• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:58
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ04:48
Strzyża PKM04:49
Uniwersytet Gdański [GDA]04:51
Bażyńskiego [GDA]04:52
Tetmajera04:53
Derdowskiego04:54
Obrońców Westerplatte04:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:57
Kurs nr 1 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:00
Obrońców Westerplatte05:03
Derdowskiego05:04
Tetmajera05:05
Bażyńskiego [GDA]05:06
Uniwersytet Gdański [GDA]05:08
Strzyża PKM05:10
Zajezdnia05:11
Zamenhofa [GDA]05:12
Wojska Polskiego05:14
Galeria Bałtycka05:16
Klonowa [GDA]05:18
Jaśkowa Dolina05:19
Miszewskiego05:21
Politechnika05:22
Opera Bałtycka05:24
Traugutta [GDA]05:25
Uniwersytet Medyczny05:26
Chodowieckiego05:27
Brama Oliwska05:28
Dworzec Główny05:30
Hucisko05:33
Powstańców Warszawskich05:36
Paska05:37
Ciasna05:38
Zakopiańska05:39
Skrajna05:41
Siedlce05:43
Piekarnicza05:47
Belgradzka05:49
Warneńska05:51
Budapesztańska05:53
Migowo05:54
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo06:01
Budapesztańska06:03
Warneńska06:05
Belgradzka06:06
Piekarnicza06:08
Siedlce06:12
Skrajna06:13
Zakopiańska06:14
Ciasna06:15
Paska06:16
Powstańców Warszawskich06:18
Hucisko06:21
Dworzec Główny06:23
Brama Oliwska06:26
Chodowieckiego06:27
Uniwersytet Medyczny06:28
Traugutta [GDA]06:30
Opera Bałtycka06:32
Politechnika06:33
Miszewskiego06:35
Jaśkowa Dolina06:37
Klonowa [GDA]06:38
Galeria Bałtycka06:40
Wojska Polskiego06:42
Zamenhofa [GDA]06:43
Zajezdnia06:44
Strzyża PKM06:45
Uniwersytet Gdański [GDA]06:47
Bażyńskiego [GDA]06:48
Tetmajera06:49
Derdowskiego06:50
Obrońców Westerplatte06:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:53
Kurs nr 3 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:57
Obrońców Westerplatte07:00
Derdowskiego07:01
Tetmajera07:02
Bażyńskiego [GDA]07:03
Uniwersytet Gdański [GDA]07:05
Strzyża PKM07:07
Zajezdnia07:08
Zamenhofa [GDA]07:09
Wojska Polskiego07:11
Galeria Bałtycka07:13
Klonowa [GDA]07:15
Jaśkowa Dolina07:16
Miszewskiego07:18
Politechnika07:19
Opera Bałtycka07:21
Traugutta [GDA]07:22
Uniwersytet Medyczny07:23
Chodowieckiego07:24
Brama Oliwska07:25
Dworzec Główny07:27
Hucisko07:30
Powstańców Warszawskich07:33
Paska07:34
Ciasna07:35
Zakopiańska07:36
Skrajna07:38
Siedlce07:40
Piekarnicza07:44
Belgradzka07:46
Warneńska07:48
Budapesztańska07:50
Migowo07:51
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo08:01
Budapesztańska08:03
Warneńska08:05
Belgradzka08:06
Piekarnicza08:08
Siedlce08:12
Skrajna08:13
Zakopiańska08:14
Ciasna08:15
Paska08:16
Powstańców Warszawskich08:18
Hucisko08:21
Dworzec Główny08:23
Brama Oliwska08:26
Chodowieckiego08:27
Uniwersytet Medyczny08:28
Traugutta [GDA]08:30
Opera Bałtycka08:32
Politechnika08:33
Miszewskiego08:35
Jaśkowa Dolina08:37
Klonowa [GDA]08:38
Galeria Bałtycka08:40
Wojska Polskiego08:42
Zamenhofa [GDA]08:43
Zajezdnia08:44
Strzyża PKM08:45
Uniwersytet Gdański [GDA]08:47
Bażyńskiego [GDA]08:48
Tetmajera08:49
Derdowskiego08:50
Obrońców Westerplatte08:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:53
Kurs nr 5 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:18
Obrońców Westerplatte09:21
Derdowskiego09:22
Tetmajera09:23
Bażyńskiego [GDA]09:24
Uniwersytet Gdański [GDA]09:26
Strzyża PKM09:28
Zajezdnia09:29
Zamenhofa [GDA]09:30
Wojska Polskiego09:32
Galeria Bałtycka09:34
Klonowa [GDA]09:36
Jaśkowa Dolina09:37
Miszewskiego09:39
Politechnika09:40
Opera Bałtycka09:42
Traugutta [GDA]09:43
Uniwersytet Medyczny09:44
Chodowieckiego09:45
Brama Oliwska09:46
Dworzec Główny09:48
Hucisko09:51
Powstańców Warszawskich09:54
Paska09:55
Ciasna09:56
Zakopiańska09:57
Skrajna09:59
Siedlce10:01
Piekarnicza10:05
Belgradzka10:07
Warneńska10:09
Budapesztańska10:11
Migowo10:12
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo10:18
Budapesztańska10:20
Warneńska10:22
Belgradzka10:23
Piekarnicza10:25
Siedlce10:29
Skrajna10:30
Zakopiańska10:31
Ciasna10:32
Paska10:33
Powstańców Warszawskich10:35
Hucisko10:38
Dworzec Główny10:40
Brama Oliwska10:43
Chodowieckiego10:44
Uniwersytet Medyczny10:45
Traugutta [GDA]10:47
Opera Bałtycka10:49
Politechnika10:50
Miszewskiego10:52
Jaśkowa Dolina10:54
Klonowa [GDA]10:55
Galeria Bałtycka10:57
Wojska Polskiego10:59
Zamenhofa [GDA]11:00
Zajezdnia11:01
Strzyża PKM11:02
Uniwersytet Gdański [GDA]11:04
Bażyńskiego [GDA]11:05
Tetmajera11:06
Derdowskiego11:07
Obrońców Westerplatte11:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:10
Kurs nr 7 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:18
Obrońców Westerplatte11:21
Derdowskiego11:22
Tetmajera11:23
Bażyńskiego [GDA]11:24
Uniwersytet Gdański [GDA]11:26
Strzyża PKM11:28
Zajezdnia11:29
Zamenhofa [GDA]11:30
Wojska Polskiego11:32
Galeria Bałtycka11:34
Klonowa [GDA]11:36
Jaśkowa Dolina11:37
Miszewskiego11:39
Politechnika11:40
Opera Bałtycka11:42
Traugutta [GDA]11:43
Uniwersytet Medyczny11:44
Chodowieckiego11:45
Brama Oliwska11:46
Dworzec Główny11:48
Hucisko11:51
Powstańców Warszawskich11:54
Paska11:55
Ciasna11:56
Zakopiańska11:57
Skrajna11:59
Siedlce12:01
Piekarnicza12:05
Belgradzka12:07
Warneńska12:09
Budapesztańska12:11
Migowo12:12
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo12:18
Budapesztańska12:20
Warneńska12:22
Belgradzka12:23
Piekarnicza12:25
Siedlce12:29
Skrajna12:30
Zakopiańska12:31
Ciasna12:32
Paska12:33
Powstańców Warszawskich12:35
Hucisko12:38
Dworzec Główny12:40
Brama Oliwska12:43
Chodowieckiego12:44
Uniwersytet Medyczny12:45
Traugutta [GDA]12:47
Opera Bałtycka12:49
Politechnika12:50
Miszewskiego12:52
Jaśkowa Dolina12:54
Klonowa [GDA]12:55
Galeria Bałtycka12:57
Wojska Polskiego12:59
Zamenhofa [GDA]13:00
Zajezdnia13:01
Strzyża PKM13:02
Uniwersytet Gdański [GDA]13:04
Bażyńskiego [GDA]13:05
Tetmajera13:06
Derdowskiego13:07
Obrońców Westerplatte13:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:10
Kurs nr 9 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:28
Obrońców Westerplatte13:31
Derdowskiego13:32
Tetmajera13:33
Bażyńskiego [GDA]13:34
Uniwersytet Gdański [GDA]13:36
Strzyża PKM13:38
Zajezdnia13:39
Zamenhofa [GDA]13:40
Wojska Polskiego13:42
Galeria Bałtycka13:44
Klonowa [GDA]13:46
Jaśkowa Dolina13:47
Miszewskiego13:49
Politechnika13:50
Opera Bałtycka13:52
Traugutta [GDA]13:53
Uniwersytet Medyczny13:54
Chodowieckiego13:55
Brama Oliwska13:56
Dworzec Główny13:58
Hucisko14:01
Powstańców Warszawskich14:04
Paska14:05
Ciasna14:06
Zakopiańska14:07
Skrajna14:09
Siedlce14:11
Piekarnicza14:15
Belgradzka14:17
Warneńska14:19
Budapesztańska14:21
Migowo14:22
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo14:31
Budapesztańska14:33
Warneńska14:35
Belgradzka14:36
Piekarnicza14:38
Siedlce14:42
Skrajna14:43
Zakopiańska14:44
Ciasna14:45
Paska14:46
Powstańców Warszawskich14:48
Hucisko14:51
Dworzec Główny14:53
Brama Oliwska14:56
Chodowieckiego14:57
Uniwersytet Medyczny14:58
Traugutta [GDA]15:00
Opera Bałtycka15:02
Politechnika15:03
Miszewskiego15:05
Jaśkowa Dolina15:07
Klonowa [GDA]15:08
Galeria Bałtycka15:10
Wojska Polskiego15:12
Zamenhofa [GDA]15:13
Zajezdnia15:14
Strzyża PKM15:15
Uniwersytet Gdański [GDA]15:17
Bażyńskiego [GDA]15:18
Tetmajera15:19
Derdowskiego15:20
Obrońców Westerplatte15:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:23
Kurs nr 11 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:37
Obrońców Westerplatte15:40
Derdowskiego15:41
Tetmajera15:42
Bażyńskiego [GDA]15:43
Uniwersytet Gdański [GDA]15:45
Strzyża PKM15:47
Zajezdnia15:48
Zamenhofa [GDA]15:49
Wojska Polskiego15:51
Galeria Bałtycka15:53
Klonowa [GDA]15:55
Jaśkowa Dolina15:56
Miszewskiego15:58
Politechnika15:59
Opera Bałtycka16:01
Traugutta [GDA]16:02
Uniwersytet Medyczny16:03
Chodowieckiego16:04
Brama Oliwska16:05
Dworzec Główny16:07
Hucisko16:10
Powstańców Warszawskich16:13
Paska16:14
Ciasna16:15
Zakopiańska16:16
Skrajna16:18
Siedlce16:20
Piekarnicza16:24
Belgradzka16:26
Warneńska16:28
Budapesztańska16:30
Migowo16:31
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo16:41
Budapesztańska16:43
Warneńska16:45
Belgradzka16:46
Piekarnicza16:48
Siedlce16:52
Skrajna16:53
Zakopiańska16:54
Ciasna16:55
Paska16:56
Powstańców Warszawskich16:58
Hucisko17:01
Dworzec Główny17:03
Brama Oliwska17:06
Chodowieckiego17:07
Uniwersytet Medyczny17:08
Traugutta [GDA]17:10
Opera Bałtycka17:12
Politechnika17:13
Miszewskiego17:15
Jaśkowa Dolina17:17
Klonowa [GDA]17:18
Galeria Bałtycka17:20
Wojska Polskiego17:22
Zamenhofa [GDA]17:23
Zajezdnia17:24
Strzyża PKM17:25
Uniwersytet Gdański [GDA]17:27
Bażyńskiego [GDA]17:28
Tetmajera17:29
Derdowskiego17:30
Obrońców Westerplatte17:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:33
Kurs nr 13 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:52
Obrońców Westerplatte17:55
Derdowskiego17:56
Tetmajera17:57
Bażyńskiego [GDA]17:58
Uniwersytet Gdański [GDA]18:00
Strzyża PKM18:02
Zajezdnia18:03
Zamenhofa [GDA]18:04
Wojska Polskiego18:06
Galeria Bałtycka18:08
Klonowa [GDA]18:10
Jaśkowa Dolina18:11
Miszewskiego18:13
Politechnika18:14
Opera Bałtycka18:16
Traugutta [GDA]18:17
Uniwersytet Medyczny18:18
Chodowieckiego18:19
Brama Oliwska18:20
Dworzec Główny18:22
Hucisko18:25
Powstańców Warszawskich18:28
Paska18:29
Ciasna18:30
Zakopiańska18:31
Skrajna18:33
Siedlce18:35
Piekarnicza18:39
Belgradzka18:41
Warneńska18:43
Budapesztańska18:45
Migowo18:46
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo18:59
Budapesztańska19:01
Warneńska19:03
Belgradzka19:04
Piekarnicza19:06
Siedlce19:10
Skrajna19:11
Zakopiańska19:12
Ciasna19:13
Paska19:14
Powstańców Warszawskich19:16
Hucisko19:19
Dworzec Główny19:21
Brama Oliwska19:24
Chodowieckiego19:25
Uniwersytet Medyczny19:26
Traugutta [GDA]19:28
Opera Bałtycka19:30
Politechnika19:31
Miszewskiego19:33
Jaśkowa Dolina19:35
Klonowa [GDA]19:36
Galeria Bałtycka19:38
Wojska Polskiego19:40
Zamenhofa [GDA]19:41
Zajezdnia19:42
Strzyża PKM19:43
Uniwersytet Gdański [GDA]19:45
Bażyńskiego [GDA]19:46
Tetmajera19:47
Derdowskiego19:48
Obrońców Westerplatte19:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:51
Kurs nr 15 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:00
Obrońców Westerplatte20:03
Derdowskiego20:04
Tetmajera20:05
Bażyńskiego [GDA]20:06
Uniwersytet Gdański [GDA]20:08
Strzyża PKM20:10
Zajezdnia20:11
Zamenhofa [GDA]20:12
Wojska Polskiego20:14
Galeria Bałtycka20:16
Klonowa [GDA]20:18
Jaśkowa Dolina20:19
Miszewskiego20:21
Politechnika20:22
Opera Bałtycka20:24
Traugutta [GDA]20:25
Uniwersytet Medyczny20:26
Chodowieckiego20:27
Brama Oliwska20:28
Dworzec Główny20:30
Hucisko20:33
Powstańców Warszawskich20:36
Paska20:37
Ciasna20:38
Zakopiańska20:39
Skrajna20:41
Siedlce20:43
Piekarnicza20:47
Belgradzka20:49
Warneńska20:51
Budapesztańska20:53
Migowo20:54
Kurs nr 16 do Zajezdnia WRZESZCZ
Migowo21:03
Budapesztańska21:05
Warneńska21:07
Belgradzka21:08
Piekarnicza21:10
Siedlce21:14
Skrajna21:15
Zakopiańska21:16
Ciasna21:17
Paska21:18
Powstańców Warszawskich21:20
Hucisko21:23
Dworzec Główny21:25
Brama Oliwska21:28
Chodowieckiego21:29
Uniwersytet Medyczny21:30
Traugutta [GDA]21:32
Opera Bałtycka21:34
Politechnika21:35
Miszewskiego21:37
Jaśkowa Dolina21:39
Klonowa [GDA]21:40
Galeria Bałtycka21:42
Wojska Polskiego21:44
Zamenhofa [GDA]21:45
Zajezdnia21:46
Strzyża PKM21:47
Zajezdnia WRZESZCZ21:49