• Średnie stęż. pyłu PM10 = 21,7 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Awaria tram. przy przyst. Marynarki Polskiej, kierunek Centrum, występują opóźnienia na linii nr 10.
09:59
Kurs nr 0 do Złota
Baza na Pogórzu Dolnym04:42
Złota04:43
Kurs nr 1 do Chylonia Krzywoustego
Złota04:43
Elektrociepłownia - Pucka04:44
Pucka - Przejazd Kolejowy04:45
Pucka - Hutnicza04:46
Chylonia Krzywoustego04:47
Kurs nr 2 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego04:52
Pucka - Hutnicza04:53
Pucka - Przejazd Kolejowy04:54
Elektrociepłownia - Pucka04:55
Złota04:56
Pogórze Dolne04:57
Żelazna04:58
Żeliwna04:59
Podgórska05:00
Kuśnierska05:01
Obłuże Centrum05:02
Kurs nr 3 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum05:11
Kuśnierska05:13
Podgórska05:14
Żeliwna05:16
Żelazna05:17
Pogórze Dolne05:18
Złota05:19
Elektrociepłownia - Pucka05:20
Pucka - Przejazd Kolejowy05:21
Pucka - Hutnicza05:22
Chylonia Krzywoustego05:23
Kurs nr 4 do Oksywie Dolne
Chylonia Krzywoustego05:23
Pucka - Hutnicza05:24
Pucka - Przejazd Kolejowy05:25
Elektrociepłownia - Pucka05:26
Złota05:27
Pogórze Dolne05:28
Żelazna05:29
Żeliwna05:30
Podgórska05:31
Kuśnierska05:32
Obłuże Centrum05:33
Cechowa05:34
Nasypowa05:35
Stocznia Wojenna05:37
Akademia Marynarki Wojennej05:38
Oksywie Dolne05:39
Kurs nr 5 do Chylonia Krzywoustego
Oksywie Dolne05:41
Akademia Marynarki Wojennej05:42
Stocznia Wojenna05:43
Nasypowa05:45
Cechowa05:46
Kuśnierska05:47
Podgórska05:48
Żeliwna05:50
Żelazna05:51
Pogórze Dolne05:52
Złota05:53
Elektrociepłownia - Pucka05:54
Pucka - Przejazd Kolejowy05:55
Pucka - Hutnicza05:56
Chylonia Krzywoustego05:57
Kurs nr 6 do Oksywie Dolne
Chylonia Krzywoustego06:19
Pucka - Hutnicza06:20
Pucka - Przejazd Kolejowy06:21
Elektrociepłownia - Pucka06:22
Złota06:23
Pogórze Dolne06:24
Żelazna06:25
Żeliwna06:26
Podgórska06:27
Kuśnierska06:28
Obłuże Centrum06:29
Cechowa06:30
Nasypowa06:31
Stocznia Wojenna06:33
Akademia Marynarki Wojennej06:34
Oksywie Dolne06:35
Kurs nr 7 do Chylonia Krzywoustego
Oksywie Dolne06:46
Akademia Marynarki Wojennej06:47
Stocznia Wojenna06:48
Nasypowa06:50
Cechowa06:51
Kuśnierska06:52
Podgórska06:53
Żeliwna06:55
Żelazna06:56
Pogórze Dolne06:57
Złota06:58
Elektrociepłownia - Pucka06:59
Pucka - Przejazd Kolejowy07:00
Pucka - Hutnicza07:01
Chylonia Krzywoustego07:02
Kurs nr 8 do Oksywie Dolne
Chylonia Krzywoustego07:19
Pucka - Hutnicza07:20
Pucka - Przejazd Kolejowy07:21
Elektrociepłownia - Pucka07:22
Złota07:23
Pogórze Dolne07:24
Żelazna07:25
Żeliwna07:26
Podgórska07:28
Kuśnierska07:29
Obłuże Centrum07:30
Cechowa07:31
Nasypowa07:32
Stocznia Wojenna07:34
Akademia Marynarki Wojennej07:35
Oksywie Dolne07:36
Kurs nr 9 do Chylonia Krzywoustego
Oksywie Dolne07:46
Akademia Marynarki Wojennej07:47
Stocznia Wojenna07:48
Nasypowa07:50
Cechowa07:51
Kuśnierska07:53
Podgórska07:54
Żeliwna07:56
Żelazna07:57
Pogórze Dolne07:58
Złota07:59
Elektrociepłownia - Pucka08:00
Pucka - Przejazd Kolejowy08:01
Pucka - Hutnicza08:02
Chylonia Krzywoustego08:03
Kurs nr 10 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego08:47
Pucka - Hutnicza08:48
Pucka - Przejazd Kolejowy08:49
Elektrociepłownia - Pucka08:50
Złota08:51
Pogórze Dolne08:52
Żelazna08:53
Żeliwna08:54
Podgórska08:56
Kuśnierska08:57
Obłuże Centrum08:58
Cechowa08:59
Bosmańska - Nasypowa09:00
Stolarska09:02
Kurs nr 11 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska09:02
Białowieska09:03
Cechowa09:04
Kuśnierska09:06
Podgórska09:07
Żeliwna09:09
Żelazna09:10
Pogórze Dolne09:11
Złota09:12
Elektrociepłownia - Pucka09:13
Pucka - Przejazd Kolejowy09:14
Pucka - Hutnicza09:15
Chylonia Krzywoustego09:16
Kurs nr 12 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego09:27
Pucka - Hutnicza09:28
Pucka - Przejazd Kolejowy09:29
Elektrociepłownia - Pucka09:30
Złota09:31
Pogórze Dolne09:32
Żelazna09:33
Żeliwna09:34
Podgórska09:36
Kuśnierska09:37
Obłuże Centrum09:38
Cechowa09:39
Bosmańska - Nasypowa09:40
Stolarska09:42
Kurs nr 13 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska09:42
Białowieska09:43
Cechowa09:44
Kuśnierska09:46
Podgórska09:47
Żeliwna09:49
Żelazna09:50
Pogórze Dolne09:51
Złota09:52
Elektrociepłownia - Pucka09:53
Pucka - Przejazd Kolejowy09:54
Pucka - Hutnicza09:55
Chylonia Krzywoustego09:56
Kurs nr 14 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego10:07
Pucka - Hutnicza10:08
Pucka - Przejazd Kolejowy10:09
Elektrociepłownia - Pucka10:10
Złota10:11
Pogórze Dolne10:12
Żelazna10:13
Żeliwna10:14
Podgórska10:16
Kuśnierska10:17
Obłuże Centrum10:18
Cechowa10:19
Bosmańska - Nasypowa10:20
Stolarska10:22
Kurs nr 15 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska10:22
Białowieska10:23
Cechowa10:24
Kuśnierska10:26
Podgórska10:27
Żeliwna10:29
Żelazna10:30
Pogórze Dolne10:31
Złota10:32
Elektrociepłownia - Pucka10:33
Pucka - Przejazd Kolejowy10:34
Pucka - Hutnicza10:35
Chylonia Krzywoustego10:36
Kurs nr 16 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego10:47
Pucka - Hutnicza10:48
Pucka - Przejazd Kolejowy10:49
Elektrociepłownia - Pucka10:50
Złota10:51
Pogórze Dolne10:52
Żelazna10:53
Żeliwna10:54
Podgórska10:56
Kuśnierska10:57
Obłuże Centrum10:58
Cechowa10:59
Bosmańska - Nasypowa11:01
Stolarska11:03
Kurs nr 17 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska11:03
Białowieska11:04
Cechowa11:05
Kuśnierska11:07
Podgórska11:08
Żeliwna11:10
Żelazna11:11
Pogórze Dolne11:12
Złota11:13
Elektrociepłownia - Pucka11:14
Pucka - Przejazd Kolejowy11:15
Pucka - Hutnicza11:16
Chylonia Krzywoustego11:17
Kurs nr 18 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego11:27
Pucka - Hutnicza11:28
Pucka - Przejazd Kolejowy11:29
Elektrociepłownia - Pucka11:30
Złota11:31
Pogórze Dolne11:32
Żelazna11:33
Żeliwna11:34
Podgórska11:36
Kuśnierska11:37
Obłuże Centrum11:38
Cechowa11:39
Bosmańska - Nasypowa11:41
Stolarska11:43
Kurs nr 19 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska11:43
Białowieska11:44
Cechowa11:45
Kuśnierska11:47
Podgórska11:48
Żeliwna11:50
Żelazna11:51
Pogórze Dolne11:52
Złota11:53
Elektrociepłownia - Pucka11:54
Pucka - Przejazd Kolejowy11:55
Pucka - Hutnicza11:56
Chylonia Krzywoustego11:57
Kurs nr 20 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego12:07
Pucka - Hutnicza12:08
Pucka - Przejazd Kolejowy12:09
Elektrociepłownia - Pucka12:10
Złota12:11
Pogórze Dolne12:12
Żelazna12:13
Żeliwna12:14
Podgórska12:16
Kuśnierska12:17
Obłuże Centrum12:18
Cechowa12:19
Bosmańska - Nasypowa12:21
Stolarska12:23
Kurs nr 21 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska12:23
Białowieska12:24
Cechowa12:25
Kuśnierska12:27
Podgórska12:28
Żeliwna12:30
Żelazna12:31
Pogórze Dolne12:32
Złota12:33
Elektrociepłownia - Pucka12:34
Pucka - Przejazd Kolejowy12:35
Pucka - Hutnicza12:36
Chylonia Krzywoustego12:37
Kurs nr 22 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego12:47
Pucka - Hutnicza12:48
Pucka - Przejazd Kolejowy12:49
Elektrociepłownia - Pucka12:50
Złota12:51
Pogórze Dolne12:52
Żelazna12:53
Żeliwna12:54
Podgórska12:56
Kuśnierska12:57
Obłuże Centrum12:58
Cechowa12:59
Bosmańska - Nasypowa13:01
Stolarska13:03
Kurs nr 23 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska13:03
Białowieska13:04
Cechowa13:05
Kuśnierska13:07
Podgórska13:08
Żeliwna13:10
Żelazna13:11
Pogórze Dolne13:12
Złota13:13
Elektrociepłownia - Pucka13:14
Pucka - Przejazd Kolejowy13:15
Pucka - Hutnicza13:16
Chylonia Krzywoustego13:17
Kurs nr 24 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego13:27
Pucka - Hutnicza13:28
Pucka - Przejazd Kolejowy13:29
Elektrociepłownia - Pucka13:30
Złota13:31
Pogórze Dolne13:32
Żelazna13:33
Żeliwna13:34
Podgórska13:36
Kuśnierska13:37
Obłuże Centrum13:38
Cechowa13:39
Bosmańska - Nasypowa13:41
Stolarska13:43
Kurs nr 25 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska13:43
Białowieska13:44
Cechowa13:45
Kuśnierska13:47
Podgórska13:48
Żeliwna13:50
Żelazna13:51
Pogórze Dolne13:52
Złota13:53
Elektrociepłownia - Pucka13:54
Pucka - Przejazd Kolejowy13:55
Pucka - Hutnicza13:56
Chylonia Krzywoustego13:57
Kurs nr 26 do Oksywie Dolne
Chylonia Krzywoustego14:06
Pucka - Hutnicza14:07
Pucka - Przejazd Kolejowy14:08
Elektrociepłownia - Pucka14:09
Złota14:10
Pogórze Dolne14:11
Żelazna14:12
Żeliwna14:13
Podgórska14:15
Kuśnierska14:16
Obłuże Centrum14:17
Cechowa14:18
Nasypowa14:19
Stocznia Wojenna14:21
Akademia Marynarki Wojennej14:22
Oksywie Dolne14:23
Kurs nr 27 do Chylonia Krzywoustego
Oksywie Dolne14:41
Akademia Marynarki Wojennej14:42
Stocznia Wojenna14:43
Nasypowa14:45
Cechowa14:47
Kuśnierska14:49
Podgórska14:50
Żeliwna14:52
Żelazna14:53
Pogórze Dolne14:54
Złota14:55
Elektrociepłownia - Pucka14:56
Pucka - Przejazd Kolejowy14:57
Pucka - Hutnicza14:58
Chylonia Krzywoustego14:59
Kurs nr 28 do Oksywie Dolne
Chylonia Krzywoustego15:06
Pucka - Hutnicza15:07
Pucka - Przejazd Kolejowy15:08
Elektrociepłownia - Pucka15:09
Złota15:10
Pogórze Dolne15:11
Żelazna15:12
Żeliwna15:13
Podgórska15:15
Kuśnierska15:16
Obłuże Centrum15:17
Cechowa15:18
Nasypowa15:19
Stocznia Wojenna15:21
Akademia Marynarki Wojennej15:22
Oksywie Dolne15:23
Kurs nr 29 do Chylonia Krzywoustego
Oksywie Dolne15:34
Akademia Marynarki Wojennej15:35
Stocznia Wojenna15:36
Nasypowa15:38
Cechowa15:40
Kuśnierska15:42
Podgórska15:43
Żeliwna15:45
Żelazna15:46
Pogórze Dolne15:47
Złota15:48
Elektrociepłownia - Pucka15:49
Pucka - Przejazd Kolejowy15:50
Pucka - Hutnicza15:51
Chylonia Krzywoustego15:52
Kurs nr 30 do Oksywie Dolne
Chylonia Krzywoustego16:36
Pucka - Hutnicza16:37
Pucka - Przejazd Kolejowy16:38
Elektrociepłownia - Pucka16:39
Złota16:40
Pogórze Dolne16:41
Żelazna16:42
Żeliwna16:43
Podgórska16:45
Kuśnierska16:46
Obłuże Centrum16:47
Cechowa16:48
Nasypowa16:49
Stocznia Wojenna16:51
Akademia Marynarki Wojennej16:52
Oksywie Dolne16:53
Kurs nr 31 do Chylonia Krzywoustego
Oksywie Dolne17:04
Akademia Marynarki Wojennej17:05
Stocznia Wojenna17:06
Nasypowa17:08
Cechowa17:10
Kuśnierska17:12
Podgórska17:13
Żeliwna17:15
Żelazna17:16
Pogórze Dolne17:17
Złota17:18
Elektrociepłownia - Pucka17:19
Pucka - Przejazd Kolejowy17:20
Pucka - Hutnicza17:21
Chylonia Krzywoustego17:22
Kurs nr 32 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego17:36
Pucka - Hutnicza17:37
Pucka - Przejazd Kolejowy17:38
Elektrociepłownia - Pucka17:39
Złota17:40
Pogórze Dolne17:41
Żelazna17:42
Żeliwna17:43
Podgórska17:45
Kuśnierska17:46
Obłuże Centrum17:47
Kurs nr 33 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum17:47
Kuśnierska17:49
Podgórska17:50
Żeliwna17:52
Żelazna17:53
Pogórze Dolne17:54
Złota17:55
Elektrociepłownia - Pucka17:56
Pucka - Przejazd Kolejowy17:57
Pucka - Hutnicza17:58
Chylonia Krzywoustego17:59
Kurs nr 34 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego18:15
Pucka - Hutnicza18:16
Pucka - Przejazd Kolejowy18:17
Elektrociepłownia - Pucka18:18
Złota18:19
Pogórze Dolne18:20
Żelazna18:21
Żeliwna18:22
Podgórska18:24
Kuśnierska18:25
Obłuże Centrum18:26
Kurs nr 35 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum18:26
Kuśnierska18:28
Podgórska18:29
Żeliwna18:31
Żelazna18:32
Pogórze Dolne18:33
Złota18:34
Elektrociepłownia - Pucka18:35
Pucka - Przejazd Kolejowy18:36
Pucka - Hutnicza18:37
Chylonia Krzywoustego18:38
Kurs nr 36 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego18:55
Pucka - Hutnicza18:56
Pucka - Przejazd Kolejowy18:57
Elektrociepłownia - Pucka18:58
Złota18:59
Pogórze Dolne19:00
Żelazna19:01
Żeliwna19:02
Podgórska19:03
Kuśnierska19:04
Obłuże Centrum19:05
Kurs nr 37 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum19:05
Kuśnierska19:07
Podgórska19:08
Żeliwna19:10
Żelazna19:11
Pogórze Dolne19:12
Złota19:13
Elektrociepłownia - Pucka19:14
Pucka - Przejazd Kolejowy19:15
Pucka - Hutnicza19:16
Chylonia Krzywoustego19:17
Kurs nr 38 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego19:53
Pucka - Hutnicza19:54
Pucka - Przejazd Kolejowy19:55
Elektrociepłownia - Pucka19:56
Złota19:57
Pogórze Dolne19:58
Żelazna19:59
Żeliwna20:00
Podgórska20:01
Kuśnierska20:02
Obłuże Centrum20:03
Kurs nr 39 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum20:06
Kuśnierska20:08
Podgórska20:09
Żeliwna20:11
Żelazna20:12
Pogórze Dolne20:13
Złota20:14
Elektrociepłownia - Pucka20:15
Pucka - Przejazd Kolejowy20:16
Pucka - Hutnicza20:17
Chylonia Krzywoustego20:18
Kurs nr 40 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego20:53
Pucka - Hutnicza20:54
Pucka - Przejazd Kolejowy20:55
Elektrociepłownia - Pucka20:56
Złota20:57
Pogórze Dolne20:58
Żelazna20:59
Żeliwna21:00
Podgórska21:01
Kuśnierska21:02
Obłuże Centrum21:03
Kurs nr 41 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum21:06
Kuśnierska21:08
Podgórska21:09
Żeliwna21:11
Żelazna21:12
Pogórze Dolne21:13
Złota21:14
Elektrociepłownia - Pucka21:15
Pucka - Przejazd Kolejowy21:16
Pucka - Hutnicza21:17
Chylonia Krzywoustego21:18
Kurs nr 42 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego21:53
Pucka - Hutnicza21:54
Pucka - Przejazd Kolejowy21:55
Elektrociepłownia - Pucka21:56
Złota21:57
Pogórze Dolne21:58
Żelazna21:59
Żeliwna22:00
Podgórska22:01
Kuśnierska22:02
Obłuże Centrum22:03
Kurs nr 43 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum22:10
Kuśnierska22:12
Podgórska22:13
Żeliwna22:15
Żelazna22:16
Pogórze Dolne22:17
Złota22:18
Elektrociepłownia - Pucka22:19
Pucka - Przejazd Kolejowy22:20
Pucka - Hutnicza22:21
Chylonia Krzywoustego22:22
Kurs nr 44 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego22:30
Pucka - Hutnicza22:31
Pucka - Przejazd Kolejowy22:32
Elektrociepłownia - Pucka22:33
Złota22:34
Pogórze Dolne22:35
Żelazna22:36
Żeliwna22:37
Podgórska22:38
Kuśnierska22:39
Obłuże Centrum22:40
Kurs nr 45 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum22:45
Kuśnierska22:47
Podgórska22:48
Żeliwna22:50
Żelazna22:51
Pogórze Dolne22:52
Złota22:53
Elektrociepłownia - Pucka22:54
Pucka - Przejazd Kolejowy22:55
Pucka - Hutnicza22:56
Chylonia Krzywoustego22:57
Kurs nr 46 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Chylonia Krzywoustego23:10
Pucka - Hutnicza23:11
Pucka - Przejazd Kolejowy23:12
Elektrociepłownia - Pucka23:13
Złota23:14
Baza na Pogórzu Dolnym23:15