• Średnie stęż. pyłu PM10= 17,9 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze  • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
13:06
Kurs nr 0 do Pogórze Dolne
Pogórze Dolne04:13
Pogórze Dolne04:13
Kurs nr 1 do Rewa - Bursztynowa
Pogórze Dolne04:18
Czernickiego04:20
Pogórze Górne04:21
Pogórze - Pułaskiego04:22
Pogórze - Dobke04:23
Pogórze - Herberta04:24
Kosakowo - Gimnazjum04:25
Kosakowo - Urząd Gminy04:26
Kosakowo - Kościół04:26
Pierwoszyno - Staw04:27
Pierwoszyno - Kościół04:28
Mosty - Wiązowa04:29
Mosty - Ogrodowa04:30
Mosty - Olchowa04:31
Rewa - Wrocławska04:32
Rewa - Bosmańska04:34
Rewa - Słoneczna04:35
Rewa - Bursztynowa04:36
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa04:45
Rewa - Słoneczna04:46
Rewa - Bosmańska04:47
Rewa - Wrocławska04:49
Mosty - Olchowa04:50
Mosty - Ogrodowa04:52
Mosty - Szkoła04:53
Mechelinki - Przystań04:55
Mosty - Szkoła04:57
Mosty - Ogrodowa04:58
Mosty - Wiązowa04:59
Pierwoszyno - Kościół05:01
Pierwoszyno - Staw05:02
Kosakowo - Kościół05:03
Kosakowo - Urząd Gminy05:04
Kosakowo - Gimnazjum05:05
Pogórze - Herberta05:06
Pogórze - Dobke05:07
Pogórze - Pułaskiego05:08
Pogórze - Pogórze Górne05:09
Czernickiego05:10
Pogórze Dolne05:13
Żelazna05:14
Żeliwna05:15
Podgórska05:16
Kuśnierska05:17
Obłuże Centrum05:18
Energetyków05:20
Janka Wiśniewskiego05:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:26
Plac Kaszubski05:28
Kurs nr 3 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski06:05
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:10
Janka Wiśniewskiego06:11
Energetyków06:13
Obłuże Centrum06:16
Kuśnierska06:18
Podgórska06:19
Żeliwna06:21
Żelazna06:22
Pogórze Dolne06:23
Czernickiego06:25
Pogórze Górne06:26
Pogórze - Pułaskiego06:27
Pogórze - Dobke06:28
Pogórze - Herberta06:29
Kosakowo - Gimnazjum06:30
Kosakowo - Urząd Gminy06:34
Kosakowo - Kościół06:35
Pierwoszyno - Staw06:36
Pierwoszyno - Kościół06:37
Mosty - Wiązowa06:38
Mosty - Ogrodowa06:39
Mosty - Olchowa06:40
Rewa - Wrocławska06:41
Rewa - Bosmańska06:43
Rewa - Słoneczna06:44
Rewa - Bursztynowa06:45
Kurs nr 4 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa06:45
Rewa - Słoneczna06:46
Rewa - Bosmańska06:47
Rewa - Wrocławska06:49
Mosty - Olchowa06:50
Mosty - Ogrodowa06:52
Mosty - Szkoła06:53
Mechelinki - Przystań06:55
Mosty - Szkoła06:57
Mosty - Ogrodowa06:58
Mosty - Wiązowa06:59
Pierwoszyno - Kościół07:01
Pierwoszyno - Staw07:02
Kosakowo - Kościół07:03
Kosakowo - Urząd Gminy07:04
Kosakowo - Gimnazjum07:05
Pogórze - Herberta07:06
Pogórze - Dobke07:07
Pogórze - Pułaskiego07:08
Pogórze - Pogórze Górne07:09
Czernickiego07:10
Pogórze Dolne07:13
Żelazna07:14
Żeliwna07:15
Podgórska07:16
Kuśnierska07:17
Obłuże Centrum07:18
Energetyków07:20
Janka Wiśniewskiego07:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:26
Plac Kaszubski07:28
Kurs nr 5 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski07:48
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:53
Janka Wiśniewskiego07:54
Energetyków07:56
Obłuże Centrum07:59
Kuśnierska08:01
Podgórska08:02
Żeliwna08:04
Żelazna08:05
Pogórze Dolne08:06
Czernickiego08:08
Pogórze Górne08:09
Pogórze - Pułaskiego08:10
Pogórze - Dobke08:11
Pogórze - Herberta08:12
Kosakowo - Gimnazjum08:13
Kosakowo - Urząd Gminy08:16
Kosakowo - Kościół08:17
Pierwoszyno - Staw08:18
Pierwoszyno - Kościół08:19
Mosty - Wiązowa08:20
Mosty - Ogrodowa08:21
Mosty - Olchowa08:22
Rewa - Wrocławska08:23
Rewa - Bosmańska08:25
Rewa - Słoneczna08:26
Rewa - Bursztynowa08:27
Kurs nr 6 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa08:48
Rewa - Słoneczna08:49
Rewa - Bosmańska08:50
Rewa - Wrocławska08:52
Mosty - Olchowa08:53
Mosty - Ogrodowa08:55
Mosty - Szkoła08:56
Mechelinki - Przystań08:58
Mosty - Szkoła09:00
Mosty - Ogrodowa09:01
Mosty - Wiązowa09:02
Pierwoszyno - Kościół09:04
Pierwoszyno - Staw09:05
Kosakowo - Kościół09:06
Kosakowo - Urząd Gminy09:07
Kosakowo - Gimnazjum09:08
Pogórze - Herberta09:09
Pogórze - Dobke09:10
Pogórze - Pułaskiego09:11
Pogórze - Pogórze Górne09:12
Czernickiego09:13
Pogórze Dolne09:16
Żelazna09:17
Żeliwna09:18
Podgórska09:19
Kuśnierska09:20
Obłuże Centrum09:21
Energetyków09:23
Janka Wiśniewskiego09:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:29
Plac Kaszubski09:31
Kurs nr 7 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski09:48
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:53
Janka Wiśniewskiego09:54
Energetyków09:56
Obłuże Centrum09:59
Kuśnierska10:01
Podgórska10:02
Żeliwna10:04
Żelazna10:05
Pogórze Dolne10:06
Czernickiego10:08
Pogórze Górne10:09
Pogórze - Pułaskiego10:10
Pogórze - Dobke10:11
Pogórze - Herberta10:12
Kosakowo - Gimnazjum10:13
Kosakowo - Urząd Gminy10:16
Kosakowo - Kościół10:17
Pierwoszyno - Staw10:18
Pierwoszyno - Kościół10:19
Mosty - Wiązowa10:20
Mosty - Ogrodowa10:21
Mosty - Olchowa10:22
Rewa - Wrocławska10:23
Rewa - Bosmańska10:25
Rewa - Słoneczna10:26
Rewa - Bursztynowa10:27
Kurs nr 8 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa10:48
Rewa - Słoneczna10:49
Rewa - Bosmańska10:50
Rewa - Wrocławska10:52
Mosty - Olchowa10:53
Mosty - Ogrodowa10:55
Mosty - Szkoła10:56
Mechelinki - Przystań10:58
Mosty - Szkoła11:00
Mosty - Ogrodowa11:01
Mosty - Wiązowa11:02
Pierwoszyno - Kościół11:04
Pierwoszyno - Staw11:05
Kosakowo - Kościół11:06
Kosakowo - Urząd Gminy11:07
Kosakowo - Gimnazjum11:08
Pogórze - Herberta11:09
Pogórze - Dobke11:10
Pogórze - Pułaskiego11:11
Pogórze - Pogórze Górne11:12
Czernickiego11:13
Pogórze Dolne11:16
Żelazna11:17
Żeliwna11:18
Podgórska11:19
Kuśnierska11:20
Obłuże Centrum11:21
Energetyków11:23
Janka Wiśniewskiego11:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:29
Plac Kaszubski11:31
Kurs nr 9 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski11:48
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:54
Janka Wiśniewskiego11:55
Energetyków11:57
Obłuże Centrum12:00
Kuśnierska12:02
Podgórska12:03
Żeliwna12:05
Żelazna12:06
Pogórze Dolne12:07
Czernickiego12:09
Pogórze Górne12:10
Pogórze - Pułaskiego12:11
Pogórze - Dobke12:12
Pogórze - Herberta12:13
Kosakowo - Gimnazjum12:14
Kosakowo - Urząd Gminy12:16
Kosakowo - Kościół12:17
Pierwoszyno - Staw12:18
Pierwoszyno - Kościół12:19
Mosty - Wiązowa12:20
Mosty - Ogrodowa12:21
Mosty - Szkoła12:22
Mechelinki - Przystań12:24
Mosty - Szkoła12:26
Mosty - Ogrodowa12:27
Mosty - Olchowa12:28
Rewa - Wrocławska12:29
Rewa - Bosmańska12:31
Rewa - Słoneczna12:32
Rewa - Bursztynowa12:33
Kurs nr 10 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa12:54
Rewa - Słoneczna12:55
Rewa - Bosmańska12:56
Rewa - Wrocławska12:58
Mosty - Olchowa12:59
Mosty - Ogrodowa13:01
Mosty - Wiązowa13:02
Pierwoszyno - Kościół13:04
Pierwoszyno - Staw13:05
Kosakowo - Kościół13:06
Kosakowo - Urząd Gminy13:07
Kosakowo - Gimnazjum13:08
Pogórze - Herberta13:09
Pogórze - Dobke13:10
Pogórze - Pułaskiego13:11
Pogórze - Pogórze Górne13:12
Czernickiego13:13
Pogórze Dolne13:16
Żelazna13:17
Żeliwna13:18
Podgórska13:19
Kuśnierska13:20
Obłuże Centrum13:21
Energetyków13:23
Janka Wiśniewskiego13:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:29
Plac Kaszubski13:31
Kurs nr 11 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski13:48
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:54
Janka Wiśniewskiego13:55
Energetyków13:57
Obłuże Centrum14:00
Kuśnierska14:02
Podgórska14:03
Żeliwna14:05
Żelazna14:06
Pogórze Dolne14:07
Czernickiego14:09
Pogórze Górne14:10
Pogórze - Pułaskiego14:11
Pogórze - Dobke14:12
Pogórze - Herberta14:13
Kosakowo - Gimnazjum14:14
Kosakowo - Urząd Gminy14:16
Kosakowo - Kościół14:17
Pierwoszyno - Staw14:18
Pierwoszyno - Kościół14:19
Mosty - Wiązowa14:20
Mosty - Ogrodowa14:21
Mosty - Szkoła14:22
Mechelinki - Przystań14:24
Mosty - Szkoła14:26
Mosty - Ogrodowa14:27
Mosty - Olchowa14:28
Rewa - Wrocławska14:29
Rewa - Bosmańska14:31
Rewa - Słoneczna14:32
Rewa - Bursztynowa14:33
Kurs nr 12 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa14:54
Rewa - Słoneczna14:55
Rewa - Bosmańska14:56
Rewa - Wrocławska14:58
Mosty - Olchowa14:59
Mosty - Ogrodowa15:01
Mosty - Wiązowa15:02
Pierwoszyno - Kościół15:04
Pierwoszyno - Staw15:05
Kosakowo - Kościół15:06
Kosakowo - Urząd Gminy15:07
Kosakowo - Gimnazjum15:08
Pogórze - Herberta15:09
Pogórze - Dobke15:10
Pogórze - Pułaskiego15:11
Pogórze - Pogórze Górne15:12
Czernickiego15:13
Pogórze Dolne15:16
Żelazna15:17
Żeliwna15:18
Podgórska15:19
Kuśnierska15:20
Obłuże Centrum15:21
Energetyków15:23
Janka Wiśniewskiego15:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:29
Plac Kaszubski15:31
Kurs nr 13 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski15:48
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:54
Janka Wiśniewskiego15:55
Energetyków15:57
Obłuże Centrum16:00
Kuśnierska16:02
Podgórska16:03
Żeliwna16:05
Żelazna16:06
Pogórze Dolne16:07
Czernickiego16:09
Pogórze Górne16:10
Pogórze - Pułaskiego16:11
Pogórze - Dobke16:12
Pogórze - Herberta16:13
Kosakowo - Gimnazjum16:14
Kosakowo - Urząd Gminy16:16
Kosakowo - Kościół16:17
Pierwoszyno - Staw16:18
Pierwoszyno - Kościół16:19
Mosty - Wiązowa16:20
Mosty - Ogrodowa16:21
Mosty - Szkoła16:22
Mechelinki - Przystań16:24
Mosty - Szkoła16:26
Mosty - Ogrodowa16:27
Mosty - Olchowa16:28
Rewa - Wrocławska16:29
Rewa - Bosmańska16:31
Rewa - Słoneczna16:32
Rewa - Bursztynowa16:33
Kurs nr 14 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa16:54
Rewa - Słoneczna16:55
Rewa - Bosmańska16:56
Rewa - Wrocławska16:58
Mosty - Olchowa16:59
Mosty - Ogrodowa17:01
Mosty - Wiązowa17:02
Pierwoszyno - Kościół17:04
Pierwoszyno - Staw17:05
Kosakowo - Kościół17:06
Kosakowo - Urząd Gminy17:07
Kosakowo - Gimnazjum17:08
Pogórze - Herberta17:09
Pogórze - Dobke17:10
Pogórze - Pułaskiego17:11
Pogórze - Pogórze Górne17:12
Czernickiego17:13
Pogórze Dolne17:16
Żelazna17:17
Żeliwna17:18
Podgórska17:19
Kuśnierska17:20
Obłuże Centrum17:21
Energetyków17:23
Janka Wiśniewskiego17:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:29
Plac Kaszubski17:31
Kurs nr 15 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski17:59
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:05
Janka Wiśniewskiego18:06
Energetyków18:08
Obłuże Centrum18:11
Kuśnierska18:13
Podgórska18:14
Żeliwna18:16
Żelazna18:17
Pogórze Dolne18:18
Czernickiego18:20
Pogórze Górne18:21
Pogórze - Pułaskiego18:22
Pogórze - Dobke18:23
Pogórze - Herberta18:24
Kosakowo - Gimnazjum18:25
Kosakowo - Urząd Gminy18:27
Kosakowo - Kościół18:28
Pierwoszyno - Staw18:29
Pierwoszyno - Kościół18:30
Mosty - Wiązowa18:31
Mosty - Ogrodowa18:32
Mosty - Szkoła18:33
Mechelinki - Przystań18:35
Mosty - Szkoła18:37
Mosty - Ogrodowa18:38
Mosty - Olchowa18:39
Rewa - Wrocławska18:40
Rewa - Bosmańska18:42
Rewa - Słoneczna18:43
Rewa - Bursztynowa18:44
Kurs nr 16 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa18:44
Rewa - Słoneczna18:45
Rewa - Bosmańska18:46
Rewa - Wrocławska18:48
Mosty - Olchowa18:49
Mosty - Ogrodowa18:51
Mosty - Wiązowa18:52
Pierwoszyno - Kościół18:54
Pierwoszyno - Staw18:55
Kosakowo - Kościół18:56
Kosakowo - Urząd Gminy18:57
Kosakowo - Gimnazjum18:58
Pogórze - Herberta18:59
Pogórze - Dobke19:00
Pogórze - Pułaskiego19:01
Pogórze - Pogórze Górne19:02
Czernickiego19:03
Pogórze Dolne19:06
Żelazna19:07
Żeliwna19:08
Podgórska19:09
Kuśnierska19:10
Obłuże Centrum19:11
Energetyków19:13
Janka Wiśniewskiego19:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:19
Plac Kaszubski19:21
Kurs nr 17 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski19:59
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:05
Janka Wiśniewskiego20:06
Energetyków20:08
Obłuże Centrum20:11
Kuśnierska20:13
Podgórska20:14
Żeliwna20:16
Żelazna20:17
Pogórze Dolne20:18
Czernickiego20:20
Pogórze Górne20:21
Pogórze - Pułaskiego20:22
Pogórze - Dobke20:23
Pogórze - Herberta20:24
Kosakowo - Gimnazjum20:25
Kosakowo - Urząd Gminy20:27
Kosakowo - Kościół20:28
Pierwoszyno - Staw20:29
Pierwoszyno - Kościół20:30
Mosty - Wiązowa20:31
Mosty - Ogrodowa20:32
Mosty - Szkoła20:33
Mechelinki - Przystań20:35
Mosty - Szkoła20:37
Mosty - Ogrodowa20:38
Mosty - Olchowa20:39
Rewa - Wrocławska20:40
Rewa - Bosmańska20:42
Rewa - Słoneczna20:43
Rewa - Bursztynowa20:44
Kurs nr 18 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa20:45
Rewa - Słoneczna20:46
Rewa - Bosmańska20:47
Rewa - Wrocławska20:49
Mosty - Olchowa20:50
Mosty - Ogrodowa20:51
Mosty - Wiązowa20:52
Pierwoszyno - Kościół20:54
Pierwoszyno - Staw20:55
Kosakowo - Kościół20:56
Kosakowo - Urząd Gminy20:57
Kosakowo - Gimnazjum20:58
Pogórze - Herberta20:59
Pogórze - Dobke21:00
Pogórze - Pułaskiego21:01
Pogórze - Pogórze Górne21:02
Czernickiego21:03
Pogórze Dolne21:06
Żelazna21:07
Żeliwna21:08
Podgórska21:09
Kuśnierska21:10
Obłuże Centrum21:11
Energetyków21:13
Janka Wiśniewskiego21:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:19
Plac Kaszubski21:21
Kurs nr 19 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski21:49
Plac Kaszubski - Jana z Kolna21:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:54
Janka Wiśniewskiego21:55
Energetyków21:57
Obłuże Centrum22:00
Kuśnierska22:02
Podgórska22:03
Żeliwna22:05
Żelazna22:06
Pogórze Dolne22:07
Czernickiego22:09
Pogórze Górne22:10
Pogórze - Pułaskiego22:11
Pogórze - Dobke22:12
Pogórze - Herberta22:13
Kosakowo - Gimnazjum22:14
Kosakowo - Urząd Gminy22:16
Kosakowo - Kościół22:16
Pierwoszyno - Staw22:17
Pierwoszyno - Kościół22:18
Mosty - Wiązowa22:19
Mosty - Ogrodowa22:20
Mosty - Szkoła22:21
Mechelinki - Przystań22:23
Mosty - Szkoła22:25
Mosty - Ogrodowa22:26
Mosty - Olchowa22:27
Rewa - Wrocławska22:28
Rewa - Bosmańska22:30
Rewa - Słoneczna22:31
Rewa - Bursztynowa22:32
Kurs nr 20 do Pogórze - Pogórze Górne
Rewa - Bursztynowa22:33
Rewa - Słoneczna22:34
Rewa - Bosmańska22:35
Rewa - Wrocławska22:37
Mosty - Olchowa22:38
Mosty - Ogrodowa22:39
Mosty - Wiązowa22:40
Pierwoszyno - Kościół22:42
Pierwoszyno - Staw22:43
Kosakowo - Kościół22:44
Kosakowo - Urząd Gminy22:45
Kosakowo - Gimnazjum22:46
Pogórze - Herberta22:47
Pogórze - Dobke22:48
Pogórze - Pułaskiego22:49
Pogórze - Pogórze Górne22:50