• 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
10:55
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym04:27
Pogórze Górne04:30
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne04:32
Steyera04:33
Sikorskiego [GDY]04:34
Staniewicza04:35
Maciejewicza04:37
Stare Obłuże04:38
Kwiatkowskiego04:39
Obłuże Centrum04:42
Energetyków04:44
Janka Wiśniewskiego04:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7004:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala04:50
Plac Kaszubski04:52
Kurs nr 2 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski05:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:18
Janka Wiśniewskiego05:19
Energetyków05:21
Obłuże Centrum05:24
Kwiatkowskiego05:26
Stare Obłuże05:28
Maciejewicza05:29
Galeria Szperk05:30
Staniewicza05:31
Sikorskiego [GDY]05:32
Steyera05:33
Pogórze - Słowackiego05:34
Pogórze - Majakowskiego05:34
Pogórze - Szkolna05:35
Suchy Dwór - Szkolna05:36
Suchy Dwór - Reja05:37
Suchy Dwór - Kochanowskiego05:38
Suchy Dwór - Necla05:38
Suchy Dwór - Borchardta05:39
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta05:44
Suchy Dwór - Gombrowicza05:45
Suchy Dwór - Szkolna05:46
Pogórze - Szkolna05:47
Pogórze - Majakowskiego05:48
Pogórze Górne05:49
Steyera05:50
Sikorskiego [GDY]05:51
Staniewicza05:52
Maciejewicza05:54
Stare Obłuże05:55
Kwiatkowskiego05:56
Obłuże Centrum05:59
Energetyków06:01
Janka Wiśniewskiego06:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:07
Plac Kaszubski06:09
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski06:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:18
Janka Wiśniewskiego06:19
Energetyków06:21
Obłuże Centrum06:24
Kwiatkowskiego06:26
Stare Obłuże06:28
Maciejewicza06:29
Galeria Szperk06:30
Staniewicza06:31
Sikorskiego [GDY]06:32
Steyera06:33
Pogórze Górne06:34
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne06:54
Steyera06:55
Sikorskiego [GDY]06:56
Staniewicza06:57
Maciejewicza06:59
Stare Obłuże07:00
Kwiatkowskiego07:01
Obłuże Centrum07:04
Energetyków07:06
Janka Wiśniewskiego07:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:12
Plac Kaszubski07:14
Kurs nr 6 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski07:18
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:23
Janka Wiśniewskiego07:24
Energetyków07:26
Obłuże Centrum07:29
Kwiatkowskiego07:31
Stare Obłuże07:33
Maciejewicza07:34
Galeria Szperk07:35
Staniewicza07:36
Sikorskiego [GDY]07:37
Steyera07:38
Pogórze - Pogórze Górne07:39
Kurs nr 7 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne07:39
Baza na Pogórzu Dolnym07:42
Kurs nr 8 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym08:01
Pogórze Górne08:04
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne08:06
Steyera08:07
Sikorskiego [GDY]08:08
Staniewicza08:09
Maciejewicza08:11
Stare Obłuże08:12
Kwiatkowskiego08:13
Obłuże Centrum08:16
Energetyków08:18
Janka Wiśniewskiego08:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:24
Plac Kaszubski08:26
Kurs nr 10 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski08:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:48
Janka Wiśniewskiego08:49
Energetyków08:51
Obłuże Centrum08:54
Kwiatkowskiego08:56
Stare Obłuże08:58
Maciejewicza08:59
Galeria Szperk09:00
Staniewicza09:01
Sikorskiego [GDY]09:02
Steyera09:03
Pogórze Górne09:04
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne09:16
Steyera09:17
Sikorskiego [GDY]09:18
Staniewicza09:19
Maciejewicza09:21
Stare Obłuże09:22
Kwiatkowskiego09:23
Obłuże Centrum09:26
Energetyków09:28
Janka Wiśniewskiego09:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:34
Plac Kaszubski09:36
Kurs nr 12 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski09:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:56
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:58
Janka Wiśniewskiego09:59
Energetyków10:01
Obłuże Centrum10:04
Kwiatkowskiego10:06
Stare Obłuże10:08
Maciejewicza10:09
Galeria Szperk10:10
Staniewicza10:11
Sikorskiego [GDY]10:12
Steyera10:13
Pogórze Górne10:14
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne10:26
Steyera10:27
Sikorskiego [GDY]10:28
Staniewicza10:29
Maciejewicza10:31
Stare Obłuże10:32
Kwiatkowskiego10:33
Obłuże Centrum10:36
Energetyków10:39
Janka Wiśniewskiego10:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:45
Plac Kaszubski10:47
Kurs nr 14 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski11:03
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:09
Janka Wiśniewskiego11:10
Energetyków11:12
Obłuże Centrum11:15
Kwiatkowskiego11:17
Stare Obłuże11:19
Maciejewicza11:20
Galeria Szperk11:21
Staniewicza11:22
Sikorskiego [GDY]11:23
Steyera11:24
Pogórze Górne11:25
Kurs nr 15 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne11:36
Steyera11:37
Sikorskiego [GDY]11:38
Staniewicza11:39
Maciejewicza11:41
Stare Obłuże11:42
Kwiatkowskiego11:43
Obłuże Centrum11:46
Energetyków11:49
Janka Wiśniewskiego11:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:55
Plac Kaszubski11:57
Kurs nr 16 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski12:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:19
Janka Wiśniewskiego12:20
Energetyków12:22
Obłuże Centrum12:25
Kwiatkowskiego12:27
Stare Obłuże12:29
Maciejewicza12:30
Galeria Szperk12:31
Staniewicza12:32
Sikorskiego [GDY]12:33
Steyera12:34
Pogórze - Słowackiego12:35
Pogórze - Majakowskiego12:35
Pogórze - Szkolna12:36
Suchy Dwór - Szkolna12:37
Suchy Dwór - Reja12:38
Suchy Dwór - Kochanowskiego12:39
Suchy Dwór - Necla12:39
Suchy Dwór - Borchardta12:40
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta12:41
Suchy Dwór - Gombrowicza12:42
Suchy Dwór - Szkolna12:43
Pogórze - Szkolna12:44
Pogórze - Majakowskiego12:45
Pogórze Górne12:46
Steyera12:47
Sikorskiego [GDY]12:48
Staniewicza12:49
Maciejewicza12:51
Stare Obłuże12:52
Kwiatkowskiego12:53
Obłuże Centrum12:56
Energetyków12:59
Janka Wiśniewskiego13:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:05
Plac Kaszubski13:07
Kurs nr 18 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski13:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:29
Janka Wiśniewskiego13:30
Energetyków13:32
Obłuże Centrum13:35
Kwiatkowskiego13:37
Stare Obłuże13:39
Maciejewicza13:40
Galeria Szperk13:41
Staniewicza13:42
Sikorskiego [GDY]13:43
Steyera13:44
Pogórze Górne13:45
Kurs nr 19 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne13:56
Steyera13:57
Sikorskiego [GDY]13:58
Staniewicza13:59
Maciejewicza14:01
Stare Obłuże14:02
Kwiatkowskiego14:03
Obłuże Centrum14:06
Energetyków14:09
Janka Wiśniewskiego14:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:15
Plac Kaszubski14:17
Kurs nr 20 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski14:33
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:39
Janka Wiśniewskiego14:40
Energetyków14:42
Obłuże Centrum14:45
Kwiatkowskiego14:47
Stare Obłuże14:49
Maciejewicza14:50
Galeria Szperk14:51
Staniewicza14:52
Sikorskiego [GDY]14:53
Steyera14:54
Pogórze Górne14:55
Kurs nr 21 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne15:06
Steyera15:07
Sikorskiego [GDY]15:08
Staniewicza15:09
Maciejewicza15:11
Stare Obłuże15:12
Kwiatkowskiego15:13
Obłuże Centrum15:16
Energetyków15:19
Janka Wiśniewskiego15:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:25
Plac Kaszubski15:27
Kurs nr 22 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski15:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:49
Janka Wiśniewskiego15:50
Energetyków15:52
Obłuże Centrum15:55
Kwiatkowskiego15:57
Stare Obłuże15:59
Maciejewicza16:00
Galeria Szperk16:01
Staniewicza16:02
Sikorskiego [GDY]16:03
Steyera16:04
Pogórze Górne16:05
Kurs nr 23 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne16:19
Steyera16:20
Sikorskiego [GDY]16:21
Staniewicza16:22
Maciejewicza16:24
Stare Obłuże16:25
Kwiatkowskiego16:26
Obłuże Centrum16:29
Energetyków16:32
Janka Wiśniewskiego16:34
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:38
Plac Kaszubski16:40
Kurs nr 24 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski16:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:49
Janka Wiśniewskiego16:50
Energetyków16:52
Obłuże Centrum16:55
Kwiatkowskiego16:57
Stare Obłuże16:59
Maciejewicza17:00
Galeria Szperk17:01
Staniewicza17:02
Sikorskiego [GDY]17:03
Steyera17:04
Pogórze - Pogórze Górne17:05
Kurs nr 25 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne17:05
Baza na Pogórzu Dolnym17:08
Kurs nr 26 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym17:29
Pogórze Górne17:32
Kurs nr 27 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne17:34
Steyera17:35
Sikorskiego [GDY]17:36
Staniewicza17:37
Maciejewicza17:39
Stare Obłuże17:40
Kwiatkowskiego17:41
Obłuże Centrum17:44
Energetyków17:47
Janka Wiśniewskiego17:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:53
Plac Kaszubski17:55
Kurs nr 28 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski18:17
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:23
Janka Wiśniewskiego18:24
Energetyków18:26
Obłuże Centrum18:29
Kwiatkowskiego18:31
Stare Obłuże18:33
Maciejewicza18:34
Galeria Szperk18:35
Staniewicza18:36
Sikorskiego [GDY]18:37
Steyera18:38
Pogórze Górne18:39
Kurs nr 29 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne18:51
Steyera18:52
Sikorskiego [GDY]18:53
Staniewicza18:54
Maciejewicza18:56
Stare Obłuże18:57
Kwiatkowskiego18:58
Obłuże Centrum19:01
Energetyków19:03
Janka Wiśniewskiego19:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:09
Plac Kaszubski19:11
Kurs nr 30 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski19:30
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:36
Janka Wiśniewskiego19:37
Energetyków19:39
Obłuże Centrum19:42
Kwiatkowskiego19:44
Stare Obłuże19:46
Maciejewicza19:47
Galeria Szperk19:48
Staniewicza19:49
Sikorskiego [GDY]19:50
Steyera19:51
Pogórze Górne19:52
Kurs nr 31 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne20:06
Steyera20:07
Sikorskiego [GDY]20:08
Staniewicza20:09
Maciejewicza20:11
Stare Obłuże20:12
Kwiatkowskiego20:13
Obłuże Centrum20:16
Energetyków20:18
Janka Wiśniewskiego20:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:24
Plac Kaszubski20:26
Kurs nr 32 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski20:50
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:56
Janka Wiśniewskiego20:57
Energetyków20:59
Obłuże Centrum21:02
Kwiatkowskiego21:04
Stare Obłuże21:06
Maciejewicza21:07
Galeria Szperk21:08
Staniewicza21:09
Sikorskiego [GDY]21:10
Steyera21:11
Pogórze - Pogórze Górne21:12
Kurs nr 33 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne21:12
Baza na Pogórzu Dolnym21:15