• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
05:20
Kurs nr 0 do Redłowo SKM
Kacze Buki05:06
Redłowo SKM05:18
Kurs nr 1 do Mały Kack Sandomierska
Redłowo SKM05:18
Halicka05:19
Mały Kack Sandomierska05:20
Kurs nr 2 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska05:25
Halicka05:27
Redłowo SKM05:28
Centrum Nauki Experyment05:31
Harcerska05:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:34
Kilińskiego [GDY]05:35
Armii Krajowej05:37
I Urząd Skarbowy05:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:43
Janka Wiśniewskiego05:44
Energetyków05:46
Obłuże Centrum05:49
Cechowa05:50
Bosmańska - Nasypowa05:51
Bosmańska - Zielona05:53
Alzacka05:54
Oksywie Górne05:56
Pancerna05:57
Oksywie Dickmana05:58
Kurs nr 3 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana06:07
Pancerna06:08
Oksywie Górne06:09
Alzacka06:11
Bosmańska - Zielona06:12
Bosmańska - Nasypowa06:13
Cechowa06:15
Obłuże Centrum06:17
Energetyków06:19
Janka Wiśniewskiego06:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:25
Starowiejska [GDY]06:26
Armii Krajowej06:28
Kilińskiego [GDY]06:29
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:31
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:32
Harcerska06:33
Centrum Nauki Experyment06:34
Redłowo SKM06:36
Halicka06:37
Mały Kack Sandomierska06:38
Kurs nr 4 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska06:54
Halicka06:56
Redłowo SKM06:57
Centrum Nauki Experyment07:00
Harcerska07:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:03
Kilińskiego [GDY]07:05
Armii Krajowej07:07
I Urząd Skarbowy07:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:13
Janka Wiśniewskiego07:14
Energetyków07:16
Obłuże Centrum07:19
Cechowa07:20
Bosmańska - Nasypowa07:21
Bosmańska - Zielona07:23
Alzacka07:24
Oksywie Górne07:26
Pancerna07:27
Oksywie Dickmana07:28
Kurs nr 5 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana07:36
Pancerna07:37
Oksywie Górne07:38
Alzacka07:40
Bosmańska - Zielona07:42
Bosmańska - Nasypowa07:43
Cechowa07:45
Obłuże Centrum07:47
Energetyków07:50
Janka Wiśniewskiego07:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:57
Starowiejska [GDY]07:58
Armii Krajowej08:00
Kilińskiego [GDY]08:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:03
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:04
Harcerska08:05
Centrum Nauki Experyment08:06
Redłowo SKM08:08
Halicka08:09
Mały Kack Sandomierska08:10
Kurs nr 6 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska08:24
Halicka08:26
Redłowo SKM08:27
Centrum Nauki Experyment08:30
Harcerska08:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:33
Kilińskiego [GDY]08:35
Armii Krajowej08:37
I Urząd Skarbowy08:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:43
Janka Wiśniewskiego08:44
Energetyków08:46
Obłuże Centrum08:49
Cechowa08:50
Bosmańska - Nasypowa08:51
Bosmańska - Zielona08:53
Alzacka08:54
Oksywie Górne08:56
Pancerna08:57
Oksywie Dickmana08:58
Kurs nr 7 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana09:12
Pancerna09:13
Oksywie Górne09:14
Alzacka09:16
Bosmańska - Zielona09:18
Bosmańska - Nasypowa09:19
Cechowa09:21
Obłuże Centrum09:23
Energetyków09:26
Janka Wiśniewskiego09:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:32
Starowiejska [GDY]09:33
Armii Krajowej09:35
Kilińskiego [GDY]09:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:38
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:39
Harcerska09:40
Centrum Nauki Experyment09:41
Redłowo SKM09:43
Halicka09:44
Mały Kack Sandomierska09:45
Kurs nr 8 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska10:03
Halicka10:05
Redłowo SKM10:06
Centrum Nauki Experyment10:09
Harcerska10:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:12
Kilińskiego [GDY]10:14
Armii Krajowej10:16
I Urząd Skarbowy10:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:22
Janka Wiśniewskiego10:23
Energetyków10:25
Obłuże Centrum10:28
Cechowa10:29
Bosmańska - Nasypowa10:30
Bosmańska - Zielona10:32
Alzacka10:33
Oksywie Górne10:35
Pancerna10:36
Oksywie Dickmana10:37
Kurs nr 9 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana10:52
Pancerna10:53
Oksywie Górne10:54
Alzacka10:56
Bosmańska - Zielona10:58
Bosmańska - Nasypowa10:59
Cechowa11:01
Obłuże Centrum11:03
Energetyków11:06
Janka Wiśniewskiego11:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:12
Starowiejska [GDY]11:13
Armii Krajowej11:15
Kilińskiego [GDY]11:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:18
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:19
Harcerska11:20
Centrum Nauki Experyment11:21
Redłowo SKM11:23
Halicka11:24
Mały Kack Sandomierska11:25
Kurs nr 10 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska11:44
Halicka11:46
Redłowo SKM11:47
Centrum Nauki Experyment11:50
Harcerska11:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:53
Kilińskiego [GDY]11:55
Armii Krajowej11:57
I Urząd Skarbowy11:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:03
Janka Wiśniewskiego12:04
Energetyków12:06
Obłuże Centrum12:09
Cechowa12:10
Bosmańska - Nasypowa12:12
Bosmańska - Zielona12:14
Alzacka12:15
Oksywie Górne12:17
Pancerna12:18
Oksywie Dickmana12:19
Kurs nr 11 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana12:32
Pancerna12:33
Oksywie Górne12:34
Alzacka12:36
Bosmańska - Zielona12:38
Bosmańska - Nasypowa12:39
Cechowa12:41
Obłuże Centrum12:43
Energetyków12:46
Janka Wiśniewskiego12:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:52
Starowiejska [GDY]12:53
Armii Krajowej12:55
Kilińskiego [GDY]12:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:58
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:59
Harcerska13:00
Centrum Nauki Experyment13:01
Redłowo SKM13:03
Halicka13:04
Mały Kack Sandomierska13:05
Kurs nr 12 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska13:23
Halicka13:25
Redłowo SKM13:26
Centrum Nauki Experyment13:29
Harcerska13:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:32
Kilińskiego [GDY]13:34
Armii Krajowej13:36
I Urząd Skarbowy13:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:39
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:42
Janka Wiśniewskiego13:43
Energetyków13:45
Obłuże Centrum13:48
Cechowa13:49
Bosmańska - Nasypowa13:51
Bosmańska - Zielona13:53
Alzacka13:54
Oksywie Górne13:56
Pancerna13:57
Oksywie Dickmana13:58
Kurs nr 13 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana14:15
Pancerna14:16
Oksywie Górne14:17
Alzacka14:19
Bosmańska - Zielona14:21
Bosmańska - Nasypowa14:22
Cechowa14:24
Obłuże Centrum14:26
Energetyków14:29
Janka Wiśniewskiego14:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:35
Starowiejska [GDY]14:36
Armii Krajowej14:38
Kilińskiego [GDY]14:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:42
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:43
Harcerska14:44
Centrum Nauki Experyment14:45
Redłowo SKM14:47
Halicka14:48
Mały Kack Sandomierska14:49
Kurs nr 14 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska15:07
Halicka15:09
Redłowo SKM15:10
Centrum Nauki Experyment15:13
Harcerska15:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:17
Kilińskiego [GDY]15:19
Armii Krajowej15:21
I Urząd Skarbowy15:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:27
Janka Wiśniewskiego15:28
Energetyków15:30
Obłuże Centrum15:33
Cechowa15:34
Bosmańska - Nasypowa15:36
Bosmańska - Zielona15:38
Alzacka15:39
Oksywie Górne15:41
Pancerna15:42
Oksywie Dickmana15:43
Kurs nr 15 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana16:00
Pancerna16:01
Oksywie Górne16:02
Alzacka16:04
Bosmańska - Zielona16:06
Bosmańska - Nasypowa16:07
Cechowa16:09
Obłuże Centrum16:11
Energetyków16:14
Janka Wiśniewskiego16:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:20
Starowiejska [GDY]16:21
Armii Krajowej16:23
Kilińskiego [GDY]16:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:28
Harcerska16:29
Centrum Nauki Experyment16:30
Redłowo SKM16:32
Halicka16:33
Mały Kack Sandomierska16:34
Kurs nr 16 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska17:07
Halicka17:09
Redłowo SKM17:10
Centrum Nauki Experyment17:13
Harcerska17:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:17
Kilińskiego [GDY]17:19
Armii Krajowej17:21
I Urząd Skarbowy17:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:27
Janka Wiśniewskiego17:28
Energetyków17:30
Obłuże Centrum17:33
Cechowa17:34
Bosmańska - Nasypowa17:36
Bosmańska - Zielona17:38
Alzacka17:39
Oksywie Górne17:41
Pancerna17:42
Oksywie Dickmana17:43
Kurs nr 17 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana17:51
Pancerna17:52
Oksywie Górne17:53
Alzacka17:55
Bosmańska - Zielona17:57
Bosmańska - Nasypowa17:58
Cechowa18:00
Obłuże Centrum18:02
Energetyków18:05
Janka Wiśniewskiego18:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:11
Starowiejska [GDY]18:12
Armii Krajowej18:14
Kilińskiego [GDY]18:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:18
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:19
Harcerska18:20
Centrum Nauki Experyment18:21
Redłowo SKM18:23
Halicka18:24
Mały Kack Sandomierska18:25
Kurs nr 18 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska18:47
Halicka18:49
Redłowo SKM18:50
Centrum Nauki Experyment18:53
Harcerska18:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:56
Kilińskiego [GDY]18:58
Armii Krajowej19:00
I Urząd Skarbowy19:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:06
Janka Wiśniewskiego19:07
Energetyków19:09
Obłuże Centrum19:12
Cechowa19:13
Bosmańska - Nasypowa19:14
Bosmańska - Zielona19:16
Alzacka19:17
Oksywie Górne19:19
Pancerna19:20
Oksywie Dickmana19:21
Kurs nr 19 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana19:32
Pancerna19:33
Oksywie Górne19:34
Alzacka19:36
Bosmańska - Zielona19:38
Bosmańska - Nasypowa19:39
Cechowa19:41
Obłuże Centrum19:42
Energetyków19:44
Janka Wiśniewskiego19:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:50
Starowiejska [GDY]19:51
Armii Krajowej19:53
Kilińskiego [GDY]19:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:56
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:57
Harcerska19:58
Centrum Nauki Experyment19:59
Redłowo SKM20:01
Halicka20:02
Mały Kack Sandomierska20:03
Kurs nr 20 jako 700 do Kacze Buki
Mały Kack Sandomierska20:13
Halicka20:15
Redłowo SKM20:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:16
Zwycięstwa - Wielkopolska20:18
Plac Górnośląski20:19
Łowicka [GDY]20:21
Olgierda20:22
Lidzka20:23
Racławicka20:24
Karwiny PKM20:26
Nałkowskiej20:27
Źródło Marii20:28
Myśliwska [GDY]20:29
Wiczlińska20:30
Polifarb20:32
Rdestowa - Chwaszczyńska20:32
Kacze Buki20:33
Kacze Buki20:33