• Średnie stęż. pyłu PM10= 17,9 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze  • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl   • Z powodu awarii tram linii 12 na przyst Wojska Polskiego jadącego w kier Migowa, możliwe opóźnienia na liniach: 5, 6, 9 i 12.
14:12
Kurs nr 0 do Czarny Dwór
Baza Hallera04:33
Czarny Dwór04:38
Kurs nr 1 do Oliwa PKP
Czarny Dwór04:38
Przymorze Wielkie04:40
Obrońców Wybrzeża04:41
Bora Komorowskiego04:42
Beniowskiego04:44
Oliwa PKP04:45
Oliwa PKP04:45
Kurs nr 2 do Jasień PKM
Oliwa PKP04:49
Oliwa PKP04:49
Beniowskiego04:50
Bora Komorowskiego04:52
Chłopska04:53
Obrońców Wybrzeża04:54
Przymorze Wielkie04:55
Czarny Dwór04:57
Zaspa - Szpital04:59
Leszczyńskich05:00
Rzeczypospolitej05:01
Pilotów05:03
Zaspa SKM05:04
SDO "Złota Jesień"05:04
Rozstaje05:06
Kilińskiego [GDA]05:08
Galeria Bałtycka05:10
Jaśkowa Dolina05:12
Sobótki05:12
Na Wzgórzu05:13
Falista05:14
Strzelnica05:15
Dobrowolskiego05:17
Piecewska05:18
Warneńska05:19
Budapesztańska05:21
Migowo05:22
Wołkowyska05:23
Zacna05:25
Staw Wróbla05:26
Jasieńska05:27
Jasień PKM05:28
Kurs nr 3 do Oliwa PKP
Jasień PKM05:43
Jasieńska05:45
Staw Wróbla05:46
Zacna05:48
Wołkowyska05:49
Migowo05:50
Budapesztańska05:51
Warneńska05:52
Piecewska05:53
Dobrowolskiego05:54
Wileńska05:55
Strzelnica05:57
Falista05:58
Na Wzgórzu05:59
Sobótki06:00
Jaśkowa Dolina06:03
Galeria Bałtycka06:05
Kilińskiego [GDA]06:07
Rozstaje06:10
Skarżyńskiego06:11
Zaspa SKM06:12
Dywizjonu 30306:14
Rzeczypospolitej06:15
Leszczyńskich06:16
Zaspa - Szpital06:17
Czarny Dwór06:19
Przymorze Wielkie06:21
Obrońców Wybrzeża06:22
Bora Komorowskiego06:23
Beniowskiego06:25
Oliwa PKP06:26
Oliwa PKP06:26
Kurs nr 4 do Jasień PKM
Oliwa PKP06:44
Oliwa PKP06:44
Beniowskiego06:45
Bora Komorowskiego06:47
Chłopska06:48
Obrońców Wybrzeża06:49
Przymorze Wielkie06:50
Czarny Dwór06:52
Zaspa - Szpital06:54
Leszczyńskich06:55
Rzeczypospolitej06:56
Pilotów06:58
Zaspa SKM06:59
SDO "Złota Jesień"06:59
Rozstaje07:01
Kilińskiego [GDA]07:03
Galeria Bałtycka07:05
Jaśkowa Dolina07:07
Sobótki07:07
Na Wzgórzu07:08
Falista07:09
Strzelnica07:10
Dobrowolskiego07:12
Piecewska07:13
Warneńska07:14
Budapesztańska07:16
Migowo07:17
Wołkowyska07:18
Zacna07:20
Staw Wróbla07:21
Jasieńska07:22
Jasień PKM07:23
Kurs nr 5 do Oliwa PKP
Jasień PKM07:42
Jasieńska07:44
Staw Wróbla07:45
Zacna07:47
Wołkowyska07:48
Migowo07:49
Budapesztańska07:50
Warneńska07:51
Piecewska07:52
Dobrowolskiego07:53
Wileńska07:54
Strzelnica07:56
Falista07:57
Na Wzgórzu07:58
Sobótki07:59
Jaśkowa Dolina08:02
Galeria Bałtycka08:04
Kilińskiego [GDA]08:06
Rozstaje08:09
Skarżyńskiego08:10
Zaspa SKM08:11
Dywizjonu 30308:13
Rzeczypospolitej08:14
Leszczyńskich08:15
Zaspa - Szpital08:17
Czarny Dwór08:20
Przymorze Wielkie08:22
Obrońców Wybrzeża08:23
Bora Komorowskiego08:25
Beniowskiego08:27
Oliwa PKP08:28
Oliwa PKP08:28
Kurs nr 6 do Jasień PKM
Oliwa PKP08:41
Oliwa PKP08:41
Beniowskiego08:42
Bora Komorowskiego08:44
Chłopska08:45
Obrońców Wybrzeża08:46
Przymorze Wielkie08:47
Czarny Dwór08:49
Zaspa - Szpital08:51
Leszczyńskich08:52
Rzeczypospolitej08:53
Pilotów08:55
Zaspa SKM08:57
SDO "Złota Jesień"08:57
Rozstaje08:59
Kilińskiego [GDA]09:01
Galeria Bałtycka09:04
Jaśkowa Dolina09:07
Sobótki09:08
Na Wzgórzu09:09
Falista09:10
Strzelnica09:11
Dobrowolskiego09:13
Piecewska09:14
Warneńska09:15
Budapesztańska09:17
Migowo09:18
Wołkowyska09:19
Zacna09:21
Staw Wróbla09:22
Jasieńska09:23
Jasień PKM09:24
Kurs nr 7 do Oliwa PKP
Jasień PKM09:42
Jasieńska09:44
Staw Wróbla09:45
Zacna09:47
Wołkowyska09:48
Migowo09:49
Budapesztańska09:50
Warneńska09:51
Piecewska09:53
Dobrowolskiego09:54
Wileńska09:55
Strzelnica09:57
Falista09:58
Na Wzgórzu09:59
Sobótki10:00
Jaśkowa Dolina10:03
Galeria Bałtycka10:05
Kilińskiego [GDA]10:07
Rozstaje10:10
Skarżyńskiego10:11
Zaspa SKM10:12
Dywizjonu 30310:14
Rzeczypospolitej10:15
Leszczyńskich10:16
Zaspa - Szpital10:18
Czarny Dwór10:21
Przymorze Wielkie10:23
Obrońców Wybrzeża10:24
Bora Komorowskiego10:26
Beniowskiego10:28
Oliwa PKP10:29
Oliwa PKP10:29
Kurs nr 8 do Jasień PKM
Oliwa PKP11:03
Oliwa PKP11:03
Beniowskiego11:04
Bora Komorowskiego11:06
Chłopska11:07
Obrońców Wybrzeża11:08
Przymorze Wielkie11:09
Czarny Dwór11:11
Zaspa - Szpital11:13
Leszczyńskich11:14
Rzeczypospolitej11:15
Pilotów11:17
Zaspa SKM11:19
SDO "Złota Jesień"11:19
Rozstaje11:21
Kilińskiego [GDA]11:23
Galeria Bałtycka11:26
Jaśkowa Dolina11:29
Sobótki11:30
Na Wzgórzu11:31
Falista11:32
Strzelnica11:33
Dobrowolskiego11:35
Piecewska11:36
Warneńska11:37
Budapesztańska11:39
Migowo11:40
Wołkowyska11:41
Zacna11:43
Staw Wróbla11:44
Jasieńska11:45
Jasień PKM11:46
Kurs nr 9 do Oliwa PKP
Jasień PKM12:06
Jasieńska12:08
Staw Wróbla12:09
Zacna12:11
Wołkowyska12:12
Migowo12:13
Budapesztańska12:14
Warneńska12:15
Piecewska12:17
Dobrowolskiego12:18
Wileńska12:19
Strzelnica12:21
Falista12:22
Na Wzgórzu12:23
Sobótki12:24
Jaśkowa Dolina12:27
Galeria Bałtycka12:29
Kilińskiego [GDA]12:31
Rozstaje12:34
Skarżyńskiego12:35
Zaspa SKM12:36
Dywizjonu 30312:38
Rzeczypospolitej12:39
Leszczyńskich12:40
Zaspa - Szpital12:42
Czarny Dwór12:45
Przymorze Wielkie12:47
Obrońców Wybrzeża12:48
Bora Komorowskiego12:50
Beniowskiego12:52
Oliwa PKP12:53
Oliwa PKP12:53
Kurs nr 10 do Jasień PKM
Oliwa PKP13:03
Oliwa PKP13:03
Beniowskiego13:04
Bora Komorowskiego13:06
Chłopska13:07
Obrońców Wybrzeża13:08
Przymorze Wielkie13:09
Czarny Dwór13:11
Zaspa - Szpital13:13
Leszczyńskich13:14
Rzeczypospolitej13:15
Pilotów13:17
Zaspa SKM13:19
SDO "Złota Jesień"13:19
Rozstaje13:21
Kilińskiego [GDA]13:23
Galeria Bałtycka13:26
Jaśkowa Dolina13:29
Sobótki13:30
Na Wzgórzu13:31
Falista13:32
Strzelnica13:33
Dobrowolskiego13:35
Piecewska13:36
Warneńska13:37
Budapesztańska13:39
Migowo13:40
Wołkowyska13:41
Zacna13:43
Staw Wróbla13:44
Jasieńska13:45
Jasień PKM13:46
Kurs nr 11 do Oliwa PKP
Jasień PKM14:06
Jasieńska14:08
Staw Wróbla14:09
Zacna14:11
Wołkowyska14:12
Migowo14:13
Budapesztańska14:14
Warneńska14:15
Piecewska14:17
Dobrowolskiego14:18
Wileńska14:19
Strzelnica14:21
Falista14:22
Na Wzgórzu14:23
Sobótki14:24
Jaśkowa Dolina14:27
Galeria Bałtycka14:29
Kilińskiego [GDA]14:31
Rozstaje14:34
Skarżyńskiego14:35
Zaspa SKM14:36
Dywizjonu 30314:38
Rzeczypospolitej14:39
Leszczyńskich14:40
Zaspa - Szpital14:42
Czarny Dwór14:45
Przymorze Wielkie14:47
Obrońców Wybrzeża14:48
Bora Komorowskiego14:50
Beniowskiego14:52
Oliwa PKP14:53
Oliwa PKP14:53
Kurs nr 12 do Jasień PKM
Oliwa PKP15:03
Oliwa PKP15:03
Beniowskiego15:04
Bora Komorowskiego15:06
Chłopska15:07
Obrońców Wybrzeża15:08
Przymorze Wielkie15:09
Czarny Dwór15:11
Zaspa - Szpital15:13
Leszczyńskich15:14
Rzeczypospolitej15:15
Pilotów15:17
Zaspa SKM15:19
SDO "Złota Jesień"15:19
Rozstaje15:21
Kilińskiego [GDA]15:23
Galeria Bałtycka15:26
Jaśkowa Dolina15:29
Sobótki15:30
Na Wzgórzu15:31
Falista15:32
Strzelnica15:33
Dobrowolskiego15:35
Piecewska15:36
Warneńska15:37
Budapesztańska15:39
Migowo15:40
Wołkowyska15:41
Zacna15:43
Staw Wróbla15:44
Jasieńska15:45
Jasień PKM15:46
Kurs nr 13 do Oliwa PKP
Jasień PKM16:06
Jasieńska16:08
Staw Wróbla16:09
Zacna16:11
Wołkowyska16:12
Migowo16:13
Budapesztańska16:14
Warneńska16:15
Piecewska16:17
Dobrowolskiego16:18
Wileńska16:19
Strzelnica16:21
Falista16:22
Na Wzgórzu16:23
Sobótki16:24
Jaśkowa Dolina16:27
Galeria Bałtycka16:29
Kilińskiego [GDA]16:31
Rozstaje16:34
Skarżyńskiego16:35
Zaspa SKM16:36
Dywizjonu 30316:38
Rzeczypospolitej16:39
Leszczyńskich16:40
Zaspa - Szpital16:42
Czarny Dwór16:45
Przymorze Wielkie16:47
Obrońców Wybrzeża16:48
Bora Komorowskiego16:50
Beniowskiego16:52
Oliwa PKP16:53
Oliwa PKP16:53
Kurs nr 14 do Jasień PKM
Oliwa PKP17:03
Oliwa PKP17:03
Beniowskiego17:04
Bora Komorowskiego17:06
Chłopska17:07
Obrońców Wybrzeża17:08
Przymorze Wielkie17:09
Czarny Dwór17:11
Zaspa - Szpital17:13
Leszczyńskich17:14
Rzeczypospolitej17:15
Pilotów17:17
Zaspa SKM17:19
SDO "Złota Jesień"17:19
Rozstaje17:21
Kilińskiego [GDA]17:23
Galeria Bałtycka17:26
Jaśkowa Dolina17:29
Sobótki17:30
Na Wzgórzu17:31
Falista17:32
Strzelnica17:33
Dobrowolskiego17:35
Piecewska17:36
Warneńska17:37
Budapesztańska17:39
Migowo17:40
Wołkowyska17:41
Zacna17:43
Staw Wróbla17:44
Jasieńska17:45
Jasień PKM17:46
Kurs nr 15 do Oliwa PKP
Jasień PKM18:06
Jasieńska18:08
Staw Wróbla18:09
Zacna18:11
Wołkowyska18:12
Migowo18:13
Budapesztańska18:14
Warneńska18:15
Piecewska18:17
Dobrowolskiego18:18
Wileńska18:19
Strzelnica18:21
Falista18:22
Na Wzgórzu18:23
Sobótki18:24
Jaśkowa Dolina18:27
Galeria Bałtycka18:29
Kilińskiego [GDA]18:31
Rozstaje18:34
Skarżyńskiego18:35
Zaspa SKM18:36
Dywizjonu 30318:38
Rzeczypospolitej18:39
Leszczyńskich18:40
Zaspa - Szpital18:42
Czarny Dwór18:45
Przymorze Wielkie18:47
Obrońców Wybrzeża18:48
Bora Komorowskiego18:50
Beniowskiego18:52
Oliwa PKP18:53
Oliwa PKP18:53
Kurs nr 16 do Jasień PKM
Oliwa PKP19:03
Oliwa PKP19:03
Beniowskiego19:04
Bora Komorowskiego19:06
Chłopska19:07
Obrońców Wybrzeża19:08
Przymorze Wielkie19:09
Czarny Dwór19:11
Zaspa - Szpital19:13
Leszczyńskich19:14
Rzeczypospolitej19:15
Pilotów19:17
Zaspa SKM19:19
SDO "Złota Jesień"19:19
Rozstaje19:21
Kilińskiego [GDA]19:23
Galeria Bałtycka19:26
Jaśkowa Dolina19:29
Sobótki19:30
Na Wzgórzu19:31
Falista19:32
Strzelnica19:33
Dobrowolskiego19:35
Piecewska19:36
Warneńska19:37
Budapesztańska19:39
Migowo19:40
Wołkowyska19:41
Zacna19:43
Staw Wróbla19:44
Jasieńska19:45
Jasień PKM19:46
Kurs nr 17 do Oliwa PKP
Jasień PKM19:50
Jasieńska19:52
Staw Wróbla19:53
Zacna19:55
Wołkowyska19:56
Migowo19:57
Budapesztańska19:58
Warneńska19:59
Piecewska20:01
Dobrowolskiego20:02
Wileńska20:03
Strzelnica20:05
Falista20:06
Na Wzgórzu20:07
Sobótki20:08
Jaśkowa Dolina20:11
Galeria Bałtycka20:13
Kilińskiego [GDA]20:15
Rozstaje20:18
Skarżyńskiego20:19
Zaspa SKM20:20
Dywizjonu 30320:22
Rzeczypospolitej20:23
Leszczyńskich20:24
Zaspa - Szpital20:26
Czarny Dwór20:29
Przymorze Wielkie20:31
Obrońców Wybrzeża20:32
Bora Komorowskiego20:34
Beniowskiego20:36
Oliwa PKP20:37
Oliwa PKP20:37
Kurs nr 18 do Jasień PKM
Oliwa PKP20:41
Oliwa PKP20:41
Beniowskiego20:42
Bora Komorowskiego20:44
Chłopska20:45
Obrońców Wybrzeża20:46
Przymorze Wielkie20:47
Czarny Dwór20:49
Zaspa - Szpital20:51
Leszczyńskich20:52
Rzeczypospolitej20:53
Pilotów20:55
Zaspa SKM20:57
SDO "Złota Jesień"20:58
Rozstaje21:00
Kilińskiego [GDA]21:02
Galeria Bałtycka21:04
Jaśkowa Dolina21:07
Sobótki21:08
Na Wzgórzu21:09
Falista21:10
Strzelnica21:11
Dobrowolskiego21:12
Piecewska21:13
Warneńska21:15
Budapesztańska21:17
Migowo21:18
Wołkowyska21:19
Zacna21:21
Staw Wróbla21:22
Jasieńska21:23
Jasień PKM21:25
Kurs nr 19 do Oliwa PKP
Jasień PKM21:43
Jasieńska21:45
Staw Wróbla21:46
Zacna21:48
Wołkowyska21:49
Migowo21:50
Budapesztańska21:51
Warneńska21:52
Piecewska21:53
Dobrowolskiego21:54
Wileńska21:55
Strzelnica21:57
Falista21:58
Na Wzgórzu21:59
Sobótki22:00
Jaśkowa Dolina22:03
Galeria Bałtycka22:05
Kilińskiego [GDA]22:07
Rozstaje22:10
Skarżyńskiego22:11
Zaspa SKM22:12
Dywizjonu 30322:13
Rzeczypospolitej22:14
Leszczyńskich22:15
Zaspa - Szpital22:16
Czarny Dwór22:18
Przymorze Wielkie22:20
Obrońców Wybrzeża22:21
Bora Komorowskiego22:22
Beniowskiego22:24
Oliwa PKP22:25
Oliwa PKP22:25
Kurs nr 20 do Baza Hallera
Oliwa PKP22:29
Oliwa PKP22:29
Beniowskiego22:30
Bora Komorowskiego22:32
Chłopska22:33
Obrońców Wybrzeża22:34
Przymorze Wielkie22:35
Czarny Dwór22:37
al. Płażyńskiego22:38
Grudziądzka22:39
Baza Hallera22:40