• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:40
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ04:28
Strzyża PKM04:29
Uniwersytet Gdański [GDA]04:31
Bażyńskiego [GDA]04:32
Tetmajera04:33
Derdowskiego04:34
Obrońców Westerplatte04:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:37
Kurs nr 1 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:40
Obrońców Westerplatte04:43
Derdowskiego04:44
Tetmajera04:45
Bażyńskiego [GDA]04:46
Uniwersytet Gdański [GDA]04:48
Strzyża PKM04:50
Zajezdnia04:51
Zamenhofa [GDA]04:52
Wojska Polskiego04:54
Galeria Bałtycka04:56
Klonowa [GDA]04:58
Jaśkowa Dolina04:59
Miszewskiego05:01
Politechnika05:02
Opera Bałtycka05:04
Traugutta [GDA]05:05
Uniwersytet Medyczny05:06
Chodowieckiego05:07
Brama Oliwska05:08
Dworzec Główny05:10
Hucisko05:13
Powstańców Warszawskich05:16
Paska05:17
Ciasna05:18
Zakopiańska05:19
Skrajna05:21
Siedlce05:23
Piekarnicza05:27
Belgradzka05:29
Warneńska05:31
Budapesztańska05:33
Migowo05:34
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo05:47
Budapesztańska05:49
Warneńska05:51
Belgradzka05:52
Piekarnicza05:54
Siedlce05:58
Skrajna05:59
Zakopiańska06:00
Ciasna06:01
Paska06:02
Powstańców Warszawskich06:04
Hucisko06:07
Dworzec Główny06:09
Brama Oliwska06:12
Chodowieckiego06:13
Uniwersytet Medyczny06:14
Traugutta [GDA]06:16
Opera Bałtycka06:18
Politechnika06:19
Miszewskiego06:21
Jaśkowa Dolina06:23
Klonowa [GDA]06:24
Galeria Bałtycka06:26
Wojska Polskiego06:28
Zamenhofa [GDA]06:29
Zajezdnia06:30
Strzyża PKM06:31
Uniwersytet Gdański [GDA]06:33
Bażyńskiego [GDA]06:34
Tetmajera06:35
Derdowskiego06:36
Obrońców Westerplatte06:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:39
Kurs nr 3 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:48
Obrońców Westerplatte06:51
Derdowskiego06:52
Tetmajera06:53
Bażyńskiego [GDA]06:54
Uniwersytet Gdański [GDA]06:56
Strzyża PKM06:58
Zajezdnia06:59
Zamenhofa [GDA]07:00
Wojska Polskiego07:02
Galeria Bałtycka07:04
Klonowa [GDA]07:06
Jaśkowa Dolina07:07
Miszewskiego07:09
Politechnika07:10
Opera Bałtycka07:12
Traugutta [GDA]07:13
Uniwersytet Medyczny07:14
Chodowieckiego07:15
Brama Oliwska07:16
Dworzec Główny07:18
Hucisko07:21
Powstańców Warszawskich07:24
Paska07:25
Ciasna07:26
Zakopiańska07:27
Skrajna07:29
Siedlce07:31
Piekarnicza07:35
Belgradzka07:37
Warneńska07:39
Budapesztańska07:41
Migowo07:42
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo07:51
Budapesztańska07:53
Warneńska07:55
Belgradzka07:56
Piekarnicza07:58
Siedlce08:02
Skrajna08:03
Zakopiańska08:04
Ciasna08:05
Paska08:06
Powstańców Warszawskich08:08
Hucisko08:11
Dworzec Główny08:13
Brama Oliwska08:16
Chodowieckiego08:17
Uniwersytet Medyczny08:18
Traugutta [GDA]08:20
Opera Bałtycka08:22
Politechnika08:23
Miszewskiego08:25
Jaśkowa Dolina08:27
Klonowa [GDA]08:28
Galeria Bałtycka08:30
Wojska Polskiego08:32
Zamenhofa [GDA]08:33
Zajezdnia08:34
Strzyża PKM08:35
Uniwersytet Gdański [GDA]08:37
Bażyńskiego [GDA]08:38
Tetmajera08:39
Derdowskiego08:40
Obrońców Westerplatte08:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:43
Kurs nr 5 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:08
Obrońców Westerplatte09:11
Derdowskiego09:12
Tetmajera09:13
Bażyńskiego [GDA]09:14
Uniwersytet Gdański [GDA]09:16
Strzyża PKM09:18
Zajezdnia09:19
Zamenhofa [GDA]09:20
Wojska Polskiego09:22
Galeria Bałtycka09:24
Klonowa [GDA]09:26
Jaśkowa Dolina09:27
Miszewskiego09:29
Politechnika09:30
Opera Bałtycka09:32
Traugutta [GDA]09:33
Uniwersytet Medyczny09:34
Chodowieckiego09:35
Brama Oliwska09:36
Dworzec Główny09:38
Hucisko09:41
Powstańców Warszawskich09:44
Paska09:45
Ciasna09:46
Zakopiańska09:47
Skrajna09:49
Siedlce09:51
Piekarnicza09:55
Belgradzka09:57
Warneńska09:59
Budapesztańska10:01
Migowo10:02
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo10:08
Budapesztańska10:10
Warneńska10:12
Belgradzka10:13
Piekarnicza10:15
Siedlce10:19
Skrajna10:20
Zakopiańska10:21
Ciasna10:22
Paska10:23
Powstańców Warszawskich10:25
Hucisko10:28
Dworzec Główny10:30
Brama Oliwska10:33
Chodowieckiego10:34
Uniwersytet Medyczny10:35
Traugutta [GDA]10:37
Opera Bałtycka10:39
Politechnika10:40
Miszewskiego10:42
Jaśkowa Dolina10:44
Klonowa [GDA]10:45
Galeria Bałtycka10:47
Wojska Polskiego10:49
Zamenhofa [GDA]10:50
Zajezdnia10:51
Strzyża PKM10:52
Uniwersytet Gdański [GDA]10:54
Bażyńskiego [GDA]10:55
Tetmajera10:56
Derdowskiego10:57
Obrońców Westerplatte10:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:00
Kurs nr 7 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:08
Obrońców Westerplatte11:11
Derdowskiego11:12
Tetmajera11:13
Bażyńskiego [GDA]11:14
Uniwersytet Gdański [GDA]11:16
Strzyża PKM11:18
Zajezdnia11:19
Zamenhofa [GDA]11:20
Wojska Polskiego11:22
Galeria Bałtycka11:24
Klonowa [GDA]11:26
Jaśkowa Dolina11:27
Miszewskiego11:29
Politechnika11:30
Opera Bałtycka11:32
Traugutta [GDA]11:33
Uniwersytet Medyczny11:34
Chodowieckiego11:35
Brama Oliwska11:36
Dworzec Główny11:38
Hucisko11:41
Powstańców Warszawskich11:44
Paska11:45
Ciasna11:46
Zakopiańska11:47
Skrajna11:49
Siedlce11:51
Piekarnicza11:55
Belgradzka11:57
Warneńska11:59
Budapesztańska12:01
Migowo12:02
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo12:08
Budapesztańska12:10
Warneńska12:12
Belgradzka12:13
Piekarnicza12:15
Siedlce12:19
Skrajna12:20
Zakopiańska12:21
Ciasna12:22
Paska12:23
Powstańców Warszawskich12:25
Hucisko12:28
Dworzec Główny12:30
Brama Oliwska12:33
Chodowieckiego12:34
Uniwersytet Medyczny12:35
Traugutta [GDA]12:37
Opera Bałtycka12:39
Politechnika12:40
Miszewskiego12:42
Jaśkowa Dolina12:44
Klonowa [GDA]12:45
Galeria Bałtycka12:47
Wojska Polskiego12:49
Zamenhofa [GDA]12:50
Zajezdnia12:51
Strzyża PKM12:52
Uniwersytet Gdański [GDA]12:54
Bażyńskiego [GDA]12:55
Tetmajera12:56
Derdowskiego12:57
Obrońców Westerplatte12:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:00
Kurs nr 9 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:18
Obrońców Westerplatte13:21
Derdowskiego13:22
Tetmajera13:23
Bażyńskiego [GDA]13:24
Uniwersytet Gdański [GDA]13:26
Strzyża PKM13:28
Zajezdnia13:29
Zamenhofa [GDA]13:30
Wojska Polskiego13:32
Galeria Bałtycka13:34
Klonowa [GDA]13:36
Jaśkowa Dolina13:37
Miszewskiego13:39
Politechnika13:40
Opera Bałtycka13:42
Traugutta [GDA]13:43
Uniwersytet Medyczny13:44
Chodowieckiego13:45
Brama Oliwska13:46
Dworzec Główny13:48
Hucisko13:51
Powstańców Warszawskich13:54
Paska13:55
Ciasna13:56
Zakopiańska13:57
Skrajna13:59
Siedlce14:01
Piekarnicza14:05
Belgradzka14:07
Warneńska14:09
Budapesztańska14:11
Migowo14:12
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo14:21
Budapesztańska14:23
Warneńska14:25
Belgradzka14:26
Piekarnicza14:28
Siedlce14:32
Skrajna14:33
Zakopiańska14:34
Ciasna14:35
Paska14:36
Powstańców Warszawskich14:38
Hucisko14:41
Dworzec Główny14:43
Brama Oliwska14:46
Chodowieckiego14:47
Uniwersytet Medyczny14:48
Traugutta [GDA]14:50
Opera Bałtycka14:52
Politechnika14:53
Miszewskiego14:55
Jaśkowa Dolina14:57
Klonowa [GDA]14:58
Galeria Bałtycka15:00
Wojska Polskiego15:02
Zamenhofa [GDA]15:03
Zajezdnia15:04
Strzyża PKM15:05
Uniwersytet Gdański [GDA]15:07
Bażyńskiego [GDA]15:08
Tetmajera15:09
Derdowskiego15:10
Obrońców Westerplatte15:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:13
Kurs nr 11 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:28
Obrońców Westerplatte15:31
Derdowskiego15:32
Tetmajera15:33
Bażyńskiego [GDA]15:34
Uniwersytet Gdański [GDA]15:36
Strzyża PKM15:38
Zajezdnia15:39
Zamenhofa [GDA]15:40
Wojska Polskiego15:42
Galeria Bałtycka15:44
Klonowa [GDA]15:46
Jaśkowa Dolina15:47
Miszewskiego15:49
Politechnika15:50
Opera Bałtycka15:52
Traugutta [GDA]15:53
Uniwersytet Medyczny15:54
Chodowieckiego15:55
Brama Oliwska15:56
Dworzec Główny15:58
Hucisko16:01
Powstańców Warszawskich16:04
Paska16:05
Ciasna16:06
Zakopiańska16:07
Skrajna16:09
Siedlce16:11
Piekarnicza16:15
Belgradzka16:17
Warneńska16:19
Budapesztańska16:21
Migowo16:22
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo16:31
Budapesztańska16:33
Warneńska16:35
Belgradzka16:36
Piekarnicza16:38
Siedlce16:42
Skrajna16:43
Zakopiańska16:44
Ciasna16:45
Paska16:46
Powstańców Warszawskich16:48
Hucisko16:51
Dworzec Główny16:53
Brama Oliwska16:56
Chodowieckiego16:57
Uniwersytet Medyczny16:58
Traugutta [GDA]17:00
Opera Bałtycka17:02
Politechnika17:03
Miszewskiego17:05
Jaśkowa Dolina17:07
Klonowa [GDA]17:08
Galeria Bałtycka17:10
Wojska Polskiego17:12
Zamenhofa [GDA]17:13
Zajezdnia17:14
Strzyża PKM17:15
Uniwersytet Gdański [GDA]17:17
Bażyńskiego [GDA]17:18
Tetmajera17:19
Derdowskiego17:20
Obrońców Westerplatte17:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:23
Kurs nr 13 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:41
Obrońców Westerplatte17:44
Derdowskiego17:45
Tetmajera17:46
Bażyńskiego [GDA]17:47
Uniwersytet Gdański [GDA]17:49
Strzyża PKM17:51
Zajezdnia17:52
Zamenhofa [GDA]17:53
Wojska Polskiego17:55
Galeria Bałtycka17:57
Klonowa [GDA]17:59
Jaśkowa Dolina18:00
Miszewskiego18:02
Politechnika18:03
Opera Bałtycka18:05
Traugutta [GDA]18:06
Uniwersytet Medyczny18:07
Chodowieckiego18:08
Brama Oliwska18:09
Dworzec Główny18:11
Hucisko18:14
Powstańców Warszawskich18:17
Paska18:18
Ciasna18:19
Zakopiańska18:20
Skrajna18:22
Siedlce18:24
Piekarnicza18:28
Belgradzka18:30
Warneńska18:32
Budapesztańska18:34
Migowo18:35
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo18:50
Budapesztańska18:52
Warneńska18:54
Belgradzka18:55
Piekarnicza18:57
Siedlce19:01
Skrajna19:02
Zakopiańska19:03
Ciasna19:04
Paska19:05
Powstańców Warszawskich19:07
Hucisko19:10
Dworzec Główny19:12
Brama Oliwska19:15
Chodowieckiego19:16
Uniwersytet Medyczny19:17
Traugutta [GDA]19:19
Opera Bałtycka19:21
Politechnika19:22
Miszewskiego19:24
Jaśkowa Dolina19:26
Klonowa [GDA]19:27
Galeria Bałtycka19:29
Wojska Polskiego19:31
Zamenhofa [GDA]19:32
Zajezdnia19:33
Strzyża PKM19:34
Uniwersytet Gdański [GDA]19:36
Bażyńskiego [GDA]19:37
Tetmajera19:38
Derdowskiego19:39
Obrońców Westerplatte19:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:42
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:47
Obrońców Westerplatte19:50
Derdowskiego19:51
Tetmajera19:52
Bażyńskiego [GDA]19:53
Uniwersytet Gdański [GDA]19:55
Strzyża PKM19:57
Zajezdnia WRZESZCZ19:58