• Średnie stęż. pyłu PM10= 39,4 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Awaria tramwaju linii 10 przy przystanku Stadion Energa Gdańsk, w kierunku do Brętowa, możliwe opóźnienia na liniach 7 i 10.  • Średnie stęż. pyłu PM10= 39,4 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
07:06
Kurs nr 0 do Obłuże Centrum
Kacze Buki04:39
Obłuże Centrum04:54
Kurs nr 1 do Oksywie Dickmana
Obłuże Centrum04:54
Cechowa04:55
Bosmańska - Nasypowa04:56
Bosmańska - Zielona04:58
Alzacka04:59
Oksywie Górne05:01
Pancerna05:02
Oksywie Dickmana05:03
Kurs nr 2 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana05:07
Pancerna05:08
Oksywie Górne05:09
Alzacka05:11
Bosmańska - Zielona05:12
Bosmańska - Nasypowa05:13
Cechowa05:15
Obłuże Centrum05:17
Energetyków05:19
Janka Wiśniewskiego05:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:25
Starowiejska [GDY]05:26
Armii Krajowej05:28
Kilińskiego [GDY]05:29
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:31
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:32
Harcerska05:33
Centrum Nauki Experyment05:34
Redłowo SKM05:36
Halicka05:37
Mały Kack Sandomierska05:38
Kurs nr 3 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska05:55
Halicka05:57
Redłowo SKM05:58
Centrum Nauki Experyment06:01
Harcerska06:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:04
Kilińskiego [GDY]06:05
Armii Krajowej06:07
I Urząd Skarbowy06:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:13
Janka Wiśniewskiego06:14
Energetyków06:16
Obłuże Centrum06:19
Cechowa06:20
Bosmańska - Nasypowa06:21
Bosmańska - Zielona06:23
Alzacka06:24
Oksywie Górne06:26
Pancerna06:27
Oksywie Dickmana06:28
Kurs nr 4 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana06:37
Pancerna06:38
Oksywie Górne06:39
Alzacka06:41
Bosmańska - Zielona06:42
Bosmańska - Nasypowa06:43
Cechowa06:45
Obłuże Centrum06:47
Energetyków06:49
Janka Wiśniewskiego06:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:55
Starowiejska [GDY]06:56
Armii Krajowej06:58
Kilińskiego [GDY]06:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:01
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:02
Harcerska07:03
Centrum Nauki Experyment07:04
Redłowo SKM07:06
Halicka07:07
Mały Kack Sandomierska07:08
Kurs nr 5 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska07:24
Halicka07:26
Redłowo SKM07:27
Centrum Nauki Experyment07:30
Harcerska07:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:33
Kilińskiego [GDY]07:35
Armii Krajowej07:37
I Urząd Skarbowy07:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:43
Janka Wiśniewskiego07:44
Energetyków07:46
Obłuże Centrum07:49
Cechowa07:50
Bosmańska - Nasypowa07:51
Bosmańska - Zielona07:53
Alzacka07:54
Oksywie Górne07:56
Pancerna07:57
Oksywie Dickmana07:58
Kurs nr 6 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana08:12
Pancerna08:13
Oksywie Górne08:14
Alzacka08:16
Bosmańska - Zielona08:18
Bosmańska - Nasypowa08:19
Cechowa08:21
Obłuże Centrum08:23
Energetyków08:26
Janka Wiśniewskiego08:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:32
Starowiejska [GDY]08:33
Armii Krajowej08:35
Kilińskiego [GDY]08:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:38
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:39
Harcerska08:40
Centrum Nauki Experyment08:41
Redłowo SKM08:43
Halicka08:44
Mały Kack Sandomierska08:45
Kurs nr 7 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska09:03
Halicka09:05
Redłowo SKM09:06
Centrum Nauki Experyment09:09
Harcerska09:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:12
Kilińskiego [GDY]09:14
Armii Krajowej09:16
I Urząd Skarbowy09:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:22
Janka Wiśniewskiego09:23
Energetyków09:25
Obłuże Centrum09:28
Cechowa09:29
Bosmańska - Nasypowa09:30
Bosmańska - Zielona09:32
Alzacka09:33
Oksywie Górne09:35
Pancerna09:36
Oksywie Dickmana09:37
Kurs nr 8 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana09:52
Pancerna09:53
Oksywie Górne09:54
Alzacka09:56
Bosmańska - Zielona09:58
Bosmańska - Nasypowa09:59
Cechowa10:01
Obłuże Centrum10:03
Energetyków10:06
Janka Wiśniewskiego10:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:12
Starowiejska [GDY]10:13
Armii Krajowej10:15
Kilińskiego [GDY]10:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:18
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:19
Harcerska10:20
Centrum Nauki Experyment10:21
Redłowo SKM10:23
Halicka10:24
Mały Kack Sandomierska10:25
Kurs nr 9 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska10:44
Halicka10:46
Redłowo SKM10:47
Centrum Nauki Experyment10:50
Harcerska10:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:53
Kilińskiego [GDY]10:55
Armii Krajowej10:57
I Urząd Skarbowy10:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:03
Janka Wiśniewskiego11:04
Energetyków11:06
Obłuże Centrum11:09
Cechowa11:10
Bosmańska - Nasypowa11:12
Bosmańska - Zielona11:14
Alzacka11:15
Oksywie Górne11:17
Pancerna11:18
Oksywie Dickmana11:19
Kurs nr 10 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana11:32
Pancerna11:33
Oksywie Górne11:34
Alzacka11:36
Bosmańska - Zielona11:38
Bosmańska - Nasypowa11:39
Cechowa11:41
Obłuże Centrum11:43
Energetyków11:46
Janka Wiśniewskiego11:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:52
Starowiejska [GDY]11:53
Armii Krajowej11:55
Kilińskiego [GDY]11:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:58
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:59
Harcerska12:00
Centrum Nauki Experyment12:01
Redłowo SKM12:03
Halicka12:04
Mały Kack Sandomierska12:05
Kurs nr 11 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska12:24
Halicka12:26
Redłowo SKM12:27
Centrum Nauki Experyment12:30
Harcerska12:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:33
Kilińskiego [GDY]12:35
Armii Krajowej12:37
I Urząd Skarbowy12:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:43
Janka Wiśniewskiego12:44
Energetyków12:46
Obłuże Centrum12:49
Cechowa12:50
Bosmańska - Nasypowa12:52
Bosmańska - Zielona12:54
Alzacka12:55
Oksywie Górne12:57
Pancerna12:58
Oksywie Dickmana12:59
Kurs nr 12 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana13:12
Pancerna13:13
Oksywie Górne13:14
Alzacka13:16
Bosmańska - Zielona13:18
Bosmańska - Nasypowa13:19
Cechowa13:21
Obłuże Centrum13:23
Energetyków13:26
Janka Wiśniewskiego13:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:32
Starowiejska [GDY]13:33
Armii Krajowej13:35
Kilińskiego [GDY]13:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:39
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:40
Harcerska13:41
Centrum Nauki Experyment13:42
Redłowo SKM13:44
Halicka13:45
Mały Kack Sandomierska13:46
Kurs nr 13 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska14:07
Halicka14:09
Redłowo SKM14:10
Centrum Nauki Experyment14:13
Harcerska14:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:17
Kilińskiego [GDY]14:19
Armii Krajowej14:21
I Urząd Skarbowy14:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:27
Janka Wiśniewskiego14:28
Energetyków14:30
Obłuże Centrum14:33
Cechowa14:34
Bosmańska - Nasypowa14:36
Bosmańska - Zielona14:38
Alzacka14:39
Oksywie Górne14:41
Pancerna14:42
Oksywie Dickmana14:43
Kurs nr 14 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana15:00
Pancerna15:01
Oksywie Górne15:02
Alzacka15:04
Bosmańska - Zielona15:06
Bosmańska - Nasypowa15:07
Cechowa15:09
Obłuże Centrum15:11
Energetyków15:14
Janka Wiśniewskiego15:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:20
Starowiejska [GDY]15:21
Armii Krajowej15:23
Kilińskiego [GDY]15:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:28
Harcerska15:29
Centrum Nauki Experyment15:30
Redłowo SKM15:32
Halicka15:33
Mały Kack Sandomierska15:34
Kurs nr 15 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska15:52
Halicka15:54
Redłowo SKM15:55
Centrum Nauki Experyment15:58
Harcerska16:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:02
Kilińskiego [GDY]16:04
Armii Krajowej16:06
I Urząd Skarbowy16:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:12
Janka Wiśniewskiego16:13
Energetyków16:16
Obłuże Centrum16:19
Cechowa16:20
Bosmańska - Nasypowa16:22
Bosmańska - Zielona16:24
Alzacka16:25
Oksywie Górne16:27
Pancerna16:28
Oksywie Dickmana16:29
Kurs nr 16 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana16:51
Pancerna16:52
Oksywie Górne16:53
Alzacka16:55
Bosmańska - Zielona16:57
Bosmańska - Nasypowa16:58
Cechowa17:00
Obłuże Centrum17:02
Energetyków17:05
Janka Wiśniewskiego17:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:11
Starowiejska [GDY]17:12
Armii Krajowej17:14
Kilińskiego [GDY]17:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:18
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:19
Harcerska17:20
Centrum Nauki Experyment17:21
Redłowo SKM17:23
Halicka17:24
Mały Kack Sandomierska17:25
Kurs nr 17 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska17:47
Halicka17:49
Redłowo SKM17:50
Centrum Nauki Experyment17:53
Harcerska17:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:57
Kilińskiego [GDY]17:59
Armii Krajowej18:01
I Urząd Skarbowy18:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:07
Janka Wiśniewskiego18:08
Energetyków18:10
Obłuże Centrum18:13
Cechowa18:14
Bosmańska - Nasypowa18:16
Bosmańska - Zielona18:18
Alzacka18:19
Oksywie Górne18:21
Pancerna18:22
Oksywie Dickmana18:23
Kurs nr 18 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana18:31
Pancerna18:32
Oksywie Górne18:33
Alzacka18:35
Bosmańska - Zielona18:37
Bosmańska - Nasypowa18:38
Cechowa18:40
Obłuże Centrum18:42
Energetyków18:44
Janka Wiśniewskiego18:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:50
Starowiejska [GDY]18:51
Armii Krajowej18:53
Kilińskiego [GDY]18:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:56
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:57
Harcerska18:58
Centrum Nauki Experyment18:59
Redłowo SKM19:01
Halicka19:02
Mały Kack Sandomierska19:03
Kurs nr 19 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska19:27
Halicka19:29
Redłowo SKM19:30
Centrum Nauki Experyment19:33
Harcerska19:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:36
Kilińskiego [GDY]19:37
Armii Krajowej19:39
I Urząd Skarbowy19:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:45
Janka Wiśniewskiego19:46
Energetyków19:48
Obłuże Centrum19:51
Cechowa19:52
Bosmańska - Nasypowa19:53
Bosmańska - Zielona19:55
Alzacka19:56
Oksywie Górne19:58
Pancerna19:59
Oksywie Dickmana20:00
Kurs nr 20 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana20:12
Pancerna20:13
Oksywie Górne20:14
Alzacka20:16
Bosmańska - Zielona20:18
Bosmańska - Nasypowa20:19
Cechowa20:21
Obłuże Centrum20:22
Energetyków20:24
Janka Wiśniewskiego20:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:30
Starowiejska [GDY]20:31
Armii Krajowej20:33
Kilińskiego [GDY]20:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:36
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:37
Harcerska20:38
Centrum Nauki Experyment20:39
Redłowo SKM20:41
Halicka20:42
Mały Kack Sandomierska20:43
Kurs nr 21 jako 700 do Kacze Buki
Mały Kack Sandomierska21:03
Halicka21:05
Redłowo SKM21:06
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:06
Zwycięstwa - Wielkopolska21:08
Plac Górnośląski21:09
Łowicka [GDY]21:11
Olgierda21:12
Lidzka21:13
Racławicka21:14
Karwiny PKM21:16
Nałkowskiej21:17
Źródło Marii21:18
Myśliwska [GDY]21:19
Wiczlińska21:20
Polifarb21:22
Rdestowa - Chwaszczyńska21:22
Kacze Buki21:23
Kacze Buki21:23