• Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Chełm Witosa - Śródmieście SKM - Chełm Witosa.  • Awaria tram. przy przyst. Pohulanka, kierunek Oliwa / Jelitkowo / Nowy Port, występują opóźnienia na liniach 2, 4, 6, 7 i 11.
07:38
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)05:25
Strzyża PKM05:26
Uniwersytet Gdański [GDA]05:28
Bażyńskiego [GDA]05:29
Tetmajera05:30
Derdowskiego05:31
Obrońców Westerplatte05:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:34
Kurs nr 1 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:37
Obrońców Westerplatte05:40
Derdowskiego05:41
Tetmajera05:42
Bażyńskiego [GDA]05:43
Uniwersytet Gdański [GDA]05:45
Strzyża PKM05:47
Zajezdnia05:48
Zamenhofa [GDA]05:49
Wojska Polskiego05:51
Galeria Bałtycka05:53
Klonowa [GDA]05:55
Jaśkowa Dolina05:56
Miszewskiego05:58
Politechnika05:59
Opera Bałtycka06:01
Traugutta [GDA]06:02
Uniwersytet Medyczny06:03
Chodowieckiego06:04
Brama Oliwska06:05
Dworzec Główny06:07
Hucisko06:10
Powstańców Warszawskich06:13
Paska06:14
Ciasna06:15
Zakopiańska06:16
Skrajna06:18
Siedlce06:20
Piekarnicza06:24
Belgradzka06:26
Warneńska06:28
Budapesztańska06:30
Migowo06:31
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo06:41
Budapesztańska06:43
Warneńska06:45
Belgradzka06:46
Piekarnicza06:48
Siedlce06:52
Skrajna06:53
Zakopiańska06:54
Ciasna06:55
Paska06:56
Powstańców Warszawskich06:58
Hucisko07:01
Dworzec Główny07:03
Brama Oliwska07:06
Chodowieckiego07:07
Uniwersytet Medyczny07:08
Traugutta [GDA]07:10
Opera Bałtycka07:12
Politechnika07:13
Miszewskiego07:15
Jaśkowa Dolina07:17
Klonowa [GDA]07:18
Galeria Bałtycka07:20
Wojska Polskiego07:22
Zamenhofa [GDA]07:23
Zajezdnia07:24
Strzyża PKM07:25
Uniwersytet Gdański [GDA]07:27
Bażyńskiego [GDA]07:28
Tetmajera07:29
Derdowskiego07:30
Obrońców Westerplatte07:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:33
Kurs nr 3 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:48
Obrońców Westerplatte07:51
Derdowskiego07:52
Tetmajera07:53
Bażyńskiego [GDA]07:54
Uniwersytet Gdański [GDA]07:56
Strzyża PKM07:58
Zajezdnia07:59
Zamenhofa [GDA]08:00
Wojska Polskiego08:02
Galeria Bałtycka08:04
Klonowa [GDA]08:06
Jaśkowa Dolina08:07
Miszewskiego08:09
Politechnika08:10
Opera Bałtycka08:12
Traugutta [GDA]08:13
Uniwersytet Medyczny08:14
Chodowieckiego08:15
Brama Oliwska08:16
Dworzec Główny08:18
Hucisko08:21
Powstańców Warszawskich08:24
Paska08:25
Ciasna08:26
Zakopiańska08:27
Skrajna08:29
Siedlce08:31
Piekarnicza08:35
Belgradzka08:37
Warneńska08:39
Budapesztańska08:41
Migowo08:42
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo08:58
Budapesztańska09:00
Warneńska09:02
Belgradzka09:03
Piekarnicza09:05
Siedlce09:09
Skrajna09:10
Zakopiańska09:11
Ciasna09:12
Paska09:13
Powstańców Warszawskich09:15
Hucisko09:18
Dworzec Główny09:20
Brama Oliwska09:23
Chodowieckiego09:24
Uniwersytet Medyczny09:25
Traugutta [GDA]09:27
Opera Bałtycka09:29
Politechnika09:30
Miszewskiego09:32
Jaśkowa Dolina09:34
Klonowa [GDA]09:35
Galeria Bałtycka09:37
Wojska Polskiego09:39
Zamenhofa [GDA]09:40
Zajezdnia09:41
Strzyża PKM09:42
Uniwersytet Gdański [GDA]09:44
Bażyńskiego [GDA]09:45
Tetmajera09:46
Derdowskiego09:47
Obrońców Westerplatte09:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:50
Kurs nr 5 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:08
Obrońców Westerplatte10:11
Derdowskiego10:12
Tetmajera10:13
Bażyńskiego [GDA]10:14
Uniwersytet Gdański [GDA]10:16
Strzyża PKM10:18
Zajezdnia10:19
Zamenhofa [GDA]10:20
Wojska Polskiego10:22
Galeria Bałtycka10:24
Klonowa [GDA]10:26
Jaśkowa Dolina10:27
Miszewskiego10:29
Politechnika10:30
Opera Bałtycka10:32
Traugutta [GDA]10:33
Uniwersytet Medyczny10:34
Chodowieckiego10:35
Brama Oliwska10:36
Dworzec Główny10:38
Hucisko10:41
Powstańców Warszawskich10:44
Paska10:45
Ciasna10:46
Zakopiańska10:47
Skrajna10:49
Siedlce10:51
Piekarnicza10:55
Belgradzka10:57
Warneńska10:59
Budapesztańska11:01
Migowo11:02
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo11:08
Budapesztańska11:10
Warneńska11:12
Belgradzka11:13
Piekarnicza11:15
Siedlce11:19
Skrajna11:20
Zakopiańska11:21
Ciasna11:22
Paska11:23
Powstańców Warszawskich11:25
Hucisko11:28
Dworzec Główny11:30
Brama Oliwska11:33
Chodowieckiego11:34
Uniwersytet Medyczny11:35
Traugutta [GDA]11:37
Opera Bałtycka11:39
Politechnika11:40
Miszewskiego11:42
Jaśkowa Dolina11:44
Klonowa [GDA]11:45
Galeria Bałtycka11:47
Wojska Polskiego11:49
Zamenhofa [GDA]11:50
Zajezdnia11:51
Strzyża PKM11:52
Uniwersytet Gdański [GDA]11:54
Bażyńskiego [GDA]11:55
Tetmajera11:56
Derdowskiego11:57
Obrońców Westerplatte11:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:00
Kurs nr 7 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:08
Obrońców Westerplatte12:11
Derdowskiego12:12
Tetmajera12:13
Bażyńskiego [GDA]12:14
Uniwersytet Gdański [GDA]12:16
Strzyża PKM12:18
Zajezdnia12:19
Zamenhofa [GDA]12:20
Wojska Polskiego12:22
Galeria Bałtycka12:24
Klonowa [GDA]12:26
Jaśkowa Dolina12:27
Miszewskiego12:29
Politechnika12:30
Opera Bałtycka12:32
Traugutta [GDA]12:33
Uniwersytet Medyczny12:34
Chodowieckiego12:35
Brama Oliwska12:36
Dworzec Główny12:38
Hucisko12:41
Powstańców Warszawskich12:44
Paska12:45
Ciasna12:46
Zakopiańska12:47
Skrajna12:49
Siedlce12:51
Piekarnicza12:55
Belgradzka12:57
Warneńska12:59
Budapesztańska13:01
Migowo13:02
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo13:08
Budapesztańska13:10
Warneńska13:12
Belgradzka13:13
Piekarnicza13:15
Siedlce13:19
Skrajna13:20
Zakopiańska13:21
Ciasna13:22
Paska13:23
Powstańców Warszawskich13:25
Hucisko13:28
Dworzec Główny13:30
Brama Oliwska13:33
Chodowieckiego13:34
Uniwersytet Medyczny13:35
Traugutta [GDA]13:37
Opera Bałtycka13:39
Politechnika13:40
Miszewskiego13:42
Jaśkowa Dolina13:44
Klonowa [GDA]13:45
Galeria Bałtycka13:47
Wojska Polskiego13:49
Zamenhofa [GDA]13:50
Zajezdnia13:51
Strzyża PKM13:52
Uniwersytet Gdański [GDA]13:54
Bażyńskiego [GDA]13:55
Tetmajera13:56
Derdowskiego13:57
Obrońców Westerplatte13:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:00
Kurs nr 9 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:17
Obrońców Westerplatte14:20
Derdowskiego14:21
Tetmajera14:22
Bażyńskiego [GDA]14:23
Uniwersytet Gdański [GDA]14:25
Strzyża PKM14:27
Zajezdnia14:28
Zamenhofa [GDA]14:29
Wojska Polskiego14:31
Galeria Bałtycka14:33
Klonowa [GDA]14:35
Jaśkowa Dolina14:36
Miszewskiego14:38
Politechnika14:39
Opera Bałtycka14:41
Traugutta [GDA]14:42
Uniwersytet Medyczny14:43
Chodowieckiego14:44
Brama Oliwska14:45
Dworzec Główny14:47
Hucisko14:50
Powstańców Warszawskich14:53
Paska14:54
Ciasna14:55
Zakopiańska14:56
Skrajna14:58
Siedlce15:00
Piekarnicza15:04
Belgradzka15:06
Warneńska15:08
Budapesztańska15:10
Migowo15:11
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo15:21
Budapesztańska15:23
Warneńska15:25
Belgradzka15:26
Piekarnicza15:28
Siedlce15:32
Skrajna15:33
Zakopiańska15:34
Ciasna15:35
Paska15:36
Powstańców Warszawskich15:38
Hucisko15:41
Dworzec Główny15:43
Brama Oliwska15:46
Chodowieckiego15:47
Uniwersytet Medyczny15:48
Traugutta [GDA]15:50
Opera Bałtycka15:52
Politechnika15:53
Miszewskiego15:55
Jaśkowa Dolina15:57
Klonowa [GDA]15:58
Galeria Bałtycka16:00
Wojska Polskiego16:02
Zamenhofa [GDA]16:03
Zajezdnia16:04
Strzyża PKM16:05
Uniwersytet Gdański [GDA]16:07
Bażyńskiego [GDA]16:08
Tetmajera16:09
Derdowskiego16:10
Obrońców Westerplatte16:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:13
Kurs nr 11 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:28
Obrońców Westerplatte16:31
Derdowskiego16:32
Tetmajera16:33
Bażyńskiego [GDA]16:34
Uniwersytet Gdański [GDA]16:36
Strzyża PKM16:38
Zajezdnia16:39
Zamenhofa [GDA]16:40
Wojska Polskiego16:42
Galeria Bałtycka16:44
Klonowa [GDA]16:46
Jaśkowa Dolina16:47
Miszewskiego16:49
Politechnika16:50
Opera Bałtycka16:52
Traugutta [GDA]16:53
Uniwersytet Medyczny16:54
Chodowieckiego16:55
Brama Oliwska16:56
Dworzec Główny16:58
Hucisko17:01
Powstańców Warszawskich17:04
Paska17:05
Ciasna17:06
Zakopiańska17:07
Skrajna17:09
Siedlce17:11
Piekarnicza17:15
Belgradzka17:17
Warneńska17:19
Budapesztańska17:21
Migowo17:22
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo17:30
Budapesztańska17:32
Warneńska17:34
Belgradzka17:35
Piekarnicza17:37
Siedlce17:41
Skrajna17:42
Zakopiańska17:43
Ciasna17:44
Paska17:45
Powstańców Warszawskich17:47
Hucisko17:50
Dworzec Główny17:52
Brama Oliwska17:55
Chodowieckiego17:56
Uniwersytet Medyczny17:57
Traugutta [GDA]17:59
Opera Bałtycka18:01
Politechnika18:02
Miszewskiego18:04
Jaśkowa Dolina18:06
Klonowa [GDA]18:07
Galeria Bałtycka18:09
Wojska Polskiego18:11
Zamenhofa [GDA]18:12
Zajezdnia18:13
Strzyża PKM18:14
Uniwersytet Gdański [GDA]18:16
Bażyńskiego [GDA]18:17
Tetmajera18:18
Derdowskiego18:19
Obrońców Westerplatte18:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:22
Kurs nr 13 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:41
Obrońców Westerplatte18:44
Derdowskiego18:45
Tetmajera18:46
Bażyńskiego [GDA]18:47
Uniwersytet Gdański [GDA]18:49
Strzyża PKM18:51
Zajezdnia18:52
Zamenhofa [GDA]18:53
Wojska Polskiego18:55
Galeria Bałtycka18:57
Klonowa [GDA]18:59
Jaśkowa Dolina19:00
Miszewskiego19:02
Politechnika19:03
Opera Bałtycka19:05
Traugutta [GDA]19:06
Uniwersytet Medyczny19:07
Chodowieckiego19:08
Brama Oliwska19:09
Dworzec Główny19:11
Hucisko19:14
Powstańców Warszawskich19:17
Paska19:18
Ciasna19:19
Zakopiańska19:20
Skrajna19:22
Siedlce19:24
Piekarnicza19:28
Belgradzka19:30
Warneńska19:32
Budapesztańska19:34
Migowo19:35
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo19:50
Budapesztańska19:52
Warneńska19:54
Belgradzka19:55
Piekarnicza19:57
Siedlce20:01
Skrajna20:02
Zakopiańska20:03
Ciasna20:04
Paska20:05
Powstańców Warszawskich20:07
Hucisko20:10
Dworzec Główny20:12
Brama Oliwska20:15
Chodowieckiego20:16
Uniwersytet Medyczny20:17
Traugutta [GDA]20:19
Opera Bałtycka20:21
Politechnika20:22
Miszewskiego20:24
Jaśkowa Dolina20:26
Klonowa [GDA]20:27
Galeria Bałtycka20:29
Wojska Polskiego20:31
Zamenhofa [GDA]20:32
Zajezdnia20:33
Strzyża PKM20:34
Uniwersytet Gdański [GDA]20:36
Bażyńskiego [GDA]20:37
Tetmajera20:38
Derdowskiego20:39
Obrońców Westerplatte20:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:42
Kurs nr 15 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:45
Obrońców Westerplatte20:48
Derdowskiego20:49
Tetmajera20:50
Bażyńskiego [GDA]20:51
Uniwersytet Gdański [GDA]20:53
Strzyża PKM20:55
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)20:56