02:59
Kurs nr 0 do Oksywie Dickmana
Kacze Buki04:24
Oksywie Dickmana04:46
Kurs nr 1 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Dickmana04:49
Pancerna04:50
Oksywie Górne04:52
Muchowskiego04:53
Arciszewskich04:54
Oksywie Dolne04:55
Akademia Marynarki Wojennej04:56
Stocznia Wojenna04:57
Nasypowa04:59
Cechowa05:00
Obłuże Centrum05:02
Terminal Promowy05:03
Elektrociepłownia - Kontenerowa05:05
Gołębia05:07
Energetyków05:08
Janka Wiśniewskiego05:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa05:14
Armii Krajowej05:17
Urząd Miasta - Władysława IV05:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:21
Rolnicza05:23
Witomino Centrum05:24
Stawna05:25
Witomino Leśniczówka05:26
Kurs nr 2 do Oksywie Dickmana
Witomino Leśniczówka05:45
Stawna05:46
Witomino Centrum05:48
Rolnicza05:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:54
Kilińskiego [GDY]05:55
Armii Krajowej05:57
I Urząd Skarbowy05:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:03
Janka Wiśniewskiego06:04
Energetyków06:06
Terminal Promowy06:08
Obłuże Centrum06:10
Cechowa06:11
Nasypowa06:12
Stocznia Wojenna06:14
Akademia Marynarki Wojennej06:15
Oksywie Dolne06:16
Arciszewskich06:17
Muchowskiego06:18
Oksywie Górne06:19
Pancerna06:20
Oksywie Dickmana06:21
Kurs nr 3 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Dickmana06:29
Pancerna06:30
Oksywie Górne06:32
Muchowskiego06:33
Arciszewskich06:34
Oksywie Dolne06:35
Akademia Marynarki Wojennej06:36
Stocznia Wojenna06:37
Nasypowa06:39
Cechowa06:40
Obłuże Centrum06:42
Terminal Promowy06:43
Elektrociepłownia - Kontenerowa06:45
Gołębia06:47
Energetyków06:48
Janka Wiśniewskiego06:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa06:54
Armii Krajowej06:57
Urząd Miasta - Władysława IV06:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:01
Rolnicza07:03
Witomino Centrum07:05
Stawna07:06
Witomino Leśniczówka07:07
Kurs nr 4 do Oksywie Dickmana
Witomino Leśniczówka07:29
Stawna07:30
Witomino Centrum07:32
Rolnicza07:33
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:38
Kilińskiego [GDY]07:40
Armii Krajowej07:42
I Urząd Skarbowy07:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:48
Janka Wiśniewskiego07:49
Energetyków07:51
Terminal Promowy07:53
Obłuże Centrum07:55
Cechowa07:56
Nasypowa07:57
Stocznia Wojenna07:59
Akademia Marynarki Wojennej08:00
Oksywie Dolne08:01
Arciszewskich08:02
Muchowskiego08:03
Oksywie Górne08:04
Pancerna08:05
Oksywie Dickmana08:06
Kurs nr 5 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Dickmana08:17
Pancerna08:18
Oksywie Górne08:20
Muchowskiego08:21
Arciszewskich08:22
Oksywie Dolne08:23
Akademia Marynarki Wojennej08:24
Stocznia Wojenna08:25
Nasypowa08:27
Cechowa08:28
Obłuże Centrum08:30
Terminal Promowy08:31
Elektrociepłownia - Kontenerowa08:33
Gołębia08:35
Energetyków08:36
Janka Wiśniewskiego08:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:42
Armii Krajowej08:45
Urząd Miasta - Władysława IV08:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:49
Rolnicza08:52
Witomino Centrum08:54
Stawna08:55
Witomino Leśniczówka08:56
Kurs nr 6 do Oksywie Dickmana
Witomino Leśniczówka09:35
Stawna09:36
Witomino Centrum09:38
Rolnicza09:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:44
Kilińskiego [GDY]09:46
Armii Krajowej09:48
I Urząd Skarbowy09:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:54
Janka Wiśniewskiego09:55
Energetyków09:57
Terminal Promowy09:59
Obłuże Centrum10:01
Cechowa10:02
Nasypowa10:03
Stocznia Wojenna10:05
Akademia Marynarki Wojennej10:06
Oksywie Dolne10:07
Arciszewskich10:08
Muchowskiego10:09
Oksywie Górne10:10
Pancerna10:11
Oksywie Dickmana10:12
Kurs nr 7 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Dickmana10:37
Pancerna10:38
Oksywie Górne10:40
Muchowskiego10:41
Arciszewskich10:42
Oksywie Dolne10:43
Akademia Marynarki Wojennej10:44
Stocznia Wojenna10:45
Nasypowa10:47
Cechowa10:48
Obłuże Centrum10:50
Terminal Promowy10:51
Elektrociepłownia - Kontenerowa10:53
Gołębia10:55
Energetyków10:56
Janka Wiśniewskiego10:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:02
Armii Krajowej11:05
Urząd Miasta - Władysława IV11:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:09
Rolnicza11:12
Witomino Centrum11:14
Stawna11:15
Witomino Leśniczówka11:16
Kurs nr 8 do Oksywie Dickmana
Witomino Leśniczówka11:35
Stawna11:36
Witomino Centrum11:38
Rolnicza11:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:44
Kilińskiego [GDY]11:46
Armii Krajowej11:48
I Urząd Skarbowy11:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:54
Janka Wiśniewskiego11:55
Energetyków11:57
Terminal Promowy11:59
Obłuże Centrum12:01
Cechowa12:02
Nasypowa12:03
Stocznia Wojenna12:05
Akademia Marynarki Wojennej12:06
Oksywie Dolne12:07
Arciszewskich12:08
Muchowskiego12:09
Oksywie Górne12:10
Pancerna12:11
Oksywie Dickmana12:12
Kurs nr 9 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Dickmana12:37
Pancerna12:38
Oksywie Górne12:40
Muchowskiego12:41
Arciszewskich12:42
Oksywie Dolne12:43
Akademia Marynarki Wojennej12:44
Stocznia Wojenna12:45
Nasypowa12:47
Cechowa12:48
Obłuże Centrum12:50
Terminal Promowy12:51
Elektrociepłownia - Kontenerowa12:53
Gołębia12:55
Energetyków12:56
Janka Wiśniewskiego12:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:02
Armii Krajowej13:05
Urząd Miasta - Władysława IV13:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:09
Rolnicza13:12
Witomino Centrum13:14
Stawna13:15
Witomino Leśniczówka13:16
Kurs nr 10 do Oksywie Dickmana
Witomino Leśniczówka13:45
Stawna13:46
Witomino Centrum13:48
Rolnicza13:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:54
Kilińskiego [GDY]13:56
Armii Krajowej13:58
I Urząd Skarbowy14:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:04
Janka Wiśniewskiego14:05
Energetyków14:07
Terminal Promowy14:09
Obłuże Centrum14:11
Cechowa14:12
Nasypowa14:13
Stocznia Wojenna14:15
Akademia Marynarki Wojennej14:16
Oksywie Dolne14:17
Arciszewskich14:18
Muchowskiego14:19
Oksywie Górne14:20
Pancerna14:21
Oksywie Dickmana14:22
Kurs nr 11 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Dickmana14:38
Pancerna14:39
Oksywie Górne14:41
Muchowskiego14:42
Arciszewskich14:43
Oksywie Dolne14:44
Akademia Marynarki Wojennej14:45
Stocznia Wojenna14:46
Nasypowa14:48
Cechowa14:50
Obłuże Centrum14:52
Terminal Promowy14:53
Elektrociepłownia - Kontenerowa14:55
Gołębia14:57
Energetyków14:58
Janka Wiśniewskiego15:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:04
Armii Krajowej15:07
Urząd Miasta - Władysława IV15:09
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:11
Rolnicza15:14
Witomino Centrum15:16
Stawna15:17
Witomino Leśniczówka15:18
Kurs nr 12 do Oksywie Dickmana
Witomino Leśniczówka15:30
Stawna15:31
Witomino Centrum15:33
Rolnicza15:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:39
Kilińskiego [GDY]15:41
Armii Krajowej15:43
I Urząd Skarbowy15:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:49
Janka Wiśniewskiego15:50
Energetyków15:53
Terminal Promowy15:55
Obłuże Centrum15:57
Cechowa15:58
Nasypowa15:59
Stocznia Wojenna16:01
Akademia Marynarki Wojennej16:02
Oksywie Dolne16:03
Arciszewskich16:04
Muchowskiego16:05
Oksywie Górne16:06
Pancerna16:07
Oksywie Dickmana16:08
Kurs nr 13 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Dickmana16:23
Pancerna16:24
Oksywie Górne16:26
Muchowskiego16:27
Arciszewskich16:28
Oksywie Dolne16:29
Akademia Marynarki Wojennej16:30
Stocznia Wojenna16:31
Nasypowa16:33
Cechowa16:35
Obłuże Centrum16:37
Terminal Promowy16:38
Elektrociepłownia - Kontenerowa16:40
Gołębia16:42
Energetyków16:43
Janka Wiśniewskiego16:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:49
Armii Krajowej16:52
Urząd Miasta - Władysława IV16:54
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:56
Rolnicza16:59
Witomino Centrum17:01
Stawna17:02
Witomino Leśniczówka17:03
Kurs nr 14 do Oksywie Dickmana
Witomino Leśniczówka17:35
Stawna17:36
Witomino Centrum17:38
Rolnicza17:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:44
Kilińskiego [GDY]17:46
Armii Krajowej17:48
I Urząd Skarbowy17:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:54
Janka Wiśniewskiego17:55
Energetyków17:57
Terminal Promowy17:59
Obłuże Centrum18:01
Cechowa18:02
Nasypowa18:03
Stocznia Wojenna18:05
Akademia Marynarki Wojennej18:06
Oksywie Dolne18:07
Arciszewskich18:08
Muchowskiego18:09
Oksywie Górne18:10
Pancerna18:11
Oksywie Dickmana18:12
Kurs nr 15 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Dickmana18:15
Pancerna18:16
Oksywie Górne18:18
Muchowskiego18:19
Arciszewskich18:20
Oksywie Dolne18:21
Akademia Marynarki Wojennej18:22
Stocznia Wojenna18:23
Nasypowa18:25
Cechowa18:26
Obłuże Centrum18:28
Terminal Promowy18:29
Elektrociepłownia - Kontenerowa18:31
Gołębia18:33
Energetyków18:34
Janka Wiśniewskiego18:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa18:40
Armii Krajowej18:43
Urząd Miasta - Władysława IV18:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:47
Rolnicza18:50
Witomino Centrum18:52
Stawna18:53
Witomino Leśniczówka18:54
Kurs nr 16 do Oksywie Dickmana
Witomino Leśniczówka19:15
Stawna19:16
Witomino Centrum19:18
Rolnicza19:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:24
Kilińskiego [GDY]19:26
Armii Krajowej19:28
I Urząd Skarbowy19:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:34
Janka Wiśniewskiego19:35
Energetyków19:37
Terminal Promowy19:39
Obłuże Centrum19:41
Cechowa19:42
Nasypowa19:43
Stocznia Wojenna19:45
Akademia Marynarki Wojennej19:46
Oksywie Dolne19:47
Arciszewskich19:48
Muchowskiego19:49
Oksywie Górne19:50
Pancerna19:51
Oksywie Dickmana19:52
Kurs nr 17 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Dickmana19:56
Pancerna19:57
Oksywie Górne19:59
Muchowskiego20:00
Arciszewskich20:01
Oksywie Dolne20:02
Akademia Marynarki Wojennej20:03
Stocznia Wojenna20:04
Nasypowa20:06
Cechowa20:07
Obłuże Centrum20:08
Terminal Promowy20:09
Elektrociepłownia - Kontenerowa20:11
Gołębia20:13
Energetyków20:14
Janka Wiśniewskiego20:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa20:20
Armii Krajowej20:23
Urząd Miasta - Władysława IV20:25
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:27
Rolnicza20:30
Witomino Centrum20:31
Stawna20:32
Witomino Leśniczówka20:33
Kurs nr 18 jako 700 do Kacze Buki
Witomino Leśniczówka20:40
Stawna20:41
Witomino Centrum20:43
Stadion Miejski20:45
Redłowo SKM20:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:46
Zwycięstwa - Wielkopolska20:48
Plac Górnośląski20:49
Łowicka [GDY]20:51
Olgierda20:52
Lidzka20:53
Racławicka20:54
Karwiny PKM20:56
Nałkowskiej20:57
Źródło Marii20:58
Myśliwska [GDY]20:59
Wiczlińska21:00
Polifarb21:02
Rdestowa - Chwaszczyńska21:02
Kacze Buki21:03
Kacze Buki21:03