• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
16:19
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ07:03
Strzyża PKM07:04
Uniwersytet Gdański [GDA]07:06
Bażyńskiego [GDA]07:07
Tetmajera07:08
Derdowskiego07:09
Obrońców Westerplatte07:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:12
Kurs nr 1 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:17
Obrońców Westerplatte07:20
Derdowskiego07:21
Tetmajera07:22
Bażyńskiego [GDA]07:23
Uniwersytet Gdański [GDA]07:25
Strzyża PKM07:27
Zajezdnia07:28
Zamenhofa [GDA]07:29
Wojska Polskiego07:31
Galeria Bałtycka07:33
Klonowa [GDA]07:35
Jaśkowa Dolina07:36
Miszewskiego07:38
Politechnika07:39
Opera Bałtycka07:41
Traugutta [GDA]07:42
Uniwersytet Medyczny07:43
Chodowieckiego07:44
Brama Oliwska07:45
Dworzec Główny07:47
Hucisko07:50
Powstańców Warszawskich07:53
Paska07:54
Ciasna07:55
Zakopiańska07:56
Skrajna07:58
Siedlce08:00
Piekarnicza08:04
Belgradzka08:06
Warneńska08:08
Budapesztańska08:10
Migowo08:11
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo08:28
Budapesztańska08:30
Warneńska08:32
Belgradzka08:33
Piekarnicza08:35
Siedlce08:39
Skrajna08:40
Zakopiańska08:41
Ciasna08:42
Paska08:43
Powstańców Warszawskich08:45
Hucisko08:48
Dworzec Główny08:50
Brama Oliwska08:53
Chodowieckiego08:54
Uniwersytet Medyczny08:55
Traugutta [GDA]08:57
Opera Bałtycka08:59
Politechnika09:00
Miszewskiego09:02
Jaśkowa Dolina09:04
Klonowa [GDA]09:05
Galeria Bałtycka09:07
Wojska Polskiego09:09
Zamenhofa [GDA]09:10
Zajezdnia09:11
Strzyża PKM09:12
Uniwersytet Gdański [GDA]09:14
Bażyńskiego [GDA]09:15
Tetmajera09:16
Derdowskiego09:17
Obrońców Westerplatte09:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:20
Kurs nr 3 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:38
Obrońców Westerplatte09:41
Derdowskiego09:42
Tetmajera09:43
Bażyńskiego [GDA]09:44
Uniwersytet Gdański [GDA]09:46
Strzyża PKM09:48
Zajezdnia09:49
Zamenhofa [GDA]09:50
Wojska Polskiego09:52
Galeria Bałtycka09:54
Klonowa [GDA]09:56
Jaśkowa Dolina09:57
Miszewskiego09:59
Politechnika10:00
Opera Bałtycka10:02
Traugutta [GDA]10:03
Uniwersytet Medyczny10:04
Chodowieckiego10:05
Brama Oliwska10:06
Dworzec Główny10:08
Hucisko10:11
Powstańców Warszawskich10:14
Paska10:15
Ciasna10:16
Zakopiańska10:17
Skrajna10:19
Siedlce10:21
Piekarnicza10:25
Belgradzka10:27
Warneńska10:29
Budapesztańska10:31
Migowo10:32
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo10:38
Budapesztańska10:40
Warneńska10:42
Belgradzka10:43
Piekarnicza10:45
Siedlce10:49
Skrajna10:50
Zakopiańska10:51
Ciasna10:52
Paska10:53
Powstańców Warszawskich10:55
Hucisko10:58
Dworzec Główny11:00
Brama Oliwska11:03
Chodowieckiego11:04
Uniwersytet Medyczny11:05
Traugutta [GDA]11:07
Opera Bałtycka11:09
Politechnika11:10
Miszewskiego11:12
Jaśkowa Dolina11:14
Klonowa [GDA]11:15
Galeria Bałtycka11:17
Wojska Polskiego11:19
Zamenhofa [GDA]11:20
Zajezdnia11:21
Strzyża PKM11:22
Uniwersytet Gdański [GDA]11:24
Bażyńskiego [GDA]11:25
Tetmajera11:26
Derdowskiego11:27
Obrońców Westerplatte11:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:30
Kurs nr 5 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:38
Obrońców Westerplatte11:41
Derdowskiego11:42
Tetmajera11:43
Bażyńskiego [GDA]11:44
Uniwersytet Gdański [GDA]11:46
Strzyża PKM11:48
Zajezdnia11:49
Zamenhofa [GDA]11:50
Wojska Polskiego11:52
Galeria Bałtycka11:54
Klonowa [GDA]11:56
Jaśkowa Dolina11:57
Miszewskiego11:59
Politechnika12:00
Opera Bałtycka12:02
Traugutta [GDA]12:03
Uniwersytet Medyczny12:04
Chodowieckiego12:05
Brama Oliwska12:06
Dworzec Główny12:08
Hucisko12:11
Powstańców Warszawskich12:14
Paska12:15
Ciasna12:16
Zakopiańska12:17
Skrajna12:19
Siedlce12:21
Piekarnicza12:25
Belgradzka12:27
Warneńska12:29
Budapesztańska12:31
Migowo12:32
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo12:38
Budapesztańska12:40
Warneńska12:42
Belgradzka12:43
Piekarnicza12:45
Siedlce12:49
Skrajna12:50
Zakopiańska12:51
Ciasna12:52
Paska12:53
Powstańców Warszawskich12:55
Hucisko12:58
Dworzec Główny13:00
Brama Oliwska13:03
Chodowieckiego13:04
Uniwersytet Medyczny13:05
Traugutta [GDA]13:07
Opera Bałtycka13:09
Politechnika13:10
Miszewskiego13:12
Jaśkowa Dolina13:14
Klonowa [GDA]13:15
Galeria Bałtycka13:17
Wojska Polskiego13:19
Zamenhofa [GDA]13:20
Zajezdnia13:21
Strzyża PKM13:22
Uniwersytet Gdański [GDA]13:24
Bażyńskiego [GDA]13:25
Tetmajera13:26
Derdowskiego13:27
Obrońców Westerplatte13:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:30
Kurs nr 7 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:48
Obrońców Westerplatte13:51
Derdowskiego13:52
Tetmajera13:53
Bażyńskiego [GDA]13:54
Uniwersytet Gdański [GDA]13:56
Strzyża PKM13:58
Zajezdnia13:59
Zamenhofa [GDA]14:00
Wojska Polskiego14:02
Galeria Bałtycka14:04
Klonowa [GDA]14:06
Jaśkowa Dolina14:07
Miszewskiego14:09
Politechnika14:10
Opera Bałtycka14:12
Traugutta [GDA]14:13
Uniwersytet Medyczny14:14
Chodowieckiego14:15
Brama Oliwska14:16
Dworzec Główny14:18
Hucisko14:21
Powstańców Warszawskich14:24
Paska14:25
Ciasna14:26
Zakopiańska14:27
Skrajna14:29
Siedlce14:31
Piekarnicza14:35
Belgradzka14:37
Warneńska14:39
Budapesztańska14:41
Migowo14:42
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo14:51
Budapesztańska14:53
Warneńska14:55
Belgradzka14:56
Piekarnicza14:58
Siedlce15:02
Skrajna15:03
Zakopiańska15:04
Ciasna15:05
Paska15:06
Powstańców Warszawskich15:08
Hucisko15:11
Dworzec Główny15:13
Brama Oliwska15:16
Chodowieckiego15:17
Uniwersytet Medyczny15:18
Traugutta [GDA]15:20
Opera Bałtycka15:22
Politechnika15:23
Miszewskiego15:25
Jaśkowa Dolina15:27
Klonowa [GDA]15:28
Galeria Bałtycka15:30
Wojska Polskiego15:32
Zamenhofa [GDA]15:33
Zajezdnia15:34
Strzyża PKM15:35
Uniwersytet Gdański [GDA]15:37
Bażyńskiego [GDA]15:38
Tetmajera15:39
Derdowskiego15:40
Obrońców Westerplatte15:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:43
Kurs nr 9 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:57
Obrońców Westerplatte16:00
Derdowskiego16:01
Tetmajera16:02
Bażyńskiego [GDA]16:03
Uniwersytet Gdański [GDA]16:05
Strzyża PKM16:07
Zajezdnia16:08
Zamenhofa [GDA]16:09
Wojska Polskiego16:11
Galeria Bałtycka16:13
Klonowa [GDA]16:15
Jaśkowa Dolina16:16
Miszewskiego16:18
Politechnika16:19
Opera Bałtycka16:21
Traugutta [GDA]16:22
Uniwersytet Medyczny16:23
Chodowieckiego16:24
Brama Oliwska16:25
Dworzec Główny16:27
Hucisko16:30
Powstańców Warszawskich16:33
Paska16:34
Ciasna16:35
Zakopiańska16:36
Skrajna16:38
Siedlce16:40
Piekarnicza16:44
Belgradzka16:46
Warneńska16:48
Budapesztańska16:50
Migowo16:51
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo17:01
Budapesztańska17:03
Warneńska17:05
Belgradzka17:06
Piekarnicza17:08
Siedlce17:12
Skrajna17:13
Zakopiańska17:14
Ciasna17:15
Paska17:16
Powstańców Warszawskich17:18
Hucisko17:21
Dworzec Główny17:23
Brama Oliwska17:26
Chodowieckiego17:27
Uniwersytet Medyczny17:28
Traugutta [GDA]17:30
Opera Bałtycka17:32
Politechnika17:33
Miszewskiego17:35
Jaśkowa Dolina17:37
Klonowa [GDA]17:38
Galeria Bałtycka17:40
Wojska Polskiego17:42
Zamenhofa [GDA]17:43
Zajezdnia17:44
Strzyża PKM17:45
Uniwersytet Gdański [GDA]17:47
Bażyńskiego [GDA]17:48
Tetmajera17:49
Derdowskiego17:50
Obrońców Westerplatte17:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:53
Kurs nr 11 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:12
Obrońców Westerplatte18:15
Derdowskiego18:16
Tetmajera18:17
Bażyńskiego [GDA]18:18
Uniwersytet Gdański [GDA]18:20
Strzyża PKM18:22
Zajezdnia18:23
Zamenhofa [GDA]18:24
Wojska Polskiego18:26
Galeria Bałtycka18:28
Klonowa [GDA]18:30
Jaśkowa Dolina18:31
Miszewskiego18:33
Politechnika18:34
Opera Bałtycka18:36
Traugutta [GDA]18:37
Uniwersytet Medyczny18:38
Chodowieckiego18:39
Brama Oliwska18:40
Dworzec Główny18:42
Hucisko18:45
Powstańców Warszawskich18:48
Paska18:49
Ciasna18:50
Zakopiańska18:51
Skrajna18:53
Siedlce18:55
Piekarnicza18:59
Belgradzka19:01
Warneńska19:03
Budapesztańska19:05
Migowo19:06
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo19:19
Budapesztańska19:21
Warneńska19:23
Belgradzka19:24
Piekarnicza19:26
Siedlce19:30
Skrajna19:31
Zakopiańska19:32
Ciasna19:33
Paska19:34
Powstańców Warszawskich19:36
Hucisko19:39
Dworzec Główny19:41
Brama Oliwska19:44
Chodowieckiego19:45
Uniwersytet Medyczny19:46
Traugutta [GDA]19:48
Opera Bałtycka19:50
Politechnika19:51
Miszewskiego19:53
Jaśkowa Dolina19:55
Klonowa [GDA]19:56
Galeria Bałtycka19:58
Wojska Polskiego20:00
Zamenhofa [GDA]20:01
Zajezdnia20:02
Strzyża PKM20:03
Uniwersytet Gdański [GDA]20:05
Bażyńskiego [GDA]20:06
Tetmajera20:07
Derdowskiego20:08
Obrońców Westerplatte20:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:11
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:16
Obrońców Westerplatte20:19
Derdowskiego20:20
Tetmajera20:21
Bażyńskiego [GDA]20:22
Uniwersytet Gdański [GDA]20:24
Strzyża PKM20:26
Zajezdnia WRZESZCZ20:27