22:07
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki06:35
Kacze Buki06:35
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki06:36
Starochwaszczyńska06:37
Rdestowa - Chwaszczyńska06:38
Giełda Towarowa06:39
Szafranowa06:40
Paprykowa06:41
Kameliowa06:42
Dąbrowa Centrum06:43
Anyżowa06:44
Karwiny Tesco06:45
Myśliwska [GDY]06:48
Źródło Marii06:49
Karwiny PKM06:51
Racławicka06:53
Lidzka06:54
Olgierda06:55
Łowicka [GDY]06:56
Plac Górnośląski06:57
Zwycięstwa - Wielkopolska06:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:01
Centrum Nauki Experyment07:03
Harcerska07:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:06
Kilińskiego [GDY]07:07
Armii Krajowej07:09
I Urząd Skarbowy07:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:13
Kurs nr 2 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:15
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:19
Kurs nr 3 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:59
Kilińskiego [GDY]08:00
Armii Krajowej08:02
3 Maja [GDY]08:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:05
Bpa Okoniewskiego08:06
Stocznia SKM - Morska08:07
Uniwersytet Morski08:08
Mireckiego08:09
Kalksztajnów08:10
Morska - Estakada08:12
Hutnicza - Estakada08:14
Obłuże Centrum08:17
Cechowa08:18
Bosmańska - Nasypowa08:19
Bosmańska - Zielona08:21
Dąbka - Zielona08:22
Zielona - Działki II08:23
Zielona - Działki I08:24
Wąwóz Ostrowicki08:25
Zielona - Kościół08:27
Babie Doły08:28
Kurs nr 4 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły08:34
Zielona - Kościół08:35
Wąwóz Ostrowicki08:36
Zielona - Działki I08:37
Zielona - Działki II08:38
Dąbka - Zielona08:39
Bosmańska - Zielona08:41
Bosmańska - Nasypowa08:42
Cechowa08:44
Obłuże Centrum08:46
Hutnicza - Estakada08:49
Morska - Estakada08:51
Kalksztajnów08:52
Mireckiego08:53
Uniwersytet Morski08:55
Stocznia SKM - Morska08:56
Bpa Okoniewskiego08:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:59
3 Maja [GDY]09:00
Armii Krajowej09:02
Urząd Miasta - Władysława IV09:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:06
Kurs nr 5 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:42
Kilińskiego [GDY]09:44
Armii Krajowej09:46
3 Maja [GDY]09:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:49
Bpa Okoniewskiego09:50
Stocznia SKM - Morska09:51
Uniwersytet Morski09:52
Mireckiego09:53
Kalksztajnów09:54
Morska - Estakada09:56
Hutnicza - Estakada09:58
Obłuże Centrum10:01
Cechowa10:02
Bosmańska - Nasypowa10:03
Bosmańska - Zielona10:05
Dąbka - Zielona10:06
Zielona - Działki II10:07
Zielona - Działki I10:08
Wąwóz Ostrowicki10:09
Zielona - Kościół10:11
Babie Doły10:12
Kurs nr 6 do Redłowo SKM
Babie Doły10:18
Zielona - Kościół10:19
Wąwóz Ostrowicki10:20
Zielona - Działki I10:21
Zielona - Działki II10:22
Dąbka - Zielona10:23
Bosmańska - Zielona10:25
Bosmańska - Nasypowa10:26
Cechowa10:28
Obłuże Centrum10:30
Hutnicza - Estakada10:33
Morska - Estakada10:35
Kalksztajnów10:36
Mireckiego10:37
Uniwersytet Morski10:39
Stocznia SKM - Morska10:40
Bpa Okoniewskiego10:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:43
3 Maja [GDY]10:44
Armii Krajowej10:46
Urząd Miasta - Władysława IV10:48
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:50
Centrum Handlowe "Riviera"10:52
Gdynia Arena10:53
Stadion PKM10:53
Łużycka [GDY]10:54
Redłowo SKM10:55
Kurs nr 7 do Babie Doły
Redłowo SKM11:15
Łużycka [GDY]11:16
Gdynia Arena11:17
Centrum Handlowe "Riviera"11:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:21
Kilińskiego [GDY]11:23
Armii Krajowej11:25
3 Maja [GDY]11:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:28
Bpa Okoniewskiego11:30
Stocznia SKM - Morska11:31
Uniwersytet Morski11:32
Mireckiego11:33
Kalksztajnów11:34
Morska - Estakada11:36
Hutnicza - Estakada11:38
Obłuże Centrum11:41
Cechowa11:42
Bosmańska - Nasypowa11:43
Bosmańska - Zielona11:45
Dąbka - Zielona11:46
Zielona - Działki II11:47
Zielona - Działki I11:48
Wąwóz Ostrowicki11:49
Zielona - Kościół11:51
Babie Doły11:52
Kurs nr 8 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły11:58
Zielona - Kościół11:59
Wąwóz Ostrowicki12:00
Zielona - Działki I12:01
Zielona - Działki II12:02
Dąbka - Zielona12:03
Bosmańska - Zielona12:05
Bosmańska - Nasypowa12:06
Cechowa12:08
Obłuże Centrum12:10
Hutnicza - Estakada12:13
Morska - Estakada12:15
Kalksztajnów12:16
Mireckiego12:17
Uniwersytet Morski12:19
Stocznia SKM - Morska12:20
Bpa Okoniewskiego12:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:23
3 Maja [GDY]12:24
Armii Krajowej12:26
Urząd Miasta - Władysława IV12:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:30
Kurs nr 9 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:01
Kilińskiego [GDY]13:03
Armii Krajowej13:05
3 Maja [GDY]13:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:08
Bpa Okoniewskiego13:10
Stocznia SKM - Morska13:11
Uniwersytet Morski13:12
Mireckiego13:13
Kalksztajnów13:14
Morska - Estakada13:16
Hutnicza - Estakada13:18
Obłuże Centrum13:21
Cechowa13:22
Bosmańska - Nasypowa13:23
Bosmańska - Zielona13:25
Dąbka - Zielona13:26
Zielona - Działki II13:27
Zielona - Działki I13:28
Wąwóz Ostrowicki13:29
Zielona - Kościół13:31
Babie Doły13:32
Kurs nr 10 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły13:38
Zielona - Kościół13:39
Wąwóz Ostrowicki13:40
Zielona - Działki I13:41
Zielona - Działki II13:42
Dąbka - Zielona13:43
Bosmańska - Zielona13:45
Bosmańska - Nasypowa13:46
Cechowa13:48
Obłuże Centrum13:50
Hutnicza - Estakada13:53
Morska - Estakada13:55
Kalksztajnów13:56
Mireckiego13:57
Uniwersytet Morski13:59
Stocznia SKM - Morska14:00
Bpa Okoniewskiego14:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:03
3 Maja [GDY]14:04
Armii Krajowej14:06
Urząd Miasta - Władysława IV14:08
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:10
Kurs nr 11 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:41
Kilińskiego [GDY]14:43
Armii Krajowej14:45
3 Maja [GDY]14:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:48
Bpa Okoniewskiego14:50
Stocznia SKM - Morska14:51
Uniwersytet Morski14:52
Mireckiego14:53
Kalksztajnów14:54
Morska - Estakada14:56
Hutnicza - Estakada14:58
Obłuże Centrum15:01
Cechowa15:02
Bosmańska - Nasypowa15:03
Bosmańska - Zielona15:05
Dąbka - Zielona15:06
Zielona - Działki II15:07
Zielona - Działki I15:08
Wąwóz Ostrowicki15:09
Zielona - Kościół15:11
Babie Doły15:12
Kurs nr 12 do Redłowo SKM
Babie Doły15:18
Zielona - Kościół15:19
Wąwóz Ostrowicki15:20
Zielona - Działki I15:21
Zielona - Działki II15:22
Dąbka - Zielona15:23
Bosmańska - Zielona15:25
Bosmańska - Nasypowa15:26
Cechowa15:28
Obłuże Centrum15:30
Hutnicza - Estakada15:33
Morska - Estakada15:35
Kalksztajnów15:36
Mireckiego15:37
Uniwersytet Morski15:39
Stocznia SKM - Morska15:40
Bpa Okoniewskiego15:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:43
3 Maja [GDY]15:44
Armii Krajowej15:46
Urząd Miasta - Władysława IV15:48
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:49
Centrum Handlowe "Riviera"15:51
Gdynia Arena15:52
Stadion PKM15:52
Łużycka [GDY]15:53
Redłowo SKM15:54
Kurs nr 13 do Babie Doły
Redłowo SKM16:15
Łużycka [GDY]16:16
Gdynia Arena16:17
Centrum Handlowe "Riviera"16:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:21
Kilińskiego [GDY]16:23
Armii Krajowej16:25
3 Maja [GDY]16:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:28
Bpa Okoniewskiego16:30
Stocznia SKM - Morska16:31
Uniwersytet Morski16:32
Mireckiego16:33
Kalksztajnów16:34
Morska - Estakada16:36
Hutnicza - Estakada16:38
Obłuże Centrum16:41
Cechowa16:42
Bosmańska - Nasypowa16:43
Bosmańska - Zielona16:45
Dąbka - Zielona16:46
Zielona - Działki II16:47
Zielona - Działki I16:48
Wąwóz Ostrowicki16:49
Zielona - Kościół16:51
Babie Doły16:52
Kurs nr 14 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły16:57
Zielona - Kościół16:58
Wąwóz Ostrowicki16:59
Zielona - Działki I17:00
Zielona - Działki II17:01
Dąbka - Zielona17:02
Bosmańska - Zielona17:04
Bosmańska - Nasypowa17:05
Cechowa17:07
Obłuże Centrum17:09
Hutnicza - Estakada17:12
Morska - Estakada17:14
Kalksztajnów17:15
Mireckiego17:16
Uniwersytet Morski17:18
Stocznia SKM - Morska17:19
Bpa Okoniewskiego17:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:22
3 Maja [GDY]17:23
Armii Krajowej17:25
Urząd Miasta - Władysława IV17:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:29
Kurs nr 15 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:57
Kilińskiego [GDY]17:59
Armii Krajowej18:01
3 Maja [GDY]18:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:04
Bpa Okoniewskiego18:06
Stocznia SKM - Morska18:07
Uniwersytet Morski18:08
Mireckiego18:09
Kalksztajnów18:10
Morska - Estakada18:12
Hutnicza - Estakada18:14
Obłuże Centrum18:17
Cechowa18:18
Bosmańska - Nasypowa18:19
Bosmańska - Zielona18:21
Dąbka - Zielona18:22
Zielona - Działki II18:23
Zielona - Działki I18:24
Wąwóz Ostrowicki18:25
Zielona - Kościół18:27
Babie Doły18:28
Kurs nr 16 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły18:37
Zielona - Kościół18:38
Wąwóz Ostrowicki18:39
Zielona - Działki I18:40
Zielona - Działki II18:41
Dąbka - Zielona18:42
Bosmańska - Zielona18:44
Bosmańska - Nasypowa18:45
Cechowa18:47
Obłuże Centrum18:49
Hutnicza - Estakada18:52
Morska - Estakada18:54
Kalksztajnów18:55
Mireckiego18:56
Uniwersytet Morski18:58
Stocznia SKM - Morska18:59
Bpa Okoniewskiego19:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:02
3 Maja [GDY]19:03
Armii Krajowej19:05
Urząd Miasta - Władysława IV19:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:09
Kurs nr 17 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:39
Kilińskiego [GDY]19:40
Armii Krajowej19:42
3 Maja [GDY]19:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:45
Bpa Okoniewskiego19:46
Stocznia SKM - Morska19:47
Uniwersytet Morski19:48
Mireckiego19:49
Kalksztajnów19:50
Morska - Estakada19:52
Hutnicza - Estakada19:54
Obłuże Centrum19:57
Cechowa19:58
Bosmańska - Nasypowa19:59
Bosmańska - Zielona20:01
Dąbka - Zielona20:02
Zielona - Działki II20:03
Zielona - Działki I20:04
Wąwóz Ostrowicki20:05
Zielona - Kościół20:07
Babie Doły20:08
Kurs nr 18 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły20:14
Zielona - Kościół20:15
Wąwóz Ostrowicki20:16
Zielona - Działki I20:17
Zielona - Działki II20:18
Dąbka - Zielona20:19
Bosmańska - Zielona20:21
Bosmańska - Nasypowa20:22
Cechowa20:24
Obłuże Centrum20:25
Hutnicza - Estakada20:28
Morska - Estakada20:30
Kalksztajnów20:31
Mireckiego20:32
Uniwersytet Morski20:34
Stocznia SKM - Morska20:35
Bpa Okoniewskiego20:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:38
3 Maja [GDY]20:39
Armii Krajowej20:41
Urząd Miasta - Władysława IV20:43
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:45
Kurs nr 19 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:09
Kilińskiego [GDY]21:10
Armii Krajowej21:12
3 Maja [GDY]21:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:15
Bpa Okoniewskiego21:16
Stocznia SKM - Morska21:17
Uniwersytet Morski21:18
Mireckiego21:19
Kalksztajnów21:20
Morska - Estakada21:22
Hutnicza - Estakada21:24
Obłuże Centrum21:27
Cechowa21:28
Bosmańska - Nasypowa21:29
Bosmańska - Zielona21:31
Dąbka - Zielona21:32
Zielona - Działki II21:33
Zielona - Działki I21:34
Wąwóz Ostrowicki21:35
Zielona - Kościół21:37
Babie Doły21:38
Kurs nr 20 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły21:48
Zielona - Kościół21:49
Wąwóz Ostrowicki21:50
Zielona - Działki I21:51
Zielona - Działki II21:52
Dąbka - Zielona21:53
Bosmańska - Zielona21:54
Bosmańska - Nasypowa21:55
Cechowa21:57
Obłuże Centrum21:58
Hutnicza - Estakada22:00
Morska - Estakada22:02
Kalksztajnów22:03
Mireckiego22:04
Uniwersytet Morski22:06
Stocznia SKM - Morska22:07
Bpa Okoniewskiego22:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:10
3 Maja [GDY]22:11
Armii Krajowej22:13
Urząd Miasta - Władysława IV22:15
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:17
Kurs nr 21 do Kacze Buki
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:18
Kacze Buki22:34