• Średnie stęż. pyłu PM10= 13,1 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
16:36
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ11:08
Strzyża PKM11:09
Uniwersytet Gdański [GDA]11:11
Bażyńskiego [GDA]11:12
Tetmajera11:13
Derdowskiego11:14
Obrońców Westerplatte11:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:17
Kurs nr 1 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:20
Obrońców Westerplatte11:23
Derdowskiego11:24
Tetmajera11:25
Bażyńskiego [GDA]11:26
Uniwersytet Gdański [GDA]11:28
Strzyża PKM11:30
Zajezdnia11:31
Zamenhofa [GDA]11:32
Wojska Polskiego11:34
Galeria Bałtycka11:36
Klonowa [GDA]11:38
Jaśkowa Dolina11:39
Miszewskiego11:41
Politechnika11:42
Opera Bałtycka11:44
Traugutta [GDA]11:45
Uniwersytet Medyczny11:46
Chodowieckiego11:47
Brama Oliwska11:48
Dworzec Główny11:50
Hucisko11:53
Powstańców Warszawskich11:56
Paska11:57
Ciasna11:58
Zakopiańska11:59
Skrajna12:01
Siedlce12:03
Piekarnicza12:07
Belgradzka12:09
Warneńska12:11
Budapesztańska12:13
Migowo12:14
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo12:27
Budapesztańska12:29
Warneńska12:31
Belgradzka12:32
Piekarnicza12:34
Siedlce12:38
Skrajna12:39
Zakopiańska12:40
Ciasna12:41
Paska12:42
Powstańców Warszawskich12:44
Hucisko12:47
Dworzec Główny12:49
Brama Oliwska12:52
Chodowieckiego12:53
Uniwersytet Medyczny12:54
Traugutta [GDA]12:56
Opera Bałtycka12:58
Politechnika12:59
Miszewskiego13:01
Jaśkowa Dolina13:03
Klonowa [GDA]13:04
Galeria Bałtycka13:06
Wojska Polskiego13:08
Zamenhofa [GDA]13:09
Zajezdnia13:10
Strzyża PKM13:11
Uniwersytet Gdański [GDA]13:13
Bażyńskiego [GDA]13:14
Tetmajera13:15
Derdowskiego13:16
Obrońców Westerplatte13:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:19
Kurs nr 3 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:40
Obrońców Westerplatte13:43
Derdowskiego13:44
Tetmajera13:45
Bażyńskiego [GDA]13:46
Uniwersytet Gdański [GDA]13:48
Strzyża PKM13:50
Zajezdnia13:51
Zamenhofa [GDA]13:52
Wojska Polskiego13:54
Galeria Bałtycka13:56
Klonowa [GDA]13:58
Jaśkowa Dolina13:59
Miszewskiego14:01
Politechnika14:02
Opera Bałtycka14:04
Traugutta [GDA]14:05
Uniwersytet Medyczny14:06
Chodowieckiego14:07
Brama Oliwska14:08
Dworzec Główny14:10
Hucisko14:13
Powstańców Warszawskich14:16
Paska14:17
Ciasna14:18
Zakopiańska14:19
Skrajna14:21
Siedlce14:23
Piekarnicza14:27
Belgradzka14:29
Warneńska14:31
Budapesztańska14:33
Migowo14:34
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo14:47
Budapesztańska14:49
Warneńska14:51
Belgradzka14:52
Piekarnicza14:54
Siedlce14:58
Skrajna14:59
Zakopiańska15:00
Ciasna15:01
Paska15:02
Powstańców Warszawskich15:04
Hucisko15:07
Dworzec Główny15:09
Brama Oliwska15:12
Chodowieckiego15:13
Uniwersytet Medyczny15:14
Traugutta [GDA]15:16
Opera Bałtycka15:18
Politechnika15:19
Miszewskiego15:21
Jaśkowa Dolina15:23
Klonowa [GDA]15:24
Galeria Bałtycka15:26
Wojska Polskiego15:28
Zamenhofa [GDA]15:29
Zajezdnia15:30
Strzyża PKM15:31
Uniwersytet Gdański [GDA]15:33
Bażyńskiego [GDA]15:34
Tetmajera15:35
Derdowskiego15:36
Obrońców Westerplatte15:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:39
Kurs nr 5 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:00
Obrońców Westerplatte16:03
Derdowskiego16:04
Tetmajera16:05
Bażyńskiego [GDA]16:06
Uniwersytet Gdański [GDA]16:08
Strzyża PKM16:10
Zajezdnia16:11
Zamenhofa [GDA]16:12
Wojska Polskiego16:14
Galeria Bałtycka16:16
Klonowa [GDA]16:18
Jaśkowa Dolina16:19
Miszewskiego16:21
Politechnika16:22
Opera Bałtycka16:24
Traugutta [GDA]16:25
Uniwersytet Medyczny16:26
Chodowieckiego16:27
Brama Oliwska16:28
Dworzec Główny16:30
Hucisko16:33
Powstańców Warszawskich16:36
Paska16:37
Ciasna16:38
Zakopiańska16:39
Skrajna16:41
Siedlce16:43
Piekarnicza16:47
Belgradzka16:49
Warneńska16:51
Budapesztańska16:53
Migowo16:54
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo17:07
Budapesztańska17:09
Warneńska17:11
Belgradzka17:12
Piekarnicza17:14
Siedlce17:18
Skrajna17:19
Zakopiańska17:20
Ciasna17:21
Paska17:22
Powstańców Warszawskich17:24
Hucisko17:27
Dworzec Główny17:29
Brama Oliwska17:32
Chodowieckiego17:33
Uniwersytet Medyczny17:34
Traugutta [GDA]17:36
Opera Bałtycka17:38
Politechnika17:39
Miszewskiego17:41
Jaśkowa Dolina17:43
Klonowa [GDA]17:44
Galeria Bałtycka17:46
Wojska Polskiego17:48
Zamenhofa [GDA]17:49
Zajezdnia17:50
Strzyża PKM17:51
Uniwersytet Gdański [GDA]17:53
Bażyńskiego [GDA]17:54
Tetmajera17:55
Derdowskiego17:56
Obrońców Westerplatte17:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:59
Kurs nr 7 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:20
Obrońców Westerplatte18:23
Derdowskiego18:24
Tetmajera18:25
Bażyńskiego [GDA]18:26
Uniwersytet Gdański [GDA]18:28
Strzyża PKM18:30
Zajezdnia18:31
Zamenhofa [GDA]18:32
Wojska Polskiego18:34
Galeria Bałtycka18:36
Klonowa [GDA]18:38
Jaśkowa Dolina18:39
Miszewskiego18:41
Politechnika18:42
Opera Bałtycka18:44
Traugutta [GDA]18:45
Uniwersytet Medyczny18:46
Chodowieckiego18:47
Brama Oliwska18:48
Dworzec Główny18:50
Hucisko18:53
Powstańców Warszawskich18:56
Paska18:57
Ciasna18:58
Zakopiańska18:59
Skrajna19:01
Siedlce19:03
Piekarnicza19:07
Belgradzka19:09
Warneńska19:11
Budapesztańska19:13
Migowo19:14
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo19:27
Budapesztańska19:29
Warneńska19:31
Belgradzka19:32
Piekarnicza19:34
Siedlce19:38
Skrajna19:39
Zakopiańska19:40
Ciasna19:41
Paska19:42
Powstańców Warszawskich19:44
Hucisko19:47
Dworzec Główny19:49
Brama Oliwska19:52
Chodowieckiego19:53
Uniwersytet Medyczny19:54
Traugutta [GDA]19:56
Opera Bałtycka19:58
Politechnika19:59
Miszewskiego20:01
Jaśkowa Dolina20:03
Klonowa [GDA]20:04
Galeria Bałtycka20:06
Wojska Polskiego20:08
Zamenhofa [GDA]20:09
Zajezdnia20:10
Strzyża PKM20:11
Uniwersytet Gdański [GDA]20:13
Bażyńskiego [GDA]20:14
Tetmajera20:15
Derdowskiego20:16
Obrońców Westerplatte20:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:19
Kurs nr 9 do Zajezdnia WRZESZCZ
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:23
Obrońców Westerplatte20:26
Derdowskiego20:27
Tetmajera20:28
Bażyńskiego [GDA]20:29
Uniwersytet Gdański [GDA]20:31
Strzyża PKM20:33
Zajezdnia WRZESZCZ20:34