• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:30
Kurs nr 0 do Rumia Dworzec PKP
Rumia Dworzec PKP12:50
Rumia Dworzec PKP12:50
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP13:00
Dąbrowskiego - Most13:02
Dąbrowskiego - Kościół13:03
25-lecia Solidarności13:05
Kujawska [GDY]13:06
Pomorska - Gdańska13:07
Pomorska [RU]13:08
Hutnicza - Działki13:10
Handlowa13:11
Hutnicza - Piaskowa13:12
Gruszkowa13:14
II Urząd Skarbowy13:15
Hala "Makro"13:17
Hutnicza - Estakada13:20
Energetyków13:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:28
Armii Krajowej13:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:34
Centrum Nauki Experyment13:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:38
Plac Górnośląski13:42
Lidzka13:45
Karwiny PKM13:47
Źródło Marii13:49
Myśliwska [GDY]13:51
Karwiny Tesco13:54
Dąbrowa Centrum13:56
Kameliowa13:57
Paprykowa13:58
Szafranowa13:59
Giełda Towarowa14:00
Rdestowa - Chwaszczyńska14:02
Kacze Buki14:03
Kurs nr 2 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki14:29
Starochwaszczyńska14:30
Rdestowa - Chwaszczyńska14:31
Giełda Towarowa14:32
Szafranowa14:33
Paprykowa14:34
Kameliowa14:35
Dąbrowa Centrum14:36
Karwiny Tesco14:38
Myśliwska [GDY]14:41
Źródło Marii14:42
Karwiny PKM14:44
Lidzka14:46
Plac Górnośląski14:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:52
Centrum Nauki Experyment14:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:57
Armii Krajowej15:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:06
Energetyków15:09
Hutnicza - Estakada15:12
Hala "Makro"15:13
II Urząd Skarbowy15:15
Gruszkowa15:19
Hutnicza - Piaskowa15:21
Handlowa15:22
Hutnicza - Działki15:23
Mazowiecka15:24
Pomorska [RU]15:25
Kujawska [GDY]15:27
25-lecia Solidarności15:28
Dąbrowskiego - Kościół15:30
Dąbrowskiego - Most15:32
Rumia Dworzec PKP15:34
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP15:49
Dąbrowskiego - Most15:51
Dąbrowskiego - Kościół15:53
25-lecia Solidarności15:55
Kujawska [GDY]15:56
Pomorska - Gdańska15:57
Pomorska [RU]15:58
Hutnicza - Działki16:00
Handlowa16:01
Hutnicza - Piaskowa16:02
Gruszkowa16:04
II Urząd Skarbowy16:06
Hala "Makro"16:08
Hutnicza - Estakada16:11
Energetyków16:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:20
Armii Krajowej16:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:27
Centrum Nauki Experyment16:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:31
Plac Górnośląski16:35
Lidzka16:38
Karwiny PKM16:41
Źródło Marii16:43
Myśliwska [GDY]16:45
Karwiny Tesco16:48
Dąbrowa Centrum16:51
Kameliowa16:52
Paprykowa16:53
Szafranowa16:54
Giełda Towarowa16:55
Rdestowa - Chwaszczyńska16:57
Kacze Buki16:58
Kurs nr 4 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki17:22
Starochwaszczyńska17:23
Rdestowa - Chwaszczyńska17:24
Giełda Towarowa17:25
Szafranowa17:26
Paprykowa17:27
Kameliowa17:28
Dąbrowa Centrum17:29
Karwiny Tesco17:32
Myśliwska [GDY]17:35
Źródło Marii17:36
Karwiny PKM17:38
Lidzka17:40
Plac Górnośląski17:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:47
Centrum Nauki Experyment17:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:52
Armii Krajowej17:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:01
Energetyków18:04
Hutnicza - Estakada18:06
Hala "Makro"18:07
II Urząd Skarbowy18:09
Gruszkowa18:12
Hutnicza - Piaskowa18:14
Handlowa18:15
Hutnicza - Działki18:16
Mazowiecka18:17
Pomorska [RU]18:18
Kujawska [GDY]18:20
25-lecia Solidarności18:21
Dąbrowskiego - Kościół18:23
Dąbrowskiego - Most18:25
Rumia Dworzec PKP18:27