12:26
Kurs nr 0 do Redłowo SKM
Kacze Buki05:21
Redłowo SKM05:33
Kurs nr 1 do Mały Kack Sandomierska
Redłowo SKM05:33
Halicka05:34
Mały Kack Sandomierska05:35
Kurs nr 2 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska05:40
Halicka05:42
Redłowo SKM05:43
Centrum Nauki Experyment05:46
Harcerska05:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:49
Kilińskiego [GDY]05:50
Armii Krajowej05:52
I Urząd Skarbowy05:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:58
Janka Wiśniewskiego05:59
Energetyków06:01
Obłuże Centrum06:04
Cechowa06:05
Bosmańska - Nasypowa06:06
Bosmańska - Zielona06:08
Alzacka06:09
Oksywie Górne06:11
Pancerna06:12
Oksywie Dickmana06:13
Kurs nr 3 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana06:22
Pancerna06:23
Oksywie Górne06:24
Alzacka06:26
Bosmańska - Zielona06:27
Bosmańska - Nasypowa06:28
Cechowa06:30
Obłuże Centrum06:32
Energetyków06:34
Janka Wiśniewskiego06:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:40
Starowiejska [GDY]06:41
Armii Krajowej06:43
Kilińskiego [GDY]06:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:47
Harcerska06:48
Centrum Nauki Experyment06:49
Redłowo SKM06:51
Halicka06:52
Mały Kack Sandomierska06:53
Kurs nr 4 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska07:09
Halicka07:11
Redłowo SKM07:12
Centrum Nauki Experyment07:15
Harcerska07:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:18
Kilińskiego [GDY]07:20
Armii Krajowej07:22
I Urząd Skarbowy07:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:28
Janka Wiśniewskiego07:29
Energetyków07:31
Obłuże Centrum07:34
Cechowa07:35
Bosmańska - Nasypowa07:36
Bosmańska - Zielona07:38
Alzacka07:39
Oksywie Górne07:41
Pancerna07:42
Oksywie Dickmana07:43
Kurs nr 5 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana07:52
Pancerna07:53
Oksywie Górne07:54
Alzacka07:56
Bosmańska - Zielona07:58
Bosmańska - Nasypowa07:59
Cechowa08:01
Obłuże Centrum08:03
Energetyków08:06
Janka Wiśniewskiego08:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:12
Starowiejska [GDY]08:13
Armii Krajowej08:15
Kilińskiego [GDY]08:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:18
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:19
Harcerska08:20
Centrum Nauki Experyment08:21
Redłowo SKM08:23
Halicka08:24
Mały Kack Sandomierska08:25
Kurs nr 6 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska08:43
Halicka08:45
Redłowo SKM08:46
Centrum Nauki Experyment08:49
Harcerska08:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:52
Kilińskiego [GDY]08:54
Armii Krajowej08:56
I Urząd Skarbowy08:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:59
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:02
Janka Wiśniewskiego09:03
Energetyków09:05
Obłuże Centrum09:08
Cechowa09:09
Bosmańska - Nasypowa09:10
Bosmańska - Zielona09:12
Alzacka09:13
Oksywie Górne09:15
Pancerna09:16
Oksywie Dickmana09:17
Kurs nr 7 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana09:32
Pancerna09:33
Oksywie Górne09:34
Alzacka09:36
Bosmańska - Zielona09:38
Bosmańska - Nasypowa09:39
Cechowa09:41
Obłuże Centrum09:43
Energetyków09:46
Janka Wiśniewskiego09:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:52
Starowiejska [GDY]09:53
Armii Krajowej09:55
Kilińskiego [GDY]09:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:58
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:59
Harcerska10:00
Centrum Nauki Experyment10:01
Redłowo SKM10:03
Halicka10:04
Mały Kack Sandomierska10:05
Kurs nr 8 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska10:24
Halicka10:26
Redłowo SKM10:27
Centrum Nauki Experyment10:30
Harcerska10:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:33
Kilińskiego [GDY]10:35
Armii Krajowej10:37
I Urząd Skarbowy10:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:43
Janka Wiśniewskiego10:44
Energetyków10:46
Obłuże Centrum10:49
Cechowa10:50
Bosmańska - Nasypowa10:52
Bosmańska - Zielona10:54
Alzacka10:55
Oksywie Górne10:57
Pancerna10:58
Oksywie Dickmana10:59
Kurs nr 9 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana11:12
Pancerna11:13
Oksywie Górne11:14
Alzacka11:16
Bosmańska - Zielona11:18
Bosmańska - Nasypowa11:19
Cechowa11:21
Obłuże Centrum11:23
Energetyków11:26
Janka Wiśniewskiego11:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:32
Starowiejska [GDY]11:33
Armii Krajowej11:35
Kilińskiego [GDY]11:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:38
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:39
Harcerska11:40
Centrum Nauki Experyment11:41
Redłowo SKM11:43
Halicka11:44
Mały Kack Sandomierska11:45
Kurs nr 10 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska12:04
Halicka12:06
Redłowo SKM12:07
Centrum Nauki Experyment12:10
Harcerska12:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:13
Kilińskiego [GDY]12:15
Armii Krajowej12:17
I Urząd Skarbowy12:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:23
Janka Wiśniewskiego12:24
Energetyków12:26
Obłuże Centrum12:29
Cechowa12:30
Bosmańska - Nasypowa12:32
Bosmańska - Zielona12:34
Alzacka12:35
Oksywie Górne12:37
Pancerna12:38
Oksywie Dickmana12:39
Kurs nr 11 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana12:52
Pancerna12:53
Oksywie Górne12:54
Alzacka12:56
Bosmańska - Zielona12:58
Bosmańska - Nasypowa12:59
Cechowa13:01
Obłuże Centrum13:03
Energetyków13:06
Janka Wiśniewskiego13:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:12
Starowiejska [GDY]13:13
Armii Krajowej13:15
Kilińskiego [GDY]13:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:18
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:19
Harcerska13:20
Centrum Nauki Experyment13:21
Redłowo SKM13:23
Halicka13:24
Mały Kack Sandomierska13:25
Kurs nr 12 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska13:37
Halicka13:39
Redłowo SKM13:40
Centrum Nauki Experyment13:43
Harcerska13:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:47
Kilińskiego [GDY]13:49
Armii Krajowej13:51
I Urząd Skarbowy13:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:54
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:57
Janka Wiśniewskiego13:58
Energetyków14:00
Obłuże Centrum14:03
Cechowa14:04
Bosmańska - Nasypowa14:06
Bosmańska - Zielona14:08
Alzacka14:09
Oksywie Górne14:11
Pancerna14:12
Oksywie Dickmana14:13
Kurs nr 13 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana14:30
Pancerna14:31
Oksywie Górne14:32
Alzacka14:34
Bosmańska - Zielona14:36
Bosmańska - Nasypowa14:37
Cechowa14:39
Obłuże Centrum14:41
Energetyków14:44
Janka Wiśniewskiego14:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:50
Starowiejska [GDY]14:51
Armii Krajowej14:53
Kilińskiego [GDY]14:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:58
Harcerska14:59
Centrum Nauki Experyment15:00
Redłowo SKM15:02
Halicka15:03
Mały Kack Sandomierska15:04
Kurs nr 14 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska15:22
Halicka15:24
Redłowo SKM15:25
Centrum Nauki Experyment15:28
Harcerska15:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:32
Kilińskiego [GDY]15:34
Armii Krajowej15:36
I Urząd Skarbowy15:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:39
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:42
Janka Wiśniewskiego15:43
Energetyków15:46
Obłuże Centrum15:49
Cechowa15:50
Bosmańska - Nasypowa15:52
Bosmańska - Zielona15:54
Alzacka15:55
Oksywie Górne15:57
Pancerna15:58
Oksywie Dickmana15:59
Kurs nr 15 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana16:15
Pancerna16:16
Oksywie Górne16:17
Alzacka16:19
Bosmańska - Zielona16:21
Bosmańska - Nasypowa16:22
Cechowa16:24
Obłuże Centrum16:26
Energetyków16:29
Janka Wiśniewskiego16:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:35
Starowiejska [GDY]16:36
Armii Krajowej16:38
Kilińskiego [GDY]16:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:42
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:43
Harcerska16:44
Centrum Nauki Experyment16:45
Redłowo SKM16:47
Halicka16:48
Mały Kack Sandomierska16:49
Kurs nr 16 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska17:27
Halicka17:29
Redłowo SKM17:30
Centrum Nauki Experyment17:33
Harcerska17:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:37
Kilińskiego [GDY]17:39
Armii Krajowej17:41
I Urząd Skarbowy17:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:47
Janka Wiśniewskiego17:48
Energetyków17:50
Obłuże Centrum17:53
Cechowa17:54
Bosmańska - Nasypowa17:56
Bosmańska - Zielona17:58
Alzacka17:59
Oksywie Górne18:01
Pancerna18:02
Oksywie Dickmana18:03
Kurs nr 17 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana18:11
Pancerna18:12
Oksywie Górne18:13
Alzacka18:15
Bosmańska - Zielona18:17
Bosmańska - Nasypowa18:18
Cechowa18:20
Obłuże Centrum18:22
Energetyków18:25
Janka Wiśniewskiego18:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:31
Starowiejska [GDY]18:32
Armii Krajowej18:34
Kilińskiego [GDY]18:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:37
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:38
Harcerska18:39
Centrum Nauki Experyment18:40
Redłowo SKM18:42
Halicka18:43
Mały Kack Sandomierska18:44
Kurs nr 18 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska19:07
Halicka19:09
Redłowo SKM19:10
Centrum Nauki Experyment19:13
Harcerska19:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:16
Kilińskiego [GDY]19:18
Armii Krajowej19:20
I Urząd Skarbowy19:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:26
Janka Wiśniewskiego19:27
Energetyków19:29
Obłuże Centrum19:32
Cechowa19:33
Bosmańska - Nasypowa19:34
Bosmańska - Zielona19:36
Alzacka19:37
Oksywie Górne19:39
Pancerna19:40
Oksywie Dickmana19:41
Kurs nr 19 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana19:52
Pancerna19:53
Oksywie Górne19:54
Alzacka19:56
Bosmańska - Zielona19:58
Bosmańska - Nasypowa19:59
Cechowa20:01
Obłuże Centrum20:02
Energetyków20:04
Janka Wiśniewskiego20:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:10
Starowiejska [GDY]20:11
Armii Krajowej20:13
Kilińskiego [GDY]20:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:17
Harcerska20:18
Centrum Nauki Experyment20:19
Redłowo SKM20:21
Halicka20:22
Mały Kack Sandomierska20:23
Kurs nr 20 jako 700 do Kacze Buki
Mały Kack Sandomierska20:33
Halicka20:35
Redłowo SKM20:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:36
Zwycięstwa - Wielkopolska20:38
Plac Górnośląski20:39
Łowicka [GDY]20:41
Olgierda20:42
Lidzka20:43
Racławicka20:44
Karwiny PKM20:46
Nałkowskiej20:47
Źródło Marii20:48
Myśliwska [GDY]20:49
Wiczlińska20:50
Polifarb20:52
Rdestowa - Chwaszczyńska20:52
Kacze Buki20:53
Kacze Buki20:53