Krajowej06:47
I Urząd Skarbowy06:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:53
Janka Wiśniewskiego06:54
Energetyków06:56
Terminal Promowy06:59
Obłuże Centrum07:01
Cechowa07:02
Nasypowa07:03
Stocznia Wojenna07:05
Akademia Marynarki Wojennej07:06
Oksywie Dolne07:07
Arciszewskich07:08
Muchowskiego07:09
Oksywie Górne07:10
Czwartaków07:11
Oksywie Godebskiego07:12
Kurs nr 3 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego07:18
Alzacka07:19
Oksywie Górne07:20
Muchowskiego07:21
Arciszewskich07:22
Oksywie Dolne07:23
Akademia Marynarki Wojennej07:24
Stocznia Wojenna07:25
Nasypowa07:27
Cechowa07:28
Obłuże Centrum07:30
Terminal Promowy07:32
Energetyków07:35
Janka Wiśniewskiego07:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa07:41
Armii Krajowej07:44
Urząd Miasta - Władysława IV07:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:48
Rolnicza07:51
Witomino Centrum07:53
Stawna07:54
Witomino Leśniczówka07:55
Kurs nr 4 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka08:14
Stawna08:15
Witomino Centrum08:17
Rolnicza08:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:23
Kilińskiego [GDY]08:25
Armii Krajowej08:27
I Urząd Skarbowy08:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:33
Janka Wiśniewskiego08:34
Energetyków08:36
Terminal Promowy08:39
Obłuże Centrum08:41
Cechowa08:42
Nasypowa08:43
Stocznia Wojenna08:45
Akademia Marynarki Wojennej08:46
Oksywie Dolne08:47
Arciszewskich08:48
Muchowskiego08:49
Oksywie Górne08:50
Czwartaków08:51
Oksywie Godebskiego08:52
Kurs nr 5 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego08:58
Alzacka08:59
Oksywie Górne09:00
Muchowskiego09:01
Arciszewskich09:02
Oksywie Dolne09:03
Akademia Marynarki Wojennej09:04
Stocznia Wojenna09:05
Nasypowa09:07
Cechowa09:08
Obłuże Centrum09:10
Terminal Promowy09:12
Energetyków09:15
Janka Wiśniewskiego09:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:21
Armii Krajowej09:24
Urząd Miasta - Władysława IV09:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:28
Rolnicza09:31
Witomino Centrum09:33
Stawna09:34
Witomino Leśniczówka09:35
Kurs nr 6 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka09:54
Stawna09:55
Witomino Centrum09:57
Rolnicza09:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:03
Kilińskiego [GDY]10:05
Armii Krajowej10:07
I Urząd Skarbowy10:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:13
Janka Wiśniewskiego10:14
Energetyków10:16
Terminal Promowy10:19
Obłuże Centrum10:21
Cechowa10:22
Nasypowa10:23
Stocznia Wojenna10:25
Akademia Marynarki Wojennej10:26
Oksywie Dolne10:27
Arciszewskich10:28
Muchowskiego10:29
Oksywie Górne10:30
Czwartaków10:31
Oksywie Godebskiego10:32
Kurs nr 7 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego10:37
Alzacka10:38
Oksywie Górne10:40
Muchowskiego10:41
Arciszewskich10:42
Oksywie Dolne10:43
Akademia Marynarki Wojennej10:44
Stocznia Wojenna10:45
Nasypowa10:47
Cechowa10:48
Obłuże Centrum10:50
Terminal Promowy10:52
Energetyków10:55
Janka Wiśniewskiego10:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:01
Armii Krajowej11:04
Urząd Miasta - Władysława IV11:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:08
Rolnicza11:11
Witomino Centrum11:13
Stawna11:14
Witomino Leśniczówka11:15
Kurs nr 8 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka11:34
Stawna11:35
Witomino Centrum11:37
Rolnicza11:38
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:43
Kilińskiego [GDY]11:45
Armii Krajowej11:47
I Urząd Skarbowy11:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:53
Janka Wiśniewskiego11:54
Energetyków11:56
Terminal Promowy11:59
Obłuże Centrum12:01
Cechowa12:02
Nasypowa12:03
Stocznia Wojenna12:05
Akademia Marynarki Wojennej12:06
Oksywie Dolne12:07
Arciszewskich12:08
Muchowskiego12:09
Oksywie Górne12:10
Czwartaków12:11
Oksywie Godebskiego12:12
Kurs nr 9 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego12:17
Alzacka12:18
Oksywie Górne12:20
Muchowskiego12:21
Arciszewskich12:22
Oksywie Dolne12:23
Akademia Marynarki Wojennej12:24
Stocznia Wojenna12:25
Nasypowa12:27
Cechowa12:28
Obłuże Centrum12:30
Terminal Promowy12:32
Energetyków12:35
Janka Wiśniewskiego12:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:41
Armii Krajowej12:44
Urząd Miasta - Władysława IV12:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:48
Rolnicza12:51
Witomino Centrum12:53
Stawna12:54
Witomino Leśniczówka12:55
Kurs nr 10 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka13:14
Stawna13:15
Witomino Centrum13:17
Rolnicza13:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:23
Kilińskiego [GDY]13:25
Armii Krajowej13:27
I Urząd Skarbowy13:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:33
Janka Wiśniewskiego13:34
Energetyków13:36
Terminal Promowy13:39
Obłuże Centrum13:41
Cechowa13:42
Nasypowa13:43
Stocznia Wojenna13:45
Akademia Marynarki Wojennej13:46
Oksywie Dolne13:47
Arciszewskich13:48
Muchowskiego13:49
Oksywie Górne13:50
Czwartaków13:51
Oksywie Godebskiego13:52
Kurs nr 11 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego13:57
Alzacka13:58
Oksywie Górne14:00
Muchowskiego14:01
Arciszewskich14:02
Oksywie Dolne14:03
Akademia Marynarki Wojennej14:04
Stocznia Wojenna14:05
Nasypowa14:07
Cechowa14:08
Obłuże Centrum14:10
Terminal Promowy14:12
Energetyków14:15
Janka Wiśniewskiego14:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:21
Armii Krajowej14:24
Urząd Miasta - Władysława IV14:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:28
Rolnicza14:31
Witomino Centrum14:33
Stawna14:34
Witomino Leśniczówka14:35
Kurs nr 12 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka14:54
Stawna14:55
Witomino Centrum14:57
Rolnicza14:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:03
Kilińskiego [GDY]15:05
Armii Krajowej15:07
I Urząd Skarbowy15:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:13
Janka Wiśniewskiego15:14
Energetyków15:16
Terminal Promowy15:19
Obłuże Centrum15:21
Cechowa15:22
Nasypowa15:23
Stocznia Wojenna15:25
Akademia Marynarki Wojennej15:26
Oksywie Dolne15:27
Arciszewskich15:28
Muchowskiego15:29
Oksywie Górne15:30
Czwartaków15:31
Oksywie Godebskiego15:32
Kurs nr 13 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego15:37
Alzacka15:38
Oksywie Górne15:40
Muchowskiego15:41
Arciszewskich15:42
Oksywie Dolne15:43
Akademia Marynarki Wojennej15:44
Stocznia Wojenna15:45
Nasypowa15:47
Cechowa15:48
Obłuże Centrum15:50
Terminal Promowy15:52
Energetyków15:55
Janka Wiśniewskiego15:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:01
Armii Krajowej16:04
Urząd Miasta - Władysława IV16:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:08
Rolnicza16:11
Witomino Centrum16:13
Stawna16:14
Witomino Leśniczówka16:15
Kurs nr 14 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka16:34
Stawna16:35
Witomino Centrum16:37
Rolnicza16:38
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:43
Kilińskiego [GDY]16:45
Armii Krajowej16:47
I Urząd Skarbowy16:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:53
Janka Wiśniewskiego16:54
Energetyków16:56
Terminal Promowy16:59
Obłuże Centrum17:01
Cechowa17:02
Nasypowa17:03
Stocznia Wojenna17:05
Akademia Marynarki Wojennej17:06
Oksywie Dolne17:07
Arciszewskich17:08
Muchowskiego17:09
Oksywie Górne17:10
Czwartaków17:11
Oksywie Godebskiego17:12
Kurs nr 15 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego17:17
Alzacka17:18
Oksywie Górne17:20
Muchowskiego17:21
Arciszewskich17:22
Oksywie Dolne17:23
Akademia Marynarki Wojennej17:24
Stocznia Wojenna17:25
Nasypowa17:27
Cechowa17:28
Obłuże Centrum17:30
Terminal Promowy17:32
Energetyków17:35
Janka Wiśniewskiego17:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:41
Armii Krajowej17:44
Urząd Miasta - Władysława IV17:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:48
Rolnicza17:51
Witomino Centrum17:53
Stawna17:54
Witomino Leśniczówka17:55
Kurs nr 16 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka18:14
Stawna18:15
Witomino Centrum18:17
Rolnicza18:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:23
Kilińskiego [GDY]18:25
Armii Krajowej18:27
I Urząd Skarbowy18:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:33
Janka Wiśniewskiego18:34
Energetyków18:36
Terminal Promowy18:39
Obłuże Centrum18:41
Cechowa18:42
Nasypowa18:43
Stocznia Wojenna18:45
Akademia Marynarki Wojennej18:46
Oksywie Dolne18:47
Arciszewskich18:48
Muchowskiego18:49
Oksywie Górne18:50
Czwartaków18:51
Oksywie Godebskiego18:52
Kurs nr 17 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego18:57
Alzacka18:58
Oksywie Górne19:00
Muchowskiego19:01
Arciszewskich19:02
Oksywie Dolne19:03
Akademia Marynarki Wojennej19:04
Stocznia Wojenna19:05
Nasypowa19:07
Cechowa19:08
Obłuże Centrum19:10
Terminal Promowy19:12
Energetyków19:15
Janka Wiśniewskiego19:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa19:21
Armii Krajowej19:24
Urząd Miasta - Władysława IV19:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:28
Rolnicza19:31
Witomino Centrum19:32
Stawna19:33
Witomino Leśniczówka19:34
Kurs nr 18 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka19:35
Stawna19:36
Witomino Centrum19:38
Rolnicza19:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:44
Kilińskiego [GDY]19:45
Armii Krajowej19:47
I Urząd Skarbowy19:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:53
Janka Wiśniewskiego19:54
Energetyków19:56
Terminal Promowy19:59
Obłuże Centrum20:01
Cechowa20:02
Nasypowa20:03
Stocznia Wojenna20:05
Akademia Marynarki Wojennej20:06
Oksywie Dolne20:07
Arciszewskich20:08
Muchowskiego20:09
Oksywie Górne20:10
Czwartaków20:11
Oksywie Godebskiego20:12
Kurs nr 19 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego20:18
Alzacka20:19
Oksywie Górne20:21
Muchowskiego20:22
Arciszewskich20:23
Oksywie Dolne20:24
Akademia Marynarki Wojennej20:25
Stocznia Wojenna20:26
Nasypowa20:28
Cechowa20:29
Obłuże Centrum20:30
Terminal Promowy20:32
Energetyków20:35
Janka Wiśniewskiego20:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa20:41
Armii Krajowej20:44
Urząd Miasta - Władysława IV20:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:48
Rolnicza20:51
Witomino Centrum20:52
Stawna20:53
Witomino Leśniczówka20:54
Kurs nr 20 jako 700 do Kacze Buki
Witomino Leśniczówka21:15
Stawna21:16
Witomino Centrum21:18
Stadion Miejski21:20
Redłowo SKM21:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:21
Zwycięstwa - Wielkopolska21:23
Plac Górnośląski21:24
Łowicka [GDY]21:26
Olgierda21:27
Lidzka21:28
Racławicka21:29
Karwiny PKM21:31
Nałkowskiej21:32
Źródło Marii21:33
Myśliwska [GDY]21:34
Wiczlińska21:35
Polifarb21:37
Rdestowa - Chwaszczyńska21:37
Kacze Buki21:38
Kacze Buki21:38