• Średnie stęż. pyłu PM10 = 22,3 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
13:11
Linia 128 do Dom Marynarza
Numer pojazdu2034
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada128-06
Czas rozkładowy13:06
Czas realny13:14
Linia 23 do Stocznia Gdynia
Numer pojazdu3030
Solaris Trollino 12AC 2005r.
Brygada23-01
Czas rozkładowy13:12
Czas realny13:14
Linia 170 do Pogórze Dolne Złota
Numer pojazdu5013
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada170-08
Czas rozkładowy13:15
Czas realny13:14
Linia R do Kacze Buki
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
BrygadaR-03
Czas rozkładowy13:15
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5249
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-14
Czas rozkładowy13:14
Czas realny13:15
Linia 150 do Oksywie Dickmana
Numer pojazdu2212
MAN NG313 Lion's City G CNG 2009r.
Brygada150-02
Czas rozkładowy13:14
Czas realny13:16
Linia 133 do Płyta Redłowska
Numer pojazdu2035
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada133-08
Czas rozkładowy13:18
Czas realny13:16
Linia R do Rumia Dworzec PKP
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
BrygadaR-15
Czas rozkładowy13:16
Linia 170 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5097
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada170-14
Czas rozkładowy13:18
Czas realny13:17
Linia 24 do Stocznia Gdynia
Numer pojazdu3047
Solaris Trollino 12M (IV) 2018r.
Brygada24-01
Czas rozkładowy13:19
Czas realny13:18
Linia 150 do Witomino Leśniczówka
Numer pojazdu2217
MAN NG313 Lion's City G CNG 2009r.
Brygada150-08
Czas rozkładowy13:19
Czas realny13:18
Linia 194 do Suchy Dwór - Borchardta
Numer pojazdu5237
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-11
Czas rozkładowy13:20
Czas realny13:19
Linia 182 do Obłuże Maciejewicza
Numer pojazdu5086
Solaris Urbino 12 (III) 2007r.
Brygada182-04
Czas rozkładowy13:18
Czas realny13:19
Linia 24 do Dąbrowa Miętowa
Numer pojazdu3006
Solaris Trollino 12M (III) 2010r.
Brygada24-09
Czas rozkładowy13:19
Czas realny13:19
Linia 133 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Numer pojazdu2022
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada133-05
Czas rozkładowy13:18
Czas realny13:20
Linia 182 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada182-02
Czas rozkładowy13:21
Linia 152 do Oksywie Dickmana
Numer pojazdu2266
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada152-08
Czas rozkładowy13:23
Czas realny13:23
Linia 173 do Chylonia Dworzec PKP
Numer pojazdu5238
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada173-04
Czas rozkładowy13:25
Czas realny13:24
Linia 194 do Plac Kaszubski
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada194-02
Czas rozkładowy13:24
Linia R do Kacze Buki
Numer pojazdu6233
Mercedes-Benz Citaro C2 G 2017r.
BrygadaR-05
Czas rozkładowy13:25
Czas realny13:24
Linia 23 do Kacze Buki
Numer pojazdu3030
Solaris Trollino 12AC 2005r.
Brygada23-01
Czas rozkładowy13:25
Czas realny13:25
Linia 152 do Mały Kack Sandomierska
Numer pojazdu2263
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada152-04
Czas rozkładowy13:29
Czas realny13:26
Linia 170 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5095
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada170-06
Czas rozkładowy13:28
Czas realny13:26
Linia 128 do Dom Marynarza
Numer pojazdu2031
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada128-02
Czas rozkładowy13:26
Czas realny13:27
Linia 194 do Pogórze Górne
Numer pojazdu5248
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-12
Czas rozkładowy13:30
Czas realny13:29
Linia 23 do Stocznia Gdynia
Numer pojazdu3048
Solaris Trollino 12M (IV) 2018r.
Brygada23-02
Czas rozkładowy13:27
Czas realny13:29
Linia 128 do Oksywie Dolne
Numer pojazdu2042
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada128-05
Czas rozkładowy13:31
Czas realny13:30
Linia 103 do Chwarzno Sokółka
Numer pojazdu5005
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada103-09
Czas rozkładowy13:35
Czas realny13:31
Linia R do Rumia Dworzec PKP
Numer pojazdu2210
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
BrygadaR-18
Czas rozkładowy13:26
Czas realny13:32
Linia 150 do Oksywie Dickmana
Numer pojazdu2272
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada150-04
Czas rozkładowy13:34
Czas realny13:33
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5242
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-05
Czas rozkładowy13:34
Czas realny13:33
Linia 146 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu6290
Mercedes-Benz Citaro C2 G 2017r.
Brygada146-01
Czas rozkładowy13:38
Czas realny13:34
Linia 24 do Dąbrowa Miętowa
Numer pojazdu3047
Solaris Trollino 12M (IV) 2018r.
Brygada24-01
Czas rozkładowy13:34
Czas realny13:34
Linia 24 do Stocznia Gdynia
Numer pojazdu3017
Solaris Trollino 12M (IV) 2018r.
Brygada24-03
Czas rozkładowy13:34
Czas realny13:35
Linia R do Kacze Buki
Numer pojazdu5245
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
BrygadaR-07
Czas rozkładowy13:35
Czas realny13:35
Linia 146 do Rewa - Bursztynowa
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada146-08
Czas rozkładowy13:35
Linia 150 do Witomino Leśniczówka
Numer pojazdu2262
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada150-09
Czas rozkładowy13:39
Czas realny13:36
Linia 133 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Numer pojazdu2090
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada133-06
Czas rozkładowy13:38
Czas realny13:36
Linia 133 do Płyta Redłowska
Numer pojazdu2091
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada133-01
Czas rozkładowy13:38
Czas realny13:36
Linia R do Rumia Dworzec PKP
Numer pojazdu2264
MAN NG363 2003r.
BrygadaR-21
Czas rozkładowy13:36
Czas realny13:37
Linia 152 do Oksywie Dickmana
Numer pojazdu2278
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada152-01
Czas rozkładowy13:42
Czas realny13:39
Linia 194 do Pogórze Górne
Numer pojazdu5249
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-14
Czas rozkładowy13:40
Czas realny13:39
Linia 209 do Babie Doły
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada209-07
Czas rozkładowy13:39
Linia 23 do Kacze Buki
Numer pojazdu3048
Solaris Trollino 12M (IV) 2018r.
Brygada23-02
Czas rozkładowy13:40
Czas realny13:40