• Średnie stężenie pyłu PM10 =33,4 ug. Norma średniodobowa = 150 ug. Norma WHO = 50 ug przez 3 kolejne dni. Więcej na gdansk.pl/powietrze.   • Z powodu awarii tramwaju linii 8 za przystankiem Twarda jadącego w kierunku do Centrum, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
10:31
Kurs nr 0 do Dąbrowa Miętowa
Grabówek SKM05:14
Morska - Estakada05:17
Kalksztajnów05:18
Mireckiego05:19
Uniwersytet Morski05:21
Stocznia SKM - Morska05:22
Bpa Okoniewskiego05:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:24
3 Maja [GDY]05:25
Centrum Handlowe Batory05:26
Skwer Kościuszki - InfoBox05:27
Wybickiego [GDY]05:28
Żwirki i Wigury [GDY]05:29
Traugutta [GDY]05:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:32
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:33
Harcerska05:34
Centrum Nauki Experyment05:35
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:36
Zwycięstwa - Wielkopolska05:38
Plac Górnośląski05:39
Łowicka [GDY]05:41
Olgierda05:42
Lidzka05:43
Racławicka05:44
Karwiny PKM05:46
Nałkowskiej05:47
Źródło Marii05:48
Myśliwska [GDY]05:49
Karwiny Tesco05:51
Anyżowa05:53
Dąbrowa Centrum05:54
Piołunowa05:55
Tymiankowa05:56
Dąbrowa Miętowa05:56
Kurs nr 1 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa06:11
Tymiankowa06:11
Piołunowa06:12
Dąbrowa Centrum06:14
Anyżowa06:15
Karwiny Tesco06:17
Myśliwska [GDY]06:20
Źródło Marii06:21
Karwiny PKM06:23
Racławicka06:25
Lidzka06:26
Olgierda06:27
Łowicka [GDY]06:28
Plac Górnośląski06:29
Zwycięstwa - Wielkopolska06:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:33
Centrum Nauki Experyment06:35
Harcerska06:36
Urząd Miasta - Świętojańska06:38
Traugutta [GDY]06:39
Żwirki i Wigury [GDY]06:40
Skwer Kościuszki - InfoBox06:41
Plac Kaszubski - Świętojańska06:42
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:48
Stocznia Gdynia06:49
Kurs nr 2 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia07:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:09
Plac Kaszubski07:11
Plac Kaszubski - Świętojańska07:12
Skwer Kościuszki - InfoBox07:13
Wybickiego [GDY]07:14
Żwirki i Wigury [GDY]07:15
Traugutta [GDY]07:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:19
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:20
Harcerska07:21
Centrum Nauki Experyment07:22
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:23
Zwycięstwa - Wielkopolska07:25
Plac Górnośląski07:27
Łowicka [GDY]07:29
Olgierda07:30
Lidzka07:31
Racławicka07:32
Karwiny PKM07:34
Nałkowskiej07:35
Źródło Marii07:36
Myśliwska [GDY]07:37
Karwiny Tesco07:39
Anyżowa07:41
Dąbrowa Centrum07:42
Piołunowa07:43
Tymiankowa07:44
Dąbrowa Miętowa07:44
Kurs nr 3 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa07:54
Tymiankowa07:54
Piołunowa07:55
Dąbrowa Centrum07:57
Anyżowa07:58
Karwiny Tesco08:00
Myśliwska [GDY]08:03
Źródło Marii08:04
Karwiny PKM08:06
Racławicka08:08
Lidzka08:09
Olgierda08:10
Łowicka [GDY]08:11
Plac Górnośląski08:13
Zwycięstwa - Wielkopolska08:15
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:17
Centrum Nauki Experyment08:19
Harcerska08:20
Urząd Miasta - Świętojańska08:22
Traugutta [GDY]08:23
Żwirki i Wigury [GDY]08:24
Skwer Kościuszki - InfoBox08:25
Plac Kaszubski - Świętojańska08:26
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:32
Stocznia Gdynia08:33
Kurs nr 4 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia09:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:06
Plac Kaszubski09:08
Plac Kaszubski - Świętojańska09:09
Skwer Kościuszki - InfoBox09:11
Wybickiego [GDY]09:12
Żwirki i Wigury [GDY]09:13
Traugutta [GDY]09:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:17
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:18
Harcerska09:19
Centrum Nauki Experyment09:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:21
Zwycięstwa - Wielkopolska09:23
Plac Górnośląski09:25
Łowicka [GDY]09:27
Olgierda09:28
Lidzka09:29
Racławicka09:30
Karwiny PKM09:32
Nałkowskiej09:33
Źródło Marii09:34
Myśliwska [GDY]09:36
Karwiny Tesco09:38
Anyżowa09:40
Dąbrowa Centrum09:41
Piołunowa09:42
Tymiankowa09:43
Dąbrowa Miętowa09:44
Kurs nr 5 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa09:54
Tymiankowa09:54
Piołunowa09:55
Dąbrowa Centrum09:57
Anyżowa09:58
Karwiny Tesco10:00
Myśliwska [GDY]10:03
Źródło Marii10:04
Karwiny PKM10:06
Racławicka10:08
Lidzka10:09
Olgierda10:10
Łowicka [GDY]10:11
Plac Górnośląski10:13
Zwycięstwa - Wielkopolska10:15
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:17
Centrum Nauki Experyment10:19
Harcerska10:20
Urząd Miasta - Świętojańska10:22
Traugutta [GDY]10:23
Żwirki i Wigury [GDY]10:24
Skwer Kościuszki - InfoBox10:25
Plac Kaszubski - Świętojańska10:26
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:32
Stocznia Gdynia10:33
Kurs nr 6 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia10:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:53
Plac Kaszubski10:55
Plac Kaszubski - Świętojańska10:56
Skwer Kościuszki - InfoBox10:58
Wybickiego [GDY]11:00
Żwirki i Wigury [GDY]11:01
Traugutta [GDY]11:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:05
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:06
Harcerska11:07
Centrum Nauki Experyment11:08
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:10
Zwycięstwa - Wielkopolska11:12
Plac Górnośląski11:14
Łowicka [GDY]11:16
Olgierda11:17
Lidzka11:18
Racławicka11:19
Karwiny PKM11:21
Nałkowskiej11:22
Źródło Marii11:23
Myśliwska [GDY]11:25
Karwiny Tesco11:28
Anyżowa11:30
Dąbrowa Centrum11:31
Piołunowa11:32
Tymiankowa11:33
Dąbrowa Miętowa11:34
Kurs nr 7 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa11:54
Tymiankowa11:54
Piołunowa11:55
Dąbrowa Centrum11:57
Anyżowa11:58
Karwiny Tesco12:00
Myśliwska [GDY]12:03
Źródło Marii12:04
Karwiny PKM12:06
Racławicka12:08
Lidzka12:09
Olgierda12:10
Łowicka [GDY]12:11
Plac Górnośląski12:13
Zwycięstwa - Wielkopolska12:15
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:17
Centrum Nauki Experyment12:19
Harcerska12:20
Urząd Miasta - Świętojańska12:22
Traugutta [GDY]12:23
Żwirki i Wigury [GDY]12:24
Skwer Kościuszki - InfoBox12:26
Plac Kaszubski - Świętojańska12:28
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:34
Stocznia Gdynia12:35
Kurs nr 8 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia12:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:55
Plac Kaszubski12:57
Plac Kaszubski - Świętojańska12:58
Skwer Kościuszki - InfoBox13:00
Wybickiego [GDY]13:02
Żwirki i Wigury [GDY]13:03
Traugutta [GDY]13:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:08
Harcerska13:09
Centrum Nauki Experyment13:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:12
Zwycięstwa - Wielkopolska13:14
Plac Górnośląski13:16
Łowicka [GDY]13:18
Olgierda13:19
Lidzka13:20
Racławicka13:21
Karwiny PKM13:23
Nałkowskiej13:24
Źródło Marii13:25
Myśliwska [GDY]13:27
Karwiny Tesco13:30
Anyżowa13:32
Dąbrowa Centrum13:33
Piołunowa13:34
Tymiankowa13:35
Dąbrowa Miętowa13:36
Kurs nr 9 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa14:10
Tymiankowa14:10
Piołunowa14:11
Dąbrowa Centrum14:13
Anyżowa14:14
Karwiny Tesco14:16
Myśliwska [GDY]14:19
Źródło Marii14:20
Karwiny PKM14:22
Racławicka14:24
Lidzka14:25
Olgierda14:26
Łowicka [GDY]14:27
Plac Górnośląski14:29
Zwycięstwa - Wielkopolska14:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:33
Centrum Nauki Experyment14:35
Harcerska14:37
Urząd Miasta - Świętojańska14:39
Traugutta [GDY]14:40
Żwirki i Wigury [GDY]14:41
Skwer Kościuszki - InfoBox14:43
Plac Kaszubski - Świętojańska14:45
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:51
Stocznia Gdynia14:52
Kurs nr 10 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia15:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:23
Plac Kaszubski15:25
Plac Kaszubski - Świętojańska15:27
Skwer Kościuszki - InfoBox15:29
Wybickiego [GDY]15:31
Żwirki i Wigury [GDY]15:32
Traugutta [GDY]15:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:36
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:37
Harcerska15:38
Centrum Nauki Experyment15:40
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:42
Zwycięstwa - Wielkopolska15:44
Plac Górnośląski15:46
Łowicka [GDY]15:48
Olgierda15:49
Lidzka15:51
Racławicka15:52
Karwiny PKM15:55
Nałkowskiej15:56
Źródło Marii15:57
Myśliwska [GDY]15:59
Karwiny Tesco16:02
Anyżowa16:04
Dąbrowa Centrum16:06
Piołunowa16:07
Tymiankowa16:08
Dąbrowa Miętowa16:09
Kurs nr 11 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa16:40
Tymiankowa16:40
Piołunowa16:41
Dąbrowa Centrum16:43
Anyżowa16:44
Karwiny Tesco16:46
Myśliwska [GDY]16:49
Źródło Marii16:50
Karwiny PKM16:52
Racławicka16:54
Lidzka16:55
Olgierda16:56
Łowicka [GDY]16:57
Plac Górnośląski16:59
Zwycięstwa - Wielkopolska17:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:03
Centrum Nauki Experyment17:05
Harcerska17:07
Urząd Miasta - Świętojańska17:09
Traugutta [GDY]17:10
Żwirki i Wigury [GDY]17:11
Skwer Kościuszki - InfoBox17:13
Plac Kaszubski - Świętojańska17:15
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:21
Stocznia Gdynia17:22
Kurs nr 12 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia17:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:58
Plac Kaszubski18:00
Plac Kaszubski - Świętojańska18:01
Skwer Kościuszki - InfoBox18:03
Wybickiego [GDY]18:05
Żwirki i Wigury [GDY]18:06
Traugutta [GDY]18:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:10
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:11
Harcerska18:12
Centrum Nauki Experyment18:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:15
Zwycięstwa - Wielkopolska18:17
Plac Górnośląski18:19
Łowicka [GDY]18:21
Olgierda18:22
Lidzka18:23
Racławicka18:24
Karwiny PKM18:26
Nałkowskiej18:27
Źródło Marii18:28
Myśliwska [GDY]18:30
Karwiny Tesco18:32
Anyżowa18:34
Dąbrowa Centrum18:35
Piołunowa18:36
Tymiankowa18:37
Dąbrowa Miętowa18:38
Kurs nr 13 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa19:02
Tymiankowa19:02
Piołunowa19:03
Dąbrowa Centrum19:05
Anyżowa19:06
Karwiny Tesco19:07
Myśliwska [GDY]19:10
Źródło Marii19:11
Karwiny PKM19:13
Racławicka19:15
Lidzka19:16
Olgierda19:17
Łowicka [GDY]19:18
Plac Górnośląski19:19
Zwycięstwa - Wielkopolska19:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:23
Centrum Nauki Experyment19:25
Harcerska19:26
Urząd Miasta - Świętojańska19:28
Traugutta [GDY]19:29
Żwirki i Wigury [GDY]19:30
Skwer Kościuszki - InfoBox19:32
Plac Kaszubski - Świętojańska19:33
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:39
Stocznia Gdynia19:40
Kurs nr 14 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia20:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:10
Plac Kaszubski20:12
Plac Kaszubski - Świętojańska20:13
Skwer Kościuszki - InfoBox20:15
Wybickiego [GDY]20:16
Żwirki i Wigury [GDY]20:17
Traugutta [GDY]20:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:20
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:21
Harcerska20:22
Centrum Nauki Experyment20:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:24
Zwycięstwa - Wielkopolska20:26
Plac Górnośląski20:27
Łowicka [GDY]20:29
Olgierda20:30
Lidzka20:31
Racławicka20:32
Karwiny PKM20:34
Nałkowskiej20:35
Źródło Marii20:36
Myśliwska [GDY]20:37
Karwiny Tesco20:39
Anyżowa20:41
Dąbrowa Centrum20:42
Piołunowa20:43
Tymiankowa20:44
Dąbrowa Miętowa20:45
Kurs nr 15 jako 710 do Grabówek SKM
Dąbrowa Miętowa20:54
Tymiankowa20:54
Piołunowa20:55
Dąbrowa Centrum20:57
Anyżowa20:58
Karwiny Tesco20:59
Myśliwska [GDY]21:02
Źródło Marii21:03
Karwiny PKM21:05
Racławicka21:07
Lidzka21:08
Olgierda21:09
Łowicka [GDY]21:10
Plac Górnośląski21:11
Zwycięstwa - Wielkopolska21:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:15
Centrum Nauki Experyment21:16
Harcerska21:17
Urząd Miasta - Świętojańska21:19
Traugutta [GDY]21:20
Żwirki i Wigury [GDY]21:21
Skwer Kościuszki - InfoBox21:22
Skwer Kościuszki - InfoBox21:24
3 Maja [GDY]21:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:27
Bpa Okoniewskiego21:28
Stocznia SKM - Morska21:29
Uniwersytet Morski21:30
Mireckiego21:31
Kalksztajnów21:32
Grabówek SKM21:34
Grabówek SKM21:35