03:14
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym06:29
Pogórze Górne06:32
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne06:44
Steyera06:45
Sikorskiego [GDY]06:46
Staniewicza06:47
Maciejewicza06:49
Stare Obłuże06:50
Kwiatkowskiego06:51
Obłuże Centrum06:54
Energetyków06:56
Janka Wiśniewskiego06:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:02
Plac Kaszubski07:04
Kurs nr 2 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski07:08
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:13
Janka Wiśniewskiego07:14
Energetyków07:16
Obłuże Centrum07:19
Kwiatkowskiego07:21
Stare Obłuże07:23
Maciejewicza07:24
Galeria Szperk07:25
Staniewicza07:26
Sikorskiego [GDY]07:27
Steyera07:28
Pogórze - Pogórze Górne07:29
Kurs nr 3 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne07:29
Baza na Pogórzu Dolnym07:32
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym07:51
Pogórze Górne07:54
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne07:56
Steyera07:57
Sikorskiego [GDY]07:58
Staniewicza07:59
Maciejewicza08:01
Stare Obłuże08:02
Kwiatkowskiego08:03
Obłuże Centrum08:06
Energetyków08:08
Janka Wiśniewskiego08:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:14
Plac Kaszubski08:16
Kurs nr 6 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski08:28
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:33
Janka Wiśniewskiego08:34
Energetyków08:36
Obłuże Centrum08:39
Kwiatkowskiego08:41
Stare Obłuże08:43
Maciejewicza08:44
Galeria Szperk08:45
Staniewicza08:46
Sikorskiego [GDY]08:47
Steyera08:48
Pogórze Górne08:49
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne09:06
Steyera09:07
Sikorskiego [GDY]09:08
Staniewicza09:09
Maciejewicza09:11
Stare Obłuże09:12
Kwiatkowskiego09:13
Obłuże Centrum09:16
Energetyków09:18
Janka Wiśniewskiego09:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:24
Plac Kaszubski09:26
Kurs nr 8 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski09:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:48
Janka Wiśniewskiego09:49
Energetyków09:51
Obłuże Centrum09:54
Kwiatkowskiego09:56
Stare Obłuże09:58
Maciejewicza09:59
Galeria Szperk10:00
Staniewicza10:01
Sikorskiego [GDY]10:02
Steyera10:03
Pogórze Górne10:04
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne10:16
Steyera10:17
Sikorskiego [GDY]10:18
Staniewicza10:19
Maciejewicza10:21
Stare Obłuże10:22
Kwiatkowskiego10:23
Obłuże Centrum10:26
Energetyków10:28
Janka Wiśniewskiego10:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:34
Plac Kaszubski10:36
Kurs nr 10 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski10:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:56
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:59
Janka Wiśniewskiego11:00
Energetyków11:02
Obłuże Centrum11:05
Kwiatkowskiego11:07
Stare Obłuże11:09
Maciejewicza11:10
Galeria Szperk11:11
Staniewicza11:12
Sikorskiego [GDY]11:13
Steyera11:14
Pogórze Górne11:15
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne11:26
Steyera11:27
Sikorskiego [GDY]11:28
Staniewicza11:29
Maciejewicza11:31
Stare Obłuże11:32
Kwiatkowskiego11:33
Obłuże Centrum11:36
Energetyków11:39
Janka Wiśniewskiego11:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:45
Plac Kaszubski11:47
Kurs nr 12 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski12:03
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:09
Janka Wiśniewskiego12:10
Energetyków12:12
Obłuże Centrum12:15
Kwiatkowskiego12:17
Stare Obłuże12:19
Maciejewicza12:20
Galeria Szperk12:21
Staniewicza12:22
Sikorskiego [GDY]12:23
Steyera12:24
Pogórze Górne12:25
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne12:36
Steyera12:37
Sikorskiego [GDY]12:38
Staniewicza12:39
Maciejewicza12:41
Stare Obłuże12:42
Kwiatkowskiego12:43
Obłuże Centrum12:46
Energetyków12:49
Janka Wiśniewskiego12:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:55
Plac Kaszubski12:57
Kurs nr 14 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski13:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:19
Janka Wiśniewskiego13:20
Energetyków13:22
Obłuże Centrum13:25
Kwiatkowskiego13:27
Stare Obłuże13:29
Maciejewicza13:30
Galeria Szperk13:31
Staniewicza13:32
Sikorskiego [GDY]13:33
Steyera13:34
Pogórze - Słowackiego13:35
Pogórze - Majakowskiego13:35
Pogórze - Szkolna13:36
Suchy Dwór - Szkolna13:37
Suchy Dwór - Reja13:38
Suchy Dwór - Kochanowskiego13:39
Suchy Dwór - Necla13:39
Suchy Dwór - Borchardta13:40
Kurs nr 15 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta13:41
Suchy Dwór - Gombrowicza13:42
Suchy Dwór - Szkolna13:43
Pogórze - Szkolna13:44
Pogórze - Majakowskiego13:45
Pogórze Górne13:46
Steyera13:47
Sikorskiego [GDY]13:48
Staniewicza13:49
Maciejewicza13:51
Stare Obłuże13:52
Kwiatkowskiego13:53
Obłuże Centrum13:56
Energetyków13:59
Janka Wiśniewskiego14:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:05
Plac Kaszubski14:07
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski14:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:29
Janka Wiśniewskiego14:30
Energetyków14:32
Obłuże Centrum14:35
Kwiatkowskiego14:37
Stare Obłuże14:39
Maciejewicza14:40
Galeria Szperk14:41
Staniewicza14:42
Sikorskiego [GDY]14:43
Steyera14:44
Pogórze Górne14:45
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne14:56
Steyera14:57
Sikorskiego [GDY]14:58
Staniewicza14:59
Maciejewicza15:01
Stare Obłuże15:02
Kwiatkowskiego15:03
Obłuże Centrum15:06
Energetyków15:09
Janka Wiśniewskiego15:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:15
Plac Kaszubski15:17
Kurs nr 18 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski15:33
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:39
Janka Wiśniewskiego15:40
Energetyków15:42
Obłuże Centrum15:45
Kwiatkowskiego15:47
Stare Obłuże15:49
Maciejewicza15:50
Galeria Szperk15:51
Staniewicza15:52
Sikorskiego [GDY]15:53
Steyera15:54
Pogórze Górne15:55
Kurs nr 19 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne16:04
Steyera16:05
Sikorskiego [GDY]16:06
Staniewicza16:07
Maciejewicza16:09
Stare Obłuże16:10
Kwiatkowskiego16:11
Obłuże Centrum16:14
Energetyków16:17
Janka Wiśniewskiego16:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:23
Plac Kaszubski16:25
Kurs nr 20 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski16:28
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:34
Janka Wiśniewskiego16:35
Energetyków16:37
Obłuże Centrum16:40
Kwiatkowskiego16:42
Stare Obłuże16:44
Maciejewicza16:45
Galeria Szperk16:46
Staniewicza16:47
Sikorskiego [GDY]16:48
Steyera16:49
Pogórze - Pogórze Górne16:50
Kurs nr 21 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne16:50
Baza na Pogórzu Dolnym16:53
Kurs nr 22 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym17:14
Pogórze Górne17:17
Kurs nr 23 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne17:19
Steyera17:20
Sikorskiego [GDY]17:21
Staniewicza17:22
Maciejewicza17:24
Stare Obłuże17:25
Kwiatkowskiego17:26
Obłuże Centrum17:29
Energetyków17:32
Janka Wiśniewskiego17:34
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:38
Plac Kaszubski17:40
Kurs nr 24 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski17:57
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:03
Janka Wiśniewskiego18:04
Energetyków18:06
Obłuże Centrum18:09
Kwiatkowskiego18:11
Stare Obłuże18:13
Maciejewicza18:14
Galeria Szperk18:15
Staniewicza18:16
Sikorskiego [GDY]18:17
Steyera18:18
Pogórze - Słowackiego18:19
Pogórze - Majakowskiego18:19
Pogórze - Szkolna18:20
Suchy Dwór - Szkolna18:21
Suchy Dwór - Reja18:22
Suchy Dwór - Kochanowskiego18:23
Suchy Dwór - Necla18:23
Suchy Dwór - Borchardta18:24
Kurs nr 25 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta18:26
Suchy Dwór - Gombrowicza18:27
Suchy Dwór - Szkolna18:28
Pogórze - Szkolna18:29
Pogórze - Majakowskiego18:30
Pogórze Górne18:31
Steyera18:32
Sikorskiego [GDY]18:33
Staniewicza18:34
Maciejewicza18:36
Stare Obłuże18:37
Kwiatkowskiego18:38
Obłuże Centrum18:41
Energetyków18:43
Janka Wiśniewskiego18:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:49
Plac Kaszubski18:51
Kurs nr 26 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski19:12
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:18
Janka Wiśniewskiego19:19
Energetyków19:21
Obłuże Centrum19:24
Kwiatkowskiego19:26
Stare Obłuże19:28
Maciejewicza19:29
Galeria Szperk19:30
Staniewicza19:31
Sikorskiego [GDY]19:32
Steyera19:33
Pogórze - Słowackiego19:34
Pogórze - Majakowskiego19:34
Pogórze - Szkolna19:35
Suchy Dwór - Szkolna19:36
Suchy Dwór - Reja19:37
Suchy Dwór - Kochanowskiego19:38
Suchy Dwór - Necla19:38
Suchy Dwór - Borchardta19:39
Kurs nr 27 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta19:41
Suchy Dwór - Gombrowicza19:42
Suchy Dwór - Szkolna19:43
Pogórze - Szkolna19:44
Pogórze - Majakowskiego19:45
Pogórze Górne19:46
Steyera19:47
Sikorskiego [GDY]19:48
Staniewicza19:49
Maciejewicza19:51
Stare Obłuże19:52
Kwiatkowskiego19:53
Obłuże Centrum19:56
Energetyków19:58
Janka Wiśniewskiego20:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:04
Plac Kaszubski20:06
Kurs nr 28 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski20:30
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:36
Janka Wiśniewskiego20:37
Energetyków20:39
Obłuże Centrum20:42
Kwiatkowskiego20:44
Stare Obłuże20:46
Maciejewicza20:47
Galeria Szperk20:48
Staniewicza20:49
Sikorskiego [GDY]20:50
Steyera20:51
Pogórze Górne20:52
Kurs nr 29 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne21:15
Steyera21:16
Sikorskiego [GDY]21:17
Staniewicza21:18
Maciejewicza21:20
Stare Obłuże21:21
Kwiatkowskiego21:22
Obłuże Centrum21:25
Energetyków21:27
Janka Wiśniewskiego21:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:33
Plac Kaszubski21:35
Kurs nr 30 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski22:00
Plac Kaszubski - Jana z Kolna22:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:05
Janka Wiśniewskiego22:06
Energetyków22:08
Obłuże Centrum22:11
Kwiatkowskiego22:13
Stare Obłuże22:15
Maciejewicza22:16
Galeria Szperk22:17
Staniewicza22:18
Sikorskiego [GDY]22:19
Steyera22:20
Pogórze - Pogórze Górne22:21
Kurs nr 31 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne22:21
Baza na Pogórzu Dolnym22:24