• Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Chełm Witosa - Śródmieście SKM - Chełm Witosa.  • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
07:41
Kurs nr 3 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP05:22
Wrzeszcz PKP05:22
Galeria Bałtycka05:24
Chrzanowskiego05:26
Srebrniki05:27
Trawki05:28
Potokowa05:29
Góralska05:30
Leśna Góra - Przychodnia05:31
Leśna Góra05:32
Leśna Góra - Przychodnia05:33
Góralska05:34
Podkarpacka05:35
Niedźwiednik05:37
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik05:41
Podkarpacka05:42
Góralska05:43
Leśna Góra - Przychodnia05:44
Leśna Góra05:45
Leśna Góra - Przychodnia05:46
Góralska05:47
Potokowa05:48
Trawki05:50
Srebrniki05:51
Chrzanowskiego05:52
Zabytkowa05:53
Galeria Bałtycka05:55
Wrzeszcz PKP05:56
Kurs nr 5 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP06:27
Wrzeszcz PKP06:27
Galeria Bałtycka06:30
Chrzanowskiego06:32
Srebrniki06:33
Trawki06:34
Potokowa06:35
Góralska06:36
Leśna Góra - Przychodnia06:37
Leśna Góra06:38
Leśna Góra - Przychodnia06:39
Góralska06:40
Podkarpacka06:41
Niedźwiednik06:43
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik06:45
Podkarpacka06:46
Góralska06:47
Leśna Góra - Przychodnia06:48
Leśna Góra06:49
Leśna Góra - Przychodnia06:50
Góralska06:51
Potokowa06:52
Trawki06:54
Srebrniki06:55
Chrzanowskiego06:56
Zabytkowa06:57
Galeria Bałtycka07:00
Wrzeszcz PKP07:02
Kurs nr 7 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP07:26
Wrzeszcz PKP07:26
Galeria Bałtycka07:29
Chrzanowskiego07:31
Srebrniki07:32
Trawki07:33
Potokowa07:35
Góralska07:36
Leśna Góra - Przychodnia07:37
Leśna Góra07:38
Leśna Góra - Przychodnia07:39
Góralska07:40
Podkarpacka07:41
Niedźwiednik07:43
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik07:45
Podkarpacka07:46
Góralska07:47
Leśna Góra - Przychodnia07:48
Leśna Góra07:49
Leśna Góra - Przychodnia07:50
Góralska07:51
Potokowa07:52
Trawki07:54
Srebrniki07:55
Chrzanowskiego07:56
Zabytkowa07:57
Galeria Bałtycka08:00
Wrzeszcz PKP08:02
Kurs nr 9 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP08:38
Wrzeszcz PKP08:38
Galeria Bałtycka08:41
Chrzanowskiego08:43
Srebrniki08:44
Trawki08:45
Potokowa08:47
Góralska08:48
Leśna Góra - Przychodnia08:49
Leśna Góra08:50
Leśna Góra - Przychodnia08:51
Góralska08:52
Podkarpacka08:53
Niedźwiednik08:55
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik09:00
Podkarpacka09:01
Góralska09:02
Leśna Góra - Przychodnia09:03
Leśna Góra09:04
Leśna Góra - Przychodnia09:05
Góralska09:06
Potokowa09:07
Trawki09:09
Srebrniki09:10
Chrzanowskiego09:11
Zabytkowa09:12
Galeria Bałtycka09:15
Wrzeszcz PKP09:17
Kurs nr 11 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP09:20
Wrzeszcz PKP09:20
Galeria Bałtycka09:23
Chrzanowskiego09:25
Srebrniki09:26
Trawki09:27
Potokowa09:28
Góralska09:29
Leśna Góra - Przychodnia09:30
Leśna Góra09:31
Leśna Góra - Przychodnia09:32
Góralska09:33
Podkarpacka09:34
Niedźwiednik09:36
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik09:40
Podkarpacka09:41
Góralska09:42
Leśna Góra - Przychodnia09:43
Leśna Góra09:44
Leśna Góra - Przychodnia09:45
Góralska09:46
Potokowa09:47
Trawki09:49
Srebrniki09:50
Chrzanowskiego09:51
Zabytkowa09:52
Galeria Bałtycka09:55
Wrzeszcz PKP09:57
Kurs nr 13 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP10:20
Wrzeszcz PKP10:20
Galeria Bałtycka10:23
Chrzanowskiego10:25
Srebrniki10:26
Trawki10:27
Potokowa10:28
Góralska10:29
Leśna Góra - Przychodnia10:30
Leśna Góra10:31
Leśna Góra - Przychodnia10:32
Góralska10:33
Podkarpacka10:34
Niedźwiednik10:36
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik10:40
Podkarpacka10:41
Góralska10:42
Leśna Góra - Przychodnia10:43
Leśna Góra10:44
Leśna Góra - Przychodnia10:45
Góralska10:46
Potokowa10:47
Trawki10:49
Srebrniki10:50
Chrzanowskiego10:51
Zabytkowa10:52
Galeria Bałtycka10:55
Wrzeszcz PKP10:57
Kurs nr 15 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP11:20
Wrzeszcz PKP11:20
Galeria Bałtycka11:23
Chrzanowskiego11:25
Srebrniki11:26
Trawki11:27
Potokowa11:28
Góralska11:29
Leśna Góra - Przychodnia11:30
Leśna Góra11:31
Leśna Góra - Przychodnia11:32
Góralska11:33
Podkarpacka11:34
Niedźwiednik11:36
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik11:40
Podkarpacka11:41
Góralska11:42
Leśna Góra - Przychodnia11:43
Leśna Góra11:44
Leśna Góra - Przychodnia11:45
Góralska11:46
Potokowa11:47
Trawki11:49
Srebrniki11:50
Chrzanowskiego11:51
Zabytkowa11:52
Galeria Bałtycka11:55
Wrzeszcz PKP11:57
Kurs nr 17 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP12:20
Wrzeszcz PKP12:20
Galeria Bałtycka12:23
Chrzanowskiego12:25
Srebrniki12:26
Trawki12:27
Potokowa12:28
Góralska12:29
Leśna Góra - Przychodnia12:30
Leśna Góra12:31
Leśna Góra - Przychodnia12:32
Góralska12:33
Podkarpacka12:34
Niedźwiednik12:36
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik12:40
Podkarpacka12:41
Góralska12:42
Leśna Góra - Przychodnia12:43
Leśna Góra12:44
Leśna Góra - Przychodnia12:45
Góralska12:46
Potokowa12:47
Trawki12:49
Srebrniki12:50
Chrzanowskiego12:51
Zabytkowa12:52
Galeria Bałtycka12:55
Wrzeszcz PKP12:57
Kurs nr 19 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP13:20
Wrzeszcz PKP13:20
Galeria Bałtycka13:23
Chrzanowskiego13:25
Srebrniki13:26
Trawki13:28
Potokowa13:29
Góralska13:30
Leśna Góra - Przychodnia13:31
Leśna Góra13:32
Leśna Góra - Przychodnia13:33
Góralska13:34
Podkarpacka13:35
Niedźwiednik13:37
Kurs nr 20 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik13:40
Podkarpacka13:41
Góralska13:42
Leśna Góra - Przychodnia13:43
Leśna Góra13:44
Leśna Góra - Przychodnia13:45
Góralska13:46
Potokowa13:47
Trawki13:49
Srebrniki13:50
Chrzanowskiego13:51
Zabytkowa13:52
Galeria Bałtycka13:55
Wrzeszcz PKP13:57
Kurs nr 21 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP14:29
Wrzeszcz PKP14:29
Galeria Bałtycka14:33
Chrzanowskiego14:35
Srebrniki14:36
Trawki14:39
Potokowa14:41
Góralska14:42
Leśna Góra - Przychodnia14:43
Leśna Góra14:44
Leśna Góra - Przychodnia14:45
Góralska14:46
Podkarpacka14:47
Niedźwiednik14:49
Kurs nr 22 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik14:53
Podkarpacka14:54
Góralska14:55
Leśna Góra - Przychodnia14:56
Leśna Góra14:57
Leśna Góra - Przychodnia14:58
Góralska14:59
Potokowa15:00
Trawki15:02
Srebrniki15:03
Chrzanowskiego15:04
Zabytkowa15:05
Galeria Bałtycka15:08
Wrzeszcz PKP15:10
Kurs nr 23 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP15:29
Wrzeszcz PKP15:29
Galeria Bałtycka15:33
Chrzanowskiego15:35
Srebrniki15:36
Trawki15:39
Potokowa15:41
Góralska15:42
Leśna Góra - Przychodnia15:43
Leśna Góra15:44
Leśna Góra - Przychodnia15:45
Góralska15:46
Podkarpacka15:47
Niedźwiednik15:49
Kurs nr 24 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik15:53
Podkarpacka15:54
Góralska15:55
Leśna Góra - Przychodnia15:56
Leśna Góra15:57
Leśna Góra - Przychodnia15:58
Góralska15:59
Potokowa16:00
Trawki16:02
Srebrniki16:03
Chrzanowskiego16:04
Zabytkowa16:05
Galeria Bałtycka16:08
Wrzeszcz PKP16:10
Kurs nr 25 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP16:29
Wrzeszcz PKP16:29
Galeria Bałtycka16:33
Chrzanowskiego16:35
Srebrniki16:36
Trawki16:39
Potokowa16:41
Góralska16:42
Leśna Góra - Przychodnia16:43
Leśna Góra16:44
Leśna Góra - Przychodnia16:45
Góralska16:46
Podkarpacka16:47
Niedźwiednik16:49
Kurs nr 26 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik16:53
Podkarpacka16:54
Góralska16:55
Leśna Góra - Przychodnia16:56
Leśna Góra16:57
Leśna Góra - Przychodnia16:58
Góralska16:59
Potokowa17:00
Trawki17:02
Srebrniki17:03
Chrzanowskiego17:04
Zabytkowa17:05
Galeria Bałtycka17:08
Wrzeszcz PKP17:10
Kurs nr 27 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP17:31
Wrzeszcz PKP17:31
Galeria Bałtycka17:34
Chrzanowskiego17:36
Srebrniki17:37
Trawki17:39
Potokowa17:40
Góralska17:41
Leśna Góra - Przychodnia17:42
Leśna Góra17:43
Leśna Góra - Przychodnia17:44
Góralska17:45
Podkarpacka17:46
Niedźwiednik17:48
Kurs nr 28 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik17:53
Podkarpacka17:54
Góralska17:55
Leśna Góra - Przychodnia17:56
Leśna Góra17:57
Leśna Góra - Przychodnia17:58
Góralska17:59
Potokowa18:00
Trawki18:02
Srebrniki18:03
Chrzanowskiego18:04
Zabytkowa18:05
Galeria Bałtycka18:07
Wrzeszcz PKP18:08
Kurs nr 31 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP19:32
Wrzeszcz PKP19:32
Galeria Bałtycka19:34
Chrzanowskiego19:36
Srebrniki19:37
Trawki19:38
Potokowa19:39
Góralska19:40
Leśna Góra - Przychodnia19:41
Leśna Góra19:42
Leśna Góra - Przychodnia19:43
Góralska19:44
Podkarpacka19:45
Niedźwiednik19:47
Kurs nr 32 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik19:50
Podkarpacka19:51
Góralska19:52
Leśna Góra - Przychodnia19:53
Leśna Góra19:54
Leśna Góra - Przychodnia19:55
Góralska19:56
Potokowa19:57
Trawki19:59
Srebrniki20:00
Chrzanowskiego20:01
Zabytkowa20:02
Galeria Bałtycka20:04
Wrzeszcz PKP20:05
Kurs nr 33 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP20:13
Wrzeszcz PKP20:13
Galeria Bałtycka20:15
Chrzanowskiego20:17
Srebrniki20:18
Trawki20:19
Potokowa20:20
Góralska20:21
Leśna Góra - Przychodnia20:22
Leśna Góra20:23
Leśna Góra - Przychodnia20:24
Góralska20:25
Podkarpacka20:26
Niedźwiednik20:28
Kurs nr 34 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik20:32
Podkarpacka20:33
Góralska20:34
Leśna Góra - Przychodnia20:35
Leśna Góra20:36
Leśna Góra - Przychodnia20:37
Góralska20:38
Potokowa20:39
Trawki20:41
Srebrniki20:42
Chrzanowskiego20:43
Zabytkowa20:44
Galeria Bałtycka20:46
Wrzeszcz PKP20:47
Kurs nr 35 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP20:53
Wrzeszcz PKP20:53
Galeria Bałtycka20:55
Chrzanowskiego20:57
Srebrniki20:58
Trawki20:59
Potokowa21:00
Góralska21:01
Leśna Góra - Przychodnia21:02
Leśna Góra21:03
Leśna Góra - Przychodnia21:04
Góralska21:05
Podkarpacka21:06
Niedźwiednik21:08
Kurs nr 36 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik21:23
Podkarpacka21:24
Góralska21:25
Leśna Góra - Przychodnia21:26
Leśna Góra21:27
Leśna Góra - Przychodnia21:28
Góralska21:29
Potokowa21:30
Trawki21:32
Srebrniki21:33
Chrzanowskiego21:34
Zabytkowa21:35
Galeria Bałtycka21:37
Wrzeszcz PKP21:38
Kurs nr 37 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP21:48
Wrzeszcz PKP21:48
Galeria Bałtycka21:50
Chrzanowskiego21:52
Srebrniki21:53
Trawki21:54
Potokowa21:55
Góralska21:56
Leśna Góra - Przychodnia21:57
Leśna Góra21:58
Leśna Góra - Przychodnia21:59
Góralska22:00
Podkarpacka22:01
Niedźwiednik22:03
Kurs nr 38 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik22:22
Podkarpacka22:23
Góralska22:24
Leśna Góra - Przychodnia22:25
Leśna Góra22:26
Leśna Góra - Przychodnia22:27
Góralska22:28
Potokowa22:29
Trawki22:31
Srebrniki22:32
Chrzanowskiego22:33
Zabytkowa22:34
Galeria Bałtycka22:36
Wrzeszcz PKP22:37
Kurs nr 39 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP22:48
Wrzeszcz PKP22:48
Galeria Bałtycka22:50
Chrzanowskiego22:52
Srebrniki22:53
Trawki22:54
Potokowa22:55
Góralska22:56
Leśna Góra - Przychodnia22:57
Leśna Góra22:58
Leśna Góra - Przychodnia22:59
Góralska23:00
Podkarpacka23:01
Niedźwiednik23:03
Kurs nr 40 do Galeria Bałtycka
Niedźwiednik23:03
Podkarpacka23:04
Potokowa23:06
Trawki23:08
Srebrniki23:09
Chrzanowskiego23:10
Zabytkowa23:11
Galeria Bałtycka23:13
Kurs nr 41 do Baza Hallera
Galeria Bałtycka23:13
Baza Hallera23:20