• IMGW inf. od godz 23:30 dnia17.09.19 do godz10:00 dnia 18.09.19 przewiduje się silny wiatr od 40 do 60km/h w porywach do100 km/h z północnego zachodu   • IMGW inf. od godz 23:20 dnia 17.06.19 do godz 06:00 dnia 18.06.19 przewiduje się wiatr połud-zach 7 do 8 w porywach 9 do 10 w skali B możliwe burze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
03:11
Kurs nr 14 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym18:50
Pogórze Górne18:53
Kurs nr 15 do Dom Marynarza
Pogórze Górne18:57
Steyera18:58
Sikorskiego [GDY]18:59
Staniewicza19:00
Maciejewicza19:02
Stare Obłuże19:03
Turkusowa19:04
Dąbka - Zespół Szkół19:05
Benisławskiego19:06
Dąbka - Zielona19:07
Bosmańska - Zielona19:09
Bosmańska - Nasypowa19:10
Cechowa19:12
Obłuże Centrum19:14
Energetyków19:16
Janka Wiśniewskiego19:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:23
Starowiejska [GDY]19:24
Armii Krajowej19:26
Kilińskiego [GDY]19:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:29
Urząd Miasta - Świętojańska19:30
Dom Marynarza19:32
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Dom Marynarza19:52
Piłsudskiego19:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:55
Kilińskiego [GDY]19:56
Armii Krajowej19:58
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:06
Janka Wiśniewskiego20:07
Energetyków20:09
Obłuże Centrum20:12
Cechowa20:13
Bosmańska - Nasypowa20:14
Bosmańska - Zielona20:16
Dąbka - Zielona20:18
Dąbka - Zespół Szkół20:19
Turkusowa20:20
Stare Obłuże20:22
Maciejewicza20:23
Galeria Szperk20:24
Staniewicza20:25
Sikorskiego [GDY]20:26
Steyera20:27
Pogórze Górne20:28
Kurs nr 17 do Dom Marynarza
Pogórze Górne20:38
Steyera20:39
Sikorskiego [GDY]20:40
Staniewicza20:41
Maciejewicza20:43
Stare Obłuże20:44
Turkusowa20:45
Dąbka - Zespół Szkół20:46
Benisławskiego20:47
Dąbka - Zielona20:48
Bosmańska - Zielona20:50
Bosmańska - Nasypowa20:51
Cechowa20:53
Obłuże Centrum20:54
Energetyków20:56
Janka Wiśniewskiego20:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:03
Starowiejska [GDY]21:04
Armii Krajowej21:06
Kilińskiego [GDY]21:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:09
Urząd Miasta - Świętojańska21:10
Dom Marynarza21:12
Kurs nr 18 do Pogórze Górne
Dom Marynarza21:39
Piłsudskiego21:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:42
Kilińskiego [GDY]21:43
Armii Krajowej21:45
Plac Kaszubski - Jana z Kolna21:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:52
Janka Wiśniewskiego21:53
Energetyków21:55
Obłuże Centrum21:58
Cechowa21:59
Bosmańska - Nasypowa22:00
Bosmańska - Zielona22:02
Dąbka - Zielona22:03
Dąbka - Zespół Szkół22:04
Turkusowa22:05
Stare Obłuże22:06
Maciejewicza22:07
Galeria Szperk22:08
Staniewicza22:09
Sikorskiego [GDY]22:10
Steyera22:11
Pogórze Górne22:12
Kurs nr 19 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne22:29
Steyera22:30
Sikorskiego [GDY]22:31
Staniewicza22:32
Maciejewicza22:34
Stare Obłuże22:35
Turkusowa22:36
Dąbka - Zespół Szkół22:37
Benisławskiego22:38
Dąbka - Zielona22:39
Bosmańska - Zielona22:40
Bosmańska - Nasypowa22:41
Cechowa22:43
Obłuże Centrum22:44
Energetyków22:46
Janka Wiśniewskiego22:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:53
Plac Kaszubski22:55