• Średnie stężenie pyłu PM10=44,5 ug. Norma średniodobowa = 150 ug. Norma WHO = 50 ug przez 3 kolejne dni. Więcej na gdansk.pl/powietrze.
18:08
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym05:16
Pogórze Górne05:19
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne05:21
Steyera05:22
Sikorskiego [GDY]05:23
Staniewicza05:24
Maciejewicza05:26
Stare Obłuże05:27
Kwiatkowskiego05:28
Obłuże Centrum05:31
Energetyków05:33
Janka Wiśniewskiego05:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:39
Plac Kaszubski05:41
Kurs nr 2 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski05:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:48
Janka Wiśniewskiego05:49
Energetyków05:51
Obłuże Centrum05:54
Kwiatkowskiego05:56
Stare Obłuże05:58
Maciejewicza05:59
Galeria Szperk06:00
Staniewicza06:01
Sikorskiego [GDY]06:02
Steyera06:03
Pogórze Górne06:04
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne06:16
Steyera06:17
Sikorskiego [GDY]06:18
Staniewicza06:19
Maciejewicza06:21
Stare Obłuże06:22
Kwiatkowskiego06:23
Obłuże Centrum06:26
Energetyków06:28
Janka Wiśniewskiego06:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:34
Plac Kaszubski06:36
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski06:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:48
Janka Wiśniewskiego06:49
Energetyków06:51
Obłuże Centrum06:54
Kwiatkowskiego06:56
Stare Obłuże06:58
Maciejewicza06:59
Galeria Szperk07:00
Staniewicza07:01
Sikorskiego [GDY]07:02
Steyera07:03
Pogórze Górne07:04
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne07:16
Steyera07:17
Sikorskiego [GDY]07:18
Staniewicza07:19
Maciejewicza07:21
Stare Obłuże07:22
Kwiatkowskiego07:23
Obłuże Centrum07:26
Energetyków07:28
Janka Wiśniewskiego07:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:34
Plac Kaszubski07:36
Kurs nr 6 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski07:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:48
Janka Wiśniewskiego07:49
Energetyków07:51
Obłuże Centrum07:54
Kwiatkowskiego07:56
Stare Obłuże07:58
Maciejewicza07:59
Galeria Szperk08:00
Staniewicza08:01
Sikorskiego [GDY]08:02
Steyera08:03
Pogórze - Słowackiego08:04
Pogórze - Majakowskiego08:04
Pogórze - Szkolna08:05
Suchy Dwór - Szkolna08:06
Suchy Dwór - Reja08:07
Suchy Dwór - Kochanowskiego08:08
Suchy Dwór - Necla08:08
Suchy Dwór - Borchardta08:09
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta08:11
Suchy Dwór - Gombrowicza08:12
Suchy Dwór - Szkolna08:13
Pogórze - Szkolna08:14
Pogórze - Majakowskiego08:15
Pogórze Górne08:16
Steyera08:17
Sikorskiego [GDY]08:18
Staniewicza08:19
Maciejewicza08:21
Stare Obłuże08:22
Kwiatkowskiego08:23
Obłuże Centrum08:26
Energetyków08:28
Janka Wiśniewskiego08:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:34
Plac Kaszubski08:36
Kurs nr 8 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski08:48
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:53
Janka Wiśniewskiego08:54
Energetyków08:56
Obłuże Centrum08:59
Kwiatkowskiego09:01
Stare Obłuże09:03
Maciejewicza09:04
Galeria Szperk09:05
Staniewicza09:06
Sikorskiego [GDY]09:07
Steyera09:08
Pogórze - Słowackiego09:09
Pogórze - Majakowskiego09:09
Pogórze - Szkolna09:10
Suchy Dwór - Szkolna09:11
Suchy Dwór - Reja09:12
Suchy Dwór - Kochanowskiego09:13
Suchy Dwór - Necla09:13
Suchy Dwór - Borchardta09:14
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta09:14
Suchy Dwór - Gombrowicza09:15
Suchy Dwór - Szkolna09:16
Pogórze - Szkolna09:17
Pogórze - Majakowskiego09:18
Pogórze Górne09:19
Steyera09:20
Sikorskiego [GDY]09:21
Staniewicza09:22
Maciejewicza09:24
Stare Obłuże09:25
Kwiatkowskiego09:26
Obłuże Centrum09:29
Energetyków09:31
Janka Wiśniewskiego09:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:37
Plac Kaszubski09:39
Kurs nr 10 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski09:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:48
Janka Wiśniewskiego09:49
Energetyków09:51
Obłuże Centrum09:54
Kwiatkowskiego09:56
Stare Obłuże09:58
Maciejewicza09:59
Galeria Szperk10:00
Staniewicza10:01
Sikorskiego [GDY]10:02
Steyera10:03
Pogórze - Pogórze Górne10:04
Kurs nr 11 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne10:04
Baza na Pogórzu Dolnym10:07
Kurs nr 12 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym10:26
Pogórze Górne10:29
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne10:31
Steyera10:32
Sikorskiego [GDY]10:33
Staniewicza10:34
Maciejewicza10:36
Stare Obłuże10:37
Kwiatkowskiego10:38
Obłuże Centrum10:41
Energetyków10:43
Janka Wiśniewskiego10:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:49
Plac Kaszubski10:51
Kurs nr 14 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski10:57
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:03
Janka Wiśniewskiego11:04
Energetyków11:06
Obłuże Centrum11:09
Kwiatkowskiego11:11
Stare Obłuże11:13
Maciejewicza11:14
Galeria Szperk11:15
Staniewicza11:16
Sikorskiego [GDY]11:17
Steyera11:18
Pogórze Górne11:19
Kurs nr 15 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne11:31
Steyera11:32
Sikorskiego [GDY]11:33
Staniewicza11:34
Maciejewicza11:36
Stare Obłuże11:37
Kwiatkowskiego11:38
Obłuże Centrum11:41
Energetyków11:43
Janka Wiśniewskiego11:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:49
Plac Kaszubski11:51
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski11:57
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:03
Janka Wiśniewskiego12:04
Energetyków12:06
Obłuże Centrum12:09
Kwiatkowskiego12:11
Stare Obłuże12:13
Maciejewicza12:14
Galeria Szperk12:15
Staniewicza12:16
Sikorskiego [GDY]12:17
Steyera12:18
Pogórze Górne12:19
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne12:31
Steyera12:32
Sikorskiego [GDY]12:33
Staniewicza12:34
Maciejewicza12:36
Stare Obłuże12:37
Kwiatkowskiego12:38
Obłuże Centrum12:41
Energetyków12:43
Janka Wiśniewskiego12:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:49
Plac Kaszubski12:51
Kurs nr 18 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski12:57
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:03
Janka Wiśniewskiego13:04
Energetyków13:06
Obłuże Centrum13:09
Kwiatkowskiego13:11
Stare Obłuże13:13
Maciejewicza13:14
Galeria Szperk13:15
Staniewicza13:16
Sikorskiego [GDY]13:17
Steyera13:18
Pogórze Górne13:19
Kurs nr 19 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne13:31
Steyera13:32
Sikorskiego [GDY]13:33
Staniewicza13:34
Maciejewicza13:36
Stare Obłuże13:37
Kwiatkowskiego13:38
Obłuże Centrum13:41
Energetyków13:43
Janka Wiśniewskiego13:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:49
Plac Kaszubski13:51
Kurs nr 20 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski13:57
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:03
Janka Wiśniewskiego14:04
Energetyków14:06
Obłuże Centrum14:09
Kwiatkowskiego14:11
Stare Obłuże14:13
Maciejewicza14:14
Galeria Szperk14:15
Staniewicza14:16
Sikorskiego [GDY]14:17
Steyera14:18
Pogórze Górne14:19
Kurs nr 21 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne14:31
Steyera14:32
Sikorskiego [GDY]14:33
Staniewicza14:34
Maciejewicza14:36
Stare Obłuże14:37
Kwiatkowskiego14:38
Obłuże Centrum14:41
Energetyków14:43
Janka Wiśniewskiego14:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:49
Plac Kaszubski14:51
Kurs nr 22 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski15:17
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:23
Janka Wiśniewskiego15:24
Energetyków15:26
Obłuże Centrum15:29
Kwiatkowskiego15:31
Stare Obłuże15:33
Maciejewicza15:34
Galeria Szperk15:35
Staniewicza15:36
Sikorskiego [GDY]15:37
Steyera15:38
Pogórze - Słowackiego15:39
Pogórze - Majakowskiego15:39
Pogórze - Szkolna15:40
Suchy Dwór - Szkolna15:41
Suchy Dwór - Reja15:42
Suchy Dwór - Kochanowskiego15:43
Suchy Dwór - Necla15:43
Suchy Dwór - Borchardta15:44
Kurs nr 23 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta15:46
Suchy Dwór - Gombrowicza15:47
Suchy Dwór - Szkolna15:48
Pogórze - Szkolna15:49
Pogórze - Majakowskiego15:50
Pogórze Górne15:51
Steyera15:52
Sikorskiego [GDY]15:53
Staniewicza15:54
Maciejewicza15:56
Stare Obłuże15:57
Kwiatkowskiego15:58
Obłuże Centrum16:01
Energetyków16:03
Janka Wiśniewskiego16:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:09
Plac Kaszubski16:11
Kurs nr 24 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski16:37
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:43
Janka Wiśniewskiego16:44
Energetyków16:46
Obłuże Centrum16:49
Kwiatkowskiego16:51
Stare Obłuże16:53
Maciejewicza16:54
Galeria Szperk16:55
Staniewicza16:56
Sikorskiego [GDY]16:57
Steyera16:58
Pogórze - Słowackiego16:59
Pogórze - Majakowskiego16:59
Pogórze - Szkolna17:00
Suchy Dwór - Szkolna17:01
Suchy Dwór - Reja17:02
Suchy Dwór - Kochanowskiego17:03
Suchy Dwór - Necla17:03
Suchy Dwór - Borchardta17:04
Kurs nr 25 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta17:06
Suchy Dwór - Gombrowicza17:07
Suchy Dwór - Szkolna17:08
Pogórze - Szkolna17:09
Pogórze - Majakowskiego17:10
Pogórze Górne17:11
Steyera17:12
Sikorskiego [GDY]17:13
Staniewicza17:14
Maciejewicza17:16
Stare Obłuże17:17
Kwiatkowskiego17:18
Obłuże Centrum17:21
Energetyków17:23
Janka Wiśniewskiego17:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:29
Plac Kaszubski17:31
Kurs nr 26 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski17:57
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:03
Janka Wiśniewskiego18:04
Energetyków18:06
Obłuże Centrum18:09
Kwiatkowskiego18:11
Stare Obłuże18:13
Maciejewicza18:14
Galeria Szperk18:15
Staniewicza18:16
Sikorskiego [GDY]18:17
Steyera18:18
Pogórze Górne18:19
Kurs nr 27 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne18:31
Steyera18:32
Sikorskiego [GDY]18:33
Staniewicza18:34
Maciejewicza18:36
Stare Obłuże18:37
Kwiatkowskiego18:38
Obłuże Centrum18:41
Energetyków18:43
Janka Wiśniewskiego18:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:49
Plac Kaszubski18:51
Kurs nr 28 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski19:12
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:18
Janka Wiśniewskiego19:19
Energetyków19:21
Obłuże Centrum19:24
Kwiatkowskiego19:26
Stare Obłuże19:28
Maciejewicza19:29
Galeria Szperk19:30
Staniewicza19:31
Sikorskiego [GDY]19:32
Steyera19:33
Pogórze - Słowackiego19:34
Pogórze - Majakowskiego19:34
Pogórze - Szkolna19:35
Suchy Dwór - Szkolna19:36
Suchy Dwór - Reja19:37
Suchy Dwór - Kochanowskiego19:38
Suchy Dwór - Necla19:38
Suchy Dwór - Borchardta19:39
Kurs nr 29 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta19:41
Suchy Dwór - Gombrowicza19:42
Suchy Dwór - Szkolna19:43
Pogórze - Szkolna19:44
Pogórze - Majakowskiego19:45
Pogórze Górne19:46
Steyera19:47
Sikorskiego [GDY]19:48
Staniewicza19:49
Maciejewicza19:51
Stare Obłuże19:52
Kwiatkowskiego19:53
Obłuże Centrum19:56
Energetyków19:58
Janka Wiśniewskiego20:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:04
Plac Kaszubski20:06
Kurs nr 30 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski20:30
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:36
Janka Wiśniewskiego20:37
Energetyków20:39
Obłuże Centrum20:42
Kwiatkowskiego20:44
Stare Obłuże20:46
Maciejewicza20:47
Galeria Szperk20:48
Staniewicza20:49
Sikorskiego [GDY]20:50
Steyera20:51
Pogórze - Pogórze Górne20:52
Kurs nr 31 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne20:52
Baza na Pogórzu Dolnym20:55